4498
  • Jim Morrison
    #635
    nyugi, a játék hamar kész lesz, aztán átjövünk ide hogy megbeszéljük melyik denuvo csomagot vegyük meg hozzá
  • FartingSquirrel
    #634
    Es ahogy latom be is zarult. :)
  • Kongy
    #633
    A téma megnyílt Mostantól lehet ott folytatni :)
  • Jim Morrison
    #632
    jaa nem olvastam vissza, azt hittem a denuvo 'krekkelésbe' akartok belevágni :D
    Játékfejlesztés jóa, én már csináltam már kis platformert évekkel ezelőtt, de ma már UE4 vagy cryengine motorral még egyszerűbb az élet.
    UE4 nagyon jó minden szempontból, rengeteg doksi, tutorial, ingyen assetek vannak hozzá (csak úgy mint Unityhez), de az én szívem a cryengine-hez húz.
    Bár ha komolyan gondoljátok nyitni kéne hozzá egy másik topikot! :) "SG fórumozók hivatalos játéka"
  • FartingSquirrel
    #631
    Wow. Akkor ennek mi lesz a lenyege? Szivbol fog jonni, vagy csak egy penzpumpa lesz? :D
  • Palinko
    #630
    jah a rebootoknak nagy keletje van manapság. pályás játékot emígy is könnyebb csinálni, bár egy jó sztorival talán jobban meg lehetne fogni az embereket. gondolkodtam már azóta ilyen RPGMaker szerűségben az sincs tiltva szerintem a steamen, ha már mod-ot is fel lehet rakni.

    viszont szerintem elég ebben a topicban az off, kéne egyet nyitni a saját fórumban.
  • Jim Morrison
    #629
    viccet félretéve, belevághatunk ^^ biztos érdekes dolog és sokat lehetne belőle tanulni. Mondjuk elég lenne valami könnyebbel kezdeni, nem egyből Denuvo val :D
    Csak melyik játékkal kezdjük? Valami régit kéne keresni
  • Palinko
    #628
    az a baj, hogy sztem Jim Morrisonon kívül nincs olyan a topicba akinek lennének értékelhető programozási skilljei :D
    viszont pont ettől lenne érdekes a kísérlet. ja és ne feledjük a steam green lightba beküldés 100$, pont azért, hogy spameket ne küldjenek be, de az igaz, hogy csak egyszer kell kifizetni aztán bármennyi játék beküldhető, meg ha ilyennek megérte :D
  • Kongy
    #627
    Na akkor belevágunk? :D Én lennék szívesen a kreatív direktor, csak mert a programozási tudásom nincs a maxon :D
  • Palinko
    #626
    megnéztem egy kicsit ezt a greenlight dolgot, egyáltalán nem is kell olyan sok ember hozzá mint gondoltam :D tényleg trollkodás már.
  • grebber
    #625
    Pont erről beszélek. 30-40 perces "játékok" is tele vannak buggal nem tudsz továbblépni mert behal lefagy kilépked crashel. É nem 50 órás atom összetett game-ek ezek hanem nyomod az előre gombot azt nézelődsz... Szánalom.
    Ingyen kulcsért egy kupac szart is beszavaznak steamre az meg hagyja ,mert neki még több pénz....
  • Kongy
    #624
    Olyan cuccok mennek át, amik MAJDNEM játszhatatlanok. Tele buggal.
  • Palinko
    #623
    megpróbálhatjuk, de sztem amatőrség miatt játszhatatlan lenne, át se menne steam zöldbe
  • Kotomicuki
    #622
    Nagy kár, hogy idáig süllyedt a PC-s játékipar - mindig csak egy "kicsivel" szerettek volna többek kicsalni az emberekből (először az exp. pakkokkal, majd a DLC-kkel és az online, meg a f2p szarsággal)...
  • grebber
    #621
    Sokszor elgondolkodtam már össze kéne állni páran. Valami ingyenes engine-el összedobunk egy órás rakás szart. Rákurjuk 15 euros cédulát várunk 2 hetet majd ömlesszük minden létező bundleba. Ugyis lesz a 2 hét alatt sok hülye aki teljes áron megveszi majd + 10k eldás bundleból tuti pénz. A visszhang meg kit érdekel otthagyjuk a vérbe
  • Kongy
    #620
    Ja, van ilyen is, de van a másik oldala, aki early access címen akar lehúzni értéktelen fos játékokkal.... Aztán nem is fejlesztik a hulladékot, de te azért adj ki érte 20 eurót a semmire.
  • Although
    #619
    Oké EA motorra nem futja, hogy legalább látványos legyen a szar :)
  • Although
    #618
    Lehet, nem sűrűn nézem de van egy két érdekes cucc. Oké igen sokan akik azt gondolják semmi teljesítménynel is kereshetnek. Vajon honnan tanulták ezt :)
  • Palinko
    #617
    azért hagyjuk már ezt az indiebe a szívüket is beleteszik kézműves dumát :D nem azt mondom, hogy ne fordulna elő, mert elég sokszor igen, mondjuk egy Kerbal Space Programban látszik a téma iránti elhivatottság stb. viszont nem tagadhatjuk le hogy valamelyik csak crowfunding, early access pénzpumpa, meg olyan is van ahogy írták, hogy 1-2 jó kép egy jobban sikerült videó és mindegy már, hogy mennyit hoz, mert úgy is pluszban jön ki, mert 3 haverral ült össze és összedobták...

    mondjuk a péktől sem veszed meg a nyers vagy szénné égett kenyeret, addig a játékgyártóknál simán megveheted sajnos a tanulási folyamatuk elején is az eredményt :D
  • grebber
    #616
    "Értéktelen indie fos címekbe valakik idejüket és szívüket teszik bele nagy money nélkül. " Bármennyire is fáj ,de nem.Aki a bundlek között éli az életét tudja,hogy nagyon nem.

    Az nem szívbeleadás ,hogy miután kiadtad le se szarod a vásárlokat és lelépsz a p...ba..
    Az nem szívbeleadás ,hogy a legotvarabb létező ingyenes engine-re össztákolsz egy 30 perces szart ami kb minden betöltésnél crashel meg kilépked ,de szarsz a népre és lelépsz.Steam-en lévő kb több ezer indie szarból alig van pár száz ami értelmes.

    A lényeg legyen benne kártya arra harap a nép.Úgyse játszik velük senki csak a program futtatja a kártyák miatt...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.03. 00:00:35
  • Although
    #615
    Mai szinten nektek már ez is debil. Pedig nekem maga volt a csoda. :)
  • Although
    #614
    Értéktelen indie fos címekbe valakik idejüket és szívüket teszik bele nagy money nélkül. Kéretik nem degradálni őket. Bár a Bio ölne ennyi lelkesedést bele a Dragon Age címbe. Emlékezve rá valamikor ők is a szívüket tették bele. :)
  • grebber
    #613
    " De bezzeg a noname szarokat nem védik ezzel, ömlenek az értéktelen fos indie címek a torrentoldalakra" Azért mert azokat kb 500$-ból összedobja bárki és 3 nap után tolhatod bundleba akkor is tömény bevételed lesz.

    Aki pénzt akar "maxolni" az denuvozik.....

    Nyilván ezek az 500$-os cégek nem fognak denuvot venni.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.02. 23:24:02
  • Kongy
    #612
    Gyakorlatilag minden egyes kis picsa cím, ami érdekelne, azt a denuvo védi... :DDD Zseniális. De bezzeg a noname szarokat nem védik ezzel, ömlenek az értéktelen fos indie címek a torrentoldalakra.
  • szabii98
    #611
    most láttam, nemár baszki, egy játék amit ki is akarok próbálni ... :D siethetnének már az ufók azzal a denuvo crackkel
  • NEOreg3
    #610
    +
    ABZU
  • Kotomicuki
    #609
    Hát, már az önmagában egy "védelem", hogy a mostani játékokhoz havonta jön ki egy új DLC, meg egyáltalán, mire "játszhatóvá" teszik azt a publikus bug-tengert, amit játékként/termékként kiadnak... (emiatt, akár 0-ról is kezdhetné "újraírni" a cracker a feltörni kívánt dolgot)
    Sz'al, megértem, hogy nem kapkodnak a törésekkel sem!
  • Palinko
    #608
    fixálnád a repedését
    (mikor a kínai szövegeket fordítottuk mindig repedésnek fordította a google a cracket)

    egyébként állítólag megvan nekik a just cause meg a tomb raider emulator, de nem kapkodják el a publikálást, mert akkor javítanak a védelmen. sztem most az lesz hogy évente egyszer kinyomják a releaset, vagy nem tudom.
  • Terawatt
    #607
    dats racist! xD
  • Ironman2
    #606
    Ezt a madár lánykát nem tudják elkapni,van kb másfélmilliárd hasonmása.DDDD

    szerk:azért hozzám jöhetne crackelni egyet
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.07.26. 21:31:35
  • Terawatt
    #605
    Tényleg a Denuvo a warez halála?
  • Myselor
    #604
    láttad te a végét?nem fogok spoilerezni és lehet hogy csak én vagyok úgy vele hogyha valamit megcsinálok valamivel végzek akkor szeretem ha annak van értelme még ha szarul is alakul de azt utálom amikor pofán fosnak érted?mintha van egy kurva jó csaj felszeded levetkőzteted készen állsz a dologra és mikor belemerülnél a jóba közli hogy stop megjött a mikulás.eléggé hervasztó a dolog bár ez számodra ismeretlen gondolom ami nőkkel kapcsolatos.(csak egy példa nem jártam még úgy na:D)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.07.22. 10:11:28
  • grebber
    #603
    Neked nem jön be ennyi. Egy mestermű pedig. Minden bitjén látszik a 6 évnyi fejlesztés.
    "ennek meg mi értelme volt egy rakás szar " Pont ez benne a jó ,hogy "egyénre szabott" az egész vagy hogy mondjam. Azt látsz bele amit gondolsz.. Két hét alatt 110k adtak el belőle ami elég szép.
  • Myselor
    #602
    újrajátszhatósága 0 én a végén mondtam hogy ennek meg mi értelme volt egy rakás szar
  • grebber
    #601
    Rettentő sokan imádják. A cél látszólag a bevétel maximalizálása.
  • Kongy
    #600
    Épp ezért nem vettem még meg. 6000 Ft egy 4 órás játékért, - aminek az újrajátszhatósága... hát hagyjuk - szerintem pofátlanság. 2-3eFt-ért elgondolkodnék azért.
  • Myselor
    #599
    az a játék az ötletességen kívül semmit nem ér durván 3 max 4 óra és egy kupac szar amikor a végére érsz megbánod hogy elkezdted.
  • Kongy
    #598
    Egyre rosszabb a helyzet, már indie játékoknál is jelent van, pl Inside.
  • Kandurex
    #597
    Vajon hányszor fogják még szopatni őket? Soha, soha nincs törés, csak akkor amikor már kint van.
  • grebber
    #596
    Denuvo, de nuevo, de nem nuevo? - A DRM és ami fölötte van