4498
  • HalfEvil
    #837
    Valami új hírek? hogy hogy elbukott? (még szerencse h második nap végig játszottam)
  • NEOreg3
    #836
  • alma2
    #835
    Inside "elbukott".
  • kasa85
    #834
    Ízlések és pofonok
    Kinek a pap,és kinek a paplan.
  • grebber
    #833
    Szimplán gyengék hozzá..
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.15. 07:27:06
  • Ironman2
    #832
    hehe
  • Lokker
    #831
    Nem volt kedvük, meg nem valami nagy játékok. Kis címekkel nem foglalkoznak.
  • HalfEvil
    #830
    de a tomb raider-hez csináltak,hogy hogy emezekhez nem?
  • NEOreg3
    #829
    csak bypass volt, de csak pár napig működött, jelenleg nincs belőlük játszható verzió (eredetin kívül)
  • HalfEvil
    #828
    Üdv! Valamit lehet tudni a Just Cause 3, DOOM-ról,sikerült már feltörni,vagyis akad már működő crack?
  • Kandurex
    #827
    The Division

    Story.

    [röhög]
  • kasa85
    #826
    Jah az még drága
    cryengine 3 van alatta ?
    Amúgy nagyon szép csak egyvalamitől félek,hogy olyan fos lesz mint a kettő.
  • kasa85
    #825
    Arra én is emlékszem :)
    Ott is volt dir dur.
    Csak itt nem értem mi a sztori.
    Felkeltem azt puffogtattam a sok torzszülöttet.
    Valami szuper katona lehet vagy mi.
    Úgy sprinteltem,hogy egy gombnyomásra 120 al sprinteltem XDD
    Na meg egy két ütés azt repülnek a dögök.
    Amúgy nagyon szép lett.
    Csak a retinámat ki égette a Mars légköre :D

  • Lokker
    #824
    Hogy jön ide a kormány meg a tüntetés. El vagy tévedve.
  • dantor7
    #823
    Öhm, ugye érted hogy amikor szidják a kormányokat és tüntetni mennek az utcára, PONT ezt csinálják?
    Ti meg jönnétek és áh faszom a "greater good"-ba, tönkreteszik pár napra a szórakozásomat, brühühü
    csak közben azt nem veszed figyelembe, hogy ezek nélkül még többeknek szar a szórakozásuk?
  • scomcomputers
    #822
    A Homefrontot én is megvenném de elég drága még 6-7e forint..
  • Ironman2
    #821
    Doom az pont erről szól,felkelek azt lövök mint a barom.Én toltam az eredeti legelső 2 részt anno,és tudom milyen a DOOM érzés.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.12. 12:32:55
  • kasa85
    #820
    Én kuponnal vettem 5 ezerért :)
    Egyedül a Pecs,és a DLC ket töltöttem le.
    Megérte az árát.
    Azt mondom egy olyan játék amelyiknek értéke van,és jó azt meg veszik.
    Akik félnek,hogy feltörik jogosan félnek,mert annyit is ér a játékuk.
    Én egy 10 est olyan játékra adok ki aminek normális Multija van!
    Itt a Tom Clancy's The Division.Megvettem.
    Az összes DLC meg szerzem hozzá.
    Ki adtam 12 rongyot.
    Miért is?
    Mert van normális Story,és multi módja.
    Amúgy észre vettem Denuvo védelem miatt nagyon megfogyatkoztak itt a hozzá szólások itt sg én
    Amúgy valami tetszik meg veszem fél áron mikor lecseng.
    Addigra foltozás,és DLC is megvan hozzá :)
    Addig meg marad a warez.
  • Anonymus11234
    #819
    Ez a Denuvo nem is olyan rossz a warezeseknek se, mert mikor feltörik addigra már a komplett játékot törik fel a legfrisebb patchekkel és az összes DLC-vel, szóval nemsokat kell már frissitésekkel meg DLC-kel szarakodni :)
  • Rodman6
    #818
    1. Feltört Hitman-re ne is várjatok addig, amíg nincs kint az összes epizód.
    2. Azért nem vagyok ellene a wareznak, mert így is elég szép összegeket tesznek zsebre a nagy kiadók, ugyanúgy mint a zene és filmiparban is betegre keresik magukat - inkább a kicsiket támogatnám viszont azoknak másolásvédelemre se futja. Witcher 3-at másolásvédelem nélkül is le lehet akárhonnan szedni mint egy free game-t mégis megvettem. Hogy miért? Mert megérdemli a fejlesztő.
  • Although
    #817
    Az ilyenre vadászni fognak olyanok is akiknek nem fog örülni mert ez már nem csínytevés, és jópár évet kaphat érte. Letöltendőt ha megtalálják.
  • Although
    #816
    Tényleg nem azért dolgoznak időnként százak egy játékon, hogy egyesek csak úgy ingyen játszanak vele. A steamen van visszavásárlási garancia kipróbálod nem tetszik és lemondod. Mondjuk még ilyet nem csináltam. Ma már 100x meggondolom mit vegyek meg. És ahogy mondják, van élet plazmatv nélkül is :)
  • kasa85
    #815
    Na az f@sza.
    Azt hittem legalább olyan jó lett mint a három :(
    Uborka szoft akkor itt abba is hagyta.
    Mondjuk a második is szar volt,de a hárommal feltörtek,és a néggyel ami klisés volt a három után,de valami tartalom még volt benne.
  • Avenger
    #814
    Ez a DDos honnan jött amúgy? Valami sok emberen átment torzult infó lehet. Én azt olvastam, hogy olyan bypass van a kezében, aminek a javításához a D-s arcoknak újra kell konfigurálni az aktivációs rutinokat, aminek az ideje alatt nem lehet majd aktiválni/elindítani a D-s játékokat.
    Szóval egyszerűbben arról van itt szó feltevés szinten, hogy ha nem akarják a D-s emberek, hogy működő kalóz verzió legyen, akkor le kell lőniük a szervereiket, aminek a következménye, hogy a legit játékosok sem fognak játszani, amíg újra nem megy az online aktiváció.
    Így alapvetően a Denuvo fogja lehetetlenné tenni a játékot a vásárlóknak is, vagy pedig hagyja a kalózokat is játszani. Szép kis csapda, ha igaz.
  • lammaer
    #813
    Amellett hogy alapvetően én is inkább denuvoellenes vagyok, az ilyeneket egy cellába raknám egy garnitúra kiéhezett kövér kancigánnyal... hadd legyen egy szép romantikus éjszakája velük.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2016.08.11. 09:58:26
  • grebber
    #812
    Azért hogy ne tünjön el a süllyesztőbe most hogy jól beszopatta a denuvo......Azt is mondta,hogy a Hitman is már törve van csak vár.. Pár nap azt a kutya se emlékszik erre a valakire...

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.11. 09:29:48
  • Lokker
    #811
    Nem értem miért jó másik pár száz/ezer ember szórakozását tönkre vágni? Ha tényleg megcsinálja én meg azt kívánom hogy pár idegbeteg ember találja meg és tegye helyre a gondolkodását.
  • NEOreg3
    #810
    egyébként Voksi állítólag szét fogja DDOS-olni a denuvo aktivációs szervereit az új Deus Ex megjelenésekor és így senki nem fog tudni játszani vele (bár hogy ezt az infót minek kellett publikussá tennie azt nem tudom, még addig kitalálhatnak valamit ellene)

    bár én előrendeltem az új Deus ex-et, kívánom neki, hogy sikerrel járjon
  • Jim Morrison
    #809
    Szerintem te varod egyedul a FC-t, olyan unalmas es buta lett meg sem probaljak feltorni
  • NEOreg3
    #808
    Eddig egyedül a ROTTR lett feltörve, az hogy nem jött utána szépen sorban a JC3, INSIDE, DOOM stb. azt jelentheti, hogy a ROTTR feltörése rengeteg időbe telt és nem lehet olyan könnyen átültetni a módszert más játékokra is. Ha 1-2 héten belül nem jön, akkor valószínűnek tartom, hogy újabb félévet kell majd várni a következőre.

    A Far Cry Primal-on meg uplay védelem van. Valószínű, hogy azt meg teljesen más módszerrel lehet törni, mint a steam-et, szóval arra se számítanék a közeljövőben.
  • kasa85
    #807
    FC az a baj Uplay Game.
    Állítólag nem csak Denuvo védelmet tartalmazza,de neten van pár fájl is.
    Igaz ezt könnyebb megoldani elég csak patch formájában,vagy bemásolni a fájlokat a fő könyvtárba,de egy biztos én most azt beszerzem eddig a kettőn kívül mindegyik meg van :)
    A TR is meg veszem.
    A Doom4 egy fos.
    Semmi story csak felkelek azt lövök mint a barom.
    Grafika szép.
    A JC 3 nem ismerem.
    Nem kötött le egyik rész sem.
  • HalfEvil
    #806
    jaja,szóval ha már a ROTTR-ert feltörték van esély h ezek is offline modban működjönek? Mert mikor feljött az uj Steam hack, az INSIDE-ot gyorsan letöltöttem,és végig is játszottam,de ugy a JC3 mire lejött addigra foltozták a rést. FC Pr-ról mit tudni?
  • kasa85
    #805
    Hamarosan igen :)
    Mind kettő átmenetileg fel volt törve csak net függő volt.
    A steam dobott egy frissítést,és a kódokat megváltoztatták.
    Azóta nem lehet velük játszani. :(
    Doom4 annyira nem érdekel inkába a FC Pr
  • HalfEvil
    #804
    Üdv! Valami biztatót tudtok mondani? A Just Cause 3 , Doom-ot is feltörik?
  • kasa85
    #803
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen én vagyok :D
    Nem csak én verem teli a tpokikot utánam is legalább két oldalt szét offoltak.
    A topik gazda rájuk is szólt :D
    Milyen Nick néven vagy ott ?

    Utoljára szerkesztette: kasa85, 2016.08.11. 08:34:01
  • scomcomputers
    #802
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hali...te az a kasa vagy aki a ph-n veri teli a 980ti topikot ....
  • Jim Morrison
    #801
    végül is... csak a rímek hiányoznak
  • kasa85
    #800

    Lehet annak készült :D
  • Ironman2
    #799
    Még csak ennyit:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.10. 01:55:17
  • Ironman2
    #798
    Azt hittem ez egy vers