4498
  • darkSectorxxx #715
    Ja értem, másképpen nem is szabad. :)
  • Ironman2
    #714
    Olyan játékhoz használom a kamu accountot,ami ugyan fel van törve,de mégis el kell indítani hozzá a steamet.Volt pár ilyen,de most hála istennek eredeti játékokkal tolom,nincs rá szükség.
  • darkSectorxxx #713
    Ilyennel én soha nem szórakoznék, az tuti.
    Dinamikus IP-m van, meg lehet váltani vonalat a szolgáltatónál szerintem, de minek....

    2-3 játékért? Amik valjuk be eredetiben azért nem olyan drágák, 7k fejenként asszem.
    Ez inkább érdekes mint hasznos szerintem, én is csak távolról figyelek, használni soha.
    Még a sima warez-től is mentes vagyok egy ideje, mert nem igazán bízom bennük, főleg ilyen akciós árak mellett amik manapság vannak szinte mindent idővel meg tudok venni.

    X360-nál is makk volt hogy nem a gép id-t cseszték le, hanem a rendes accountokat, de sokan bátran a fő profillal nyomták ezt a trükköt, és aztbannolták, nekem volt eszem egyet létrehoztam direkt az ilyenekre, nekem csak az ment a levesbe.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.08. 12:05:13
  • FartingSquirrel
    #712
    Kösz. ;)
  • Jim Morrison
    #711
    van
  • FartingSquirrel
    #710
    Mi a helyzet a készülő játékkal? :D
    Van annak valami topic-ja/szobája?
  • grebber
    #709
    Én sem ,hiszen úgyis mindegyiket szaré húgyé dobják majd utánunk. A game-ek nem mennek sehova csak az értékük csökken.

  • NEOreg3
    #708
    majdnem 1500 eredeti játékom van steamen (nem csak bundle szemét), egy kamuaccal mégis végigvittem az Abzut és az INSIDE-ot

    ha bannolni fogják az eredeti accom, nektek szólok először
  • Maxtreme
    #707
    ..és ha valaki több IP címről használja az accountját, kitiltják mind? Vagy ha ismerősödnél 1x vagy 2x beléptél ő pedig kalózkodik, a tied is tiltják? Ugyan már.
    Én nem szórakoztam a szóban forgó dologgal semmilyen szinten, (azok a denuvos címek amik érdekelnek megvannak) pusztán életszerűtlennek tartom a dolgot.
  • Ironman2
    #706
    Lesz majd sírás-rivás.Amúgy én egyet se próbáltam,pedig van fake accountom Steamen.Tartok tőle hogy ip alapján is bannolhatnak.IP-m viszont csak egy van :)
    Maradok majd a vételnél,ha később is,de megveszem őket szép sorban.Crack tuti nem lesz.
  • darkSectorxxx #705
    Értem, köszönöm, akkor ezt ezért nem engedik magyar torrent oldalakra még.

    Nekem erről most akkor az X360-as trükközés jut eszembe, a profilozás.
    Lehet itt is akkor majd lesz ennek következménye.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.07. 19:12:11
  • Although
    #704
    Fogják. Ők is tudnak róla már. És valószínű lesz pár végleges ban is.
  • scomcomputers
    #703
    Igen...és ott az 1.
  • DonPedro22
    #702
    ohhh :( nem baj majd akkor nyomjuk így... de legalább megy

    Arra még nem jöttem rá, hogy mindig a Dlaunchert kell indítani?
    Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2016.08.07. 14:52:59
  • scomcomputers
    #701
    A magyarítás,nem működik vele...eltűnnek dolgok és menü pontok ha felteszed...


    darkSectorxxx #700 : ez inkább megkerülés,mint törés un. bypass egyelőre csak a steam-el működik,kíváncsi leszek meddig mikor javítját,mert így az összes steames denuvos gamnek bukta van.....

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2016.08.07. 14:52:42
  • darkSectorxxx #700
    Na megoldották a törést, vagy ez valami más?
    Mit lehet tudni, milyen módon müködnek ezek?
    Rendes törés, vagy online kell lenni hozzá?
  • DonPedro22
    #699
    Ez nagyon jó... tényleg megy a Tomb Raider... most azt próbálom, hogy a magyarítás működik-e vele
  • Ironman2
    #698
    Nem ez az első ilyen link a topikban,senki se volt bannolva,maga a téma is pont a warezről szól.Olvassák a modik is,hagyjuk rájuk a döntést.
  • NEOreg3
    #697
    ugye tudod, hogy ezért bannolhatnak?

    tilos warezt linkelni a fórumon
  • scomcomputers
    #696
    Ez a Voksi nagyot alkotott ezzel a bypass dologgal,amúgy működik az összes steames denuvos játékkal, a Tomb Raidert, az Inside-od és a Just Cause 3-at is kipróbáltam,működik tökéletesen!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én INNEN....szedtem le a gameket a bypass már bele van integrálva a telepítőkbe...


    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.08.07. 13:01:45
  • grebber
    #695
    Ezek nem a megszokott értelembe vett törések. Azt hogy ne kelljen hozzá steam szerintem soha nem fogják megoldani...
  • Ironman2
    #694
    Ha Ide kirakják,akkor fel van törve a játék,addig minden próbálkozás csak kérdéses marad.p2p releaset is szoktak kitenni az oldalra
  • kasa85
    #693
    Maradok a mostaninál :)
    Biztos ami biztos.
    Most viszem végig a 2013 mast.
    Egy kis feldobás kell :)
    Jah a Far Cray hoz Uplay kell.
    Nekem van olyanom meg veszem azt eredetiben a 3,és a Tibeti rész is megvan :)
    Meg az első valahol a fél méter mélyen a por alatt.
  • grebber
    #692
    Lelki szemeim előtt látom az új védelem kombinációt....Denuvo + Uplay (utóbbi mint DRM erősítő lenne jelen) Ubisoft most milyen királynak érezheti magát (mondjuk minden okuk megvan rá mivel a steam eleset ők még nem)
  • Palinko
    #691
    " de akkor is macerás, egy dolog, enyi szarakodás egy játékért"

    egyem meg, játszani ne játszuk helyetted? te meg majd várod a sültgalambot meg instruálsz minket merre menjünk.
  • grebber
    #690
    Ahhoz Uplay is kell az nehezebb lesz szerintem.
  • kasa85
    #689
    Ezt nem is tudtam :D
    Jöhet a Far Cry P.
  • Shep
    #688
    Ja, értem már, ok :)
  • Caliph
    #687
    de most akkor ezekkel lényegében a demokat nyírták ki,mert azt használva törték fel,nem ?
    Ha nincs demo nincs feltörés,ergo ugrottak a jövőbeli demok
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2016.08.06. 21:11:07
  • Lokker
    #686
    Látom nem érted grebber érvelését. Azért nem javítják mert majd egyszer, valamikor benne lesz egy bundle-ben 5$-ért a későbbiek meg le vannak sz@rva mert azok is majd benne lesznek egyszer, valamikor egy 5$-os bundleban. Szóval tuti, hogy nem fogják javítani, max nem kerül fel steamre hanem majd azokhoz is kell külön regisztráció és vége lesz ennek a megkerülésnek (nyilván fent lesz steamen, de ez lenne a normális lépés ha tényleg nem javítanák).
  • Shep
    #685
    Nem emiatt a 2-3 játék miatt, hanem a később érkezők okán kell javítani, nem hiszem ,hogy nyitva hagyják a rést.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.08.06. 20:58:03
  • grebber
    #684
    Továbbra is fenntartom, hogy nem javítják majd. Aki eddig nem vette meg ezeket a game-eket később se fogja (tisztelet a kivételnek mint pl én majd 5$ vagy az alatt)
    Szóval ha csapatja a wareznép már senkit nem zavar.
  • Shep
    #683
    Szerintem sokkal érdekesebb az a kérdés, hogy mikor javítják ezt a hibát amit a kikerülés kihasznál.
  • Jim Morrison
    #682
    azt kiszúrhatják (valszeg ki is szúrják), de (99%), hogy mivel a rendes accountoddal nem csaltál meg ilyenek ezért az nem bannolják, csak a másikat.
  • bazccka
    #681
    én is bizonytalan vagyok, ezért is kérdeztem, ha csinál az ember a meglévő account-ja mellé egy újat, kiszúrhatják valahogyan, hogy a kettő ugyanahhoz a személyhez/számítógéphez tartozik, stb...
  • ChipHazard
    #680
    persze , igen ez logikus, de akkor is macerás, egy dolog, enyi szarakodás egy játékért. Witcher 3-nak valahogy nem kellet védelem meg semmi, lehet hogy van belöel Warez de valahogy még is hülyére keresték magukat.
    Engem meg ugy is csak a TR-érdekelne, de ugy is jön a 20 éves gyüjtői változat, azt meg majd behuzom Box-ra vagy PC-re. Nem véletlen a konzolok elönye sem, megveszed játszol, PC-n meg lassan ahány cég anyi különféle hülye felhasználoi fiokot kell csinálni, bár aztán lehet hogy dobozokon is igy van, anyit azért nem játszom velük.
  • Myselor
    #679
    nem egy nagy dolog pl a resident evilt 6os egy barátommal steamen keresztül játszottul co-opban végig tört verzióval szóval nem hiszem hogy akkora gond lenne ez is.ha már valaki nem veszi meg a gamet ennyit megtehet az eredetivel sincs több gond se kevesebb :)
  • bazccka
    #678
    Ha csinálsz egy tök új steam account-ot, az hogyan lesz gyanús a meglévőddel?
  • ChipHazard
    #677
    Majd az lessz törés, ha csak átmásolsz egy Crack- fájlt , az ilyen trüközgetéses megkerülösős komplikált dolgokbol inkább nem kérek, eleve nics stream vagy steam vagy mi fene, fiokom, és max anyit érnek el, hogy ha észrevezik ezt a játékot valaki fiokján, legfejjeb megszüntetik a fiokját azt minden oda.
  • Myselor
    #676
    tessék :)