4498
  • Ironman2
    #957
    PES 2017 is denyüvős lett
  • Palinko
    #956
    jogos, de az sem lehet véletlen, hogy első volt aki a denuvot alkalmazta :DDD nehogy valaki még megnézze alig változott valamit és ne vegye meg a következő részt.
  • szabii98
    #955
    Hát nézd, a FIFA-nak bejön:)
  • Palinko
    #954
    hogyne lenne mélyrepülésben mikor tavaly nem adtak hozzá karrier módot... kb visszafejlődés, meg egy olyan sorozatról beszélünk aminek kb fél évtizedig tartott beletenni a safety cart ami könnyen lehet egy verseny szervers része.... oké előtte is volt valami "hasonló" (kb nem látszott az autó de próbálta betartani a szabályokat), meg olyanról ami alig fejlődik évente.

    persze értem minden évben kaszálni kell mert nem olcsó a licensz... de marhaság. igazából 3 évente ha kiadnának egy valóban megváltozott játékot akkor lenne értelme kb akkora kereslet van rá, de lehet jó lenne az 4-5 évnek is. persze évente lenne egy DLC pack ami a pilóta, autó, esetleg versenynaptár változásokat menti, 1-2 pálya bekerül másik meg ki, ilyenek. és nem árulnák teljes áron kb ugyanazt. a fő verziókon meg lehetne érezni, hogy tényleg dolgoztak a fizikán, grafikán, stb.

    de nem, kiadjuk minden évben egy jobb arcade, de még nem szimulátor fizikával, kb hasonló látvánnyal, 1-2 új ficsőrrel... de pl olyasmit nem tud, hogy versenynaptárból ugyan kikerült, de már előzőleg kidolgozott pályán is lehessen menni gyakorlás módban, meg még lehetne sorolni a dolgokat ami emelne a minőségén.

    sztem azért lett egyáltalán népszerű mert sok évig nem volt rendes F1-es játék és ráharaptak az emberek, de már lecsengett a kezdeti izgalom.
  • szabii98
    #953
    Az F1 is mélyrepülésben van, az első 3 platformos játékuk 2millió+ eladott példányt produkált.

    Egyébként szerintem a 2016os verzió eladásai jobban fognak szerepelni a 15ösnél, de majd meglátjuk. A WRC széria meg alapból...komolytalan szerintem, nem is értem minek van egyáltalán :D dehát az a busz szimulátor is denuvo-s lett, pedig előtte senki nem hallott róla
  • grebber
    #952
    Azért az F1 250-350 ezres eladást is produkált már...ami még mindig ótvar de a 60-80nál jobb. Így denuvoval 2 db-al nem adnak el többet ebből most mondom.
  • szabii98
    #951
    Ahogy az F1nél, úgy a WRCnél sem a PC a fő platform. Lehet a konzolos eladásokkal megéri.
  • grebber
    #950
    Valamivel el kell adni gondolják ők.... nem is értem,hogy hogy még nem lőtték le a pc-re fejlesztést. Ezekszerint ilyen 40-70 ezer eladott db ilyen jól tejel,hogy megérje pc-re is kiadni? Mondjuk az igaz több mint a semmi..
  • NEOreg3
    #949
    WRC 6 FIA World Rally Championship

    "Incorporates 3rd-party DRM: Denuvo Antitamper"
  • Shep
    #948
    Legyen igazad én azért inkább arra készülök, hogy az lesz. Persze nyilván örülnék ha nem lenne rajta.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.09.13. 15:09:18
  • Kongy
    #947
    Volt egy freeride mode mod is... dehát ez semmi.
  • drop
    #946
    it van egy kettő
  • grebber
    #945
    Nem csoda ,hogy nem halottam róla jelentéktelen. Ez minden csak nem egy játék rendbe rakása.
  • szabii98
    #944
    Például ittvan ez a minden hiányt pótló Merkúr autókereskedés Mafia 1hez.
  • msnforever2
    #943
    Nem szóltál volna...
  • grebber
    #942
    " Az első két részben is rengeteg dolgot a modderek raktak rendbe..."

    Aha mesélj már párat mert életembe nem halottam egy értelmes Mafia 1 vagy Mafia 2 módról...
  • Bandicoot
    #941
    Azt hogy valaki beírja redditre egy dolog,én is írok amit akarok. Erről hogy ez "confirmed" sehol semmi a neten a reddites okosokon kívül.
    Rendszerint az összes játék vagy legalább a kiadó/fejlesztő felkerül még megjelenés elött a codefusion support oldalára, innen szokták kiszúrni megjelenés elött ha valami denuvo.
    2K games sehol nem szerepel, csak linkeltek rá egy már el nem érhető nyilatkozatot valakitől mint bizonyíték hogy a 2k használja majd ha nem is a denuvo-t de saját anti tampert....
    Viszont a Mafia 3 egyben az idei egyik legnagyobb megjelenés....Hát kiderül....

    Szvsz a denuvo a pc gaming halála..... A Mafia 3 modolási és egyb lehetőségek nélkül szart sem ér. Az első két részben is rengeteg dolgot a modderek raktak rendbe...És a 3-nál már most látszik hogy erősen problémásak bizonyos dolgok (például gagyi autófizika,szinte nulla törés,stb)...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.12. 23:47:36
  • drop
    #940
    linket kérhetnék mert kb senki nem tudja még mi lesz rajta
  • NEOreg3
    #939
    PES 2017
  • Andriska86
    #938
    Szerintem az új Doom nagyon nem az, mint a régiek.

    A régi Doom előtt egyébként létezett már a Wolfi, sőt, C-64-en is voltak első személyű "3D-játékok", szóval egyes családokban már a '80-as évek végén is láttak ilyet, és a core játékélmény azóta sem változott. A Videoton TV-játékról nem is beszélve, Magyarországon inkább az volt az első, amikor TE irányíthattál valamit, és az még '84-ben jelent meg.

    Csak ugye, régen volt egyfajta folyamatos technikai fejlődés, de amióta konzolokon játszunk, ez kiveszett.
    Míg a Wolfiban csak síkban tudtál közlekedni, addig a Doom már "többszintes" játék volt, tehát az ELSŐ játék, amelyik elhozta a "valódi 3D-t".
    Sőt, annyival talán bonyolultabb is volt a core játékélmény, hogy fel kellett derítened a pályákat, és nem egy csőben mentél végig, mint a mai játékok 95%-ában. De ugye ehhez gondolkozni is kell, a mai játékok meg a tömegeknek készülnek ('94-'98 között még csak az értelmesebb réteg számítógépezett, a játékok is sokkal értelmesebbek voltak).
    De visszatérve a Doomra, itt még csak a környezet volt térbeli, a szörnyek nem. Ez az ún. 2.5D csúcsosodott ki a Duke Nukemmel.
    Aztán jött a Quake, az első valóban 3D FPS.
    A Doom 3 is hatalmas technológiai előrelépés volt, mert az volt az első játék, amelyik valós időben számolta a fényhatásokat.

    Szóval az elődök mindegyike új szintet képviselt a maga idejében, előttük HASONLÓT SEM láthattál.

    De ugye ma már csak 6-8 évente van ilyen jellegű előrelépés, amikor kijön az új konzolgeneráció.
    Talán a VR miatt fejleszteni fognak, mert a Half-Life 2 óta nem igazán láttam komolyabb újdonságokat.
    Utoljára szerkesztette: Andriska86, 2016.09.12. 22:01:22
  • Shep
    #937
    reddites hsz szerint 2K Confrimed that they will use arxan and denuvo + bulid thier anti-piracy system
  • Bandicoot
    #936
    Minden jel szerint nem lesz rajta Denuvo. Nem szerepel sem a honlapjukon ahogy a többi cím megjelenés elött,sem semmi infó nem utal rá. Valamint egyetlen 2K Games játék sem Denuvo-s. Vagyis valószínű hogy ez sem lesz az.

  • Maxtreme
    #935
    Na akkor totálisan viszlát a modder comunity-nek..
    Eddig is nehézkes volt a denuvo miatt, de így...

    Ha csak külön a fejlesztők nem hagynak valami lehetőséget rá.. (de mint tudjuk nem igazán érdekük...)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.09.12. 21:10:20
  • Shep
    #934
    Ez a szar.
  • ROBO35
    #933
    sziasztok a mafia3
    on mi lesz?
    Utoljára szerkesztette: ROBO35, 2016.09.12. 20:22:59
  • Shep
    #932
    Nem érdekel, nekem nem jött be ez az új verzió kész, tegyétek túl rajta magatokat én a maradék 10-20%-ba tartozom, de nekem meg tetszett a Homefront 2, nektek meg tuti nem, ez ilyen.
  • Shep
    #931
    Legalább egekbe szöknek majd az eladások!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hááát persze :DDD
  • NEOreg3
    #930
    Nem csak a Denuvotól kell itt félni. Az UWP-t se tudták eddig törni és szépen lassacskán jönni fognak az encrypted app-ok is, amik még tovább nehezítik majd a dolgot. Bitlockerhez hasonlóan titkosítják az alkalmazások fájljait, így még egy mezei notepaddal se lehet majd megnyitni őket, nemhogy crackelni.
  • Although
    #929
    Biztos, hogy rajta lesz. Szép lista. Végül is biztosítják a kereskedőknek fontos fél évet alsó hangon.
    És ahogy nézem a tört játékok sem minden verzióban tünetmentesek.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.09.12. 17:42:26
  • Cassell
    #928
    Valahogy nekem sem jön át annyira az elején még érdekesnek tűnt, de valahogy közel sem akkora élmény mint volt a Shadow Warrior remake - amiből egy hónap múlva jön is a 2. rész -. Ami külön idegesítő az elején még nem voltak ilyen mikro szaggatások, aztán ahogy már több szörnyet kellett betöltenie akkor már előjött oké lebutítom a grafot de lowon is előjön lehet mondani vegyen az ember 800 magos gépet 2 videókártyával, de annyival meg nem is szebb mint pl volt pár hónapja az a robotos Fps a neve sem jut eszembe de azt pl végigtoltam:D
  • dantor7
    #927
    Hát mi volt? Mi volt ami annyira megfogott? Hogy NEM kellett megölni minden szörnyet, csak befutni kulcsokkal az utolsó szobába és megnyomni a kapcsolót?
    Akkor uram téged a speedrunok éltetnek. Nincs ezzel semmi baj. de az új Doom pont ugyanazt az élményt hozza a jelenlegi 2016-ot szinten, mint annak idején a Doom 1994-ben a játékosok 80%-ának.
    Leszámítva az első szerelem effektet, leszámítva hogy nem volt elterjedve a számítógép és baromi egyedinek számítottál ha a családod birtokában volt, leszámítva hogy 1994-ben egy sivár országban (világban?) éltünk, ahol a mozifilmek is épphogy elkezdtek éledezni, leszámítva, hogy nincs már egy full nyarad EGY játékra (amit kötve hiszek amúgyis), leszámítva, hogy annyira friss volt az egész "élmény", hogy te IRÁNYÍTHATTÁL valamit, hogy nemhogy a tv-ben, nyomtatott sajtóban de kb. sehol nem láttál "szörnyet", leszámítva, hogy nem spoilerezted el az egészet a youtube gameplay videóival, leszámítva, hogy...

    de maga a core játékélmény az ugyanaz. én bizony kinyírtam minden szörnyet, ha tovább engedett a játék, ha nem.
  • Shep
    #926
    Miért, szerinted az volt? Hát nem.
  • Shep
    #925
    Most ezzel nem mondtál újat de az új Doom akkor sem olyan, mint a régi, ennyi. Engem nem avar, hogy ha szerintetek jó, de ne akarjátok már nekem megmagyarázni ,hogy én vagyok a hülye, azért, mert szerintem meg nem az!
  • Ironman2
    #924
    OFF:Egyébként készül a Duke Nukem 3D modernizált változata.Nem a modkészítőktől,hanem egyenesen a Gearboxtól.20.Anniversary Duke Nukem3D world Tour néven.Lesznek benne új pályák is.Okt11-én jön!

    http://store.steampowered.com/app/434050/
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.09.12. 15:26:35
  • lammaer
    #923
    Csak az idő szépíti meg az emlékeket, meg az hogy akkoriban nem volt más esetleg az hogy az volt az első. Doom-Duke nukem-Wolfeinstein-Quake azt csókolom. Mindegyik egykaptafa, nem láttál jobbat/tartalmasat, igy a doom jó volt.
    Kb ollyan lehet mint az első szerelem meg csók, biztos pontosan tudod kivel/hol/mikor esett meg :D

    Azótaa játszottál már pártucat jobb/rosszabb/komplexebb FPSel, azok után persze hogy ez már nem ad akkora játékélményt.
  • dantor7
    #922
    "nem az volt, hogy bezártak a szobába rádengedtek x szörnyet és amíg egy is él addig nem mehetsz tovább" - öhm...
    szerintem meg azért szar az új doom, mert kényszeríti hogy egérrel kelljen mozognod, nem lehet a 4 nyilacskával mozogni és a ctrl-al lőni, pedig én azt szerettem
  • Shep
    #921
    Hát anno a Doom-okkal egész nyarakat játszottunk át, ez az új már nem az. Abban kulcsok után kellett rohangálni és nem az volt, hogy bezártak a szobába rádengedtek x szörnyet és amíg egy is él addig nem mehetsz tovább. Persze a régi is lövölde volt, ez egyértelmű, de mégis más és jobb.
  • fs9pilot
    #920
    Megint más dolog hogy "elveszik", és megint más hogy ha olyan "feature"-t akarnak bele a Doomba, ami sosem volt és sosem arról szólt. Mindig ez volt a lényege (run&gun), értelemszerűen, teljesen nem lehet ugyanaz mint tizen évvel ezelőtt volt. Valamilyen szinten a mai igényekhez kellett formálni az idei részt is. Engem pl. az agyon logikázós FPS-ek nem kötnek le, nem mert beton h*lye vagyok, hanem egyszerűen beleunok, ráunok. Ahogy tetszik. Pedig nem vagyok öreg, sőt, FPS-el az elmúlt években nem nagyon játszottam már, de egy FPS sem igazán köt le... Kötött le, egészen a Doom-ig. Ezért is, kinek mi. De szerintem sokan olyat gondolnak bele, vagy olyannak gondolják az új Doom részt, amilyen sohasem volt, és amiről sohasem szólt. Szerintem. Nem megmondó embereskedni akarok, se nem az észt osztani, nincs azzal baj ha valakinek nem jön be, csak szerintem az a butaság, ha valaki olyat mond, hogy azért f*s mert mész és lősz....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kövezzetek meg, de a "modernizált" régi Doom 1 első pálya zenéjét elindítva alá, félhalkan, közben ölni a népet rá, nekem eléggé adrenalin bomba az idei Doom.



    Utoljára szerkesztette: fs9pilot, 2016.09.12. 14:52:12
  • Ironman2
    #919
    Én kitoltam anno az első 2 részt 486DX-en,tudom milyen élmény,de ma már nem köt le annyira.Kasa85-nek van igaza,a mai játékok közt elvesznek már az ilyen témájú hentelős FPS-ek.
  • fs9pilot
    #918
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom mi ez a Doom ellenvélemény, ráadásul elég röhejesen alaptalanul... Bírom aki azzal jön, mint "ellenérv" hogy csak mész és lősz, meg "aréna shooter". Miért, a régi részek miről szóltak? Egyiknek sem Skyrim sztorija volt, tudtommal. Szinte sztorija sem volt valamilyen értelemben, csak mentél és lőttél, pusztítottál mindent ami élt és mozgott. A Doom sosem a gondolkodásról szólt, nem tudom miért várja el tőle mindenki.... Ha meg story alapú lett volna, akkor meg az lett volna a baj, hogy hát miért ilyen sok az átvezetés benne, a régi nem ilyen volt... Na pont ez az. Ez a Doom feeling, aki szerint nem, az nem játszott a régiekkel, vagy max. 5 percet. Ne várjuk már el egy már gyökereiben mész és lősz játéktól hogy hirtelen RPG legyen belőle...