4498
  • grebber
    #877
    Ez még nagyon drága.
  • S8DJ
    #876
    Szerintem ennyi pénzért ne várjatok Just Cause 3 törésre :D


    Utoljára szerkesztette: S8DJ, 2016.08.25. 08:42:06
  • Rayden02
    #875
    Újabb Denuvos játék a listán, ha jól tudom ez sem AAAs cím, de lehet hogy tévedek!
    Planet Coaster
  • grebber
    #874
    SE a kiadója aki szeret bundlezni egyáltalán nem baj hogy az van azon.
  • Kongy
    #873
    Jójó, de azt mindenki leszarja, nagyobb baj, hogy a Deus Ex-en is ez a védelem van.
  • Lokker
    #872
    Vedd meg ha ennyire kell...
  • Ironman2
    #871
    NEEEEEEEE!!!

    Már a Planet Coasterre is????

    Alfa 3-ban már benne van a Denuvo,egyből NOT Cracked lett! Pedig az alfa 1-2-t simán törték.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.24. 14:01:53
  • Kongy
    #870
    MGS V-öt feltörték, vagyis találtak rá megoldást, annyi, hogy egy mentéssel át kell ugrani a prológust és működik. Magon is fenn van, szóval nem kamu dolog.
  • grebber
    #869
    "Amint rájönnek ....." Amikor én lottót nyerek ez kb olyan volt... Mire 1-et nagynehezen felnyomnak kijön 4 új game 67x újabb denuvoval.

    Mondjuk ugyanott vagyunk ti várjátok a warezt én meg az 5$-os árat
  • Anonymus11234
    #868
    Amint rájönnek a végleges megoldásra naponta fogják kif*sni a játékokat torrentre, szóval ha már feltörték a Denuvot akkor már nem a crackerek vannak szopóágon.
  • grebber
    #867
    Ezek a denuvos cuccok úgyis megvevősek számomra(Kivéve F1,Batlefront,NFS ezek nem érdekelnek) így ha egyiket se tudták volna fel törni az se nagyon taszított volna az öngyilkosság felé.
    Mad Maxet megkaptam egy jóakarómtól ajándékba
    JC3-at olyan címnek érzem ami hamarosan Humble haviba benne lesz.
    Szóval apránként szaréhugyé lehet őket beszerezni úgyis
  • S8DJ
    #866
    De legalább a Tomb Raidert feltörték
  • Was
    #865
    Mad Max, MGS V Phantom Pain még nagyobb nevek.
    Bár a Mad Max-et már majdnem mindenki megvette aki akarta, elég jó áron szokott lenni.
  • NEOreg3
    #864
    Hitman is online annak ellenére, hogy egyszemélyes játék, ha nincs netkapcsolatod abban a pillanatban kirak a menübe tudtommal
  • grebber
    #863
    Meg azt sem kell elfelejteni ,hogy eddig kemény 2 db sikerült megoldaniuk szóval inkább csak a crackerek néznek a nagy semmibe hogy mi a tosz van.

    DOOM
    JUST CAUSE 3
    ABZŰ
    TOTAL WAR WARHAMMER
    Homefront: The Revolution
    Star Wars Battlefront (Ezt ki is lehetne venni multis szar)
    UNRAVEL
    PVZ GARDEN WARFARE 2
    FAR CRY PRIMAL
    HITMAN
    NEED FOR SPEED (Online fos szintén)
    ADR1FT
    Mirror's Edge Catalyst
    Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
    F1 2016
    Deus Ex: Mankind Divided

    Szóval a helyzet az hogy továbbra is a crackerek vannak a szopóágon és nem a denuvo...
  • Palinko
    #862
    bár én is hasonlóra számítok, de kötöszködnék egy kicsit. a Denuvo fejlesztői nyilatkoztak hogy értik már eddig hogyan törték és már kitaláltak valamit a foltozásra? mert bár a Denuvosok ismerik a kódjukat, de közel sem 100%, hogy a törés kódjába belelátnak, bár előbb utóbb valamit kitalálnak hogy rájöjjenek hogy oldották meg, de nem lepődnék meg egyáltalán ha most még széttett kézzel állnának egymással szemben.... nem kell elfelejteni, hogy a crackerek is vannak olyan, ha nem képzettebb szakemberek mint a Denuvo munkatársai, hogy ingyen dolgoznak nem azt jelenti hogy gagyi is.
  • kasa85
    #861
    Francba pedig igyekeztem :D


    #857
    Na ez már jó :D
  • grebber
    #860
    Dehogy tudják......

  • Lokker
    #859
    Azért nem kell elkiabálni mert 2 játékot sikerült feltörni. Régebbi denuvos címeket még mindig nem látok. JC3, Unravel, FC Primal...
  • Ironman2
    #858
  • bazccka
    #857
    Nyáron vót, de jó vót
    Hogy főtörték a Denyúvót
    Parton ültem, sört vedeltem
    Letérdelt előttem a Denyúvó-védelem.
  • Ironman2
    #856
    Innentől meg már nincs megállás,tudják a módszert,mindig csak idő kérdése lesz mikor törik fel a következőt.Gondolom a technikát már átadták egymás közt a hackerek,nem egy csapat dolgozik már rajta.De még mindig jobban járnak a Denuvoval a kiadók,én azt mondom.
  • Ironman2
    #855
    Nem rímel!
  • kasa85
    #854
    Egyszer vót honem vót.
    Vót egy Denyuvó vídelem :D
    Remélem a jóslat teljesül :D
  • Ironman2
    #853
    Még mindig szép verseket irogatsz!
  • Kongy
    #852
    "Patch javítani foglya."

    Akkor miért nem szabadítják ki?
  • kasa85
    #851
    Pedig a TR követtem tényleg baj van a töréssel.
    Nvidia kártyán a legújabb driverekkel beragad az akadás!
    Ez pl akkor jön elő mikor betölt valamit.
    Le ül a tábortűz mellé ruhát váltok.
    Utána látni le megy 15FPS re a játék.
    Ezt követően úgy is marad.
    Orvoslásra rá raktam egy 2016 os év elejei Drivert.
    Azzal is beakad,de utána normálisan megy tovább.
    Viszont van mikor annál is úgy marad.
    Következő a trükk.
    Az elsimítást,és a felbontást lejjebb vesszük utána mindent vissza rakunk újra jó lesz :)
    Jó játékot :)
    Amúgy lehet Denuvo,vagy fos játékmotor mely Patch javítani foglya.
    Nem vonok le következtetést,de sok tesztet olvasva eredetinél kevesebb a bug mint a feltörtben.
    Nyilván Day1 es a játék.
    Nincs friss javítás hozzá.
    Nyilván ezt már orvosolták!
    Elég feltűnő hiba ki vágja a biztosítékot eredeti tulajoknál,ha valóban még egy 980TI kártyán is ezt csinálja.
    Nekem az van nem sokban marad le a 1080 kártyától szóval aki azt írja 1080 kártyán megy szépen nagyon téved!!!
    A bug az bug .4 darab 1080 egybekötve is befosik,ha megreccen,és úgy marad a játék.
  • szabii98
    #850
    Ez baromság.
  • Kongy
    #849
    Annyit csak értesz, hogy a játékok mellett oda van írva, hogy CRACKED, NOT CRACKED XD

    Tomb Raider (conspiracy-s) full maxon fut nálam reccenés nélkül, benchmark is. Ennél jobban nehéz elképzelni, hogy futhat. Persze, egy 1080-nal, i7-tel talán.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.08.23. 14:58:47
  • grebber
    #848
    Én csak azt tudom amit ott írtak. Mivel eredetibe még nincs meg nekem bem tudom tesztelni :( Pedig nagyon érdekelne..
  • Ironman2
    #847
    Szerintem ez meg egy hülyeség
  • grebber
    #846
    Tomb Raider topikban olvasható sok warezos irás = rohadt gyatra lett a törés ( szarrabul fut mint az eredeti állítólag)
  • NEOreg3
    #845
    az INSIDE az egy egész rövid játék, ezért valószínűleg rövidebb ideig is tartott a feltörése (hamar végig lehet vinni, hamar kibukik hol nem lehet továbbjutni a védelem miatt)
  • HalfEvil
    #844
    sajnos nem vágom az angolt.
  • Kongy
    #843
    Szerintem meg jobb lett, mint a 4. rész :D Ezt végig bírtam vinni, abba beleuntam.

    Just Cause 3 nincs feltörve, van erre egy reddit topic valahol, azt érdemes követni.
  • HalfEvil
    #842
    értem,és kösz az infókat! Ja és a Just Cause 3-ra mennyire igaz h feltörték (leszámitva a bypass-t)?
  • szabii98
    #841
    Primalra vannak ilyen-olyan megoldások, de én várnék a Consp4racy crack-re. Bár a Primal sokak szerint amúgyis a leggyengébb FC játék.
  • Anonymus11234
    #840
    Szerintem kb ugyanennyit kell várni majd egy újabb Denuvo törésre, mint a Tomb Raider és az Inside közötti időszak, persze csak már a megjelent játékoknál, az újakra biztos jön egy frissített Denuvo, ami kitudja mennyi idő lesz, míg feltörik.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.08.23. 11:34:19
  • HalfEvil
    #839
    értem,király. gondolod sikerülni fog mostmár mindegyiket vagy megint hónapokat évet kell várni rá,vagy nem is fogják a többit? FC Primal még nincs feltörve?
  • Kongy
    #838
    Elbukott = feltörték.
    Magról tölthető a Conspiracy verzió.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.08.23. 11:28:26