4498
  • totyak
    #675
    Adnál a köznek egy linket?
  • Myselor
    #674
    én tudok egy oldalt ott van doom just cause 3 tomb raider inside.ezeket pakolták fel ma :) megbízható oldal
  • DonPedro22
    #673
    Igen az mondjuk nem ártana... kép legalább és ha valós akkor egy linket is :D
  • Myselor
    #672
    bocsi a hitetlenségemért már látom szépen meg is jöttek a denuvos gamek :)
  • Myselor
    #671
    jó poén.képet vagy videót vagy megse történt
  • drop
    #670
    tomb raider már fut is nálam állat maxon
  • Myselor
    #669
    hol láttok ti ilyen játékokat feltörve?:)
  • Rayden02
    #668
    Már az INSIDE is lelett tudva
  • kasa85
    #667
    Diablo Torr

    Rise.of.the.Tomb.Raider-Digital.Deluxe.Edition
    Feltörve.
    Szép lassan gyűlnek itt a drágaságok :D
  • Rayden02
    #666
    Asszem a következő game a JC3 lesz!
    Amúgy a REVOLT csapatnak van egy publikus Discord szerverük, itt nyomon lehet követni, hogy épp mit sütögetnek
    link
    Én tegnap nyomon követtem a publikálást ,nem volt semmi! xD
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2016.08.06. 16:45:46
  • Although
    #665
    Nehéz elfogadni, úgy néz ki egy korszak lezárult és most minden morzsára vetődnek. :)
    Amennyire megértettem a dolgot ezt nem fogják könnyen kijátszani és végtelenségig variálható akár patchekel is.
    Én örülök neki, nem azért mert olyan hűde jó a színvonal, de ez inkább az igényszint csökkenésből adódik mint warez nem warez. Ha a piac ténylegesen nyomás alá helyezi őket akkor jobb lesz, persze a konzumidióta mint termék előállítás az egy cél a piac részéről. Hiszen az életben minden minimum energia befektetésre törekszik. :)
  • kill3r21
    #664
    Na ez az amire azt mondom , hogy nekem nem érte meg a teljes árat, végigjátszottam de ennyi
  • akyyy
    #663
    anno volt a gumiba egy ifa szimulátor program, na azt tovább fejleszteni, azt GO xD
  • Ironman2
    #662
    3dm már előre felrakta,pedig még nincs is hozzá "repedés".D (a DOOM-ot is)
    Engem amúgy csak a Tomb Raider izgat,de még igen drága,nem nagyon akar lejjebb menni az ára.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.06. 12:35:44
  • Maxtreme
    #661
    Ha még így is lenne (szerintem nem) akkor is kihatással lehet a jövőben megjelenő címekre, szal nem fogják leszarni.
    Nem jó "reklám"ez a steam-nek.
  • grebber
    #660
    Szerintem már leszarják ezeket a játékokat magasról ..... szóval nem lesz itt semmi "védekezés" ez ellen.
  • Kandurex
    #659
    Ez nem bukás. Kijavítják és nincs warez megint, mivel megint semmi nem fog elindulni. Még talán jól is jön egy kis demó.
  • Palinko
    #658
    az igaz, annyira nem jártam utána, mert ezek a játékok nem érdekelnek pont amik denuvosok lettek.
  • grebber
    #657
    Itt pont hogy nem duplaklikk van.
    Számomra nem érnek meg annyit ,hogy regeljek egy új steam accountot. Ezek mind mind lesznek 5$-k majd....és akkor semmi szarakodás nem lesz A türelem olcsó játékot teremt.
  • Palinko
    #656
    igen, de ez technikai kérdés, nem kétlem, hogy javítani fogják, de már a 2. kört bukta el a denuvo, mert az egyszerű usert nem a technikai részletek érdeklik, hanem hogy a duplaklikk után elindul-e a játék avagy sem.
  • szabii98
    #655
    Fentvan a link a Tomb Raiderhez már redditen.

    Viszont ez nem crack, nem törés, csak megkerülte a steam drm-jét úgy, hogy a denuvo ne baszakodjon. Valószínűleg javítani fogják:/
  • drop
    #654
    vicc hogy a gyerek azt állítja feltörte már a tomb raidert meg a jc 3 is
  • Ironman2
    #653
    Majd akkor szóljatok ha lesz belőle scene release,így minden addigi,csak próbálkozás
  • grebber
    #652
    Mintha direkt segítenék a warezos népet.... hátha többen veszik majd...
  • NEOreg3
    #651
    akkor nagyon egyszerűen fixálva lesz: törlik steamről a demót (eredetileg azt tervezték, hogy csak pár napig lesz letölthető az E3 tájékán, aztán mégis csak fent hagyták)
  • drop
    #650
    its just a bypass. NOT A CRACK. it basically just fools steam into thinking you are playing the DEMO. so unless other Denuvo game has DEMO. imo dont expect this to work on other games.

  • scomcomputers
    #649
    Hát ezt kipróbálom drága barátaim..
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2016.08.05. 20:56:28
  • Jim Morrison
    #648
    virtuális gép, ha jobb nincs. Nem fog úgy futni, de legalább fog ^^
  • drop
    #647
    Hmm, curious what the crack does. I for one don't feel very 'safe' to connect to a new steam account just for cracked games on the same PC that I have my legit steam account on.

    I mean, great work if it works, but I'll still wait. erre gondoltam én is
  • Maxtreme
    #646
    nagy baromnak kell ahhoz lenni hogy valaki a sajátját használja ami esetleg tele van megvásárolt játékkal... :D
  • szabii98
    #645
    csinálni kell egy újat, a main accodnak semmi baja nem lesz
  • drop
    #644
    igen csak elég rizikós mert csinálsz egy steam fiókot oké de meglévőt féltem

    Utoljára szerkesztette: drop, 2016.08.05. 20:48:36
  • Jim Morrison
    #643
    má itt is van
    https://www.skidrowreloaded.com/doom-cracked-voksi/
  • szabii98
    #642
    reddit thread
    Itt mindent megtalálsz, hogy mi kell hozzá. De még nem sokan tesztelték, mert 50 giga a játék ugye.
  • scomcomputers
    #641
    Most komolyan nem mondod hogy ez igaz...
  • Maxtreme
    #640
    ha müxik, tök 100 :D (..és elvileg igen)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.08.05. 20:42:11
  • szabii98
    #639
    Hát igazság szerint nem feltörték, csak valahogy megkerülték a bolgárok, de úgytűnik működik:)
  • scomcomputers
    #638
    .....persze...drága barátom...ezt mennyit olvastam már.....hehehe
    ......egy okosító linkelt légyszi......

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2016.08.05. 20:42:24
  • Maxtreme
    #637
    Igen úgy néz ki a doomhoz már van is okosság. :)
  • Palinko
    #636
    feltörték a denuvot