2093
  • Normen76
    #769
    Vízzel az a bajom, hogy van ahol bemehetek térdig, bokáig van ahol mg csak 2 cm. mély de 1 méterrel mellette már nem tudsz továbbmenni. Kerítéssel, hogy 2 cm-es kerítés éleken, lemezfal szegélyeken rohangálnak a játékosok, vagy 2 cm. falperemen rohannak körbe, vagy ülnek egy ilyen vékony peremen és kempelnek. stb. pl. interchangeon, a mozgólépcsők feletti területeken, belül a kb. 2 centis falperemeken rohangálnak. ücsörögnek és várják ki megy el alattuk. stb. De egy 70 centis kerítésen ne mtudok átmászni. No.. de nem mondtam hogy ezekkel bajom van, azt mondám, hogy a realisztikusságtól messze van, de azt sem mondám hogy mindennek realisztikusnak kéne lennie :) A kettő nem ugyanaz.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.03.04. 20:22:39
  • Metalmilitiakid
    #768
    A vizet én valósnak tartom, hogy csak gázolni tudsz benne (direkt nem is hagytak lehetőséget másra a pályákon) azért +40 kiló cuccal a hátadon meg 5 kilóval a kezedben úszni nem lenne vicces :D Az ugrást kicsit jobban köthetnék a súlyhoz, mert jelenleg túl nagyot tudsz ugrani, viszont az tetszik, hogy nem tudsz lőni meg ilyesmik közben, mint az összes többi játékban, szóval nincs ugrás lövés a sarkon és társai. A kerítés alatt pontosan nem tudom mit értesz, szóval az passz. Meg a realisztikusságot úgy nézd a játékban, hogy mindaddig van értelme a realisztikusságnak amíg játszhatatlanná nem válik a játék tőle, pl. kapsz egy láb lövést, sokkot kapsz és leülsz és ringatózol egy helyben akkor nem lenne túl vicces a játék :D
  • Normen76
    #767
    Hát ezt a realisztikusságot ink. hagyjuk... víz, ugrás, kerítés.. sorolhatnám. Persze ettől még mindig az egyik legjobb játék, de realisztikusnak nem nevezném.
  • Metalmilitiakid
    #766
    Ezek után nem is érzem annyira gáznak a tegnapi halálom :D
    Mennyit kapott M4-ből és jött tovább. Link
  • Metalmilitiakid
    #765
    Ez egy realisztikus játék, olvasd a táblákat xD De am talán a 12.3-al rakták oda, hogy védve legyen a katonai bázis, semmi szerepük nincs amúgy mert semmi nincs ott amiért egyáltalán érdemes a közelébe is menni. Amire szokták használni az a Health és a Stress tolerance huzás. Belesétálsz egybe, felhealeled, belesétálsz mégegybe ....
  • Normen76
    #764
    Nemtom tudtátok-e, hogy Shoreline-on van aknamező... nah én nem tudtam, esküszöm soha nem olvastam róla sehol, vagy láttam volna videóban megemlíteni. Huujjj de felb...ta az agyam, megcsinálom a küldit, lenyomtam 3 player, jó pár scavet, gondoltam végignézem még a rejtekhelyeket a keleti oldalon, elsétáltam a katonai bázis mellett BUMM.. megijedek h lőnek rám vagy mi... megyek két lépést BUM-BUM... Kva nagy ötlet volt aknamezőt betenni... Utólag nézte a barátnőm, hogy ki is van táblázva, de kit érdekel ebben a játékban az út széli táblára mi van írva ?? :)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.03.04. 12:05:27
  • undY1ng #763
    Szerintem a Skynet akkor aktiválta a T-101 Scav v2.023 botját és visszaküldte arra az utolsó 10 percre...
  • Metalmilitiakid
    #762
    10 perc alatt a raid-ekben már csak ilyen be anfetaminozott scav-ek spawn-olnak vagy mi ? :D Végig irtottam woods-ot simán, megcsináltam 3 küldit, már a kijárat felé mennék és egy no armor no helmet scav 8 tisztán látott VSS SP-6 (a 4 es armoron is úgy megy át mint a vajon, előtte a scav-eket 1-2 hitből öltem vele) találatot kap be, meg még vagy 5-6 lehetségest a bokron át. Majd a bokron keresztül lazán fejbe lő és nem is közelről. Ilyenkor elgondolkozom, hogy minek veszek 4 es sisak, GZHEL kombót meg jó kis VSS-t ha az ADAR os scav úgyis bealáz az M855-el.
    De amúgy ez már nem az első alkalom, hogy ezt a scav erősödést tapasztalom, mert én szeretek a raid végéig maradni meg keresgélni, ha megtehetem és sokszor azt veszem észre, hogy az első 20 percben simán elsétál mellettem 2 méterrel a Scav, meg ordibál mielőtt bármit csinálna, meg beint mielőtt lőne. Az utolsó 10 percben meg hangtalanul 50-100 méterről egyből betalálva nyomják. Lehet ez szándékos, hogy az olyanok akik szeretnek a meccs végéig gyűjtögetni jobban basztatva legyenek.
  • Metalmilitiakid
    #761
    Annyira elveszi a játékkedvem amikor alapból nem szeretek Interchange-re menni, főleg nem éjszaka, de az kell a küldihez. Körbe kell járnom a fél külső belső teret, de végül sikerül, meg jó item-eket is találok amiket megéri kivinni, ölök is. Erre már alig van 10 perc hátra és a vaksötétben 2 rohadék egy sarokban kempeli az Emercom exit felé vezető lejárót...
  • nordan
    #760
    jézus
  • Metalmilitiakid
    #759
    Van a Private Clinic küldi, amire 6 millió értékben kell Item-et leadni, de kapsz cserébe égy T H I C C Item Case-t ami viszont kb. 18 millió a flea market-en.
  • nordan
    #758
    ???????????? ezt hogy????
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.03.02. 21:43:12
  • Metalmilitiakid
    #757
    Szeretem a Therapist küldiket. Nagy befektetés igaz, de megéri :D
  • Metalmilitiakid
    #756
    A várakozás a legkisebb gond, a probléma az, hogy utána késve érsz be és azért lőnek szarrá. 20 percnél kellene spawnolni, nekem még 17 felett nem sikerült ma. És hiába spawn-olok a konténereknél ami a legközelebb van az irodához és sprintelek egyből fel a 3.-ra a srác már az iroda ajtóból peak-elve vár a sarkon.
  • nordan
    #755
    dejó kapok XP-t ha gyógyítom magam játékon kívül?
  • nordan
    #754
    11 perce várok most :D
  • nordan
    #753
    pont most vagyok én is factoryban és ezt akartam megkérdezni :D az erőmet akartam volna felhuzni de instant szarrá lőnek és 6-8 percekig várakozok MATCHING alatt
  • Metalmilitiakid
    #752
    Ennyit sztem a mai factory körökről, egymás után 2x spawn-oltam úgy be, hogy 8 perc és 5 perc késésben voltam a többi playerhez. Esélyem sincs sehova eljutni mert már minden sarok védve van. Az meg hogy Lvl4 armor-os gyereket 7N1-el mellbe lövöm és játék szerint 1 találat 147 damage 11 absorbed by armor és simán kidarál 4-es armor, Kiver Faceshield mögül egy PP-19-el mire még 1 lövést le tudtam volna adni hogy meg is haljon. A 15 méteren belüli Mosin kill-es küldit próbálom, de így hogy mindig nekem kell támadni mert nem spawn-olok be időben kb. lehetetlen. Vagy meg kell vennem a 6-os armor, Altyn-t aztán belesétálok az arcába és úgy lövöm le.
  • Metalmilitiakid
    #751
    Az mondjuk érdekelne, hogy hogy a francba lehet az, hogy factoryn olyan late spawn-t kapok, hogy már a player scav-ek is bent vannak és ahogy kilépek a factory kulcsos spawn-tól instant ketten szarrá lőnek.
  • Metalmilitiakid
    #750
    Végre eljutottam a magasabb szintű Hideout fejlesztésekhez, azért elég durva hogy ilyen 35 óra építési idő meg van ahol a kraft is bőven több mint 30 óra.
  • Jabar
    #749
    Igazából speedhack az eszembe sem jutott, nem is láttam még semmi jelét szerencsére, csak fura :D
  • Metalmilitiakid
    #748
    Pedig tényleg az a legközelebbi. Onnan még egy mákosan kulccsal spawnoló player scav-nek se lenne szabad megelőznie. Amit eltudok képzelni az egy hatchling/pisztolyos adrenalin boost-al, de hogy ilyen sokszor találkozz vele az erős lenne. Bár lehet valakinek ez a pénzszerzési módszere a szerveren ahol játszol. Ha meg speedhack-elne akkor nem hiszem, hogy megállna csak a marked room kiszedésénél, begyalulná a pályát.
  • Jabar
    #747
    Railroad mellett az antennánál ahol a keritésnél van egy stash, de futottam már a folyó melletti spawn-tól is többször.
  • Metalmilitiakid
    #746
    Melyik spawn-t érted a legközelebbi alatt ?
  • Jabar
    #745
    Hogy lehet az hogy customs pályán dorms-hoz legközelebb lévő spawn-tól egyből a marked room-hoz futva az már lootolva van és senki nincs a közelben sem? Többször is bele futottam már.
  • Metalmilitiakid
    #744
    Na most halt meg minden, még a launcher se indul el.
  • Metalmilitiakid
    #743
    De imádom ezt a Jager küldit, hogy ölj meg 5 scav-et heal nélkül. Nem csak az van hogy vagy sikerül vagy nem és kész. Hanem ha 1x heal-elsz akkor feldobja, hogy mission failed és Restart-olni kell a küldit és tiszta idegesítő, hogy minden kör után restart-olni kell. Na 1x felejtettem el ezt megtenni, egyből 7 scav-et öltem mire az első eltalált....
  • Metalmilitiakid
    #742
    Annyira nem megszokott, azt csekkoltam hogy nem a szerverek haltak le, mert újraindítottam a játékot és nekem belépett. Annyit tudsz megpróbálni, hogy nyomj rá a check for update-s re a play gomb felett a launcher-ben, mert volt nemrég egy update és lehet nem frissült le automatikusan.

    Szerk1.: A szerverekkel nincs gond részt visszavonom, mert megint rohadt lassú minden ingame.
    Utoljára szerkesztette: Metalmilitiakid, 2020.02.29. 16:21:54
  • nordan
    #741
    ez gyakori hiba? nem indul a game :S

  • Metalmilitiakid
    #740
    Nemtom mennyire vagy jó angolból pár kommenttel lentebb linkeltem egy videót pont ehhez a témához.
  • nordan
    #739
    aha! köszi a tippet és az infót
  • nordan
    #738
    másik kérdés: miért nem látom a fegyvertervezőben pl a tust az SKS-hez? meg a silencert se? ,de amúgy lehet rá rakni ezeket......van mechanic stationöm ,ami lehetővé teszi a fegyver tervezését
  • Metalmilitiakid
    #737
    Általában úgy van, hogy ha amit keresel az kapós tárgy, pl.: jó lőszer, küldi item, hideout építéshez kell, ezekből a három legolcsóbbat általában nem fogod tudni megvenni, mivel mire rendesen betölt az AH már valaki aki hamarabb töltötte be az elviszi előled. Én úgy szoktam hogy ha nincs nagy különbség az első 5 között pl. 11899,11900,11950,11999,12000 , akkor én egyből a 12k-sat veszem mert az még jó eséllyel ott lesz, bár néha még ez se elég. Eltart egy ideig amíg hozzászoksz, hogy itt nem tűnik el instant a megvásárolt dolog.

    Eladáshoz szintén jó tanács. Ha valamit el akarok adni megnézem mennyibe megy, kb 5x ráfrissítek és nézem hogy milyen gyorsan kelnek el, megnézem mi az ami nem akar elkelni egyáltalán példa kedvért 15k-ért ért nem viszi el senki, a 13k sok minden frissítéssel eltűnnek. Akkor nem fogok az épp legolcsóbbnak alá ajánlani, és felrakni pl. 12.5k-ért hanem felrakom 14k-ért és így is hamar el fog menni és 1.5k-t nyerek.
  • nordan
    #736
    Sziasztok! most lettem level 5 és miért van az,hogy semmit nem lehet megvenni AH-ból,mert már nincs? pedig ebben a másodpercben listáztam az itemre van egy rakat 8-10-12 órás jrdetések és mire purchaselném kiírja hogy már nincs meg....,de kb semmit nem lehet venni,mert semmi nincs de akkor miért listázza ki,hogy bentvan AH ban ? :D
  • Paladin
    #735
    Srimpnek van a legjobb páncélátütő lőszere IIRC, viszont pontatlan, és nem egy kellemes darab, ezért nem szeretik sokan, és mennek inkább FN-nel.
  • Metalmilitiakid
    #734
    5-7 vagy SR1MP a legjobb lőszerrel ha fejre akarsz lőni, ha nem akkor bármi és rohadt sok lövés lábra.
  • Kissssss0 #733
    RIP legs
  • Edorn
    #732
    Lábra kell vele lőni, úgy nagyon nagyot sebez...
  • undY1ng #731
    Mit is írtatok arra, hogy melyik a "legjobb" pisztoly, jó lőszerrel ami darál?

    Pl. nézem a táblázatot és ez a RIP 9x19 pisztoly töltény majdnem a leggyengébb és mégis 600 db-ja, miért?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.02.28. 18:19:11
  • undY1ng #730
    Baszki levágtam egy 49 és 67-es csókát, mindegyiknek az egyik legjobb armor set+tátyka+fegyverek.. a hülyéje rámfut azán megdöglik... xD