2093
  • Normen76
    #889
    Nekünk simán ment a püfülés, először felment 4.5 re a tízből, kicsit vártunk és megint felment. Ill. nekem 4.5 nél állt meg elsőre, barátnőmnek felment lvl 1 re egyből és utána állt meg 2.4 értéknél. Nekem nehezebben ment, de kb. öt perc várakozás után tovább vittem és első próbára felment 1 skill fölé. Arra is érdemes figyelni, hogy csak kar stamból üssünk, utána pihenni kell és újra. Nálunk így működött legalábbis. Aztán megpróbáltuk később, úgy hogy raid után kilépéskor püföltök egymást mindig egy kicsit, pár percig amíg volt kötöző az első pár ütésnél gyorsan nőtt, aztán mindig belassult. Súlycipelésre nem mondtam hogy megy vagy, nem, én nem nagyon szoktam sok súllyal mászkálni, ezt nem tudom most hogy viszi vagy nem. És azt sem mondtam, hogy nekem súlycipeléssel ment fel 3-ra a skill. Nem kötelező elhinni amit írok, ahogy érzed :). Megvan nekünk a 3 skill. mindkettőnknek és meglett egy nap alatt de nem szeretnék erről vitatkozni. HA neked úgy jobb érzés akkor nem lett meg nekünk sem :)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.03.14. 16:08:31
  • Metalmilitiakid
    #888
    Pedig ha valakit megütsz a melee-vel az ütésenként 0.1 pont. Illetve sétálás ha 90% felett vagy a max súlyodhoz képest, de csak a séta, ha futsz az nem a strength-et fogja növelni.
  • nordan
    #887
    miért beszélsz hülyeséget? én épp most 40 percig mászkáltam 39kg-val és 0-át ment a skillem felfele.....tegnap bőven 40+ kgs raideket nyomtam és 0 ról 5.9/10-re ment úgy hogy majdnem 10 órát játszottam.............neked meg 1 nap alatt megnőtt......az egymás püfölése sem műküdik mivel a 4.5. HIT után nem nő semmit a STR ezt is kipróbáltuk tegnap
  • Metalmilitiakid
    #886
    Az a flea market már csak lvl 10 a sok sírás miatt :D
  • Normen76
    #885
    Hát, nekem a patch előtt ráment vagy 2-3 hetem hogy lvl 3 legyen a strenghtem. Most patch után kb. 1 napba került ugyanaz. Szinte észre sem vettem az új súly rendszer hatásait egyébként. Nem nagyon szoktam 40+ kilókkal mászkálni, ritka hogy 40-45 kg. vagyok loottal együtt. Ha partyban megyek a raid végén a kijáratnál kicsit megpüföljük egymást késsel :). Az viszont határozottan tetszik, hogy ha kifutottam magam, célozni még pontosan tudok, s külön kéz stam miatt. Eleinte idegenkedtem a rendszertől, de sokkal jobb szerintem mint a régi. Kicsit jobban megy a harc is, egyenlőre nincsenek 30+ strenghtes emberkék, utolérem őket, vagy el tudok szelelni ha úgy adódik. Nekem tetszik az új rendszer. Bár azt elfogadom, ha valaki úgy gondolja ráért volna a köv teljes wipeig a jelenlegi két skill törlése, vagy a 15 lvl es fleemarket bevezetés. Persze lehet a fejlesztőknek szükségük van a korai bevezetésre, hogy később jobban átlássák mi a helyzet, mennyire kell finomhangolni majd ezeket a dolgokat.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.03.14. 14:30:48
  • Metalmilitiakid
    #884
    Ugye azzal tisztában vagy, hogy a játékban folyamatos Wipe-ok lesznek teljes karakter nullázással ? Ha ez az pár skill nullázás zavar akkor gyorsan engedd el a játékot :D
  • nordan
    #883
    ezt az őúj erőt meg jól elbaszták: a 0-ás erőm tegnap 10 óra játékkal nőtt 5.9/10-re....tehát még a level 1-et se értem el....elmennek a faszomba
  • Paladin
    #882
    Az már egy korábbi fix-szel bekerült, egy napon belül, hogy kipattant.
  • Metalmilitiakid
    #881
    Nekem ez még nem jött át, ráadásul még extra cheat védelem is került be a patch-el a táv loot-olás, illetve az elő player kiloot-olás ellen.
  • nordan
    #880
    csak nekem van az az érzésem,hogy a patch óta fullon van a játék cheaterekkel? minden halálom instant fejlövés a semmiből
  • Metalmilitiakid
    #879
    Ilyenkor mindig kell várni 1-2 napot amíg kivasalják az új hibákat amik a patchel jöttek.
  • Normen76
    #878
    Nagyon durva akadások vannak, borzasztó instabil a játék. Csata közben ledobál minket és hasonlók. A patch amúgy tetszik, az új strength és stamina rendszer stb. bejön, de kb játszani is alig lehet. Sokkal hosszabban és sűrűbben akad meg a játék mint eddig.
  • nordan
    #877
    ó banyek.............
  • Metalmilitiakid
    #876
    Kb 5 kommenttel lejjebb van leírva.
  • nordan
    #875
    nem is 1-es hanem konkrétan 0-ás......
  • nordan
    #874
    őőőőő 5 ös endurancem 1-es lett
    majdnem 3-as erőm 1-es lett
    4-es Intellectem 1-es lett.....wtf????????????
  • Paladin
    #873
    Még Eve-online-ban tanultam a mondást 15+ éve: patch day, no play ;)
  • nordan
    #872
    :(
  • Metalmilitiakid
    #871
    Ki is írták, hogy várhatóan egy rakás server overload és hibaüzenet várható még ma. Én mára már nem is fogom erőltetni.
  • nordan
    #870
    nektek nem dobott hibaüzenetet a pecselés után? nem tudom elindítani és már a launcher is hibaüzit dob
  • Paladin
    #869
    Aludni... aaargh... utállak ;) :D
  • Normen76
    #868
    Javítottam is :D a hsz-em, kicsit hunytam délután és még nem ébredtem fel :)
  • Paladin
    #867
    Ember, patchelnek... :)
  • Normen76
    #866
    Csak én érzem úgy vagy tényleg észlelhető, hogy a lézer szeműek egy tetemes része átment Call Of Duty Battle Royalozni ? Ill. pár órája hibaüzenettel ledobál a játék. Nálatok mizu ?..

    HAgyjuk Most nézem mit ír ki :D Menjá update :)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.03.12. 16:25:36
  • Paladin
    #865
    Nem lesz wipe.
  • undY1ng #864
    Ez kérdés volt, hogy nem lesz wipe? Csak az említett dolog?
  • Normen76
    #863
    Ez micsoda remek hír :D
  • undY1ng #862
    "FIGYELEM!!

    Nemsokára érkező patchben jön az új súlyrendszer, ezért a endurance strength skilleket nullázák!
    (nem lesz wipe! csak a endurance strength skills lesz 0! )"

    Ohh?
  • Metalmilitiakid
    #861
    Lehet én gondolkozom rosszul Scav-ként, de amikor van már nálad kb 3-400k loot-ban a táskádban, de csak egy szál Saiga shotid van, miért kötsz bele teljesen önszántadból egy messziről láthatóan gear-es playerbe? Olyan simán elmentem volna mellette ha csendbe marad, de gyakorlatilag rám rohant amint meghallott sétálni és csak odahozta a loot-ot nekem. Mert amikor még semmit nem loot-oltam persze rámegyek mert mit veszíthetek, de így ez tök furcsa nekem. Hacsak nem ilyen Adomány Szolgálat Scav-et játszott xD
  • undY1ng #860
    Én értem, hogy ezzel is kiakarnák tolni a "játékidőt", de könyörgöm ez az ide oda minuszolgatás annyira gáz... valamikor egy nagyon egyszerű küldetés és mégis halsz egyfolytában.
  • Paladin
    #859
    Ja, ez a Jaeger minuszozás agyamra megy. A szar, és repu nélküli questjei meg pláne.
  • Metalmilitiakid
    #858
    Jézusom, hogy egy random Quest ami ránézésre semmi köze nincs semmihez és van rajta -0.1 Jager és bazzeg buktam miatta a LVL4-et... most 0.49/0.50-en vagyok. És persze ezzel együtt megcsináltam Jager-nél az 5 Scav kill heal nélkül, de az nem ad reput...
  • Metalmilitiakid
    #857
    Úgy látom a szerverek meghaltak, vagy legalábbis a market-nek annyi.
  • Paladin
    #856
    Egy-két hete láttam a táv-lootolást, új cheat volt, azt hittem már patchelték is. Ez valami újabb hack lehet.
    Tökénél fogva kéne fellógatni az összest.
  • Metalmilitiakid
    #855
    Ezt párszor láttam már, de mindig csak lab-on. Olyat is, hogy áll a player pl a polc előtt tök egyedül és szép lassan tűnnek el az item-ek a polcról előtte. Ezt nem egészen értem hogy történik.
  • Kissssss0 #854
    és akkor még én voltam itt lebaszva miért mondom hogy nem éri meg a játék a pénzét a jelenlegi állapotában...
  • Metalmilitiakid
    #853
    2 hónap körül tippelnék, vagy kevesebb.
  • undY1ng #852
    Nemsokára jön a kövi wipe?
  • Metalmilitiakid
    #851
    Emlékszem hányszor volt olyan hogy pl. dorms-ban sétáltam és láttam hogy a falon balra mellettem velem egy tempóban jön egy lézer a 2 emeletesből, vertem egy hasast és pont felettem csattant a lövés a falon :D Bár volt fordítva is, amikor észrevettem egy lézert a falon próbáltam kitalálni honnan jön, meg körbe jártam a helyet, amikor már 2 percen mozdult a lézer lettem bátrabb, és kiderül hogy valaki sejtem már szerzett +2 fegyvert ezért az sajátját bevágta egy bokorba ahogy én is szoktam, csak be volt kapcsolva a lézer :D Elment vagy 5 percem abban a körben azzal hogy kerülgettem azt a bokrot xD
  • Normen76
    #850
    Oks, kipróbáltam vettem 20-at. 0.1-esével viszi a strenghtet mint a többi gránát. Viszont olcsóbb :)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.03.09. 10:13:28