2093
  • Metalmilitiakid
    #729
    Aki tud angolul és még annyira nem vágja a gémet annak ez elég hasznos kis videó lehet. Főleg a barter-es rész a végén.


    Utoljára szerkesztette: Metalmilitiakid, 2020.02.27. 21:33:28
  • Metalmilitiakid
    #728
    Nemtom most még lehetséges-e, de régen hányszor vettem fel .366 os AK-t és raktam 7.62-t a tárba vagy fordítva és csak raid-ben vettem észre, hogy nem lő a fegyver xD
  • undY1ng #727
    Videó eleje: amikor mégcsak ismerkedsz a tarkov-val.
  • Metalmilitiakid
    #726
    Valódi LVL3 faceshield tesztelve :D
  • undY1ng #725
    Bár többesszámot írtam, elég lenne egy darab lányka is ilyen...
  • Metalmilitiakid
    #724
    A reward legalább visszajött restart-al, amit tanultam az esetből. Ha Insurance-ot veszel át vagy reward-ot, ne forgass tárgyakat vagy hajts be válltámaszt. Többszöri próbálkozás után rájöttem, hogy ez volt a probléma.
  • Metalmilitiakid
    #723
    1 Move error-al buktam a Bad Rap Evidence teljes reward-ját, majd a következő error-al buktam a 6 db 60 as AK tárat amit leadtam, majd hirtelen kinullázta amit leadtam....
  • Paladin
    #722
  • Metalmilitiakid
    #721
    Ha emlékszel még, hol vannak az unikornisok, na attól kb 2 sarokra xD
  • undY1ng #720
    Hol lehet találni ilyen barátnőket?
  • Normen76
    #719
    Heh, második vagy talán harmadik alkalommal meg is volt :). Együtt scaveztünk és kilőttem egy laza fejessel. Két oldalról próbáltuk keríteni egy playert aki ránk támadt , elsodródtunk egymástól, elkezdték egymást lőni. Kicsit messzebb voltam, azt láttam hogy eldől valaki és aki állva maradt azt leküldtem egy fejessel. Nah az volt ő :D.
  • Metalmilitiakid
    #718
    Majd írd meg amikor első alkalommal valamelyikőtök lelövi a másikat, mert nemtudta pontosan hol van, az a kedvenc dolgom a csapatos játékban :D
  • Paladin
    #717
    Recoilt szoktak így húzni. Legtöbbször bemennek a factory kulcsos kijárat folyosójába, és ott.
  • Normen76
    #716
    Lehet csak bebuggolt a hang valahol. Ott maradt egy sorozat, és ismétlődött folyamosan :). TEgnap a barátnőm megvette a játékot, bementünk az első közös duóra délután. 3 PMC kill, Shoreline Power Stationnál :) + 2 scav player akik szintén partyztak (jól fel voltak már pakolva) és ebből ő szedett le két PMC-t úgy, hogy akkor játszott először egy alap kezdő fegyverrel szar lőszerrel amit a játék adott :D Simán ki is jöttünk megrakodva... amikor én elkezdtem, kb 20 kör után jöttem ki először :D. Kemény :D. Bár az igaz PUBG-ban is jobb volt nálunk :D.
  • Metalmilitiakid
    #715
    Nemtom hogy már feltalálták a feneketlen táskát vagy a gyerek több Magbox-al jött be Intherchange-re, de volt 1 AK-74-es PMC aki nem viccelek 15 percen keresztül lőtt 5-10-es burst-ökben, néha full tár kilövéssel megállás nélkül amíg én sunyultam körbe a cuccaimat összeszedni. Mindig vártam-vártam, hogy hátha abbahagyja és nem. Lehet recoil skill-t húzott vagy nemtom, de elég irritáló volt hogy folyamatosan zajongott.
  • Metalmilitiakid
    #714
    Én most azon vagyok kiakadva, hogy egymás után 2x történik az, hogy factory-n simán kinyírom a playereket és a Scav az AK-74 el, amiben legjobb esetben is PS ammo van 2 hitből megöl Torax-al 4 es armor-ban úgy hogy legalább 30+ volt az armor-ban mind a két alkalommal. Nem is az, hogy ledarál vagy valami csak kajabál egyet és két laza semi lövés és esek.
  • undY1ng #713
    Most komolyan elvesztettem az aránylag értékes cuccaimat miután kijöttem élve FACTORY-ról SCAV-al? Írt egy errort mielőtt áthúzhattam volna a cuccokat és ennyi volt...
  • Metalmilitiakid
    #712
    Meg ha vmi nyugodt elzárt helyen vagy a világ végén akkor egy kinyithatatlan ajtó rugdosása (Breach) is segít. A melee támadás meg csak akkor ha meg is ütsz valakit sajnos, a levegőbe csapkodás nem.
  • Normen76
    #711
    Kösz a tippeket, be is vetem őket. Gránát + buckshott egybe :)
  • Paladin
    #710
    Gránátdobás, melee támadás (a leghatékonyabb úgy tudom), és túlterhelve GYALOGLÁS. (Futás nem!)
    Én egyszerűen teleraktam a hátizsákom buckshottal, valami olcsó fegyver, és mentem scav-szellemű lootolós kört pmc-vel. Ahogy jöttek cuccok, dobáltam ki a buckshotot. Közben esetleg más küldit is megcsináltam, amit lehetett.
  • undY1ng #709
    Már most kezdődik a retardált lag.
  • Edorn
    #708
    Ha jól értelmeztem, a gránátdobás is fejleszti. Nekem is erre kellene most gyúrni, úgyhogy be is vásároltam gránátokból és minden körben igyekszem eldobni 1-2 darabot... Illetve talán az ugrálás is fejelszti.
  • Normen76
    #707
    Strenght fejlesztésre nincs valami jó tippetek ? Azon kívül hogy szaladjak túlterhelve.. Valahogy sosem vagyok túlterhelve :) Kéne a 3 szintű skill.
  • BEAST #706
    A dropot nem tudom, de a szabályokról kb annyi, hogy minden játékos 1m pénzzel indul és 1 gamma tárolóval. A verseny végéig 7 órájuk van minnél több pénzt összeharácsolni.
  • Metalmilitiakid
    #705
    Pont most tudtam végre megcsinálni a pisztoly killes küldit Factory-n eddig mindig full geares gyerekek voltak még a 5-7-el is csak 1 kill tudtam hozni eddig, most simán meglett a maradék mert nagyrészt lvl 3 gear-esek voltak azokat meg átütöttem.

    Itt mi a lényeg am? Ki hoz össze az adott idő alatt több pénzt? Illetve mi ez a !drop spam közben, sehol nem látom hogy active drop lenne írva.
  • BEAST #704
    Amíg nem igazán megbizhatóak a serverek addig lehet nézni pár nagyobb streamer bajnokságát.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Normen76
    #703
    Huj itt nagy bajok lehetnek, visszakerült a PMC-m olyan felszerelésbe ami kb 30 perce volt rajta és kilőttek vele. Azt sem tudom mondjuk mi történt :D, de azóta mentem már SCAV-el si, meg kraftolgattam, buheráltam a hideoutot is, bár nem nagyon sikerült :) Viszont meglett a jó kis felszerelésem :D...

    korai volt az öröm, kidobott a játék és mire visszamentem, megint eltűnt a cucc :D
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.02.25. 19:45:03
  • Paladin
    #702
    Én csak hideoutot buzeráltam, de nekem is szarakodik a tárgymozgatás, stb.
  • Metalmilitiakid
    #701
    Gondoltam hátha egy restart, ahha már a profilt se tölti be :D
  • Metalmilitiakid
    #700
    Én nem tudok semmit venni trader-től.
  • Normen76
    #699
    Nálam minden ok :) Olyan köröket megyek, hogy nem hiszem el :). Igaz, elég lassan talál játékot a gép, de 4-5 perc után azért elindul..... t eddig :D Hiába nyomkodom a ready-t semmi.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.02.25. 18:35:01
  • Metalmilitiakid
    #698
    És tényleg, 1 meccset mentem a másodikra már nemtom összerakni a gear-t xD
  • Paladin
    #697
    Egyértelműen Normen hibája. Elkiabálta ;)
  • Metalmilitiakid
    #696
    És kb 15 perce írták, hogy megint lesz egy server update és 10 percre eshet a raid idő.
  • Paladin
    #695
    Mert most a legalacsonyabb a népesség :)
  • Normen76
    #694
    Úgy néz ki sikerült rendbe szedniük a játékot, szuperül működik jelenleg.
  • Normen76
    #693
    Sajnos egy online játékot nagyon költséges fenntartani. Fenntartani egy fejlesztő csapatot, a szerverháteret az folyamatos, jelentős költség amit azzal nem tudnak hosszú távon biztosítani, hogy megvesszük a játékot. Valamilyen, "rendszeres fizetős" tartalomnak lenni kell, mert a játékosok érdeklődése hullámzó. A playerbázis kevés része játszik évekig egy játékkal, és nem is nagyon vannak velük előrébb, hisz az egyszer kifizetett összeg, nem tartja fent a rendszert évekig. A DLC-k megoldást kínálhatnak, de nem összehasonlítható azokhoz a játékokhoz (amiktől menekülök egyébként) ahol sikeneket, seasson passokat, lootboxokat és hasonlókat tolnak a pofánkba. Viszont ezek a rendszerek jól eltartják a fejlesztőket és a szükséges kiszolgáló apparátust. Tarkovban ezek nagyrészt nincsenek, szal ha akarunk játszani sok-sok évig a játékkal, valahonnan pénzt kell hogy szerezzenek folyamatosan. Valamit, valamiért. Nyilván nem az a céljuk, hogy a játékosok ne egyenlő feltételekkel játszanak, fenn kell maradjanak valahogy, és ezt nagyon nehéz megoldani, főleg a mai gamer világban.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2020.02.24. 19:44:48
  • Metalmilitiakid
    #692
    Amúgy a Pay to Win oldalról azt várom, hogy a sok Twitch collab után mikor hozzák majd be a Twith Prime loot-ot havonta a játékba, hogy kapsz mindig pár extra cuccot ha van prime-od.
  • Metalmilitiakid
    #691
    Megint írták egy fél órája, hogy dolgoznak valamin.
  • Normen76
    #690
    Ok ! Köszi ! Valsz 1-2 nap és rendbe rakják. Offlineben viszont gond nélkül tudok gyakorolni addig :)