2093
  • Metalmilitiakid
    #969
    Nemtudom pontosan mi alapján megy az osztás elviekben az előző nagy patch ami kb 1 hónapja volt vagy mikor, az abban elveszett dolgok miatt kapott mindenki kompenzációt, mert rakás embernek eltűnt pénze meg ilyenek.
  • Ombika
    #968
    En hetfon leptem be, de nem talalom sehol sem az ajandekomat! :(
  • Metalmilitiakid
    #967
    Most lett kész.
  • nordan
    #966
    még update van?
  • undY1ng #965
    Nálam semmi. :/ Lehet hogy csak a fail email rendszer megint..
  • Metalmilitiakid
    #964
    Nemtom meddig volt érvényes, nekem nem volt rajta idő. System-től kellett volna emailt kapnod. Nekem még mindig átvehető, mert nincs elég helyem :D
  • undY1ng #963
    Ez már nem is érvényes? :(
  • Paladin
    #962
    Pedig a karma csak tudja ;)
  • Metalmilitiakid
    #961
    Onnantól hogy akkor uccu tunel exit az már tervezett exit camp, szépíteni lehet, tagadni nem xD
  • SötétBarom
    #960
    Az exit camp az az, amikor konkrét elképzelés nélkül odahuppansz, és vársz valami szerencsétlen lvl12-re, aki 4 percnél próbál kiextraktolni törött lábakkal, úgy hogy van nála 4 lószobor. Ez precíziós chad levadászás volt. :DDD
    Amúgy elbaszta a karmámat, azóta szopórolleren vagyok.
  • SötétBarom
    #959
    Az főleg most kurva jó, mert minden szétgearelt fasz interchangen van folyamat.
  • Metalmilitiakid
    #958
    Képzeld el, hogy milyen killstreak reward az, hogy 100 kill-ért kapsz egy adidas ruhát xD
  • nordan
    #957
    elmebeteg questek vannak amúgy ebben a játékban :) én csak 32-es vagyok és megkéne ölnöm pl Killa-t 100x :D
  • Nesuten
    #956
    Már majdnem meg van minden hozzá van egy Deadlyslob szakállolajam ami nem raidben talált cucc de az valamelyik interchange zárt szobában bent van...

    egyébként ahhoz, hogy elkerüljétek a "run trough -t" a raid végén minimum 300XP -t kell gyűjteni elegendő kutatni lootolni
  • Nesuten
    #955
    Köszönöm!!!
    Többször is átolvastam a wikit, csak kellett valami sokkal biztosabb mint a wiki hátha nem kell mert egyedül vért izzadok vele és csak hétvégéken tudok menekülni tarkovból
  • nordan
    #954
    már csak 1 qestre vagy a kappától? WOW az igen!
  • Metalmilitiakid
    #953
    Nincs még meg nekem se, de a Tarkov wiki leírja, hogy mi nem kell.
    Requirements
    Complete all the quests. The following are not required and do not need to be completed: Regulated materials, No offence, Trust regain, Loyalty buyout, Hippocratic Vow, Mentor, The stylish one, An apple a day - keeps the doctor away, Import, Huntsman path. Controller, Huntsman path. Evil watchman, Textile - Part 1, and Textile - Part 2.
  • Nesuten
    #952
    Sziasztok!!!

    egy kérdésem van és pedig az, hogy akiknek már meg van a Kappa container meg tudják nekem mondani, hogy ha a feladatok közül már csak a "the guide" , a Textile részek és a "Stylish one" van hátra, akkor már csak a "the guide" feladatot kell megcsinálni a "The Collector" előtt?
    Gondolom mire megcsinálom a The Guide feladatot addigra jön is a wipe....

    Előre is köszönöm a segítséget
  • Metalmilitiakid
    #951
    Erre szokták mondani exit camp xD
  • Normen76
    #950
    Erre szokták mondani.. Szép munka :)
  • SötétBarom
    #949
    Szerintem még nem posztoltam a topikba, de a mai Shoreline raid eddig ütött minden. Pajtival bespawn a road to customs oldalon, kicsit nézelődünk, csak meg akartam csinálni vele a rapist mentős küldit, már csak az extract hiányzott neki.. Kezemben Dragunov, 7N1, 3 tár.. Nagyon rossz időzítéssel későn vettem észre, hogy 3 ATOM CHAD rusholja a resortot (nem volt már időm utánuk lőni), na mondom uccu neki, tuti tunnel extract, lesz időnk eléjük kerülni. Körbefutottuk a mapot, közben hallottuk ahogy fossá lőttek mindenkit bent :DD Legdurvább, hogy kb 3 percet kellet várni rájuk az alagútnál, ahol egy kisebb tűzharcban sikerült leszopatni őket. :D Ennyire lootnak még nem örültem.. Egy a háromból lelépett, a kettő aki meglett lvl50+... Csak lőszer kb 160 ezer értékben, M4A1-én 200K-s REAP-IR, scope, 6os armor, stb.. ;D

    Ouch

    Utoljára szerkesztette: SötétBarom, 2020.03.22. 01:12:00
  • nordan
    #948
    ne adjatok el semmit a jövő hétig! mindennek lement az ára ezek közül! a keycard már 100 ezren a 190-200k helyett
  • Metalmilitiakid
    #947
    Meg is halt a szerver teljesen, látszik mennyi ember van aki csak a loot-ért jár fel :D
  • Metalmilitiakid
    #946
    INGYEN LOOT LEVÉLBEN!
    Tessék belépni, ha enged a játék, bár most épp haldoklik mert sok ember lép be átvenni.

    Utoljára szerkesztette: Metalmilitiakid, 2020.03.21. 15:28:51
  • undY1ng #945
  • Metalmilitiakid
    #944
    KB ugyanez volt nekem is, kinyírtam a full sweat as-val os playert, volt rajtam a 6 os 6b43 talán még vagy 35 durability-vel, körbe 4-es sisak és egy sima scav ölt meg Thorax-ra és hang alapján nem mosin volt. Én meg csak így.
  • undY1ng #943
    Srácok.... én akkorát röhögtem, pedig elvesztettem mindenemet. :D
    Gyors köröket akartam nagykarival, full páncélzatban, szóval Factory... Első körben kb. 16 scav + 2 player... de éppen hogy túléltem.
    Második körnél szintén ez a szitu... Jöttek sorban meghalni a scav-ek, semmi sérülésem nem volt... aztán a nem player SCAV... egy olyan minimális résen lőtt át, hogy én nem értem, hogyan de 1 lövésből megölt azzal a mosin-al aminek rövid a csöve. Akkorát felnevettem valamiért, pedig már egy 600k lootom biztos volt...
  • Metalmilitiakid
    #942
    Ilyen barát mellett minek ellenség ? :D Interchange-en voltam hallottam egy rohadt nagy harcot, de elég messze voltam és egy lerakós küldim csináltam, aztán odamentem ahol a harc volt. Találtam 3 mid geares hullát majdnem 0-ra pucolva és velük szembe a másik fedezékben (ahol sejtem a másik csapat volt akivel harcoltak a vér és a nyomok alapján) feküdt egy hulla, Killa armor, Altyn, Hangtompis dobtárás, Thermal-os SA-58, Trizip, jópár extra loot a táskában. Kb 20 méteres körzetben 15 hely volt ahol el lehetett volna a cuccait dobni, ha nem is hozod ki, de a csapattársa elvitte a midgear loot-ot a haverja cuccát meg otthagyta....
  • nordan
    #941
    az AVS-ben is volt 600k + loot :D
  • nordan
    #940
    eddigi best köröm :P

    1 db bili sisak egy baklava egy távcsöves mosin és az a body armor volt rajtam.....6db scavet ölni mentem be interchange-re és így jöttem ki :P

  • Metalmilitiakid
    #939
    Igaz tényleg abban volt, csak én egyben vettem át. Azóta is ott pihen a P90-el együtt xD
  • nordan
    #938
    jaja nincs...nekem is limitált példány van
  • Paladin
    #937
    RSASS nincs EOD-ban, talán az idei karácsonyi ajándékban volt, arra nem emlékszem.
  • Kissssss0 #936
    "Én még egy csupasz player-t se hagyok életbe mert lehet nála egy gránát "

    jahh... 4 gránát a zsebben, 6 darab a scav vestben + kitudja még menyi a sec konténerben, ha még lehet gránátokat pakolni oda.
  • nordan
    #935
    kínai farmerektől vehetik a geart
  • Metalmilitiakid
    #934
    Azok a Vallet of Darkness kezdő cuccok amit kapsz egy új accal. 6-os armor, 3-as sisak, Trizip, RSAS talán FLIR el, 50 es tárral.
  • Normen76
    #933
    Egyre töbsztör találok, látok lvl 1 szintű playereket, "komoly" (számomra) helyeken. Ma pl. Woodsban találtam egy lvl 1 szintű playert, Reminhton R11 RSASS sniperrel. ful gearben, thermal scoppal a fatelep körül. Értem, hogy mit akart, de lvl. 1 szinten honnan a fegyver, a gear, a páncél, a 35 slotos hátizsák, lvl 10 től van fleamarkat.. ? ÉS itt jutott eszembe a magyar streamer aki (nemtom sajnos ki nem tudom a neveket megjegyezni) egy videójában említette, hogy Ebayen veszik a cuccot, rubelt, fegyvereket, páncélokat. Persze az is lehet, hogy bejött egy AKS-el és fogott magának egy Geares emberkét, én meg megfogtam őt, de számomra valószínűtlennek hangzik. MErt a geares meberke előbb fogta volna meg őt, mint én őt :)
  • Metalmilitiakid
    #932
    Nemtom te milyen gondolkodásmódban élsz, de itt nem lehet látni senkiről, hogy mit csinál, mindenki öli a Scav-eket és ráadásul messziről szóval a Mosin pont nem tesz kivételessé. Sok ember aki olcsó loot run-t akar Mosin-al jön be, pont azért, mert valahol lekempel észrevesz egy gear-es player-t és 1 hit-el fejbe lövi és ott van a kövér loot 30k befektetésből. Illetve ez nem egy PVE játék itt nem bunkóság megölni egy másik player-t miközben bármit is csinál. Erről szól az egész játék. Én még egy csupasz player-t se hagyok életbe mert lehet nála egy gránát simán vagy ott hagyom aztán egyszercsak fejbe üt hátulról. Itt akit látsz azt ölöd.
  • nordan
    #931
    oké költői volt a kérdés, persze hogy ölöd....,de direkt közelharci fegyverekkel jönnek be és csak arra megy ki,hogy a questelkőket lehentelje....el se tudja vinni a 30 ezres mosint....,mert rólam mást nem tud leszedni
  • Metalmilitiakid
    #930
    Te vagy a gear-es playereken kívül az egyetlen veszély rájuk nézve, én is instant ölnélek ahogy meglátom, hogy Mosin van nálad.