Fallout 4
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
reg volt mar de ha jol emlekszem akkor az siman csak a NMM utoda es funkcioiban alapvetoen azonos, ergo a nexuson levo modokat siman csak letoltod vele majd azon keresztul par kattintassal aktivalod. de mondom nagyon reg volt szal siman tevedhetek.
persze ennyibol nem derul ki h alapvetoen a modolas "rejtelmei" okoztak zavart vagy maga a program.
Valaki segítene hogyan lehet moddolni a játékot ezzel a VORTEX-el?
Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI
Akcióóó
Battletag: coolpet#2467
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Ki akarnám élvezni.
Battletag: coolpet#2467
utobbi esetben az a sztori resz kimarad es ertelemszeruen a telepulesfosztogatos resz is.
Utoljára szerkesztette: Andule, 2019.07.15. 01:00:11
Egy darab settlement van NW-ben, a Nuka World Red Rocket station, bővebb infók az eltérő használatáról: NW settlement
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Azért lvl40 alatt messziről sem mennék oda ezzel az indulással.
Survival meg hanyagolnám keményen első végigjátszáshoz.
Az ami a kertecig van csapdák és ágyúrengeteg. Machine Gun MK VII ????? Robbanó tűzlövedékkel vadászik? Vazze Közelembe csapódik meghalok.
Na. Letoltam a kertecharcos csávót, majd megkaptam a lakosztályát.
Kérdés1: Hova lehet lepakolni a sok Junkot biztonsággal? A Fizzy Mountain lakosztály teraszán van egy piros láda, egyenlőre oda tettem.
Kérdés2: Vannak itt settlementek, van workshop valamerre? Ha igen, ezt is össze lehet kötni a Wasteland-al karavánnal?
Köszi!
Battletag: coolpet#2467
GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB
Ugyanakkor a telepek által termelt felesleges étel és víz kerül csak megosztásra- felesleges, amit nem használnak fel (naponta 1 telepes 1-1 ételt és vizet fogyaszt). Így lehet pl. hatalmas kajafarmokat meg viztermelőket "kijelölni" egy-egy településre, amivel a többiek kapcsolódnak.
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
MElyik az a perk, amivel a telephelyek raktárait tudom összekötni, hogy mindenhol látszódjon a készlet?
Előre is köszi! 😊
GigaByte EX58 UD3R, Intel Core i7 D0 2,66@4,2 GHz, OCZ 3x2 GB platinum kit, MSI 760 GTX 2048 GB
X universe Home, sweet home
A nézettség pedig 3 videón 18, 60, és 72......
Épp hódítom az internetet velük <#banplz>#banplz>
Utoljára szerkesztette: Alanw, 2019.06.17. 16:32:17
Már az F4ben is folyton az új helyszínes modokat lestem, pl sugárzó délre megalkotott (nem tudom a nevét) mod bazi sok új helyet adott. Az tetszett. Itt 76 ban meg ugye új az egész, olyan kurva nagynak tűnik, hogy egy ideig el lehet rajta bóklászni.<#nevetes1>#nevetes1>
Nálam a legnagyobb hibája eddig (a néha bekapott dc -n kívül), már a másik topicban írtam, hogy nem lehet a megszeretett karaktereket (skineket) átvinni. <#vigyor>#vigyor> Persze ha tovább játszok biztos lesz özön hiba, mint ahogy az f4nél is állandóan a faszságokon rugóztam/zok, de ezek ellenére is tetszett. Remélem azzal is így leszek.
Legyünk őszinték azért (mert ugye eddig végig hazudoztam<#idiota>#idiota>), az F4 élettartamát a modok dobták meg piszkosul (nálam legalábbis). 76ba ilyen nincs, hát...<#zavart1>#zavart1>
Az azért biztató, hogy annak idején nagy fosként indított a nép véleménye szerint, úgyhogy szerintem fogják ezt fejleszteni szépen, nem hanyagolják el. Legalábbis én így gondolom. Aztán persze lehet hogy tévedek. <#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Ellaberin, 2019.06.13. 08:39:27
Quest: Reunions
After Kellogg and his bodyguards have been killed, a nearby terminal will reveal clues on where to continue the search for Shaun. The password for the terminal can be found on Kellogg's body, along with his cybernetic brain augmenter which is needed for the next quest, Dangerous Minds and his unique gun, Kellogg's pistol.
Battletag: coolpet#2467
setstage <Quest ID> <Quest stage number>
setstage 0002bf21 10
asszem így kezdi el, de ez nem tuti, mert én se értek hozzá, csak próbálgatni szoktam, amíg nem sikerül.
Ha nem jó, nem vesztettél, mert volt mentésed.
wiki shadowof steel
Nekem is van egy bug, a kastélynál, mikor meg kell védenem a bos-tól, nem akart véget érni sehogy. Már jóideje leszartam az egészet, de nálam ez más, mert gyakorlatilag már a vége, nem olyan gáz, mintha az eleje ragadna be. Prydwen már hamu, szóval mentem FH-ba. Próbáltam konzolon léptetni, sikerült is, beadta a végét, de nem tűnik el a küldi. Bugos fos!
Veszteni nem vesztesz ha kipróbálod, csak csinálj mentést.
Esetleg ha konzolon beírod a következő küldi elejét (Startquest mittoménmi) hátha sikerül.
Elrontani nem fogod ha van mentésed.
Majd most tolom a f76-ot, kíváncsi leszek mennyire tudom összehangolni az irányítást. (lehet rövid életű lesz, de muszáj kipróbálni, mert fallout) <#idiota>#idiota>
volt kozel 300as def a raketatornyokbol es heavy laser tornyokbol es slusszpoenkent dobaltam le taposoaknakat amiket nem tudtam eladni vagy amiket csinaltam a munkapadon szal amikor nekem feljott ez a kuldi volt szep fenyjatek (3 nuka mine is volt) es a vedelem kb instant elintezte a hullamok felet igy nekem csak a maradekot kellett kilonom a raketavetovel. 😄 jo moka volt, nagyon keves ert kozel hozzam. persze a terep idealis volt az egeszhez mivel van 2 "bejarat" ossz-vissz, a fak eltuntethetok es kellemesen nagy a beepitheto terulet aminek en kihasznaltam kb 30%at.
Így lett kijátszva az összes addon többször is, az alap meg nem. 😉 A NW-t vagy négyszer kezdtem újra, mert mindig elkolbászoltam vagy lelőttem valamelyiket, amiket nem is akartam, de a végére azt is kivittem kétszer biztos. (Egyszer nagyon felmérgelt, mert hetek alatt építettem egy bazi nagy farmot vagy ötven fővel és elszállt. Volt valami mentésem róla, de annyira kedvem szegte, hogy hagytam.)
Azt azért tudni kell, hogy elég gyengusz játékos vagyok, így jó pár mod segített, de az összetettsége miatt így is bejön, pedig előtte tíz percnél többet nem töltöttem hasonló gamékban. Ezt meg három éve játszogatom, nem napi szinten, de ha kedvem tartja szívesen indítom.
Pisztoly az nincs, a skilljét nem erőltettem, az használhatatlan nekem, bár néhány szebb példány esett, de inkább maradtam a puskánál. A géppityu perket is már 4ig húztam, de azt se nagyon használtam.
A ballistic wave-et megkaptam én is küldivel, de amúgy is volt már moddal. Ésszerű keretek közt használtam csak. Meglett a marine armor is, de az előző gönc nagyon bejött, nem cseréltem le rá. Szereztem egy cowboy kalapot is hozzá, nagyon vagány.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Idétlen volt a marine armor helye, ugye a víz alatt. Most mennyire életszerű már hogy a radioaktív vízben pancsol valaki? Az még rendben lett volna, ha mondjuk beevezel oda egy csónakkal, ott felkapod a búvárrucit, és felhozod. Simán belerakhattak volna egy evezőscsónakot, főleg mert ugye az egész egy sziget, nem hiszem hogy olyan húde nehéz lett volna, de a hangulatot dobta volna. Ok ha már sellőizé vagy, nincs rá szükség, de szerintem illett volna ide. (Mondjuk a modderek gondoskodtak valami hasonlóról, bár nem tudom hogy Far Harborban is működött volna. Nagyon régen használtam, most nincs fenn, így is van marha sok mod.)
Dalton farmot építgettem, de már csak lightosan, nem erőltettem túl a dolgot, mikor jött a settler hogy elromlott a ködbizbasz, és meg kéne javítani. Persze megcsinálja ő, csak vigyázzak a valagára. Ok haver, leszedünk pár kutyát, ghoult, meglesz az... Hát egy nagy frászt, ilyen rüsnyeteg borzadályok jöttek, meg a hasonló haverjai több hullámban! Nagyon vicces volt, survivoron szerintem instant halál lett volna. <#nevetes1>#nevetes1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mindhez kb 1000 lőszer van, és csipára van moddolva.
Messzire az Old Realible-t használom, kb one shot minden.
Ha belső téren mászkálok, akkor a magnum a menő.
Külső téren de terepen a Two Shot handmade rifle lesz, de mivel még nem jártam Nuka World-ben, ezért nincs skuló. Nagyot fog ütni statok alapján.
Na és ugye ha gáz van, akkor jön a gauss VATS headshot 2x criticallal. Vannak a boost perkek mint a Bloody mess ami adja, valamint a critical banker, ami ugyen 4 critet eltárol, és ha a szükség úgy hozza.... 😊
Sneakből meg az 5.5x 2 lövedék 45-70-ből... Nem sok Leg Alpha DC-t láttam ami túlélné 😊
Armorból meg letettem a Marine assault armorról. Railroadnak ha megcsinálod a küldiket, adják a Ballistic Wave modot, amivel egy hót egyszerű Army fatigues és egy Battered fedora 220 damrest és energy rest ad. kb 3kg teherből 😊
Utoljára szerkesztette: coolpet, 2019.06.12. 00:14:57
Battletag: coolpet#2467
Nekem is tetszett FH, egyedül a sok gulper, meg a többi nagy dög zavart néha, némelyikbe azért marékszámra dugdostam be a lőszert. <#nyes>#nyes> Legyen bármilyen szuperszörny, annyit képtelenség kibírni, összerogyott volna a súly alatt. <#nyes>#nyes> A végefelé megleltem egy duplalövéses alsókarost, irtott rendesen. Tényleg jó perk, ahogy írtátok már.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mondjuk BOS mellett raktam le a voksom, így egy pillanat alatt hamuvá égett 2 főszál (miután már azokat is kitoltam amit lehetett).
Ezek a radiant questek az agyamra mennek, ti hogy vagytok vele?
Far Harbour nem szimpi, tiszta köd az egész, számomra nincs hangulata. A csapost lelőném, a fegyverárusnak beverném az arcát, Marinernek meg segítenék gyorsabban túljutni a baján. Az atomosok értetlen barmok, de jól megjavítottam nekik a kaput hadd szívjanak, had menjen el az áldás 😊 Egyébként is fake hívők, antiradot zabálnak, közben meg azt kiabálják: Praise Atom!
Némót végig segítettem, a synth kiscsajt, akiről pontosan nem derült ki hogy tényleg synth e viszahoztam, majd jól beköptem Némót a BOS-nál, hogy bedarálják 😄 Végülis én irtottam ki őket, de hát ez van.
Én vagyok ajófijúúú 😄
Battletag: coolpet#2467
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Még van pár felfedezetlen terület, azokat még mindenképp bejárom.
Érdekes (FH-tól függetlenül), ahogy nézegettem a youtubon az építményeket, látom hogy egy tök átlagosan felhúzott (természetesen jól megcsinált) falu félmillás nézettséggel bír. De érted, most mi a faszt nézzek rajta? Nincs benne semmi különleges. (Kisujjból rántok egy olyat! Fú de NAGY az arcom, alig tudom forgatni a fejem.<#nyes>#nyes>) Ok, lehet mondani hogy az lorebarát, az enyém kevésbé és izéazé, de akkor pont ez a bibi, 12 egy tucat... Aztán pont néztem az én feltöltésemet, jó ha eléri a 100 megtekintést. (És ha szimpatikus vagyok, ha nem, azért pöpecül néz ki.) Félreértés ne essék, totálisan leszarom ezt a nézettségi mizériát, nem kívánok JúTúber lenni, csak érdekes volt látni a különbséget.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Battletag: coolpet#2467
Akkor lehet Ada-t kellene vinni a gatlingokkal, azért annak nem nagyon volt ellenfele. VH-on játszom nem survin. Mechanistnál kenyérre kentük az ellenfeleket a főcsatában. Ez sem lehet sokkal nehezebb.
Battletag: coolpet#2467
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Andule, 2019.05.26. 02:08:05
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Na ott már lehet visszamenni? Egyenőre skulót akarnék szerzni a 7.62-es double shot fegyómhoz, de csak NW-ben lehet venni találni.
Battletag: coolpet#2467
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
2. Lesz mindent elnyelo lada asszem de ugy tervezz h legyen eleg vized, kajad, skulod es fejlesztett stukkered
3. Olyat aki nem idegesit halalra, pl Curie pont kellemes szemelyiseg szal jo valasztas lehet. Persze elobb a kuldijet tudd le. (Eleg gyorsan bejon es megvan)
1: Mikor lehet turning back?
2: hova pakolom le a lootot, scrapet, amit összeszedek ott?
3. Milyen company-t érdemes odavinni? Ada, Danse vagy Old Longfellow akinek nincsenek meg a perkjei. Curie-vel még nem találkoztam.
Battletag: coolpet#2467