• Andule
    #11138
    Ahoy,
    mivel kivancsi lettem h van-e erdemi kulonbseg a VR es sima modok telepitese kozott igy gyorsban ralestem parra Nexuson es sztem nuku szal ja, letoltod es masolgatsz ... DE elobb minden modnal megnezed es elolvasod a telepitesi utmutatos reszt h mi kell hozza alapfeltetelkent ill h van-e meg vmi amit neked kell baszkuralnod h a kivant/kinezett modifikacio mukodjon. Mindez hala nem kinaiul hanem angolul van a honlapon de ha a linkelt videon a suttogos pedofil hangu csavot ertetted zokszo nelkul akkor ennek is mennie kell. (ha megsincs annyi viszont akkor ketlem h lesz itt annyira unatkozo / annyi folos szabadidiovel rendelkezo ember aki neked lepesenkent leir mindent barmennyire is segitokeszek errefele a nepek) mint sejted 2 percnel tovabb nem birtam a csokat szal inkabb leneztem a leirasra es ott felsorolja a load orderet a modokhoz. na ez szep tud meg lenni komolyabb cuccoknal miszerint is nemelyiknel fontos h melyik mododat tolti be elosszor es mit kesobb/utoljara. a tobbseg asszem a LOOT-ra eskuszik de lehet mar a Vortex is tud ilyet alapbol. (reg probaltam azt sy es a LOOT-ot se vettem soha nagyon komolyan szoval nem melyedtem bele komolyabban) a lenyeg h a viden latott sok csoda az ott bealitott sorrend alapjan mukodott a csavonak.