11612
  • Sunsetjoy
    #11172
    Pedig mint írtam, összekötés nélkül nem is fog menni.

    A kettő között vannak az emberek átlagban (180-200 körül talán max.) , amennyit tudnak vinni. De rájuk rakhatsz (akiknek meg tudod változtatni a ruháját) zsebes, meg mélyzsebes páncélzatokat, páncéldarabokat, azzal nő a mennyiség 5-10 kilóval, amit vihetnek.

    De elég fura, hogy málhazsáknak használod őket, ebben az esetben amíg meg nem szerzed a legmagasabb. legnagyobb társat (tudni fogod, ki az...), addig olymindegy, kit választasz.
  • akyyy
    #11171
    fegyvert, meg ezeket nem is akartam, csupán a kacatokat, az összekötést nem próbáltam.

    most legutobb a robotom tünt el teljesen, muszáj voltam visszatölteni egy régebbi állást, ott hálistennek meglett.

    majd ha vége annak a küldinek, jó kérdés, hogy kit érdemes társnak választani?

    a kutya lenne a legszimpatikusabb, de ő tudja a legkevesebb cuccot vinni elvileg, a robot asszem 330-at, de fel lehet fejleszteni 380-ra is, de akkor a lábai lánctalpas lesz, nagyon ronda :D annyit nem ér. egy ember mennyit tud vajon vinni?

  • Alanw
    #11170
    Nem mindenki,letenned a hajad olyan storykkal talalkozom software tanacsadas temaban
  • coolpet
    #11169
    Ahhoz hogy a települések között megoszt a SCRAP, és csak a SCRAP cuccokat a WORKBENCH-ben össze kell kötnöd a 2 telepet egymással. Ahogy hozzárendelsz egy munkást mondjuk a gazdálkodáshoz, vagy egy őrhelyhez, vagy épp egy bolthoz, ugyanott lehet vándorkereskedő, karavánhoz is hozzáadni egy embert.

    Nem kell minden telepedet összekötni mindegyikkel, elég, ha úgy van összekötve 2 település, hogy van folytonos kereskedelmim útvonal, akár egy másik vagy több telepen keresztül is.

    Lehet csillagpontosan is összekötözni, de arra figyelj, hogy ha sok vándorkaravánod érkezik egy településre egyszerre, akkor nem férnek el, felkerülhetnek háztetőre, ház beljejére, emeletre stb...

    A kaja ugyebár nem tartozik a scrap kategóriába, de ha egy település többet termel, egy másikon meg nincs annyi mint amennyi kellene, megosztja a felesleget. Így lehet olyan telepet csinálni amelyik csak gazdálkodik, termel, a többivel pedig összekötni, így azok is el lesznek látva. Mégegyszer: A karaván csak a kaját és a JUNK-ot, alapanyagokat osztja meg, a fegyvert, páncélokat, MISC-et, AID-et AMMO-t nem!
  • Sunsetjoy
    #11168
    Akkor rosszul értetted a kacatos dolgot. A boltoknak semmi köze nincs ahhoz, amire te gondolsz.

    Akkor férsz hozzá bárhol a kacatjaidhoz, ha az összes szóban forgó települést összekötöd legalább egy összefüggő vonallal. És azt pedig a telepesek "intézkedő" munkakörével teheted meg. Kiválasztasz egy tétlen telepest a településen az utánpótlási útvonal feladatra, majd megadod, hogy melyik közeli településsel kösse össze azt a települést, ahol épp vagytok.
  • akyyy
    #11167
    Van fent a menedékdombok, azt nevezem "főhadiszállásnak", ide viszem minden össszeszedett kacatomat, stb, itt van már egy ún, raktáram is ahova pakolok, amit nem akarok eladni, de felesleges magamnál hordani.

    Nem messze van egy benzinkút, itt is építkezek, itt van a robot össze szerelőm. Mindkét helyen csináltam boltot, (már megvan a helyi vezető perk 2. is.
    én azt hittem igy az erőforrásuk, közös lesz, de nem, csak megvenni tudom a dolgokat egy kereskedőtől.

    Mert én úgy érterttem, hogy amik kacatok az első helyen vannak, azokhoz hozzáférek bárhol ahol vagyok, és van építve kereskedő.
  • Sunsetjoy
    #11166
    Küldetést többet is lehet kapni az emlékbarlangban, valentine-os küldi még később jön majd, a kutyatalálós után.
  • coolpet
    #11165
    Mindenkit ki kell nyírni :) Eltenni a Lootot és építkezni :)
  • akyyy
    #11164
    CABOT házban használtam végig a parancsokat, és egyszer csak jött egy újabb küldi az elmegyógyintézetes, de közbe beszéddel be fejezte ezt is.

    jószomszédságban van az elmebarlang. ott hogy kapok küldit? elvileg valentinenek kéne ott lennie, de nekem nincs ott (mer5t vár rám kellogs házánál :D ). most gyorsba befejeztem, mert már van elég pénzem megzsarolni a kulcsokért de akár fel is tudom törni a zárat, de megjelent a kutyám hogy szagott fogott..
  • Sunsetjoy
    #11163
    Nem egyedi az eset. Ebben a végigjátszásban is előfordult végigjátszás

    Sajnos ez tényleg BUG. Említi is a wiki. PC-n konzolparancsokkal vissza lehet teleportáltatni Emogene-t oda, ahol lennie kellene, az üres szobába. menj oda a helyszínre abba a szobába, ahol az ajtón beléptek, de még nem abba a szobába, ahol a csaj van (az előtte lévő szobába), majd konzolban add ki az alábbi parancsokat, mindegyik után enter. Ha minden okés, akkor beteleportál Emogene a zárt szobába. Lehet, hogy amúgy is vissza kell tölteni a mentést, nem biztos, mert elvileg ezek a parancsok a küldetés-állapotát állítják vissza Emogene-nak (a szökött állapotát), majd elteleportálják a megfelelő pozícióba.

    ssq ms09
    prid 47ec4
    ForceRefIntoAlias emogeneOld
    ForceRefIntoAlias emogene
    MoveTo 518ce
    enable

    wikioldal a bug javítással: linkwiki

    Vagy megpróbálhatod visszatölteni egy korábbi rendes mentést, és megpróbálni más módszerrel bejutni, vagy szimplán kinyírni mindenkit, aztán a főnyominál van kulcs a szobához, lehet, hogy akkor már ott lesz a csaj.
    De mint kiderült, nem igazán sikerült a visszatöltéssel helyrehozni a bugot, mert ő is valamilyen konzolparanccsal hozta helyre.
  • akyyy
    #11162
    eugene cabotot keresem, eljutottam egy szinház szerű szektához, ahol elvileg van táűn fogja is tartják, mondtam az embernek, hogy a családja keresi, azt mondta ha beszélek vele, vihetem. elvezet hátra egy kis szobához, először azt hittem engem akar bezárni egy üres házba, de valószínüleg egy bug, mert nincs ott senki, a küldetést meg a cabot házba mutatja az emeletre, ahova nem tudok bemenni.

    mit tudok csinálni hogy tovább juthassak? muszáj leszek konzol parancsot használni? :(
  • Jóózsf István #11161
    Jó, akkor mondom én.: Van mod a nexuson. "Load Accelerator" néven fut. Így már csak 20-30 másodperc...
    Nem gondoltam volna, hogy így 2020-ban még felmerülhet ez a kérdés, hogy esesdén van a játék, vagy sem?!?!?!? Eddigre már minden jóérzésű ember(fia) beszerzett - kuncsorogta magának akár a legcsoffadékabbat is.

    Örülök, hogy megoldoTTUK. Köszönöm a hathatós támogatást!
  • nibron
    #11160
    Ez igen, megvan a nap vicce. Persze azért átjött némi irónia.

    @Pista: visszarakod a régi programot. Ha nem jó az "új gép - új program", akkor valszeg az "új gép - régi program" lesz a jó.
  • Alanw
    #11159
    Addig is ha nem ssd van akkor egy toredezetsegmentesitessel tobbet ersz
  • Jóózsf István #11158
    Üdv csajok!

    Rég jártam erre és rég játszottam a játékkal. Azóta volt gépfejlesztés és gondoltam felteszem újra, hogy lássam ezen hogy hasít...
    Emlékeztem, hogy sokat lehetett bámulni a töltőképernyőt, főleg ha beltérből kültérbe akart jutni az ember. De arra nem emlékeztem, hogy több mint két perc is lehet!?!?!?!? Ez rosszabb, mint a megjelenéskor!
    Ugyanez van, ha gyorsutazok. Ez egyáltalán nem rémlik, hogy ilyenkor is sokat kellett várni. Tudom, hogy valamelyik beállítással lehetett ezen faragni, némi kompromisszum árán. Na ez érdekelne, hogy melyik(ek) az(ok)?
  • akyyy
    #11157
    jah, 81-es, összekevertem, éjszakás után voltam/vagyok :D
  • Sunsetjoy
    #11156
    Az a 81-es, amiről beszélsz, nem a 88-as. A 88-as az keletebbre van, és te építheted fel a DLC-ben.
    A hibára nem tudok mit mondani, ments gyakran.
  • akyyy
    #11155
    máskor is voltak hullák stb. előtte meg gyorsutaztam valamelyik településre, ahol hirtelen vagy 10 robot öldöste az embereket, pont nálam madat egy nuke fegyver, pár atommal, rájuk lőttem vele párszor, hamar meglett, de nem csodálkoztam utánna a telepesek rontottam nekem. gondolom kaptam az atomból ők is :D vissza töltöttem egy mentést, és újra kellet probálnom :D


    amúgy elég gyakran csinálja a játák hogy ok nélkül kidob a windosba, hibaüzenet nélkül. pedig eredeti, steames játék. (meg néha jön egykét intro tutorual a SPECIALból :DDD). tényleg, azt a 3-ik részben hogy is fordították?


    voltam asszem a 88-as vaulban is, megtudtam hogy hol van, gondoltam majd jól kilootolom, meglepődtem hogy ott élnek és virulnak az emberek, végig is vittem azt a részt.
  • Andule
    #11154
    mennyire igazad van :D
    tippre azert maradt meg a DK mint irany mert Parson kornyeken + Slog mellett (vagy annak tamadasakor) surun futottam bele zolden fluoreszkalo alpha DC-kbe es olyat leginkabb a GS-ben lattam ami ugye DNy szal gondoltam a del stimm csak masik oldal.
  • Sunsetjoy
    #11153
    A múzeum északkeleten van. De amúgy a nehezedés sávosan van, a folyótól északra lévő területeken kelet felé is felnehezedik a keleti part mentén főleg. Bostontól délre és délkeletre nehezedik, Bostontól nyugatra fekvő részeken pedig a délre fekvő részek nehezebbek.
    De a szétmarcangolt hullák igen, jelenthetnek valamit :)
  • Andule
    #11152
    "de azért szólhatott volna valahogy a játék, hogy te hülye ne menj még oda"
    szoval az a teny, h szetmarcangolt Gunner tetemekbol szeded ossze a kuldihez tartozo holodiskeket ill amikor a pinceben boklaszol es az orrod elott rantja be vmi a hullakat csamcsogva elfogyasztasra az szted nem eleg figyelmezteto jel :D hat oke :D

    plusz a muzeum emlekeim szerint marhara delkeleten van ami meg kb. a "legnehezebb" zonak egyike a Glowing Sea-t leszamitva.
    Utoljára szerkesztette: Andule, 2020.02.05. 16:05:30
  • akyyy
    #11151
    megcsináltam az el nevezést, mindegyik fegyver elejére, amit meg akarok tartani, tettem egy A betűt, így névsorba is elől lesznek kb. :D

    most kicsit az boszantott fel, hogy feltápoltam magam, eladtam igy a felesleges dolgokat, fegyvereket, lett egy csomó pénzem, vettem lőszert, fejlesztés stb. irány a boszorkány múzeum. volt ott egy 60 szintű halálkarom. a páncélom teljesen tönkre ment, kb az összes lőszerből kifogytam (igaz rakétavetőből kapta párszor, meg gránátokkal dobáltam), de csak sikerült legyőzni. elvittem a tojását a fészekbe :D
    de azért szólhatott volna valahogy a játék, hogy te hülye ne menj még oda, csak később, mert kicsit nehéz boss lesz ott.

    a kutyát egy ideje lecseréltem véletlen egy robotra, de azóta lett egy újabb robotom egy küldi miatt, és az a terv, hogy ha megvan a küldi, embert fogadok magam mellé, főleg ha több dolgok tudnak vinni magukkal.
  • mulli1986
    #11150
    Én most vagyok 10-es szinten. Elég sokat játszok, mert a térdem meg a derekam kajak kikészült már :D :(
    Még játék első perke a gun nut volt, egy pipe pistolból csináltam egy középtávú nyílt irányzékú félautómata pity puttyot, azóta is azzal nyomom, kemény 19-es sebzés, de szedem ki vele a power armoros elleneket is. (Normálon játszok)
    Van nálam ez, egy mesterlövész hunting rifel, meg egy 45-ös submachine gun, de azt még nem tudtam használni, nincs rajta tunning sem.
    Így is elég sokszor megtelek, nem győzöm a kutyba tenni aztán menni kidobálni valamelyik bázisra a szemetet a craftoláshoz. Ha ennél több stucker lenne nálam még ennyi se menne...

    Ezt a keresés dolgot (nagyító) el is felejtettem. De annyira már nincs nagy szükségem rá, mert fejből tudom a hiánycikkeket :D De azért kössz az emlékeztetőt
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.02.05. 09:01:52
  • Andule
    #11149
    hat h sok kulonbozo fegyvert cipelsz az szived joga de mondjuk imho nem erdemes csak azokat amikre perked is van. (az is eleg sok lesz) pl. ha pisztolyokra specializalodsz akkor ha ez a szived vagya -vagy csak massziv toltenyhianyban szenvedsz- tartassz egy 10miliset meg egy maxra huzott 45ost pl. lehet persze ilyenkor is puskat cipelni extrakent csak sok ertelme nincs ha egyszer nincs ra sebzesnovelo kepzettseged.
    En pl a tavcsovest szeret(t)em igy volt abbol egy de mivel az a perk boostolta a sima shotikat is igy abbol is volt egy (plusz remekul ki is egeszitik egymast) es mivel szeretek robbantgatni huztam skillt arra is es akkor mar volt egy tartalek rocket launcher is. (meg ugye szorakozzon a Mirelurk Quen-ekkel, Alpha Deathclaw-kal, stb az akinek hat anyja van :), en inkabb befogtam celkovetossel es kitaraztam ra a 4es pakkot.)

    penz kerdesre: valoban viszonylag lassan jon, cserebe nem kell / jo semmire mert ugyis mindent magadnak fogsz csinalni. allitsd be azokat az alapanyagokat amikbol keves van es kell is fejlesztesekhez keresettre. (pipboyban junk-nal vhol component mode es akkor lesz vmi gomb amivel bejelolhetsz barmit. es onnantol kis kerdojel jelzi az osszes targyat amiben van olyan alapanyag ami neked kell. Pl kell vmiert copper, belovod igy, majd mikor raviszed az egeret egy lampaizzora akkor jelzi h abba biza van vmi amit te keresel)
  • Sunsetjoy
    #11148
    A magazinokat egyszer felveszed, már "el is olvastad". Utána már a hátsódat is kitörölheted vele (képletesen), az általa biztosított bónuszok megmaradnak erre a karakteredre (játékodra). Tehát el is adhatod, ki is rakhatod az újságospolcra, stb.

    A fegyverfejlesztési cuccok általában olyankor, amikor cuccá válnak, akkor azok már gyengébbek annál, amire lecserélted (fejlesztetted) a fegyvered. Tehát pl. valamit felhúztál 4-es szintűre, ami 2-es szintű volt valamiben, akkor a cuccá változott módosítás az 2-es szintű, tehát gyengébb. Maximum akkor érdemes felhasználni (a műhelyből is felhasználja a modot, nem kell magadnál tartani), ha egy másik fegyveredre is jó az a mod. Akkor ez a mod tartalmazza azokat a nyersanyagokat, ami a megépítéshez kell. Tehát egységcsomag ahhoz a módosításhoz. Viszont ha ilyeneket használsz fel, akkor XP-t nem kapsz érte, nem te barkácsoltad össze, csak "levetted a polcról" :)

    A kedvencekbe be és ki is lehet rakni- ha épp nem használsz valamit, akkor kiveszed onnan (vagy lerakod otthon raktárba).
    A fegyvereknél csak azt nézd először, mennyit sebez, meg hogy milyen lőszer kell hozzá. Utána az esetlegesen bónuszai (egyedi talált fegyver, csillagos), utána a súlya. A többi nagyjából felesleges, szőrözésre van szerintem.

    Fogsz te találni fegyvert bőven, nem kell óvatoskodni. Plusz a saját fegyvereidet ELNEVEZHETED a fegyverkészítő asztaloknál, szóval ha átnevezed mondjuk a sörétesed Arcpirító kakukkfiókának, akkor tudni fogod, hogy azt nem fogod eladni :D
  • akyyy
    #11147
    na most eszembe van, azt felejtem el mindig megkérdezni, hogy nálam vannak ilyen könyvek, amiket fel szedtem, és különbéle bónuszokat adnak stb (ConaN meg egyéb), azokat el lehet adni, vagy muszáj nálam lennie? Meg vannak ilyen fegyver fejlesztések is, mint cuccok, azoknak is nálam kell lennie, vagy le lehet rakni valahol? (nyilván le lehet, csak ha fejleszteni akarok egy fegyvert, lehet pont fog kelleni, passz)

    Meg a fegyverekkel vagyok mindig gondba. oké hogy kedvencekbe bele lehet rakni pár fegyvert, amit jelez, hogy az kedvenc, és egy számot lehet hozzá rendelni. De ha esetleg az kevés? mert van egykét fegyver, ami jó, csak a lőszer kevés hozzá, de se eladni, se lerakni nem szeretném. viszont van olyan is, ami nem kedvenc ()mert még nem raktam bele pl:D)
    aztán nem tudok lootolni fegyvereket (meg páncélrt se kb ugyanezen okból), mert ha eladásra kerülne a sor, úgy kell kiválogatni hogy na, most melyik fegyver volt az enéym, és melyiket lootoltam valamelyik hullából, netalántán lehet, hogy az jobb fegyvert, csak nem használtam? (vagy használtam, és amitt még nincs kedvencekbe bele rakva :D)

    legutóbb úgy szereztem egy kis pénzt, meg pakoltam kicsit rendet, hogy leraktam a házambav, vagy 15 ládát, mindegyik felé feliratot tettem (karakterenként egy tárgy...:D ), hogy milyen ammojú fegyver van benne, és azokat bele válogattam. azok a fegyvereket vettem fel, amik lőszerenként szerintem a legjobb fegyver (valahol kettőt is), a többit meg eladtam kereskedőnél.

    picit macerás az egész, nehéz pénzt szerezni. lehet a kacatokat kéne lassan eladni, valamiból semmim nincs (rugó), valamiből meg sztem már rengeteg.
  • TokraFan
    #11146
    Ezer gratula így utólag is! Nem semmi munka volt, ekkora anyagot lefordítani irdatlan meló!
    (Ha nem a hibbant dilis csaj lett volna a "grafikai vezető", már a graf. magyarítás is régen kész lenne, de ahogy nézem, a feltűnésem előtt 1,5ávig se csinált semmit, aztán azóta se).
  • Andule
    #11145
    yep, emlekeim szerint ha megnyitod a workshopot akkor a "T"-vel dobsz at minden junkot a workshopba. a Local Leader2 meg kb elengedhetetlen ha nincs gyorsutazas es epiteni/fejleszteni akarsz barmelyik settlementnel.

    gyorsgomb nincs hencsi hivasra meg a kutyanal sem (habar teny h nem lenne rossz otlet). fyi pont a kutya tudja a legkevesebbet cipelni a tarsak kozul.
  • mulli1986
    #11144
    Na nekem a vortexxel az első próbálkozás gatya volt, vissza kellett szedni minden modot, de úgy se indult. Aztán viszacserélni a seteamapi-t. Sajna úgy se indult, de legalább már visszadobot a VR menübe. Most telepítem újra. Remélem nem pakolt be ez a vacak semmi extrát a könyvtár szerkezetbe (document, windows, stb), mert akkor nem tudom hogy radírozzam le a gépről, hogy újra menjen, de nem meggyőző ez a moddolás. A legnagyobb baj, hogy nincs hibaüzenet a VR-ban, csak karikázik körbe körbe és nem történik semmi. Már az előre lépés, ha visszadob a menübe. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy egyenként kell majd minden modot feltenni, aztán szépen mindig indítani a gémet. Eddig úgy tűnik hogy az achivement mod nyírta ki legjobban a dolgot, bár az se tetszett neki szerintem, hogy a kiegek nincsenek meg mégis fent volt a textura mod a DLC-kre is.
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.02.01. 19:16:35
  • akyyy
    #11143
    akkor elvileg elég a workshopba tenni minden ilyen cuccot, nem kell nálam lennie, vagy ládába tárolni? hmm.

    az az összekötösdi nem hangzik rosszul, majd valamikor kifejlesztem :D


    most megint lőszer hiányom kezd lenni, de majd megoldom valahogy. :D

    eszembe jutott még a kutya, nincs rá valami gyors gomb, amivel magamhoz hivom és egyből belé tudnám rakni a cuccot (xD). vagy épp elhagyom valahol mert lelőtték(bár rájöttem hogy gyorsutazáskor előjön). csak sokszor tele vagyok cuccal, nem fér már több dolog el, és akkor szoktam használni őt.
  • Andule
    #11142
    ha jol ertem a problemad/kerdesed akkor kicsit tulbonyolitod. ha mindent bedobsz a workshopba akkor ha kell vmi alapanyag epiteskor/fejleszteskor automatan szetszedi neked a gep a targyakat amikben az a cucc van. ha a telepulesek ossze vannak kotve (Local Leader 2) akkor kiszedi junk itembol barhol legyen is az adott cucc a halozatodon belul.
    fegyvereket es ruhakat nem szed szet igy a jatek szoval detto tarolhatoak batran a workshopban, de viszont nem is szedheted ki oket barmelyikbol csak ahova bedobtad oket.

    ha modok nelkul jatszol tovabbra is es szeretsz epitkezni akkor jo ha ismered azt a trukkot h a building limit kitolhato azzal ha a foldre dobalsz cuccokat a settlement teruleten belul majd manualisan szeded szet az adott itemeket akkor azzal lentebb tudod vinni a beepitettseget.
    Utoljára szerkesztette: Andule, 2020.01.31. 22:28:39
  • akyyy
    #11141
    van nálam egy csomó "kacat", amikből lehet különböző anyagokat kiszedni, pl fejlesztésnél.
    úgy oldottam meg, hogy három ládám van, meg egy szekrény. a szekrénybe rakom az összegyüjtött ruhákat, majd néha ránézek, van-e éppen jkobb, mint ami rajtam van, azt felveszem, a többit meg esetleg eladom. ugyanigy fegyveres láda, kajás láda, meg a kacatos láda. nem lehet ezeket a kacaokat mind szétszedni, hogy ne legyen ennyi féle tétel, hanem csak alapanyag ami kellhet? igy nem kéne végignézni az egész listát, mibe lehet pl rugó, hanem alapból az szerepelne ott :D
  • mulli1986
    #11140
    Köszi, ma ha lesz időm ránézek. A Vortexel tettem fel pár modot, akkor jöttem rá, hogy a VR-hoz nem járnak a DLC-k, de ha megveszem őket a sima verziómhoz, akkor át kell tennem őket a VR verzióba és tökéltesen menni fog egy kis heckelés után. Az eddigi moddolást is leírások és videók alapján csináltam, csak a vortex elég egyszerű ilyen szempontból, ez a másolgatós se gáz egyáltalán, csak nekem túl egyszerűnek tűnt
  • Andule
    #11139
    Lopakodas skill fuggo fokepp de van meg par extra ami erositeni tudja ezt (magazinok + bobble). Kello turelemmel es pontos celzassal tavolrol megoldhato marha sok dolog, sot kozelrol is akar sunnyogos stilusban de utobbinal nem art ismerni a jatekmechanikat reszletesebben h az ember fia/lanya tudja mikor kell felallni es odebbfutni kicsit h meg bentmaradjon a [Caution]-ben es gyorsan visszavaltson [Hidden]-re. nagyon hasznos tud lenni sneak melle par ingame cucc, stealthboy abszolut, olyan pancelreszek amik ehhez hasonlo stealth-field-et generalnak, drogok amikkel latod az ellenfelek korvonalait falon at is es absz veszhelyzetben az idolassitos Jet is.
    megfelelo perk vagy loot birtokaban szinte mindenre lehet hangtompitot rakni.
    de idovel es jol fejlesztve meg sima survivor-on PA nelkul is elfordul majd az a helyzet amit masok mar itt mondtak h az elso par sunnyogasbol leadott loves utan az ember inkabb bemegy a tomegbe osztani mert gyorsabb ugy. (hacsak nem no hit survival-t tol epp a mazochizmus jegyeben)
    Utoljára szerkesztette: Andule, 2020.01.31. 12:22:35
  • Andule
    #11138
    Ahoy,
    mivel kivancsi lettem h van-e erdemi kulonbseg a VR es sima modok telepitese kozott igy gyorsban ralestem parra Nexuson es sztem nuku szal ja, letoltod es masolgatsz ... DE elobb minden modnal megnezed es elolvasod a telepitesi utmutatos reszt h mi kell hozza alapfeltetelkent ill h van-e meg vmi amit neked kell baszkuralnod h a kivant/kinezett modifikacio mukodjon. Mindez hala nem kinaiul hanem angolul van a honlapon de ha a linkelt videon a suttogos pedofil hangu csavot ertetted zokszo nelkul akkor ennek is mennie kell. (ha megsincs annyi viszont akkor ketlem h lesz itt annyira unatkozo / annyi folos szabadidiovel rendelkezo ember aki neked lepesenkent leir mindent barmennyire is segitokeszek errefele a nepek) mint sejted 2 percnel tovabb nem birtam a csokat szal inkabb leneztem a leirasra es ott felsorolja a load orderet a modokhoz. na ez szep tud meg lenni komolyabb cuccoknal miszerint is nemelyiknel fontos h melyik mododat tolti be elosszor es mit kesobb/utoljara. a tobbseg asszem a LOOT-ra eskuszik de lehet mar a Vortex is tud ilyet alapbol. (reg probaltam azt sy es a LOOT-ot se vettem soha nagyon komolyan szoval nem melyedtem bele komolyabban) a lenyeg h a viden latott sok csoda az ott bealitott sorrend alapjan mukodott a csavonak.
  • mulli1986
    #11137
    Hali. Na megvettem a VR verziót és feltettem a Vortex-et. Nexusról telepítettem is pár modot, csak egy gondom van.
    Van egy videó, amiben a játék szét van moddolva, szépen le is vannak írva hogy milyen modok, de nekem ezek a file-ok tök kínaiak. Ezeket csak le kéne tölteni és bemásolgatni őket a megadott helyre? Nem hiszem, az túl egyszerű lenne.
    Itt a vidi is, hogy meg tudjátok nézni miről beszélek.
  • mulli1986
    #11136
    Hát ott van jelentősége igen. De én se tudok másokról
  • akyyy
    #11135
    amúgy milyen játékok vannak még, amiket ugyanigy mobillal kisegítve lehet játszani? google nem segít sajnos :D max sportjátékokat tudok, mint f1, vagy rallys játékok ahol megoldható a "műszerfal" kihelyezése mobilra.
  • coolpet
    #11134
    A sniperrel nincs gond :)
    Hunting rifle az elején, majd később jöhet a Last Minute meg a Reba 2.
    Aztán még később találsz majd Dual Shot hunting riflét meg dual shot karabélyt. Pisztoly max bloatfly-ra meg vadkutyákra jó. Esetleg Vats-al közelre.

    És így nem kell über armor sem. A Railroad szálon van egy olyan mod, amit ha megszerzel, a sima ruhákat annyira fel tudja nyomni, majdnem mintha Power Armorban szadadgálnál :) Nem mondok többet róla mert az már spoiler.

    Ha játékmened kérdésed van, akkor tedd fel vagy ott a Wikia.

    Jó játékot!
  • mulli1986
    #11133
    ÉN a stalkereket moddoltam anno szét. Ezt még nem, de fogom. Érdemes az ilyen jó játékokat buggal mindennel együtt egyszer kijátszani, hogy megismerd. Aztán rommá kell moddolni és még 3-4-szer annyi időt beleölni :D

    Egyrészt vannak erre perkek, amiket ki kell lockolni, másrészt fogsz tudni hantompítós cuccokat fejleszteni. De egyébként nem lényeg, mert nappal, nagyobb telepek kipucolását nem tudod hatékonyan és hallkan megoldani. Ha lopakodnál, feküdj rá a mesterlövészetre és éjszaka menjél "vadászni" Szük helykre/épületekbe meg shoti vagy valami hangtompítós smg
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.01.29. 14:18:29