3327
  • lammaer
    #2967
    Nekem a bázisépítés elég mellékes dolog volt, semmi cicoma, csak funkcionalitás ha unlockoltam valamit akkor ledobtam az első helyre.
    Nem is építettem 1nél többet, nem látam értelmét - az volt amit a starthelyen elkezdtem összerakni.
    ---
    Mondjuk én ARkban meg Conan Exilesben is ilyen vagyok, csak a puritán célszerűség... csapattársaim klausztrofóbiásak szoktak lenni ezért (amikor megépítem a crafting stationokat, ahol úgy egybe van tolva minden hogy egy helyről mozgás nélkül elérek szinte mindent). Sokan szeretik a nagy tágas épületeket, szépen egymás mellé igazítva lerakva mindent, én meg agyfaszt kapok hogy bármit le akarok craftolni szaladgálok a nagy bázison körbe körbe a ládák, crafthelyek közt.

    Most conan exilesben haver bevett a tribeba, 1 nap után elkezdtem ajtókat vágni mindenhová a házon, mert meghibbantam tőle hogy leszállok a lóol, egy ajtó, előszoba, 2. ajtó konyha, 3. ajtó munkapadok...durr átütöttem a falat, azt egyből benn vagyok a munkapadoknál :)

    Különbözőek vagyunk.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.01.12. 10:26:40
  • lonvard
    #2966
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk az alapszituáció kifejtését hiányolom a bevezetőből. Nem lett volna hülyeség, ha akár narrálva is, de elmesélik, hogy főhősünk hogy keveredik bele ebbe a helyzetbe. Hogy jut el odáig, hogy neki egyedül, az Alterrát kihagyva kell akcióba lépnie. Mer az alapszitu valami olyasmi, hogy az a néhány fős kutatócsapat az eltűnik, és mindenhol csak az elhagyott bázisaikat találjuk csak. Kérdés az Alterra miért nem küld oda kutatócsapatot, és mért nézi rossz szemmel, hogy valaki utána nézne a történteknek.
  • lonvard
    #2965
    Hú nem tudom hanyadjára halok meg. Az óriás oxigénpalack fejlesztésem nincs meg, és a két 135-ös relatíve gyorsan kifogy, és ha valami eltereli a figyelmem és nem észlelem hogy már egyszer cseréltem, akkor jön a fulladás. Ez nem sűrűn fordul elő persze, 5-6 óra alatt egyszer-kétszer, sekély vízben tudok menteni, de most egy roncsban döglöttem meg. Kiépített szép bázis mellett. 3darab 135-ös palack túl sok helyet foglal, szóval kutatásnál nem szeretném, de valami ilyesmi lesz a megoldás, mer ez így nem oké. Nekem ez a játék 1 élettel átment souls-likeba. Egyre távolabb jutok, egyre profibb vagyok, és egyre nagyobb a kár, mikor meghalok. :D

    4 palack kell felfedezéshez. Roncsba 1 élettel bele se nagyon merek menni, mer nem találtam meg az ösvénykutató cuccot. Az nem is lesz meg a játék elején nekem, mer nem tudom merre van. Namindegy.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.01.11. 12:44:12
  • TokraFan
    #2964
    Játékstílus függő. Nekem sok-sok órám ment el csak a bázisépítésre, de nem azért, mert enélkül nem lehet végigtolni, hanem mert szeretek alkotni. A játék pedig egész jól megvalósított lehetőséget adott ehhez.
    Ez kicsit olyan mint egy könyv esetén, Ha jó a képzelőerőd, sokkal élvezetesebb lesz az élmény is.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.01.09. 23:57:36
  • lonvard
    #2963
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Találtam dokkot, ez alapjaiban formálta át a tervemet, építettem egy fasza kompakt bázist, 3 magas torony, középen egyik oldalra kilóg egy szkenner, másik oldalra kilóg egy dokk. Egy statikus is engedélyt adna rá, hogy építhetem. :D A felső helység víz fölött van, szóval mindig tudom milyen az idő, illetve van feelingje mikor legnagyobb viharban kávét készítek és az ablaknál állva a kellemes melegben egy húzásra beszürcsölöm. Sztorival alig haladtam, mer közben felfedeztem pár dolgot, amitől eltátottam a számat. Húúú, ezt a játékot úgy kitalálták, úgy játszatja magát, simán odaadnám neki a "valaha volt legjobb játék" címet. Mert mért? Mert miközben összetett és izgalmas és veszélyes, mégis kikapcsol. Nem kell rágörcsölni, nyugisan úszkálgatunk, és persze azért figyelni kell, de nem olyan mint mondjuk a Frostpunk, hogy vért izzadok, hogy túléljem a következő vihart.

    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.01.05. 21:11:33
  • Micsu
    #2962
    a csikóhalat most gyártottam le, igen így már jobb a helyzet

    köszi a tippeket

    azt már tapasztaltam 5 óra játék után hogy pár perc alatt megtaláltam eddig mindent ami kellett, bár később biztos lesznek ritka cuccok
    Utoljára szerkesztette: Micsu, 2021.01.05. 19:18:55
  • Infrath
    #2961
    tapasztalataim szerint aki előre megtervez mindent mielőtt belekezd bármiről is legyen szó
    az elszúrja és nem fog tetszeni neki a game

    az ellenkezőjével még nem találkoztam

    én egy base-t építettem a mentőcsónak kezdéshez
    később építettem még egy sonar-t hogy könnyeb legyen nyersit találni (ez vhol mélyen volt ahol kellet kénkő meg ilyenek)
    felirtam miből mi kell mennyi de elég ha csak egy dolgot jegyzel meg amivel letudsz merülni mélyebre
    mindent bepakolsz ami kelhet és uccu neki

    valojában nem kell túl agyalni a dolgokat mert télleg story game
    ha vmi kell nem kell majd érte órákat keresni vagy jaj fent hagytam vmit
    vagy jaj ott maradt a hajó

    de lehet csak tapasztalt játékosként érzem így
    de pl. végén mikor nővények kellenek akkor is ad segítséget nem kell visszamenni keresni stb.
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2021.01.05. 19:08:49
  • Caliph
    #2960
    én az első fő bázisom a mentőhajó közelébe szoktam építeni. ha már meglesz a csikóhal,gyorsan tudsz haladni ide oda szóval nem nagyon van szükség a környéken több bázisra,esetleg radaros bázist építhetsz,úgy könnyebb találni dolgokat különböző biomokban.
    a második bázisom lentre építettem mindig,lost rivernél a ghost leviathanos fához,ott nyugi van,nincs ragadozó,itt is szinte teljes bázist húzok fel,kajával,növénytermesztéssel.innen már könnyen elérhető az endgame.

    de igazából oda építessz ahova akarsz,ez szintén rád van bizva melyik biome tettszik...azt nem tudom pl hogy leviathan spawn helyre építkezve elkezdi e lebontani a bázisod,még sose próbáltam.
  • Micsu
    #2959
    szeretnék építeni néhány dolgot de nagyon komplexet nem
    gondolom a mentőhajó mellé felesleges építkezni ahol kezdünk, hány kmel érdemes megépíteni az első bázist?
    ahogy néztem elég nagy cumi mivel sok nyersanyag kell hozzá úgyhogy lehet ingázni még elkészül
    Utoljára szerkesztette: Micsu, 2021.01.05. 18:29:48
  • Caliph
    #2958
    hát ahogy gondolod,nyilván végig lehet vinni minimális építkezéssel is,de egy vagy több bázis nem árt...pl megtermelni a kaját piát,alapanyagokat,tárolni a talált cuccokat,később pl a vizi hangár feltölti a bedokkolt csikóhalat pl...előnye van.de úgy játszol ahogy akarsz
  • Micsu
    #2957
    Azt szeretnem kerdezni h az alapjatekban mennyire muszaj epitkezni? A story elorehaladasahoz jarmuveken kivul kell massal is foglalkozni?
  • lonvard
    #2956
    Közben ismét elhunytam. Megint nem figyeltem oda az oxigénre. Általánosságban akkor halok meg, ha már minden alapfelszerelésem megvan, belekezdek a felfedezésbe, és belefeledkezem. Ja meg reggel játszom. :D Most is 130 méteren kiürül a palack, váltanék, és abba sincs. Startoltam felfelé azzal a katapult-hólyagcuccal, de már csak a hullámat vitte fel a víz. Remélem a búvárruha székrekedést okoz annál a krokodilnál, amelyik majd megesz.

    Nem ártana valami mod, ami a hud-on jelzi, hogy a nálam lévő palackok hogy állnak töltöttségileg. Mindjá nézek.

    Bazmeg és nem jutott eszembe, hogy a hólyagból át lehet tölteni az oxigént a palackba. Érdemes több hólyagot tartani emiatt, szerintem. Másrészt meg ha valamiért 200 méter mélyről kell startolni, akkor is jó ha van két hólyag.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.01.05. 08:28:09
  • Caliph
    #2955
    na ezaz,hogy nem lehet megtalálni a bázisát,szal vagy rázuhant az aurora vagy elvitte a képzeletbeli(és játékban azért emlegetett) viharom :D
  • lonvard
    #2954
    Durva, most olvasom, hogy trailerben az tényleg a Bart. Csak mert kísértetiesen hasonlít ránk, és eszembe nem jutott, hogy egy egyszemélyes túlélőjátékban a trailer szereplője az pont ne mi lennénk. Teljesen megtévesztő, főleg hogy olyan tevékenységeket folytat, amit nekünk is kell csinálni. Szóval Bart az az ember, aki ugyanolyan helyzetbe került mint mi, csak nem volt elég tökös, kreatív, eszes, és ott halt meg a zátonyon.
    Kérdés, hol van az ő kis bázisa. Mer nem akarom elhinni, hogy annyira szerencsétlen legyen, hogy pont a bázisát találja telibe a lezuhanó Aurora. Ilyen nincs!!!! :D De akkor is, valami nyomot kellett volna hagyni belőle.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.01.04. 20:25:08
  • lonvard
    #2953
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom lesz-e dokk egyáltalán a játékban, szerintem...eh nem tudom (a lépegető miatt talán), lesz-e víztisztító (valahogy érzésre nem), mindenesetre puritánra vettem a figurát. Ez mind a főbázisom. Még majd pofozgatom, de a méreteit tekintve ennyi. Azért jó ez, mert tele tudom zsúfolni, nem lesznek benne félig üres helységek, kihasználatlan terek. Csak annyit építek, amennyire szükség van, nem csinálunk óriáskutatólaboratóriumot fölöslegesen. Találtam a gyökrézetben 120 méteren egy krátert. Azért oda akarom, mert ott vannak a fejlesztések, de közben meg tele van cápával meg ilyen okvetetlenkedő szarral, ráadásul szól az a hülye vészjelzés is. Na de ezt a krátert elkerülik (többnyire) a ragadozók, mer nem látnak be. És a riasztó se hallatszik ide. Most már csak magnetitot kell találni a szkenner fejlesztésekhez, és egy kurva magnetittal nem találkoztam még a játékban. Ne segítsetek, megtalálom. :P

    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.01.04. 20:14:25
  • Caliph
    #2952
    jó az óriáscunami tényleg,de a többivel tényleg nem lehet mit kezdeni ha igy irták meg a sztoryt :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a szigetet elhagyták a korábban említett okokból,mentek a jellyshroom cavebe. itt még nem voltak kukacok és semmi agresszív a sztory szerint,építettek is itt ott amott,azonban a fő bázis elkezdett víz szivárogni valami miatt. továbbá ahogy nekiálltak szkennelni a környéket találtak egy érdekes szignált amit ki akartak vizsgálni,ez lehetett a labor lost riveben,illetve a lék miatt is költöztek mélyebbre ,grand reefbe.itt jöttek rá,hogy bacifertőzöttek,nem csak ők hárman,hanem az egész bolygó növényei , állatai.

    elkezdtek kísérletezni a bolygó állataival a baci ellen,egyikük még egy fél halott reaper leaviathant is odahúzott a csikóhallal(tényleg igy szerepel a sztoriban :D )
    azonban egy életerős leviathan is odamászott a bázishoz,elragadta Marguerit,miközben megmentette Paul életét.
    Ezután Paul tovább kereste a megoldást,de felpiszkálta a polipokat amik ki is nyírták,igy Bart egyedüli túlélőként visszatért a safe shallowsba,és új bázist épített ahogy trailerben látható,azonban az ellenszer nem lett meg

    10 évvel később érkezett az aurora phase kaput építeni,illetve a titkos másodlagos feladattal,miszerint keressék meg a deagasi legénységét.



    a többit ismerjuk :D

  • lonvard
    #2951
    A 200 naponta lecsapó óriáscunamid az fantázia. :P Amúgy érezzük, hogy erőltetett a sztori. Ez olyan mintha jönne egy nagy vihar, és utána kitalálnám, hogy beköltözöm a Balatonba. Ja ha nem tudok termelni növényeket a szabadban, akkor majd termelek a víz alatt! Háhááá!

    A megoldás az lett volna, ha építenek egy másik bázist, ezúttal nem a hegyoldalba, a termelésüket meg beviszik fedél alá. Ahogyan mi is csináljuk a játékban. Ráadásul ők is csinálták, tekintve hogy a beltéri termelő bizbaszt azt a szigeti bázisból nyerjük ki, illetve kaspóik is vannak. Szóval semmi nem indokolta, hogy mindenféle barlangokba telepedjenek le. Mer nem egyszerűen víz alá mentek, hanem ha találtak maguknak egy elbaszott lukat, tele agresszív szörnnyel, akkor oda bevették magukat. Emlékezz csak, mindkét telepüket beépítették a ragadozók közé. Szóval ostobaság az egész, amit meg kitaláltak a modderek, az zseniális. :) :P
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.01.04. 15:10:28
  • Caliph
    #2950
    de nem fantázia,a pdaban leirják hogy egy nagy vihar és az miatti földcsuszamlás miatt kénytelenek voltak költözni :)

    itt a sztory is :)

    https://subnautica.fandom.com/wiki/Degasi

    a degasi és az aurora között 10 év telt el
  • lonvard
    #2949
    Jó de erről szó nincs a játék lore-jában ugye. Tehát most az történik, hogy fantáziával helyettesíted a forgatókönyvi lukat. :) Erre jelenthetett volna orvosságot a jól megírt háttértörténet, például hogy a Degasi roncsai is ott heverhetnének valahol, és az lehetne az alaphelyzet, hogy sugárszennyezett a felszín, mer felrobbant az az átkozott űrhajó. Akkor az egy szép vállalás lenne, hogy az elejétől a víz alá költözünk, és többek között az a feladat, hogy helyrepofozzuk a faunát, és amikor kész, feljöhetünk a felszínre védőruházat nélkül. Szépen reflektálna korunk környezetszennyezésére is. Semmi baj egyébként, mert a radiation moddal bőven elégedett vagyok, szerintem a játékhoz legjobban illeszkedő mod, és magyarázza, hogy én személyesen mit keresek a víz alatt, miközben találtam két szigetet is.

    Madi, azonnal láss neki a radiation modnak. Esküszöm neked kiugrom az ablakon, ha nem csinálod! :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.01.03. 18:49:30
  • Caliph
    #2948
    mint irtam,képzeld el hogy bizonyos időközönként van egy nagy vihar,vagy több,ami eltakarít mindent a szigeten,sőt a sekély vizekben is,ezért kénytelenek mélyre költözni/barlangba. a polip meg odamászhatott az aktivitásuk miatt :D fantázia kell ide :D

    mondjuk jön egy ilyen 200 naponként :D




    és mint mondtam a trailerben volt bázis a safe swallowsban,aminek most nyomát se látni,szóval simán elvihette egy ilyen az egész pakkot :D

    trailer

  • lonvard
    #2947
    Reaperek már akkor is voltak, lásd a csontvázakat a lenti barlangokban. Plusz konkrétan egy reaper veri szét a bázisukat, a badass testőrnő meg is küzd vele egy szál késsel.
  • Madi92
    #2946
    Hát az 10 évvel előtte volt, akkor lehet még más volt a helyzet. Legalábbis bele lehet magyarázni, hogy a vírus sok mindent megváltoztatott, lásd korona vírus.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2021.01.02. 22:21:40
  • lonvard
    #2945
    Igen, de érezzük, hogy kurva erőltetett az a magyarázat. Teljesen illogikus, hogy reaperektől hemzsegő vizekben letelepednek a víz alá egy sziget helyett. Ja, egyébként még tovább mennek, mer leköltöztetik magukat a polip barlangjába. :D Szóval neeeeee. Ha meg kurvaszar az időjárás, akkor vigyék be a növényeket fedett helyre. Below Zeroban pont ezt fogom csinálni, csinálok egy szárazföldi bázist a part mellett. Pedig ott aztán csapkod a villám, hull a meteor, fúj a hóvihar.

    Amúgy a Degasi túlélőit kakilom le, az a nem logikus, hogy én mint hajótörött nem a szigeten építek bázist, hanem rávesznek ezzel-azzal, hogy feltétlen a vízbe telepedjek. Például azzal, hogy a sziget nincs normálisan kidolgozva. De alapesetben biztos hogy a szigetre telepednék. Na most ezt a dilemmát oldaná meg szépen az Aurora robbanása a sugárszennyezéssel.


    Jut eszembe megint meghaltam. Volt benne vagy 4 óra játékom, szóval alaposan felbaszott a dolog. Nem néztem az oxigénre, és 30 méter mélyen, miközben izgatottan kerestem a litiumot, egyszer csak sötétedik a képernyő. Kattintok az inventoryba,látom hogy bzmeg a másik palack is üres. Óóó, pedig már annyi fejlesztésem megvolt. :( Na most napokig hagyom az egészet a rákba. :P
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.01.02. 13:03:43
  • Caliph
    #2944
    a sztory szerint,amit a talált PDAk ból olvashatsz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megtudhatod,hogy a csúnya időjárás(amiből persze a játékban nem találkozunk,de biztos szép viharok lehettek,és tök jó lett volna ha meg is történik,elmosva mindent amit a víz fölé építessz,,továbbá a kevés nyersanyag miatt kényszerültek tovább költözni,na meg persze történt egy földcsuszamlás is ami betemette a fél pecót :D továbbá a trailerben ugye a safe swallowsban épít egy bázist a csóka,ami a játékban nem megtalálható,szal simán lehet hogy évente van egy nagy cunamiszerűség mint az interstellar cimű film vizes bolygóján,ami elsöpör mindent ami viszonylag sekély vízben van,kivéve persze az idegen ágyút ,ami masszív egy dög ahogy elemzésben is kiderül :)
  • lonvard
    #2943
    Nincs olyan mod, ami ennek a nyomába érhetne. Olyannyira logikus, hogy felmerült bennem, hogy lehetett ez az eredeti elképzelés, csak nem merték meglépni. Mert ez magyarázná, hogy miért kell lemenekülni a víz alá bázist építeni. Alapesetben én biztos hogy a szigeten építkeznék, hisz az biztonságos. És hát ugye mocskos állat amikor 3 darab legnagyobb oxigénpalackkal mászkálok védőruházatban a szigeten, mer máskülönben kampec. Ugyanígy a sérült hajóban javítás előtt. Meg hát az a feeling, amikor az elején lenn ragadsz 60-70 méter mélyen egy darab csőben, és ki kell találnod, hogy hogyan tudod bejárni a víz alatti világot úgy, ha nem jutsz levegőhöz olyan simán.
  • Madi92
    #2942
    Nem. :D valahogy nem vonz ez a nehezítés.
    Olyan érdekelne, hogy a szigeteken pl nincs kaja (tudom ez is benne van, de nem így:D ) stb. Vagy ha meghalsz, akkor buksz mindent ami rajtad volt.

    Pl most olyat raktam fel, hogy reálisabb, nehezebb dolgokat craftolni. Több minden kell szinte mindenhez. Meg blueprintekből is többet kell scanelni.
  • Giovanni #2941
    Újraindítottam, azóta jó :)
  • lonvard
    #2940
    Tuti valami bug, gondolom azóta megoldódott. Vagy nem megfelelő korallt csapkodtál. :)

    Madi, tolod a radiation modot?
  • Giovanni #2939
    Sziasztok! Most vagy én vagyok béna, vagy nem tudom... Eddig a táblakorallt pengével gyűjtöttem, de most, hogy újra kezdtem a játékot (BZ)
    ez nem sikerül... Ott hadonászok és semmi. Van valami új trükk?
  • lonvard
    #2938
    Jaj már, semmi spoiler nincs abban, hogy megevett egy nagy szörny, meg hogy kerestem a modulokat. Ne parázzátok túl. :P
  • lonvard
    #2937
    Neked most az a feladatod, hogy letöltöd a radiation modot, és elkezded úgy az első részt. Életed legjobb modja ez, majd meglátod. Legyen kész a robbanásig egy menedékhely 50 méter környékén valahol, vagy elég nagy bajban leszel! :)
  • Madi92
    #2936
    Hát esetleges hírek vagy ha az első részről folyik a trécselés az érdekel. :D
  • lammaer
    #2935
    +1 :P

    Fél szemem nekem is a topikon, főleg a launchdate miatt. Tessék spoilerbe rakni mindent ami olyan jellegű.
  • lonvard
    #2934
    De azér itt kíváncsiskodsz, mi? :)

    Büntetésből elmesélem a végét: szóval a csaj a végére rájön, hogy fiú, elviszik az Alterra kórházba, ahol nemváltoztató műtéten esik át, Robin Ayou nevét lecseréli Ryley Robinsonra, és most jön a csavar: visszaküldik egy Aurora nevű űrhajóval a bolygóra, amit lelő a légvédelem, belepottyan a vízbe, és kiderül, hogy valójában a Below Zero az előzmény csak, Robin-Ryley meg hermafordítva. Ezek után a Tengeri Császárnő magától felfordul. :)
  • Madi92
    #2933
    Tudom, hogy nem túl aktív a topik, de azért egy ilyen élménybeszámolót spoilerbe rakhatnál : ) Semmit nem akarok tudni a játékról, mielőtt megjelenik.
  • lonvard
    #2932
    Hú de jót játszottam ezzel. Már megvolt a hajó meg a hálómodul, gyűjtöttem volna be a gyökérzet alatt a fabrikátoros meg tároló modult, amikor elkapott az a kékcápa jellegű nagy dög. Valszeg késsel kell csapkodni mikor elkap, egyszer megrágott, rácsaptam párszor kés nélkül, elengedett, aztán elkezdtem keresni az inventoryban a kés után, és akkor még egyszer elkapott, és lecsúsztam a torkán. Ti már birkóztatok vele? Nem a legszebb halál, mikor elevenen lenyel egy ilyen. :D

    Természetesen egy élettel játszottam, ahogy azt kell. Szóval kezdhetem elölről. De nem most. Kurvajó lett. Az is tetszik, hogy épkézláb sztori van. Megint magunkra vagyunk hagyva, saját szakállra megyünk le kutatni, nincs segítség ha baj van. Mer ugye az első sztorinál pont nem éreztem azt, hogy bajban vagyok, folyamatos volt a kommunikáció a bolygó fölötti bázissal.
  • lammaer
    #2931
    Ezért jó hogy én már kezdek szenilis lenni... 3-4 év után simán újranézhetek egy filmet mert nem emlékszem rá hogy miről is szólt :)
  • lonvard
    #2930
    Jó hogy valaki beleolvasott a szövegbe. Akkor nyugodt szívvel játszom vele. :)
  • lonvard
    #2929
    Radiation mod, alap. Én csak azzal játszom. Onnantól, hogy felrobban az űrhajó, belélegezhetetlenné válik a levegő a víz fölött, és 30 méter mélységig radioaktív minden. :) De ezt szabályozni lehet, ha már eleged van belőle, akkor meg tudod javítani az űrhajót, és fokozatosan "eloszlik" a sugárszennyezés. Viszont amíg idáig eljutsz... :)
  • Madi92
    #2928
    Jó hogy írjátok, meg is vettem gyorsan. :D

    Meg gondolkozom, hogy valami jó nehezítő moddal elkezdem az elsőt megint. Kár, hogy nem lehet memóriát törölni.
    Ez a játék elsőre olyan élmény volt, amit más játék eddig még nem adott.