3320
  • Norbertboy
    #30
    Hogy kell a különböző recepteket feloldani?
  • kisiku
    #29
    Sandbox játék, nincs vége...illetve, amikor megunod.Én 2800 óra játék után untam meg az X-Rebirth-öt, illetve nem untam meg,csak már mindent elértem benne....

    Mivel még Early Access-es, ezért valszeg lesz sztorija is, amit végig tolhatunk, de a sandbox játékoknak az a lényege, hogy sosem érnek véget, ezért imádom ezt a műfajt.
  • kisiku
    #28
    Huhh, de rég jártam itt, pedig elég sokat játszom vele.Igazán megjelenhetne már...elvileg erre a hónapra ígérték.
    Nagyon ötletesnek találom a víz alatti "virtuális kertészetet", illetve az állatok tartását.Jó lenne azért ha megcsinálnák, hogy az általam tojásból "felnevelt" lények velem barátságosak lennének.Nem azt mondom, hogy egy saját cuki Reaper Leviathan-t szeretnék, amit simogathatok, de hasonló jó lenne.Pl, csinálhatnék lény-hadsereget, amit aztán ráeresztek a nagyokra, mint az említett förmedvényre is.Meg valami fegyver sem ártana a Cyclops-ra vagy valami olyan fegyver, amivel aztán "meghálálhatom" az idegen bolygó lényeinek a vendégszeretetét :)...hmm nuke?

    Egyébként épp egy perce fejeztem be a játékot, szerintem csak survival módban van értelme játszani vele, a többit ki sem próbáltam.
  • Norbertboy
    #27
    Sziasztok!

    Nálam nincs a játékban hang, a bevezető videó után ahol a fémlemez a karakterem arcába csapódik ott megy el. Ez csak a survive módban van így.

    Valakinek volt ilyen problémája?
  • Zozo76
    #26
    de meddig lehet a jatekban eljutni? meddig van kesz?
  • dimre
    #25
    Viku neked is lezuhant az űrhajód ?
    Kellemes időtöltés ezzel játszani.

    Egy apró hiba, vagy direkt (bár kétlem), a sárga farkú bálnautánzatok mikor bogyóznak és kipukkad a bogyó, a méreg simán átjön a bázis falán, bele is haltam. Ezt orvosolhatnák a közeljövőben, azt megértem ha megsérül a fal és ömlik be a víz.
  • Joob81
    #24
    Sziasztok!

    A nyári vásár keretében 40%-kal olcsóbban lehet megszerezni a játékot!
  • steweee
    #23
    igen igen ! még jó hogy benéztem ide ennyi idő után -!

    nagyon köszi
  • Zozo76
    #22
    Ugyanaz van XO-n is. csak ott nem early access-nek hivjak, hanem preview-nek.
  • Bandicoot
    #21
    ?? One-ra megjelent a teljes? Pc-n én csak a korai hozzáféréses izét látom...
  • Zozo76
    #20
    egyenlore sajnos nincs
  • Norbertboy
    #19
    Coop van a játékban?
  • Zozo76
    #18
    Na vegre megjelent XBOX ONE-ra is. Mar regota vartam, egybol meg is vettem.
  • MarkBlade
    #17
    Kipróbàltam igaz egyenlőre csak kreatívban. Taktak be egy szèp nagy akváriumot.. lámpákat.. egy zöld élő falat.. és lehet növényt termeszteni. És átskineztek megint pàr dolgot. Félig magyar lett de az ékezetes betük más fontal vannak ezért érdekes.
  • LaposElem
    #16
    Farming update kijött. Nézte már valaki? Sajna most nem tudom kipróbálni.
  • grebber
    #15
    Magyarítása készülőben
  • hawkie22
    #14
    Én most találtam rá a játékra, egyelöre nagyon bejön, de zavar, hogy semmi tutorial vagy ilyesmi nincs hozzá. Például hogy tudok enni meg ilyenek. :D De majdcsak belejövök
  • kisiku
    #13
    Egyetérünk.Remélem a következő frissítés valami nagyobb dologgal áll elő.Már az újonnan berakott fényvetőt is megtaláltam, no és meg is építettem, mint a víztisztítót.Már csak a reaktor terveit kéne meglelnem, mert urániumom már van.
  • MarkBlade
    #12
    Nagyon jó a játék csak a frissítések és a tartalom nagyon lassan szivárog.. :(
  • kisiku
    #11
    Akkor majd én is csatlakozom :)
    Eddig lenyomtam vele közel 100 órát, nekem nagyon bejön, csak jöhetne újabb frissítés-bővítés.Minden főbb helyszínt felfedeztem, még hátravannak a barlangok no meg egy küzdelem egy Reaper-rel...bár asszem nem lehet megölni.Már kétszer újrakezdtem a játékot frissítések miatt, de még mindig jó.Természetesen Survival módban tolom, a többit ki sem próbáltam, így van igazán értelme.Ötletes,szép és szerintem baromi sok lehetőség rejlik még benne.
  • Libaneck
    #10
    Január közepén megjelent a H2.0 Update, ami sok fejlesztést hozott. A teljesség igénye nélkül:

    - élethűbb vízfelszín, habos hullámok, átütő égbolt (vízalatti nézetből)
    - sötétebb lett a mélység, illetve a barlangokban már akár vaksötét is lehet
    - élő égbolt (napfogyatkozás, mozgó égitestek és felhők)
    - elkészíthető a kézi szkenner - ezzel olvashatók le a tervrajzok és kerül be a PDA adatbankba a környező élővilág
    - folyamatosan bővülnek a Fabricatorban legyártott anyagok és elemek 3D modelljei
    - bővített PDA funkciók
    - építhető vízszűrő berendezés, ami a tengervizet sóvá és ivóvízzé bontja szét
    - megjelent néhány újabb Aurora roncs, amikbe lézervágó eszközzel lehet csak bejutni (némelyik még üres)

    Jó szórakozást! :)


  • Libaneck
    #9
    A fórum nem nevezhető aktívnak. Pedig ez a játék bizony megérdemel néhány jó szót. Éppen ezért az idelátogatókkal megosztok pár új infót, hátha kedvet kapnak kipróbálni ezt a meglehetősen érdekes játékot!

    Honlap:

    http://unknownworlds.com/subnautica/
    Utoljára szerkesztette: Libaneck, 2016.01.31. 18:37:05
  • drakulalugosi
    #8
    AquaNox?
  • steweee
    #7
    volt régebben egy tengeralattjárós játék, de olyan amiben mintha úrhajót kellett volna vezetni de a víz alatt.

    ascendant, legacy vagy vmi ilyesmi volt a neve, 1xűen nem ugrik be.

    meg tudná vki mondani mi lehetett az ?

    a jobb játékzenéket gyűjtöm, már van egy csomó válogatva, és emlékeim szerint annak is nagyon jó zenéi voltak
  • SötétBarom
    #6
    atom. :)
  • flashpointer2
    #5
    Gyöngykagyló szippantás>profit :D
  • tutituti
    #4
    Sub Culture?

    azt imádtam
  • RAZOR27
    #3
    ahhaha enyém a pirospont, megtaláltam :D
  • RAZOR27
    #2
    olyan új műfaj hogy egyből beugrott egy ps1-es játék róla. Pirospont annak aki megmondja melyikre gondolok, mert a címét már sok éve elfelejtettem és csak annyi van írva a cd-re hogy tengerealattjárós :DDD

    de azért kiváncsi leszek erre.
  • grebber
    #1
    A Natural Selection 2 fejlesztői bejelentették a következő játékukat, amely egy, a tenger alatt játszódó nyitott világú alkotás lesz.

    A Subnautica egy olyan nyitott világgal operáló projekt, amelyben a játékosokra többek között a teljes felfedezés feladata hárul. Egy filmes elemekkel tűzdelt sandbox-szerepjáték-kalandjáték egyveleg, amit egyetlen eddig ismert műfajba sem lehet besorolni - a fejlesztők úgy gondolják, ezzel egy teljesen új műfajt hoznak létre.
    A Natural Selection 2 alkotóinak műhelyében formálódó Subnautica jelenleg még a fejlesztés korai szakaszában van, de egy kedvcsinálót és pár koncepciós rajzot már kaptunk belőle, amik alapján érdemes lesz odafigyelni a programra.
    Az Unknown Worlds szerint a Subnautica célja az, hogy a játékosokból kiváltsa azt a késztetést, ami az ismeretlen feltárására ösztönzi őket: egy érintetlen világban kutakodhatnak nem tudva, hogy milyen messzire mehetnek vagy milyen mélyre merülhetnek.

    Persze ahhoz, hogy a tenger titkait teljesen felfedjük, szükség lesz tengeralattjáróra is, amit mi állíthatunk össze és fejleszthetünk folyamatosan annak érdekében, hogy minél többet megismerjünk a vízalatti világból. A tengeralattjárónk szerkezete, képességei és tulajdonságai nagyban befolyásolják majd, hogy miképpen navigálhatunk azokon a veszélyes területeken, amiket soha nem látott lények birtokolnak és őriznek.
    A Subnautica jelenleg nem rendelkezik megjelenési dátummal, de azt tudjuk, hogy PC-re készül.

    Honlap



    info: Gamestar