3317
  • lonvard
    #3037
    Hát ez valami tökély. Mintha magamat látnám. :D
  • Caliph
    #3036
    csórikám :D
  • Ironman2
    #3035
    Subnautica Below Zero Trailer:

  • Caliph
    #3034
    május 14 a megjelenés
  • Infrath
    #3033
    "korai hozzáférés febr." o.o k..~
  • Infrath
    #3032
    egy csomót vártam
    volt szó nővelik az árát meg készen kint van lassan
    most felraktam hogy mondom végig játszom
    miért az fogad hogy "korai hozzáférés még nincs kész stb." ?

    nem úgy volt hogy kész teljes verzió már stb. ?
    megértem ha még alakítanak rajta javítanak stb. de már kész nem?
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2021.04.12. 01:00:47
  • lonvard
    #3031
    Jaj ne játszd meg magad. Majd biztosan az asszonnyal jobb, mint a világűrben kalandozni! Szívemnek vagy Kincsemnek szólítod? Borzalmas. Állandóan a nyakadon van, költi a pénzt, okvetetlenkedik, programokat kell kitalálni neki vagy unatkozik, műkörme van, és szárnyacskás tetoválása a segge fölött. Remélem meggyőztelek, hogy ideje megszabadulni tőle! :D
  • MerlinW
    #3030
    Jó, de a magánéletet meg lehet szakítani a böngészőtab bezárásával, nem?
  • kisiku
    #3029
    Drága Pistám! Ha lenne annyi időm, mint régen...de mióta van magánéletem, azóta nem tudok ott lenni a világűrben! De látom, hogy nagyon aktívak vagytok ketten!
    Választanom kellett, hogy a valóságban éljek vagy a virtuálisban
  • RJoco
    #3028
    Köszi! Akkor asszem majd az lesz.
  • RJoco
    #3027
    Segíteni nem tudtál, miért szóltál hozzá?
    Amúgy meg nem mindenki keze áll rá a kontrollerre. Főleg, ha nincs hozzászokva.
    És nem tudom, mi a hülyeség benne. Hiszen van horgászbot, csak másképp hívják. Te meg kergesd a halakat továbbra is.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2021.03.28. 23:08:08
  • Caliph
    #3026
    szigetről tudsz magokat hazahozni amit aztán bázison tudsz el tudod ültetni,és lesz kajád az örökkévalóságig :D
    kezdj építeni,az első bázis bőven jó a mentőkabin közelében
  • lonvard
    #3025
    Horgászbot iránti igény, mert macerás úszni a hal után.

    Jocó, ez a legnagyobb hülyeség, amit olvastam itt a fórumon. Bármilyen témában. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.03.28. 22:06:41
  • RJoco
    #3024
    Köszi a hozzászólásokat!
    Sikerült is találnom bőven sót. Úgyhogy a vízzel nincs gond.
    Megcsináltam a gravitációs labdát is, így a kajával sincs gondom.
    Eljutottam két szigetre is, ott rendesen telezabáltam magam. Sokáig kitartott. Jó volt a nedvességtartalma is a kajának, így teljesen hidratált is lettem.
    Most ezüstöt kellene kergetnem, hogy megcsináljam a mélyre a maszkot. Meg nem lenne rossz iránytűt sem készíteni végre.
    Sajnos a kis búvárhajót elpusztította egy nagy hal a roncs mellett. Éppen el tudtam menekülni.
    És a segítség sem tudott landolni. Valahogy volt is egy érzésem, hogy még nem mehetek el a bolygóról, de azért rossz érzés, hogy miattam (is) meghaltak.
    Az épület gyártásába még nem fogtam bele. Egyelőre nem tudom, hova is kellene tenni, így a mentőkabinom a bázis.
  • Caliph
    #3023
    halakat csak simán utánna úszol és kézzel egy kattintásssal elkapod. később tudsz majd építeni akváriumot,kétfélét is,abba berakva a halat sokkal nyugisabbak,könnyen lehet scannelni. sőt ha egy fajból a nagy akváriumba beraksz kettőt,akkor szaporodnak is,szal kaja forrásnak jó. ha beraksz toljást,kikel belőle ami benne van,és még ha ragadozó is,szintén nyugis,nem bánt,scannelhető könnyen....csak ne engedd szabadon,mert akkor már támad :)

    a nyersanyagok egy része biom függő,azaz csak bizonyos helyeken található meg.a só pl több biomban is,kezdőhelyen is,szóval keresgélj csak. később lesz nagyobb sólerakódás amit robottal és fúrófejjel fúrhatsz,több nyersanyagért. lesz radar szoba,amivel kereshetsz nyersanyagot,bármilyet,lehet növelni a hatótávját és sisakba csipet lehet késziteni amivel a radarszobán kívül is lehet látni az eredményt.igy könnyű begyűjteni...áramfelhasználása viszont nagy,főleg ha fel van fejlesztve...

    és még sok sok okosság van :)
  • Infrath
    #3022
    különböző mélységek változó nyersanyagok
    víz alatt vagy szinte állandóan
    nekem fel sem tűnt, hogy kellene.. de nem is gondolom hogy kellene
    sztem a halcsapda elég korai item
  • RJoco
    #3021
    Nehát, egy ismerős :D
    Illetve több is :)
    (Először nem értettem, mire célzol kisikunak a 16-tal, aztán leesett :D)
    Épp most húztam be az első verziót ingyen, de, ha jól értem, akkor nemsokára jön is a következő?

    Bár azért így az eleje elég macerás. Mire megismertem a játékot, máris gyűjtögethetek vízért és kajáért. Az egyéb gyűjtögetések meg várnak.
    Annak örültem volna, ha a hajóra még a felrobbanása előtt feljuthatok.
    Azt viszont nem értem, hogy horgászbotot miért nem csinálhatok? Elég macerás egy késsel a hal után úszni és szurkálni.
    Mondjuk a szkennelésük sem egyszerű.
    Van ezeknek valami trükkjük? Vagy csak én nem tudom használni a kontrollert.
    Esetleg valami infó a sólerakódások megtalálásához? Vagy ez egy amolyan véletlenszerűen spawn-oló cucc, ami akárhol megjelenhet?
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2021.03.27. 16:51:43
  • Jóózsf István #3020
    Bezzeg a 16.-án megjelent dologgal meg nem játszol! Hagyod, hogy ketten idétlenkedjünk a fórumában!
    Jó lenne, ha segítenél osztani az észt!
  • kisiku
    #3019
    Tegnap végigjátszottam...Illetve csak ameddig el lehet jutni a legutolsó frissítéssel. Az előző résznél is elkövettem a hibát, itt vigyáztam, hogy ne játsszak vele túl sokat, mert aztán elmegy a kedvem tőle. Szóval nem ment el a kedvem, de ez a várakozás elég idegesítő.Főleg, hogy - akárcsak az előző résznél - mindig tolják és tolják a megjelenést.

    Csatlakozva az Early Access témához: elvileg van (lenne) értelme ennek a fajta fejlesztésnek, úgymond "bevonjuk a játékosokat is", de nem tudom, kinek a véleményét veszik alapul, mert anno sokat írtam én is nekik, egyszer sem lett meg az eredménye. Ez inkább az "ócsított" fejlesztés és a pénzbe kerülő teszterek kihagyását jelenti.
    Kicsit olyan, mint a főzőműsorok, ahol tetovált, zselézett hajú újkori "szakácsok" fikáznak mindenkit és lopják az ötleteket a "hírnévre vágyóktól".
  • lammaer
    #3018
    Ez csak jó hír, nem kegyelemdöfés :)
    Nem értem az embereket akik fanboyként védenek egy játékot a másikkal szemben. Mintha az hogy szerettem a subnauticát predesztinálna arra hogy a másik hasonló játékot nem szerethetem. (pl World of Tanks vs War Thunder)

    Az csak jó ha több jó játék is van :D
  • Jóózsf István #3017
    Beszállnék én is az űrnautikás konfliktusba. Aki nem tud várni májusig és szeretne egy ugyanilyen hangulatú (plusz humor) játékkal játszani, az nyugodtan vegye meg a bríszidzset!
    És a kegyelemdöfés a szubfanatikusoknak: Legalább ilyen jó! (mint az első, mert a másodikba bele sem szagoltam. Megvárom amíg megjelenik.)
  • MarkBlade
    #3016
    Nem is erre a játékra gondoltam..
  • Caliph
    #3015
    ennél be mertem húzni az earlyt,mert az alap game is jó volt. de másnál full kockázat,lehet el se készül,lehet a fele se lesz benne amit igértek...inkább teljes áron egy jó és kész játék mint féláron egy félkész talán el sem készül valami... és first day buy sem játszik...mire kipatchelik a friss játékot is,addigra bundleben vagy akciósan meg lehet venni early ároin lassan :D
    mondjuk magyarázok,de a star citizenbe én is beszálltam,mondjuk csak egy full alap csomaggal... :D

    (ottvan most pl a riftbreaker ami tettszik,ingyenes demo,ki lehet próbálni,és eddig bejövős :D de sajna már kihaltak a demo verziók is nagyrészt )
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.03.07. 12:40:42
  • TokraFan
    #3014
    Megjelenés előtt vannak 1-2 hónappal, innen már túl sok tartalom nem érkezik a játékba az 1.0-ig, gondolom ezért döntüttek az emelés mellett.
  • MarkBlade
    #3013
    hát amúgy az EA-nak ez lenne az értelme.. vedd meg olcsóbban és teszteld/fejleszd a játékunkat.. ezért olcsóbb és ezzel honoráljuk a bizalmat. Amit a többi cég csinál az a gáz. Teljes áron félkész játékot venni.. ráadásul félkész.. phhh...
  • lammaer
    #3012
    Hát jó ideje meg lehetett venni és játszani, én gyorsan behúztam még tavaly amikor megjelent EAban, az előző rész után megelőlegeztem a bizalmata csapatnak (de én se próvbálom ki csak ha kijön a teljes).

    Amúgy volt is értelme behúzni, mert decemberben feltolták az árát azzal a szlogennel hogy mostmár teljes. Szóval olcsóbb volt megvenni az elején.
  • TeeKillah
    #3011
    NEM a Sub-ban lévő palackról beszélgettünk ;)
  • lonvard
    #3010
    135 egyébként, és mintha arányaiban is több oxigén maradna benne mikor cserélünk. Ugye nem egy palackkal kell búvárkodni, én alapból kettővel megyek, de nem szégyellek 3-4-et berakni, ha roncsot-barlangot kutatok. Na most amikor cserélünk palackot, akkor az nem maxon van, hanem mittudomén 110a 135-ös. De a 75-ös már csak mittudomén 55. Pontosan nem tudom mer nem játszottam vele 1 hónapja, de nagy különbség van két 135-ös palackkal búvárkodás, és két darab 75-ös között. 135-ösökkel kényelmes a játék, a 75-ös meg egy vicc, gyorsan le kell cserélni.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.03.05. 17:16:33
  • akyyy
    #3009
    oh, pont most olvastam sztem hirdetésben hogy előrendelhető (), várom már nagyon, nem akartam addig elkezdeni amig nem jön ki a teljes. Az alapjáték szenzácis volt. :)
  • TeeKillah
    #3008
    Ha jól emlékszem az első tartállyal volt 75 egységnyi oxigén, most meg lett 100.. :D Hatalmas változás.
    Egyébként pedig kinek-mi. Szerintem a közelébe sem ér a nauticának. Tehát érted, ugye: szerintem.
  • Xsillione #3007
    Valóban nem közelíti meg a vizben úszkálás érdeketelen unalmasságát, hanem fényévekkel lekörözi azt, akinek meg zavaró volt a szándékosan kevés oxigén, az fellélegezhet, induláéskor több áll rendelkezésre, bár így némileg veszeített a varázsából a téma, és meszse nem olyan értékes az első növelés megszerzése.
  • TeeKillah
    #3006
    Nekem megvan - szerintem meg sem közelíti a Nauticát. Igen hamar unalmas lesz, a néhányszáz méterenként kiürülő oxigén meg qrva idegesítő. Igen, raktam le töltő izéket - állandóan vissza menni, tölteni - macerás. Az ötlet nagyon jó, a megvalósítás már kevésbé. szvsz
  • Caliph
    #3005
    amúgy tegnap kijött a breathedge 1.0 is,hasonló mint ez,csak az űrben
  • lammaer
    #3004
    Huhu, irom is be a naptárba :)
  • Ironman2
    #3003


    Köszönöm szépen!
  • Caliph
    #3002


    és boldog szülinapot
  • Ironman2
    #3001
    KIcsit csúszott!

    Május 14-én jön immár a végleges 1.0!



    https://unknownworlds.com/subnautica/below-zero-seaworthy-update/?k=6


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.02.26. 02:14:07
  • Infrath
    #3000
    "With the release on the horizon, we will be increasing the price of Below Zero to $29.99 (USD) across all PC storefronts (Steam, Epic, Discord, Humble) on January 5th, 2021."

    steam részlet

    epicen 8k ft
    steam en már 10k ft
  • TokraFan
    #2999
    Én még valahol ott tartok, hogy 2020 szeptember van és "1 hónapon belül megjelenik".
  • Caliph
    #2998
    az utolsó hivatalos közleményben early part of 2021 van megjelölve,pontosabb nincs.
    decemberi bejegyzés ez
    meg a januári áremelés is azért volt ,mert közeleg a megjelenés(release on the horizon a pontos megfogalmazásuk)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.01.28. 17:45:56