2940
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • Bucser
    #250
    Az a kis terulet amirol beszelsz meg mindig akkora mint az Oblivion Terkepe.
  • grebber
    #249
    Nem jelentettem ki semmit csak felvetettem ,hogy okot adhat rá. Több mint egy évük van ezt a kis területet megtölteni tartalommal. Remélem menni fog nekik. Max buknak egy szépet azt nem lesz semmiféle 2-3. rész.
  • Torzonborz
    #248
    Akkor meg ne mondogasd hogy unalmas lesz amíg nem tudod hogy az lesz vagy sem. :P
  • grebber
    #247
    Nem is érdekelne, még ha magyarul mondja a fejlesztő, ugyanis én tudom csak, hogy nekem mi lesz unalmas és mi nem.
    Majd 2016 nyarán megtudjuk.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.06. 20:30:54
  • Bucser
    #246
    Grebber nem olvas angolul ha jol tudom.
  • Timbu
    #245
    Erről pont írtak egyszer a blogjukon.
  • Torzonborz
    #244
    De hiába nagy egy terület ha a nagy részén nincs semmi.Szó szerint. Amúgy meg ilyen grafika mellett - ami amúgy mozgásban nagyon klassz és hihetetlenül korhű - lényegesen több idő lenne egy nagyobb területet megcsinálni.
  • Was
    #243
    Azt viszont én sem szeretem, hogyha azt a több-száz feladatot ugyanazon a pár négyzetméteren belül kell megoldani. Ha van egy nyitott világ, akkor legalább ne legyek klausztrofóbiás azon a területen. Inkább lovagolok egy kicsit, vagy teleportálok, de legyen normális távolság amerre szem ellát.
    Jó példa a Risen 3 erre: el bírtam volna képzelni egy legalább 1,5-szer akkora területen, mert "egymás szájába" értek a különböző részek, egy kicsit zsúfolt volt (nekem). Még jó, hogy legalább szigetekre volt tagolva.
  • Torzonborz
    #242
    Sztem nem feltétlenül a terület nagysága határozza meg azt hogy mennyire unalmas egy játék. Ha rendesen megtöltik tartalommal akkor egy kisebb terület is bőven leköthet.
  • grebber
    #241
    Lapozz a topik elejére a készítők mondták mekkora lesz.

    "Sőt meg a Witcher 3 bejárható területét sem láttad." Nem is fogom mert mocsok nagy ,főleg ehhez képest.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.06. 09:39:35
  • Bucser
    #240
    Grebber te honnan tudod, hogy mekkora a terulet? Meg az alfat sem lattad nemhogy a vegleges terveket...

    Sot meg a witcher 3 bejarhato teruletet sem lattad.

    Te mirol beszelsz? A semmit hasonlitgatod a semmivel megint.
  • grebber
    #239
    Szerintem meg koránt sem. Witcherhez képest kurva kis területen fog játszódni. Nagyon nagy kár ,hogy feldarabolták (jó így nyilván több pénzt tudnak lehúzni a népről) mert szerintem ilyen kis területen ez a 30-40 óra gameplay nagyon unalmas lesz.
    Bár ne legyen igazam ,majd jövő nyáron kiderül!
  • Hunor1
    #238
    szerintem ez nagyobb durranás lesz mint a Witcher 3 !
  • AnuluWork #237
    Ez elég korrekt. :)
  • grebber
    #236
    Bámulatos képeken a Kingdom Come: Deliverance
  • Torzonborz
    #235
    Régen ezek a játékok nem tudtak volna megjelenni mert nem tudták volna miből finanszírozni a fejlesztést.
    Manapság már a közösségi finanszírozásnak hála ez nem probléma.
  • Hunor1
    #234
    fasza. szóval akkor egy másfél év múlva megjelenő játékért MOST fizessek 45 dodót(az mi , euró?) .....
    lehet hogy régimódi vagyok de én nem vagyok vevő az ilyen "early access, early alfa" stb 10 %-os tech demókra FULL áron...
    régen az ilyet adták ki demókba, majd a visszajelzések alapján még csiszoltak a játékon (márha)
  • grebber
    #233
    "Jiří Rýdl elmondása szerint rengeteg előreláthatatlan tényezővel kellett szembesülniük, amik miatt lassabban haladnak, mint eredetileg tervezték. Ennek az oka természetesen az is lehetett, hogy a tervezettnél nagyobb költségvetés, ami rengeteg új feature-t is jelentett. Emiatt a 2015 végi-2016 eleji megjelenést 2016 nyarára tolta a Warhorse Studios."

    Addigra legalább lesz hozzá gépem!
  • Torzonborz
    #232
  • Diopapa
    #231
    Értem, köszi!
  • Pluskast
    #230
    Ha az Alfa verziót szeretnéd kipróbálni akkor a Baron Tier digital változatot kell megvenned. Azért viszont 45 dodót kell kicsengetned.
  • Diopapa
    #229
    Aha. És melyik csomag kell nekem, hogy jó legyen? :) A 25 dodóssal már nem h*gyoznak körbe a kutyák? :) Kipróbálhatom az alfa verziót is meg minden? :)
  • Pluskast
    #228
    Nem. Több részes lesz a játék. Ez az első része.
  • Diopapa
    #227
    Nézegettem a weblapjukat, melyik csomag az, ahol megkapom a fullos játékot ha elkészül? Az oldalon folyton az ACT1-et emlegetik. Részekre lesz bontva megjelenéskor?
  • MaRee
    #226
    Akarom! Meg egy új gépet is hozzá!
  • Pluskast
    #225
    50 perc játékmenet.

  • b-type
    #224
    Megvettem a legalapabb alfa használattal, és belenéztem...nagy hangulat lesz benne, nem sok interakció van még, és sok minden más is hiányzik, szájmozgás, ..beszéd. De ami elérhető az nagy jó szvsz, küldetés...a pocsolyák, a kovács...jó a hangulat.
  • Torzonborz
    #223
  • grebber
    #222
  • Ironman2
    #221
    Ebben még sokmindent nem lehet csinálni,a táj is le van határolva,amúgy a grafika szemet gyönyörtető az tényleg! Szinkronhangok meg sehol se!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2014.10.25. 11:38:38
  • PrasCo
    #220
    Bekker vagyok, de csak bétától vagyok benn a buliban. Ha a wirágbolti alfáról szót ejtenél PÜ-ben, hálásan megköszönném. :) Ránéznék még így a hosszúhétvégén.
  • Ironman2
    #219
    Az elmosódást kéne valahogy kikapcsolni mikor forgolódunk
  • Ironman2
    #218
    Nekem mondod?
  • Bucser
    #217
    de minek?
  • AnuluWork #216
    Sajnos steamshot mindegyik. :(
  • AnuluWork #215
    Amikor két éve vettem, akkor drága volt, de mondjuk előtte jópár évig nem fejlesztettem semmit, úgyhogy volt félretéve rá. Eddig mindig így csináltam.
  • grebber
    #214
    Belenéztem.Sajnos az én gépemmel bármilyen körülmények között játszhatatlan.

    Azért a nagy 0-1 fps 20 másodperces képmegállások közepette vagy 20 perc alatt ezt a 2 képet sikerült frapsolnom


  • tutituti
    #213
    van virágbolti már
  • Ironman2
    #212
    Hú de állati jól néz ki!
  • Hunor1
    #211
    oks. mennyit kóstál egy ilyen gép csak nagyjából elég ha megmondod. köszi.