2937
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • Was
    #47
    Jól rátapintottak egy meglévő, csak éppen eddig szunnyadó igényre. Meg azért elég jól tálalják a dolgot az eddig bemutatott anyagok alapján.
    Egy "Baron" szintre én benevezek, mert ez kivételesen érdekelne már early access (alpha) -ben is.
  • Molnibalage
    #46
    Döbbenetes, hogy ennyire hamar ennyi pénzt grundoltak össze. Én azt hittem, hogy ez nagyon rétegjáték. Már az, hogy valósághű és no mágia sok RPG fannál eleve "köszi nem". A környezet is olyan, hogy a világ nagy részének homály. Én magyar vagyok, de ez a korszak még nekem is az nagyrészt. Meglegpődtem no. :)
  • Was
    #45
    Ha így folytatja, úgy néz ki még ma meg lesz a KS-n kitűzött 300000-es cél. Ez lesz a második Star Citizen ? :)
  • a.carkey
    #44
    Ja, és a jelek szerint benne leszünk mi is.

  • a.carkey
    #43
    Nem MMO lesz. Single.

    Sajnálnám a CSAK fps jelleget. Úgy lenne korrekt és tökéletes, mint a Skyrimban. Remélem úgy is lesz!

    Próbáltam belőni anno, hogy ez biza Luxemburgi Zsigmond alatt fog játszódni, mert annyira változatos évek (török, magyar, cseh, lengyel, huszita, NRCS háborúk pl. a franciák ellen) miatt IDŐVEL egy hatalmas nagy középkori Európa térképpé állhat össze a dolog, amiből akár idővel egy MMO is lehet, mert egyszerűen adja magát a csehek talán második legsikeresebb és legvéresebb korszaka a középkorban. Szóval a történet IV. Vencel, a cseh urak és Zsigmond harcáról szólNA, de roppant összekevernek benne régebbi és későbbi dolgokat, szóval egyfajta mesét kapunk történelmi tények alapján. Ez van. Hisz lehetünk lovagok, tolvajok, bárdok, séfek, papok, kovácsok, bármik. Lesz benne crafting, alkímia, eretnek és boszorkányégetés, meg más "szépségek".

    Nem is tudom, talán sandboxban ilyet az SWG óta várok, de remélem ez nem lesz MMO!









  • Fehercsoki
    #42
    1.
  • grebber
    #41
    Egyébként ez a 15 font csak 1 epizodra jogosít fel vagy mind a 3 -ra?
  • Fehercsoki
    #40
    Igen 3x3km elég kicsi=/
  • grebber
    #39
    Szépen pörög a számláló. Úgy nézem nem csak nekünk tetszik cucc ,mert simán meglesz a pénz már nagyon nagyon hamar!

    Azon pedig rendesen meg vagyok lepődve,hogy ehhez ami igencsak jobbnak ígérkezik az eddig látottak alapján, mint a másik már 2x megbukott Cryengine-es game a Shadow of the Eternals , hogy itt csak 300K-t kértek.

    Ahhoz meg első körben 1.5 millát majd később csak 750k-t de az se jött össze!
  • botyika
    #38
    jó kis játéknak tűnik ez a maga nemében.

    " The world covers approx. 9 sq km2 (3.5 sq. miles), with a sprawling city, vast forests, majestic castles, and dozens of villages and hamlets devastated by war. "

    ezt nem értem nagyon. vajon mekkora lehet ez? 3x3 km-es kocka nem tűnik valami nagynak...
  • grebber
    #37
    Kevesebb mint 6000ft nem is olyan vészes.
    Majd megnézzük hogy milyen lesz a teljesítménye és döntünk.Remélem nem crysis szint.
  • wedge31
    #36
    Dungeons & no Dragons...
  • botyika
    #35
    Realistic single-player RPG
  • Was
    #34
    Kickstarter
  • Was
    #33
    Én is remélem, hogy ez egy alapjában single player kaland marad.
  • botyika
    #32
    vagyis?
  • grebber
    #31
    Én is és többen is reménykedünk hogy nem multis fos lesz!
  • botyika
    #30
    én annak örülnék, ha játékosok foglalhatnának be területeket, a megölt playereknek el lehetne szedni a fegyverét, ruháját, cuccait, mindez egy nagy "open world" világban. mint az eve-online csak középkorban.
  • Fpocok
    #29
    Arra mész amerre akarsz. Nincsenek cső pályák, szabad préda az egész terület.
  • botyika
    #28
    és az mit jelent, hogy open world?
  • Was
    #27
    Hát az open world :)
  • botyika
    #26
    jónak néz ki. mi lesz benne a sandbox, ez itt a kérdés.
  • Fpocok
    #25
    Elvileg majd Kickstarteren tudsz, de még nincs fellőve az oldala :D Majd kell nézegetni.
  • Was
    #24
    Hol kell fizetni?
  • Fpocok
    #23
  • a.carkey
    #22
    Holnap új infók.
  • Although
    #21
    *bannerlord
  • Although
    #20
    jó két év elé nézünk, jól éreztem ezt tavaly. És akkor még jön a Mount and blade második része is a Banelord ami szintén előrelépésnek tűnik a nem rossz első részhez képest is.
  • Although
    #19
    Egy rpghez ez több mint tökéletes lesz 2015-ben is. Max egy crytek akcióhoz kevés, ahol az a lényeg. Az anyagok alapján, ez lehet hogy jó lesz, tartalmilag messze elégségesnek tűnik. Így a graf már bőven másodlagos. Legyen jó és kész, ez pedig jó graf.
  • wedge31
    #18
    Graf az lesz az már látszik.
  • a.carkey
    #17
    Valami nagyon nagy dolog készül a cseheknél.


  • Molnibalage
    #16
    Nekem sincs semmi bajom vele. Nekem még A Gothic 3 is mind a mai napig szépnek számít, csak a karakterek arca nem.
  • Was
    #15
    Hát nekem semmi bajom se ezzel, se a lentebbi képekkel. A mozgásanimációk amúgyis többet számítanak szerintem. Ami egy problémám lenne, talán az az első fickó, amelyikből rögtön van egy másik is ott kicsit hátrébb, még a mozdulatuk is ugyanaz :) Nincs kiábrándítóbb egy játékban, mint az ismétlődő modellek. De feltételezem ez még csak demonstrálási céllal készült, a véglegesben már nem lesz ilyen...
  • grebber
    #14
    Remélem ez nagyon de nagyon pre alpha kép ,mert 2015-ben ez édeskevés lesz főleg egy Cryengine-től.
  • a.carkey
    #13
  • Molnibalage
    #12
    Abban milyen van?
  • Was
    #11
    +fav
    Na talán kezdenek felocsúdni a fejlesztők, hogy valami normális harcrendszert dobjanak össze, mint kb a Demon's/Dark Souls-ban.
    Remélem a Piranha Bytes is most belehúz egy kicsit ezeket meglátva...
  • TomStorm
    #10
    Tetszik már így ilyen kezdetleges infok alapján is.
  • a.carkey
    #9
    Btw, holnap 7.35kor az új M3on, Tizenhat város tizenhat leánya. (Kb. erre a korra tippelnék.)
  • a.carkey
    #8