2944
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • Bucser
    #294
    Marpedig nincs.

    De ugy nez ki megint nem sikerult valakinek ertelmezni a kickstarter kampany inditasakor fentlevo leirasokat...
  • flashpointer2
    #293
    Sajnos több sebből is vérzik az érvelésed. A Civ már évek óta kész van és mint sorozat biztosan lehet tudni hogy mit kínál.
    Ezzel ellentétben ez nem csak hogy új program, a készítése is folyamatban van illetve az oldalon jelezve is van hogy további tartalom is lesz (join our forum to discuss next seteps)
    De azért kérdeztem rá mert 2015-ben eszembe nem jutott volna hogy nincs multiplayer lehetőség egy játékban.
  • Torzonborz
    #292
    Benézte na.
    Ettől függetlenül megértem, jó lenne egy ehhez hasonló mmo már a piacon .
  • Timbu
    #291
    Ezt az MMO-s dolgot nem is értem, hogy hogy jött elő. Elég világos, hogy mit csinálnak, az pedig nem MMO. Ezen az alapon bemehetnél a Civilization topikjába is, hogy de hát ez miért nem RTS óriásdínókkal?
  • flashpointer2
    #290
    Néztem gameplayt, de pont az nem tetszik benne ami most már egyik játékban sem: fél képernyőt beborító UI, karakter felett lebegő nevek, beordító felvillanó felirat hogy MULTIKILLL! Hogy éljem így bele magam tisztára mint egy CS -.-
    Legyen MMO lde nem kellk szintezés xp semmi csaklehessen cuccot csinálni felkészülni a csatára és mehet a 100 vs 100
  • MaRee
    #289
    Ne ne ne legyen MMO. Ajnálom a War of the roses-t neked, az full pvp játék, hasonló ehez, elég fun, én nagyon sokáig toltam vele.
  • flashpointer2
    #288
    Hát akkor ezért nem találtam semmi infót az oldalon a pvp-részről, azt hittem mmo lesz : (
    Azt írják achievement listát sem folytatják hanem csak ami épp meg leszt beszélve, ezt honnan lehet tudni:
    Konkrétan csak a pvp érdekelne mert ez az egyetlen olyan játék amibe végre nincs életcsík meg UI nevekkel, csak pont mmo elemek nélkül eddig.
  • Montanosz
    #287
    köszi))
  • Torzonborz
    #286
    GV egy pvp orientált sandbox mmo, ez meg ugye single rpg. ;) Amúgy kalapálják, most térnek át Dx11-re.
  • Montanosz
    #285
    Gloria Victis-ről mi hír nem tudjátok, már hogy hasonlo játék, topikjába régen irtak azért offolok ide hátha valaki figyelemmel követi ezt is
  • PrasCo
    #284
    Sajnos itt sem lesz így. Ahogy néztem, az íjak a hátra vannak szigszalagozva például. Egy topikban késhegyig menő vita folyt arról, hogy használtak-e egyáltalán hátitegezeket, vagy oldaltegez kizárólag, de a vége annak is csak az lett, hogy a clipping miatt hátitegez lesz oszt' kész. (Ha pl. leül egy karakter, ne másszon át a szék/pad ülőlapján a tegez). Pajzs egyelőre implementálva sincs, szálfegyver meg - ahogy rebesgették - esetleg nem is lesz... legalábbis, a hivatalos álláspont egyelőre az, hogy küzdenek vele, de vesztésre állnak.

    Szerk.: Most például azon (is) megy az arconpörgés, hogy ugyanmá' ne lehessen füttyszóra elővarázsolni a seggünkből a lovat a semmi közepén, vagy ha igen, legalább ne legyen kötelező (legelésszen a ló a környéken, ahol otthagyod, lehessen visszamenni érte, ne tűnjön el)
    Utoljára szerkesztette: PrasCo, 2015.07.05. 16:11:28
  • TomStorm
    #283
    Igen.Ezt egy komolyabb játéknak tartom így azt szeretném ha csak annyi fegyverünk lenne mint amennyit lehet látni a karakteren.
    Aztán az egyéb dolgoknak valami középkori bőrtáska de abba se 50 dolgot belepakolni csak úgy nagyjából ami beleférne amúgy is:)
  • PrasCo
    #282
    Úgy érted, hogy a karakteren látszódjon ez?
  • TomStorm
    #281
    Amúgy lehet majd nálunk egyszerre NEM az inventory-ban hanem a karakteren kard,pajzs,íj+tegez?
  • TomStorm
    #280
    Az a Fűzfa de csodaszép de még ahogy a víz fölött hajol.Én már ott is érzem magam:-)
    CryEngine lehet jó választás volt egy ilyen Sandbox-hoz.

    Csak nehogy gondoljanak egyet és a konzolt helyezzék előtérbe:/Először legyen PC!Ez a játék arra illik:)
  • grebber
    #279
    Új képek
  • Ironman2
    #278
    Értettem is! Töröltem a kommentet
  • Torzonborz
    #277
    Nem lehetne hogy ezt még így se !?
    Kis csapat nagy álmokkal és egyelőre bőven megérdemlik a támogatást.
  • Ironman2
    #276
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    http://sg.hu/forum/uzenet/1391473024/463

  • PrasCo
    #275
    Az oldaluk fórumain annyival oldják meg ezt, hogy "Mafia-örökség is ott figyel", úgyhogy nem lesz azzal gond - de hát elválik majd úgyis a végén. :) Én bizalmat szavaztam neki a bankkártyával (egyelőre az első és az utolsó játék, amit elővételben...), aztán majd meglátjuk.
  • Kurfürst
    #274
    Köszi szépen az infót! Én mindenesetre nagyon várom, a helyszínek, a milliő fantasztikus, remélem kap rendes voice overt a végén és valami normális sztorit. Kicsit félek e szempontból a flashpointos örökségtől, ott a sandbox maximálisan megvolt, csak a nehézkes GUI meg a döcögős sztori volt idegesítő.
  • PrasCo
    #273
    "Valami multi szerűség lesz benne, szabad bolyongás és a vidékiek terrorizálása a haverokkal esetleg?"

    Az Act I.-ben semmiképp.

    "Én azért nem bánnám ha a Darklands "mágia" rendszerét (fohász a szentekhez + alkímia) egy kicsit átvennék. "

    Egyfajta "alkímia" már most van, például egy falusi ételmérgezést kapott, így porított szénből készíthetsz neki "gyógyfőzetet", de talán archery potion is van/lesz, amiben némi alkohol oldja meg a kézremegést... :)
  • Montanosz
    #272
    én is épp multkor gondolkoztam a darklandson, de nem vettem észre a hasonloságot
  • Kurfürst
    #271
    Hát ez nagyon atomnak tűnik, azt hiszem Vavra is játszhatott az ősrégi Microprose Darklands-el :) Az inventory egy az egyben onnan van :)



    Valami multi szerűség lesz benne, szabad bolyongás és a vidékiek terrorizálása a haverokkal esetleg?

    Én azért nem bánnám ha a Darklands "mágia" rendszerét (fohász a szentekhez + alkímia) egy kicsit átvennék.

    Utoljára szerkesztette: Kurfürst, 2015.06.30. 11:41:38
  • Montanosz
    #270
    lehet olyan időutazos lesz a sztori :-D
  • Ironman2
    #269
    ASDASDS

    Mobilvécé az úton,meg épitkezést jelző bólyák,és kresztábla! Szép kis középkor!
  • TuskoMobile
    #268
    fú de jó grafja van
  • grebber
    #267
    E3 2015: Zárt ajtók mögött (Agyonlassíott mobilnettel vagyok így nem tudom ez benne volt-e a korábbi anyagok között)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.06.20. 20:15:17
  • grebber
    #266
    E3 2015 anyagok
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.06.20. 00:25:03
  • PrasCo
    #265
  • Timbu
    #264
  • Hunor1
    #263
    Arra akartam célozni hogy mivel mind két játék open world, ráadásul középkori téma , hogy milyen minőséget kéne a cseh csapatnak elérnie .
    és elsősorban a feladatok sokasága, a döntéseink hatása , a feladatok több egymásra épülő részei (gazdagsága) a szereplők kidolgozottsága (nem grafikai) az ami miatt a witcher nagyon magasra rakta most a lécet !
  • Pluskast
    #262
    Szerintem akkor lenne érdemes hozzá hasonlítani ha kijön a játék. Az eddigi videók alapján nem sokat láttunk a történetből, feladatokból meg még kevesebbet Ráadásul mit értesz az alatt, hogy a karakterek mélysége? Ami meg a szörnyeket illeti.... Nos a szörnyekből és egyéb lényekből egyrészt elég komoly loot van, illetve feladat végrehajtás plusz jutalom (pénz vagy felszerelés) ami meg eléggé befolyásolja a witcher 3 játék menetét szóval nem teheted meg, hogy ennyire megpróbálod lecsupaszítani. Arról lehet vitázni, hogy mekkora a bejárható terület mert az valóban kisebb lesz mint a witcher 3-ban. Viszont ebből a játékból ha minden jól megy lesz még 2 rész.

    UI: szerintem ők egyáltalán nem a witcher 3 ellenfelének szánták ezt a játékot.
    Utoljára szerkesztette: Pluskast, 2015.05.28. 14:27:47
  • Hunor1
    #261
    mondtam hogy NE A SZÖRNYEKKEL GYERTEK. a feladatok KIDOLGOZÁSA, a karakterek mélysége, érzelmek stb. ami érdekes igazán.
  • Timbu
    #260
    Akkor már miért nem a GTA V-höz hasonlítjuk? Abban legalább sárkányok nincsenek...
  • grebber
    #259
    Szerintem abszolút nem kell felkötnie semmit. Nem akar ez se Skyrim és se Witcher ellenfél lenni a gyök kettes méretével alapból elbukik.

    Legyen "élő" és tele sok sok feladattal ,tartalommal akkor nem lesz gond.
  • Hunor1
    #258
    No ez a játék is felkötheti a gatyát ! A Witcher 3 igen alaposan feladta a leckét . ( most ne gyertek a szörnyekkel mert attól függetlenül remek a gamma)
  • Was
    #257
    Volt már?
    requirements:
    64bit Windows 7 or higher
    DirectX 11 compatible video card
    8GB RAM
    6GB HDD space
    4 core processor or better
  • PrasCo
    #256
    Elgépelésért elnézést. Már nem szerkesztem, inkább új hsz.-be, mivel eszembe jutott az "interaktív dokkumentumfilmről" a vitányvári rekonstrukció, amit még régebben láttam, talán érdekelhet titeket is.
  • PrasCo
    #255
    Nyilván, én is jobban örülnék neki, ha játékról beszélnénk, nem pedig interaktív dokumentumfilmről (igaz, szimplán csak azért, mert az előbbinek van meghirdetve - nem mintha az utóbbiban nem lenne hatalmas potenciál, csak gondolom, a befektetett munka sosem térüne meg kereskedelmi alapon), értékítéletet sem mondok azok felett sem, akik történetesen sárkányokat akarnának bele, csak megemlítem, hogy ez a játék eleve azért született, mert eddig az "összesben" sárkányok voltak. A realizmus (igénye...) több helyen fog valószínűleg kompromisszumokra kényszeríteni, úgyhogy egyáltalán nem lennék meglepődve, ha többen csalódottak lesznek a játékban. Már csak azért is, mert a hiv. fórumon is láttam már durván félreinformált backereket. (Király akar lenni, kastélyokat építeni, hat emberrel egyszerre harcolni és lefejezgetni stb.)

    Mindeneseetre az unalom szubjektív, meg nagyon soktényezős is, nem mernék rá függvényt írni fel a játékterülettel- és beígért játékidővel, azzal érdemes lesz megvárni minimum egy bétát.