2947
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • grebber
    #97
    A 800 ezres cél lehetne a Trees FX mert ez a lószőr nevetséges
  • b-type
    #96
    paripa:
  • a.carkey
    #95
    Part 1



    Akkor kb. ezen a területen fog játszódni:







  • TomStorm
    #94
    Linket ps én is szeretném látni
  • ratgab
    #93
    Ez azért így elég pofás. Várós!
  • Torzonborz
    #92
  • Molnibalage
    #91
    Erre azért ne fogadj. Anno úgy tűnt az Elite Dangerousnál, hogy össze sem jön, azt az utolsó pár napban csak úgy dőlt a lé.
  • grebber
    #90
    Elég lelassult nem lesz itt 1 milla sem!De legalább már siker és tuti hogy kiadják.
    Sajnos a másik CE-es game a cradle nem lesz meg ahogy nézem :(
  • TomStorm
    #89
    Jó is lenne SP Sandbox-nak.Biztos sok időt fordíthatunk majd rá.Nem kell MMO legyen,ez nem.
    Képek amit mutatnak nagyon tetszenek.Remélem ez is belefér még prev-gen.konzolra bár tervezem már az új PC-t is
  • Bucser
    #88
    Ebbol szvsz siman lesz 2-3 milla mire leall a kickstarter kampany es utana folytatjak a gyujtest a sajat oldalukon.
  • Molnibalage
    #87
    Ebből még 1 milla is összejöhet.
  • Bucser
    #86
    "BARON (special edition)
    Other currencies est.: $48; €36
    Get the boxed game and access to Alpha!
    With the Baron (physical) reward tier you are going to receive: Early access to Alpha version of the game + Physical (digipak) as well as digital copy of Act I + Game soundtrack on CD + Making of video on DVD + Printed manual + Access to our forums + Baron forum badge

    The shipping is free for backers in US and EU. Backers in the rest of the world please add £10 for shipping."
  • Bucser
    #85
    Baron
  • Was
    #84
    Melyik szintre neveztél? Ha a postást várod, akkor legalább: SOLDIER (physical).
  • Bucser
    #83
    Na a pledge megvolt £30. Most hatradolunk es 2015-ben varom a postast az ajandekommal:)
  • Was
    #82
    Mondjuk Chris Roberts nem tud hibázni, csak ha filmet csinál :)
    Attól én nem tartok, hogy a Star Citizen nem lesz jó, de hát 40 millióból tényleg illik valami nagyon durva dolgot csinálni és nem egy "Space Invaders"-t. Vagy megelégszenek azzal, hogy Shadowrun Returns-nál 20-szor jobbat csinálnak és az már végül is nem nehéz :)
  • grebber
    #81
    Star Citizen (lassan 40 milla) bár ez kinőtte a kickstartert és már a hajléktalanok is pénzt feccölnek bele.
    Mocskos mód kíváncsi leszek mit kapunk,de az biztos hogy a végeredmény nem lesz ennyit érő
  • DarkHorSe
    #80
    Mivan vele, ok is kaptak vagy 4 millio dollart ha jol emlekszem aztan eddig csak engine meg teaser videokat mutogattak :D Majd ha lesz demo vagy normalis gameplay video akkor nyilatkozom rola, igergetni akarmit lehet.
  • Molnibalage
    #79
    Khöm... Pillars of Eternity?
  • DarkHorSe
    #78
    Itt 100,200,500 ezer euro semmi, anno a Shadowrun Returnst 2 millio dollart gyujtott ossze kickstarteren aztan a vegen produkaltak belole 12 ora gameplayt meg autosavet. En meg normalis kickstarteres jatekot nem lattam, ez legalabb eddig jol nez ki, de ennyi :D
  • Molnibalage
    #77
    Én inkább azt az elvet követem, hogy egy kicsi területen legyen minél sűrűbb az élet. A Gothic 3 hatalmas térképpel bírt, de fájdalmasan üres volt. A Gothic 2 térképén is akkora üres területek voltak, hogy a kiegje simán képes volt további élettel megtöltni.

    Számomra a tökéleres példa az, hogy mit lehet kis területen megcsinálni az NWN első része és néhány modja. Nem nagy terület kell, hanem olyan, ami élőnek látszik, ami reagál arra, hogy mi történik ott és valóban élőnek tűnik és az emberek nem csak jelzőtáblák, mint a TES III-ban...
  • Was
    #76
    Szóval a lényeg, hogy az autentikus középkori, meg szimfonikus zene már meg is van :), jöhet a női karakter.
  • Fehercsoki
    #75
    Oké de akkor is inkább nagyobb terület kéne bele mint zene...
  • Molnibalage
    #74
    És hol van az megírva, hogy mind zemére meg, ha átlépik a limitet...? Egyébként, ha 10+ órányi kerül bele, akkor azért kezd el kalkulálni a fellépti, licensz és stúdió díjakat is. Nem olcsó dolog ez a műfaj. Te pl. hány autentikus középkori zenészt ismersz? Ezek vajh mennyiért dolgoznak? Ha nyugat-európai profi kell, akkor azok óradíja 20-30 euró is lehet. Ha, a kell 20 zenéz, akkor azok óránként kerülnek 400 euróba. 100 órás meló az semmi és akkor már 40000 eurónál vagy. Upsz...

    Tessék már megérteni, hogy tőlünk nyugatabbra a szakértelem drága. (Meg már itthon is...)
  • Fehercsoki
    #73
    Igen de 100 000 eurót zenére költeni amikor lenne fontosabb dolog is?(pl hogy ne 3x3 kmes terület legyen....)
  • Molnibalage
    #72
    Nagyon nem értek egyet. A Gothic 3, NWN és Skyrimban is a zene olyan szerves része volt a játéknak, hogy egy pocsék zene nagyon komolyan képes kinyírni egy játékot. Egy RPG-t meg főleg, ahol kvázi a közeg része főleg, egy valós RPG-ben. Ne feledd, akkor akkor volt zene, ha volt zenész. És mivel a zene a szórakozás bevett formája volt, a profikkal felvett legalább félautentikus zene nem extra, hanem alapkövetelmény kellene, hogy legyen...
  • Was
    #71
    Pedig a hangulathoz sokat hozzátehet. Rengeteg játékról eszembe jut a zenéje is egyből, amivel már játszottam. Viszont az achievement-ekre, meg a hatodrangú dlc-kre sosem emlékszem és nem is dob fel.
  • grebber
    #70
    Engem a zenék érdekelnek a legkevésbé egy játékban!
  • tutituti
    #69
    pedig szar zenével el lehet rontani egy játékot.
    Ha egy Orchestra zenél neked a faluba érve nyugodt zenét az tök jó, de amikor csatába vonulsz és ott nem valami prüntyögés van hanem a hegedűk és a dobok szólnak azért jobban elkap a gépszíj.
  • grebber
    #68
    Megvannak az új szintek!Kicsit se hoz lázba a 4-500 ezres a 600 ezres még szódával elmegy talán.
  • Was
    #67
    illetve ma.
  • Was
    #66
    Holnap be is jelentik az új szintet.
  • Pluskast
    #65
    Igen egy saját vár jó lenne amolyan lehetőség, hogy nemes légy földdel és jobbágyokkal :) Min anno a conqueror ad 1086-nál :) De jó kis játék volt az.
  • wedge31
    #64
    Saját várat akarok kinzókamrával...
  • DasIsFuck
    #63
    Ez baromi ígéretes, itt az új generációs mount & blade:D
  • grebber
    #62
    Meg is van 304,061 font
  • grebber
    #61
    Remélem tesznek be majd ők is új "szinteket" ha átlépik a 300k-t.

    Jó volna mondjuk egy nyelvi támogatás hogy egyből lehessen magyarítani.
  • tutituti
    #60
    valami csoda a látványvilág!
    Remélem a tartalom is ennyire jó lesz.
  • Molnibalage
    #59
    OFF

    A G3-nál a bajod az godnolom, hogy nagyon üres a térkép. Van egy hatalmas táj, ahol a városok körül van úgy ahogy élet, közötte meg a nagy vadon, ahol irreális mértékű szörnyhentelés van.

    A Gothic grafikája egyébként nekem mindig szépnek számít, ha csak a tájat nézem.

    ON
  • Zóanagyvarázsló
    #58
    Annak csak a demójával játszottam, az alapján akár csőjáték is lehetne :) Azért más ha az kocsival lehet bejárni a játék területét vagy akár repülővel (San Andreas). Nem tudom, hogy a ló itt mennyire lesz alapvető, de egy mindössze 30 órás gyalogos RPG-hez ez még nagy terület is lenne. A megalomán ígéretek és a realizmus miatt itt viszont valóban kevésnek tűnik. De jobb, ha nem vállalják túl magukat a méret a lényeg jegyében, a Gothic 3 nálam például ezért bukott el.

    Majd kiderül, hogy mekkora lesz ténylegesen, akad pár játék a Kickstarteren, melynek sikerült szépen meghíznia, és úgyis lesz még két act.