2947
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • wedge31
    #1
    " Új generációs középkori RPG-vel rukkolt elő a Warhorse cseh stúdió, melyet a Mafia készítője, Daniel Vávra vezet. A Kingdom Come: Deliverance realisztikus, belső nézetes játék lesz, ami PC-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re fog megjelenni 2015-ben. A CryEngine 3 motorra épülő darabban nem lesz mágia, fantasztikum, még csak misztikus felhangok sem, az alkotók az inspirációért valódi történelmi személyiségekhez, témákhoz és háborúkhoz nyúltak vissza.

    A Kingdom Come a középkor végén játszódik és korhű harci technikákat, forradalmi belső nézetes közelharcot fog tartalmazni, lesznek nagy ostromok és lóhátról is csatázhatunk. Az ambiciózus sandbox játékot, melyben döntéseink kihatással lesznek a világ alakulására 50-nél is többen fejlesztik, ezért nem olcsó mulatság elkészíteni. Annak ellenére, hogy olyan veteránok is dolgoznak a stúdiónál, mint a korábban Bohemia Interactive-os Viktor Bocan (Operation Flashpoint, ArmA 1) nehéz befektetőket találniuk, mivel a Warhorse új stúdió "-ipon



    Infó.

  • Pluskast
    #2
    A kérdés az, hogy lesz benne multi vagy nem? Ha nem akkor ez kb olyasmi lesz mint a Mount and Blabe. Amúgy jól hangzik és remélem, hogy élvezetes játék lesz.
  • grebber
    #3
    A topik címét javíttassad ,mert elírtad!

    Cryengine el se híszem valaki használja.Várom ezerrel!
  • jarlaxxe
    #4
    Lichdom is cryengines lesz.
  • grebber
    #5
    Tudom már rajta a szemem a kezdetek óta.
    Jöhetne több Cryengine-es játék mert ez förtelmesen kevés.
    Crytek is csinálhatna valami atom rpgt ;-)
  • a.carkey
    #6
    Plusi, nyugi, nem lesz olyan. Inkább a Skyrim felé fog menni a dolog. Ha minimum olyan lesz, mint az első Mafia, csak open worldebb, már jó (azok csinálják.)
  • a.carkey
    #7




    Kb. Zsigmondra lövik be a dolgok, így benne leszünk mi is.

    Ez lesz a csehek Skyrimja/Witchere, csak monszterek, varázslat és egyéb dolgok nélkül.

    Egy baromomi jó kis open world világra tippelek az infok alapján, Mafia szintű játékmenettel, és újdonságokkal.

    "Prepare for a different kind of rpg."
  • a.carkey
    #8



  • a.carkey
    #9
    Btw, holnap 7.35kor az új M3on, Tizenhat város tizenhat leánya. (Kb. erre a korra tippelnék.)
  • TomStorm
    #10
    Tetszik már így ilyen kezdetleges infok alapján is.
  • Was
    #11
    +fav
    Na talán kezdenek felocsúdni a fejlesztők, hogy valami normális harcrendszert dobjanak össze, mint kb a Demon's/Dark Souls-ban.
    Remélem a Piranha Bytes is most belehúz egy kicsit ezeket meglátva...
  • Molnibalage
    #12
    Abban milyen van?
  • a.carkey
    #13
  • grebber
    #14
    Remélem ez nagyon de nagyon pre alpha kép ,mert 2015-ben ez édeskevés lesz főleg egy Cryengine-től.
  • Was
    #15
    Hát nekem semmi bajom se ezzel, se a lentebbi képekkel. A mozgásanimációk amúgyis többet számítanak szerintem. Ami egy problémám lenne, talán az az első fickó, amelyikből rögtön van egy másik is ott kicsit hátrébb, még a mozdulatuk is ugyanaz :) Nincs kiábrándítóbb egy játékban, mint az ismétlődő modellek. De feltételezem ez még csak demonstrálási céllal készült, a véglegesben már nem lesz ilyen...
  • Molnibalage
    #16
    Nekem sincs semmi bajom vele. Nekem még A Gothic 3 is mind a mai napig szépnek számít, csak a karakterek arca nem.
  • a.carkey
    #17
    Valami nagyon nagy dolog készül a cseheknél.


  • wedge31
    #18
    Graf az lesz az már látszik.
  • Although
    #19
    Egy rpghez ez több mint tökéletes lesz 2015-ben is. Max egy crytek akcióhoz kevés, ahol az a lényeg. Az anyagok alapján, ez lehet hogy jó lesz, tartalmilag messze elégségesnek tűnik. Így a graf már bőven másodlagos. Legyen jó és kész, ez pedig jó graf.
  • Although
    #20
    jó két év elé nézünk, jól éreztem ezt tavaly. És akkor még jön a Mount and blade második része is a Banelord ami szintén előrelépésnek tűnik a nem rossz első részhez képest is.
  • Although
    #21
    *bannerlord
  • a.carkey
    #22
    Holnap új infók.
  • Fpocok
    #23
  • Was
    #24
    Hol kell fizetni?
  • Fpocok
    #25
    Elvileg majd Kickstarteren tudsz, de még nincs fellőve az oldala :D Majd kell nézegetni.
  • botyika
    #26
    jónak néz ki. mi lesz benne a sandbox, ez itt a kérdés.
  • Was
    #27
    Hát az open world :)
  • botyika
    #28
    és az mit jelent, hogy open world?
  • Fpocok
    #29
    Arra mész amerre akarsz. Nincsenek cső pályák, szabad préda az egész terület.
  • botyika
    #30
    én annak örülnék, ha játékosok foglalhatnának be területeket, a megölt playereknek el lehetne szedni a fegyverét, ruháját, cuccait, mindez egy nagy "open world" világban. mint az eve-online csak középkorban.
  • grebber
    #31
    Én is és többen is reménykedünk hogy nem multis fos lesz!
  • botyika
    #32
    vagyis?
  • Was
    #33
    Én is remélem, hogy ez egy alapjában single player kaland marad.
  • Was
    #34
    Kickstarter
  • botyika
    #35
    Realistic single-player RPG
  • wedge31
    #36
    Dungeons & no Dragons...
  • grebber
    #37
    Kevesebb mint 6000ft nem is olyan vészes.
    Majd megnézzük hogy milyen lesz a teljesítménye és döntünk.Remélem nem crysis szint.
  • botyika
    #38
    jó kis játéknak tűnik ez a maga nemében.

    " The world covers approx. 9 sq km2 (3.5 sq. miles), with a sprawling city, vast forests, majestic castles, and dozens of villages and hamlets devastated by war. "

    ezt nem értem nagyon. vajon mekkora lehet ez? 3x3 km-es kocka nem tűnik valami nagynak...
  • grebber
    #39
    Szépen pörög a számláló. Úgy nézem nem csak nekünk tetszik cucc ,mert simán meglesz a pénz már nagyon nagyon hamar!

    Azon pedig rendesen meg vagyok lepődve,hogy ehhez ami igencsak jobbnak ígérkezik az eddig látottak alapján, mint a másik már 2x megbukott Cryengine-es game a Shadow of the Eternals , hogy itt csak 300K-t kértek.

    Ahhoz meg első körben 1.5 millát majd később csak 750k-t de az se jött össze!
  • Fehercsoki
    #40
    Igen 3x3km elég kicsi=/