2944
Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • grebber
    #374
    Jaja legótvarabb az egészbe ,nagy kár hogy nem skyrim féle szimplaság. Akkor elég jó game lehetett volna
  • AnuluWork #373
    Tök jó lenne, ha NEM lenne fps. De ez a harc így ...
  • Ironman2
    #372
  • AnuluWork #371
    Csak ezt a harcot és az FPS only nézetet tudnám feledni ...
  • grebber
    #370
    GC 2016 Trailer
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.21. 20:43:50
  • Jockey
    #369
    Jól néz ki, de ezektől a limitált szerverektől nagyon idegenkedem...
  • AnuluWork #368
    Kicsit bővebben:
  • Torzonborz
    #367
    Királyság \0/
  • grebber
    #366
    A multiplayerig olvastam :(
  • AnuluWork #365
    Of Kings And Men
  • Carmang
    #364
    Nagyondúrvánjó.
  • grebber
    #363
    Miért fontos a páncél
  • Carmang
    #362
    Ez eddig is ilyen volt.
    Mondjuk igaz ami igaz, kívülről nézve elég darabosan mozognak.


    Egyébként ami elképesztő az egészben, az apró részletek, ahogy a világ felépül.
    Pl az elején sétál a monostor kertjében, és ahol sűrűn mászkálnak, ott ki van taposva a föld, de mellette, ahol nem járnak, egyből nő a gaz.
  • Bucser
    #361
    Tamogattad Kickstarteren?

    Ha nem, akkor minek karogsz?
  • Torzonborz
    #360
    Akkor ne nézzed...
  • grebber
    #359
    Kingdom Come: Deliverance - ezért fontos a páncél

    Nem hogy használni ,de még nézni is rossz ezt a harcrendszert
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.06.21. 12:03:05
  • grebber
    #358
    Idén már nem jelenik meg :(
  • Aborg
    #357
    A novenyeknek van fizikaja? Elhajlanak a bokrok ha atmentek rajtuk (mint az elso Crysis-ben)?
  • grebber
    #356
    Nem tudom én azt kb 2 percig néztem mert GTX 460-al játszhatatlan volt.
    Itt is csak mászkáltam semmi feladatot nem csináltam mert a kardharc kikészített agyilag és töröltem. Jobb így mindenkinek.
  • b-type
    #355
    változott valami az előző bétához képest? fél éve nincs számgépem (házfelújítás), csak melóban
  • grebber
    #354
    Ma jobban ránéztem erre a bétára.
    A dolgok mögé nézve mekkora istentelen durva lenne már ha valamelyik cég istenigazából rágyúrna a legeslegapróbb dolgokra is az ilyen játékokban.

    Hosszú percekig néztem ahogy az emberek a "skriptjeiket" végzik:

    - A horgász: Csak ül és ül. Sehol egy kapás vagy valami interakció
    - A favágó: Bénázik egy db fával amire többször lesújt megigazít stb ,de ketté nem vágja szét nem esik az a csoffadt fa. Majd elkezdi a kis kosarába pakolni a (nem is létező ott sem lévő) fákat amibe egyszer csak hirtelen kirajzolódik, hogy hoppá mégis csak van benne valami
    - A "pultosnő": Szépen hozza a kis kancsóját amiből bőszen kiszolgálja a vendégeket. De se az ő kancsójába se a vendégek poharaiba nincs semmiféle folyadék.
    - A sepregető néni: Seper ,de mit? Se por se semmi ,semmi meg se rezdül. Legalább akkor skripteltek volna ide egy egy hirtelen megjelenő szöszkupacot mint a nem létező fákat pakoló favágóhoz a fákat.

    Füttyre bárhonnan teleportálódó paci witcher sztájl

    Sajnos nekem csak ezek a hibák észrevételezése jutott ,mert amiben a game elvileg erős az a kardozás esélytelen számomra ,mert egy rakás szarnak tartom.
    Grafika elmegy ,de lehetne sokkal szebb is csináltam pár képet
  • grebber
    #353
    A készítők megmondták kb 0 optimalizáció van ebben a bétában.Nem kell beszarni a teljes sokkal jobban fut majd
  • MauroN
    #352
    Elképzelhető, mert a procim már a mostani generációnak már nem megfelelő..Phenom II 965
  • PrasCo
    #351
    úgy tudom, az AI inkább processzorigényes.
  • MauroN
    #350
    GTX 950-emen 1280-ba minimumon 20 fps... :O
  • bazccka
    #349
    Olyan, amilyen még meg sem jelent. XD
    Szép ez a középkori tech-demó...
  • Carmang
    #348
    Asztaaaaa
    Milyen VGA kell neki?
  • grebber
    #347
    Megnéztem a bétát .Sanszos ,hogy ez nem az én játékom lesz :(
    A harci tutorialt is alig tudtam végiggörcsölni. Katasztrófa ez a kardozás így nekem.
  • AnuluWork #346
    Eszméletlen a textúrák minősége, de mégsem egy Witcher 3. Minden esetre egy TPS nézet nem lenne rossz.
  • AnuluWork #345
  • AnuluWork #344
    Tele van magyar dumával. A gyerek reakciója zseniális. :D
  • AnuluWork #343
  • hapi
    #342
    nekem fagyogat sajnos de 30 fps körül megy mediumon

  • AnuluWork #341
    :)
  • xido
    #340
    igen,rögtön utána rájöttem és ráeresztettem a mappában lévő kötelező directx és vcredist frissítést :)
  • JonasSandor
    #339
    Azt a rohadt de gyönyörű
  • AnuluWork #338
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ide akartam eljutni


    Innen:


    Kb. itt voltak:
  • AnuluWork #337
    Nálad a hiba. :)

    Én már össze is futottam magyarokkal ... :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... csak sajna nem volt nálam semmi fegyve ...

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.03.06. 13:35:34
  • DantesHUN
    #336
    A répa színe annyira nem érdekelne, de nincsenek gyerekek? Meg szállfegyverek? Milyen középkori realista játék ez? Egykezes, másfélkezes, kézkezes kardok, buzogányok, dárdák, számszeríj, íj, csatabárd alabárd, stb, franckarika. Ez mind kellene .
    Ehelyett arra pazarolnak erőforrást, hogy a ruha így meg úgy meg izé.
    A terület igenis kicsi, értem én, volt erről szó és ki lett tárgyalva, de ez kicsi. sőt. Az se lenne baj, ha nem nyílt világú, és akkor kisebb, de ha már nyílt világú, azért legyen kicsit nagyobb.
    A harcrendszer, a legutóbb látott videók alapján: eh. Értem én, akartak valami klassz, érdekes, reális dolgot...de nézzük már, ahogy ledöf meglepetés szerűen karaktereket, rossz nézni. A vívás pedig, hát nem tudom. Gyakorlatban kell kipróbálni, lehet jó is, elvégre a Witcher 1 harcrendszerét is meglehetett szokni. De pl: az egyik videóban mintha a fejlesztő aki játszik vele is csak bénázna. Nem tűnik biztatónak, de hátha tévedek.

    Van egy videó, amikor egy csapat katona fut át valami erdőn, és lehet én látom rosszul, de így átfutnak földön fekvő katonákon...akik erre felkelnek. Az szundiztak ott, vagy mit hevertek?
    Vagy, vív a hős egy ellenel, böködi karddal, az meg álldogál úgy egy helyben
    Remélem, ezek csak alfa-béta státusz miatti hibák, és nyilván ki fogják ezt javítani. Én elhiszem hogy ez jobb lesz, csak nem túl meggyőző.

    Ami nagyon jó, tényleg gyönyörű. És a falu, te jó ég. Mintha a Szentendrei skanzen házai között lennénk. Eszméletlen. Csak hát meg...vannak ilyen problémák, hátára ragasztott íj és tegez...ez se lenne baj, ha nem az lenne a koncepció ,hogy egy beszarás látványvilágú, realisztikus játékot akarnak.

    Ami mentheti a menthetőt, egy jó történet. Én nagyon szerettem volna ezt, és érdekelt, de minél több videó, infó kerül ki róla, egyszer szomorúbb az egész.
  • xido
    #335
    Az intro rajzai,zenéje és narrálása igen tetszetős..

    sajna utána csak feketeség fogad zenei aláfestéssel :)