494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • BEAST #50
    Jaja, Graviton sztorinak én is örültem.
  • Szolnokboy1
    #49
    1x3

    Az első rész eddig, ami magabiztosan meg tudott állni a saját lábán. A színészek jók voltak, volt karakterfejlődés (!) és kaptunk egy fasza Graviton origin story-t.

    Ja és ki nem imádja Skye-t? :D

  • PiszkosFred
    #48
    Idovel biztos lesznek, de eleinte muszaj ismeros nevekkel es korabbi szituaciok emlitesevel/parhuzamokkal ereztetni a nezokkel, hogy ugyanarrol az ismeros "vilagrol" van szo. Az mar mas kerdes, hogy ha nem javul az osszkep, akkor az epizodonkenti 1-1 Stark vagy egyeb "hos poen" sem menti meg a produkciot. Bar kaszalni tuti nem fogjak, az oltari nagy blama lenne, max berakjak oket a negy fal koze, es szepen csendben, fele koltsegvetessel letudjak az elso evadot es csokolom.
  • Anthrax
    #47
    Eléggé lagymatag a kezdés szerintem, semmi extra, olyan mintha arra akarna sarkalni,hogy nézd/vedd meg az előző marvel filmeket,hogy értsed az utalásokat. A marvel univerzum eléggé nagy, nem értem, hogy miért kell csak olyan dolgokat/történteket berakni aminek köze van a filmekhez,lehetne teljesen új történések.
  • Narxis
    #46
    Sztem az a jelenet poénból volt a végén meg egy kis kedveskedés, hogy "elhozták" a filmből. Én legalábbis nem tudtam azt a jelenetet komolyan venni.
  • Inquisitor
    #45
    Hmmm. Coulson ügynökből mitől lett kimért gentleman úriember típusú ügynökből nőcsábász gentleman típus? (Lásd nőügyeinek kitárgyalása a mozifilmekben.)
    Vagy ennyire sikeres volt a 7-es szintű titkosítás? :D

    Ja és a filmvégi beszélgetés okán csak nekem tűnt úgy, hogy Coulson kicsit kamuzott a mobil bázisról?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Konkrétan azt mondta az már egy véglegesen kiszuperált járgány, amit a kedvéért és direkt neki újítottak fel. Ehhez képest Fury valamiért nagyon ideges volt, hogy át ne alakítsák, mint ha ez vele kapcsolatos régi járgány lenne. Ráadásul ha eleve most volt felújítva, akkor miért akarná "régi" állapotában megőrizni bárki?
  • MerlinW
    #44
    Most komolyan. Ha kevés pénzből kell/szeretnének sorozatot készíteni, akkor ne Marvel sorozatot csináljanak, mert baromira nem jön össze a kettő.

    Megnéztem a második részt és "Az elveszett ereklyék fosztogatói" jutott az eszembe. Lehet, hogy még az is komolyabb.

    Mit láttunk eddig:
    - gyenge 5 szereplős sitcom, borzalmas színészekkel.
    - 10 éveseknek való történetek, idióta kütyükkel, megoldásokkal.
    - szerintem a CGI is tejesen átlagos, gond nincs vele, de semmi extra.
    - gyenge operatőri munka.

    Nem fikázni járok ide, én is csalódott vagyok, hiszen nem sok jó sci-fi sorozat van manapság. Ez pedig sajnos határozottan rossz. Biztos vagyok a kaszában.
  • Inquisitor
    #43
    Szerintem meg nem. Pont arról szól a sorozat, hogy új alegységet szerveznek és a konfliktusok egy része az újoncok és a "vérprofik" közötti feszültségből fakad.

    Amúgy az első rész annyira nem volt rossz mint itt sokan írták. Lassan indul, de hát egy első rész volt csak. De aztán beindult. Az az unortodox vallatási rész meg kifejezetten üdítően hatott. :D

    Mondjuk a "mobil bázis" úgy néz ki, mint ha a Knight Rider TEAM-től vették volna meg, de hát biztos nem kaptak elég pénzt.

    Alacsony költségvetésű tévésorozat létére még mindig sokkal komolyabb, mint a két J.I.Joe film volt.

    Coulson eredeti hangja szvsz nem olyan jó, mint a magyar szinkron. Nem tűnik elég komolynak. :D

    Ja igen, jól értettem az első részben utalás szintjén, hogy Coulson ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... az Avangers filben, azzal ellentétben amit ő elmesél, TÉNYLEG meghalt? Legalább is pont az előtte is elhallgatott tények erre utalnak. Tehát vagy őt is valami természetfeletti/idegen technológiával hozták vissza vagy simán klón?
  • WhiteStar
    #42
    hát skacok, köszi, meggyőztetek hogy ez nekem nem hiányzik :DDD
  • Lacc 88
    #41
    Nagy reményeim voltak a sorozattal kapcsolatban, de úgy tűnik nem az igazi. Ahogy olvasom amiket írtok, viccet csinàlnak a shield teljes szervezetéből idétlen kölykökkel és szereplőkkel.
  • Narxis
    #40
    kösz :P
  • Susarc
    #39
    ahogy NArxis mondta gondoljuk azt ,hogy rajzfilm:P és akkor könnyebben emészthetőek:) bár a 2. részt kb 3. nekifutásra bírtam csak legyűrni:)
  • Susarc
    #38
    épp most fogalmaztam meg egy hasonló kommentet,bennem is a GAGYISÁG vetődütt fel:P , de akkor csak likolom a tied:)

  • Narxis
    #37
    Van valami megfoghatatlan gagyiság ebben a sorozatban, sok kisebb dologból adódik össze.

    Az egyik a kínai csaj komolysága, a másik a főnök túlzott magabiztossága, a 2 okostojás kurvára idegesítő. 2 elfogadható karakter van a hacker csaj és a harcoló csávó. A többiek irritálóak és ezek a kütyük is már már idegesítőek, pl. amit a hacker kocsijára tettek és beindult. Hagyjuk már az ilyen szarságokat, se célja, se értelme csak tovább erősíti bennem azt, hogy inkább egy rajzfilmet nézek nem pedig élőszereplős sorozatot. Túlzásba viszik a "menőséget" és ettől már ciki lesz.
  • Szolnokboy1
    #36
    nálam nagyobb marvel fanboy aligha létezik, de ez a rész szerintem gagyi volt és unalmas, mindemellett pocsék színészi játékot és a végén (újra) diznis nyáladzást kaptunk. A cameo jópofa volt mondjuk és a CGI továbbra is értékelhető kategória. min kellene változtatni:
    - redukálják minimumra a két szuper idegesítő középiskolás szerepét vagy inkább írják is ki őket.
    - Coulson legyen komolyabb.
    - kevesebb klisét!
    - Ming-Na ne próbálkozzon kemény arcokat vágni, mert olyankor olyan mint aki beszart. Egyébként nagy miscast volt.
    - Skye öltözzön szellősebben.

    Mondanám, hogy még 2 részt adok neki, de úgyis nézni fogom, hacsak tényleg nagyon szar nem lesz. De lehet, hogy még akkor is. :)
  • SlayR
    #35
    Senki nem várta csak lehet nem kéne minden egyes sorozatnál ugyanazokat a sablonokat ellőni, hanem lehetne felvenni egyénibb stílust is...
  • BEAST #34
    Szerintem meg nem volt semmi gond ezzel a résszel. A sorozat elejébe simán belefér pár csapatismerkedős rész.

    Nem tudom miért várják egyesek, hogy itt majd minden részben világmegmentés lesz, természetfelettivel, idegenekkel, toronyórával meg aranylánccal. Ez a SHIELD és nem az Avengers.
  • SlayR
    #33
    2. Rész megnézve..
    Kicsit bekövetkezett részemről az amit féltem....töltelék sablon sztori kevés lényegi " hú de várom a következő részt!" érzéssel, és itt ott leginkább a 2008-ban készült Knight Rider sorozat ugrott be (óriás repülő, csodakütyük, helyi zsenik, terroristák stb stb)....nagyon remélem idővel kinövi a sorozat a gyerekbetegségeit és áttérnek a természetfölöttibb jellegre, mert így ez eléggé egytucatba merülés gyanú...
  • ForzaInter
    #32
    Kezdésnek jó volt. Egyelőre nézős.
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Nem volt egy nagy kezdés, de nem is volt rossz. Be fog indulni ez szvsz. Még mindig jobb, mint a pilotban villantós, aztán azonnal leülős sorik. Ha ezt tartják és tudják is szépen növelni/adagolni, nem lesz ez rossz. Még csak szervezik össze a csapatot, szal. ez a kezdet kezdete. Máris elhintettek később kifejthető szálakat (amiket nem említek, mer spoiler lenne) és szorosan kapcsolódik a Vasember 3-hoz, meg az Avengers-hez is, pont amennyire kell.

    Mondjuk kicsit már MIB-s lett (vagy vissza a jövőbe :D), főleg a legvége, azért annak nem örülnék, ha ennyire elhülyülnék a dolgot. Bár ez még így elmegy.
  • dienesoft
    #30
    Hát én nem dobtam tőle hátast. Nem akart berántani, vagy akár karaktereket úgy felvázolni, hogy érdekes legyen számomra. Csak úgy "volt" az első rész és semmit nem váltott ki belőlem.
    Elég magamutogató is volt, főleg a sok technikai kütyüs CGI-os baromság, ami ráadásul nem is nézett ki jól. Ha ilyen marad, akkor nálam biztosan repül.
  • skinnyman
    #29
    Megneztem en is, tetszett.
  • Narxis
    #28
    Azt mondom jó lett de pilot lévén persze kell még pár rész, hogy javítsanak rajta egy kicsit és mi is megszokjuk.
  • _Atti_
    #27
    Szerintem jónak igérkezik ez.
    Egyelőre én is úgy gondolom hogy ennek az első résznek egyik legnagyobb hibája hogy tul sokat tuszkoltak bele.
    Az effektek között akadnak csunyácskábbak de a lassabb részekben talán jobban beosztják majd őket.
    Én nem vagyok olyan nagy Marvel fan éppen, én Whedon miatt jöttem főleg abban szerintem fogja hozni.

    A Dollhouse-t még nem néztem végig, viszont az első pár rész kifejezetten tetszett, és ahogy hallom később lett jobb.
  • Monoton
    #26
  • Cuchulainn
    #25
    Engem megvett kilóra, pont ugyanazért tetszik mint amiért az Avengers a kedvenc képregényfilmem eddig: Könnyed, humoros, ötletes karakterekkel és dialógusokkal.
    Ha megpróbálják ennél komolyabban venni, akkor valószínüleg kevésbé jött volna be. Persze aki durva drámázást, vagy tucatnyi jól ismert szuperhős akciózását várta az így járt...
  • Susarc
    #24
    nem volt ez gyenge csak túl sokmindent zsúfoltak egy részbe! jó lesz ez!
  • Fabio Capello
    #23
    a dollhousetól annak idején én is nagyon sokat vártam, egy ilyen stílusú sorozat tele lehetett volna potenciállal, és mégis végzetesen sikerült elbaszni, nagyon sajnáltam amikor elkaszálták...
  • [NST]Cifu
    #22
    A Buffy óta ismerem Whedon stílusát, és a Firefly örök kedvencem lesz, amíg élek. De míg a Firefly karakterei alapból zsigerből élőek, zsenálisan eltaláltak és megírtak, itt sehogy sem találok hasonlóakat.
  • Sir Quno Jedi
    #21
    De Whedon nem csinál "komoly"-komoly sorikat. Ha úgy ül le ez elé valaki úgyis csalódni fog. Az ő filmjei mind olyan kicsit "idióták", játékosak, látszólag nem komolyan vehetőek. Mégis idővel a szívedhez nőnek. Szerintem.

    Még nem láttam ezt, de megnézem. Biztos idő lesz megszokni és megszeretni, de ha aklimatizálódik az ember, biztos ehető lesz. Csak be le ne kenszelezzék addig.
  • [NST]Cifu
    #20
    Sajnos én is többet vártam. A karakterek terén csak a már filmből ismert karakterek emelkedtek valamelyest ki, a többiek, legalábbis eddig, elég haloványak. A látványvilággal sem voltam igazán elégedett, gyakorlatilag a C-17 alapú "bázisgép" elsütése is inkább csak "tessék, látjátok, nekünk van ilyenünk is" utánérzés volt.

    Így utólag nekem nagyon Dollhouse érzésem van amúgy (az is Whedon sorozat), egy nagyon jó alapötlet, de kissé vérszegény megvalósítással. Valahogy hiányzik az a kis plusz, ami egy Dextert vagy House of Cards-ot eladott.

    Ettől még persze nézős, csak nem karmolászva várós...
  • Szolnokboy1
    #19
    ja és a hacker csaj nagyon adja!!
  • Szolnokboy1
    #18
    sziaszia!

    nekem nagyon bejött, habár nem volt kiemelkedő, kicsit talán túl átlagos is volt. de ebből még bármi lehet, szóval tuti nézős.

    +fav
  • xido
    #17
    azért nekem a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    százlábúról egyből egy módosított Octavius idegrendszerre kapcsolódó cucc ugrott be a kinézete alapján..
  • Monoton
    #16
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Említették is az Extremis vírust.
  • Molnibalage
    #15
    Én Marvel Fan vagyok, Pókemberen, X-Men és Marvel Extrán nőttem fel surmó koromban, de a trailer is olyan Zskat volt, hogy szinte sírtam.
  • kill3r21
    #14
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg kb a vasember 3 tűzes csókák dolgait vitték át kicsit másként :D
  • kill3r21
    #13
    Engem az első 10 percben megvettek az utalásokkal :D
  • MerlinW
    #12
    No para, nekem ez édeskevés. Magatokra is hagylak itt titeket, további jó szórakozást:)
  • Monoton
    #11
    Megnéztem én is, és szerintem is elég jó lett.