494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • skinnyman
    #170
    Pont azt olvastam, hogy mocskosul spoileres, es kb csak a TWS utan van ertelme megnezni.
  • Szolnokboy1
    #169
    én sajnos megnéztem - az amúgy tényleg kurva jó - részt a CA2 előtt és tényleg nagyon spoileres volt, már megbántam, hogy megnéztem. szóval a CA2 után nézzétek!
  • Narxis
    #168
    Tyűűű ez milyen rész volt már aztarohadt! A végén berosáltam, nagyon váratlanul ért. Kikiáltom ezt a sorit egy nagyon jó sorinak! :D

    Am. sztem aki látta az Amerika kapitány trailerét annak ebben nincs spoiler de ha valaki nagyon biztosra akar menni akkor nézze meg a filmet előbb sztem csak marketing miatt mondják, hogy kapcsolódik a filmhez.
  • papi08
    #167
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ittenem de cukiii

  • skinnyman
    #166
    TWS-t amugy is elegge dicserik, jelenleg meg a top250ben is benne van, illene megnezni :) Kar h itthon meg 3 nap amig megjelenik...
  • stargatelost
    #165
    Hú de fasza volt :O És most egy ilyen rész után kell megint elrakni talonba sorozatot? :( Ugyanis azt írják, hogy a Captain America 2-ben lesznek olyan dolgok, amik továbbgyűrűznek a 17-es részben. Na majd megmondjátok, mennyire spoiler :D
  • ToCsEk
    #164
    hát ez a 16os rész adta nagyon :O
    kíváncsi vagyok mit is hoznak ki belőle :)
  • Sir Quno Jedi
    #163
    Majd beindul ez, minden sori eleje nyögvenyelős, még nem tudják merre van az arra. Aztán meg ha túl hosszú, akkor a vége is nyögvenyelős lesz, mert elfogy a fősztoriban lévő potenciál és menet közben nehéz új irányt szabni és új fővanalat építeni (ehhez nagyon profik kellenek). Ez alól kivétel pl. a The Big Bang Theory. Nade az egy epizódikus sitcom, rövid részekkel és kifogyhatatlan témával (koczkák).
  • Narxis
    #162
    Ez brutálisan jó rész volt. Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen izgis sorozattá növi ki magát.

    Mostantól itt a topikban csak Agent-nek hívhattok. xd
  • ldavid
    #161
    engem meg pont ez kötött le, és a többi 68 nyomozós részt untam már nagyon.
    ha ilyen lenne végig, örömmel nézném.
  • Narxis
    #160
    looooooool
  • Monoton
    #159
    :DDDD

  • JethroHUN
    #158
    Eléggé, az akció orientált részek mindig elég bénák. Siettetett, kidolgozatlan jelenetek.
  • Anthrax
    #157
    Ahhoz képest,hogy Sif is szerepelt, jó unalmas rész volt szerintem
  • Szolnokboy1
    #156
    elvileg 22 részes az évad, de most megint szünet lesz április 1-ig, viszont ezt nem erősítette meg a csatorna. igazából most nem tudni, mikor lesz új rész, még promo sincs. én nem értem, hogy ezt hogy gondolják, és csodálkoznak, hogy nincs nézettség.
  • ToCsEk
    #155
    vége megint adta :D
    btw 2rész és vége az évadnak? :(
  • Narxis
    #154
    Kevés volt a nő legalábbis akik harcolni is tudnak.
  • VvD
    #153
    Azért ebben az egészben volt egy hatalmas logikátlanság. ha amúgyis tudták, hogy a férfiak nem tudnak ellenálni a kisértésnek, akkor miért nem csak a nők mentek? Ez azért baromság volt.
  • Narxis
    #152
    :DDD

    nekem jobban tetszett a kardos
  • Szolnokboy1
    #151
    én annak a csajnak varázslat nélkül se tudtam volna ellenállni...
  • Narxis
    #150
    Jó kis rész volt. Bárcsak én is S.H.I.E.L.D. agent lehetnék, én tuti ellenálltam volna a kísértésnek!
  • papi08
    #149
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A legtöbb helyen egy Kree-re tippelnek.. na meg hasonlított is rájuk :D

  • Szolnokboy1
    #148
    Valószínűleg egy ilyet
  • ForzaInter
    #147
    Nekem épp elég annyi ami itt olvasol.:D
  • stargatelost
    #146
    Pedig egy ideje már jó részek vannak :)
  • ldavid
    #145
    épp kaszálni akartam, de most már érdekel a következő is
  • Narxis
    #144
    Neeeem, az hogy lett volna ő? :S
  • Bullet
    #143
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem saját maga. Klónozhatták.
  • Narxis
    #142
  • stargatelost
    #141
    Mi volt az, amit Coulson talált?
  • papi08
    #140
    Én is valahogy így néztem..:D
  • Narxis
    #139
  • papi08
    #138
    Szerepcsere a jányoknál' :D

  • Narxis
    #137
    Na a Thor 2-t megnéztem pár napja és most bepótoltam az azóta leadott SHIELD részeket. Brutáldurvajó sorozat lett, aszittem Coulson sztorija max. évad végén lesz cliffhangerrel, de nem. Nagyon jó lett ez a sorozat, pörögnek a dolgok benne, izgalmas, érdekes stb.

    Mostantól minden rész után újra olvashatjátok a professzionális véleményem.
  • Shiwo
    #136
    egyet értek, a 6-7. rész környékétől kezdve egész élvezhető a sorozat (:
  • stargatelost
    #135
    Na, amilyen ügyefogyott, gaggyer volt az elején, ahhoz képest mostanra tök élvezetes, szórakoztató sorozat lett. Talán részben a karakterek miatt...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kettejüknek is érdekes, és titokzatos eredetsztorit adtak, amit fel lehet fedezni (Coulson, Skye). Az is jó, hogy ha már románc, nem az elején egyértelmű klisének tűnő Skye-Ward dolgot lépték meg, hanem elkezdték a May-Ward dolgot. Fitz-Simmons meg abszolút jók a rájuk fókuszáló epizód óta (6. rész)


    Most pedig már a sztorit is magasabb sebességbe kapcsolták :)
  • papi08
    #134
    Azért elég komoly történetet hoznak még ki belőle a végén :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    És Ő még így sem csúnya :P

  • Monoton
    #133
    Azért ez egy elég erős történetszál, nem kaphatunk meg mindent egyszerre :)
  • Anthrax
    #132
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt csak nem tudtuk meg,hogy hozták vissza az életbe,csak,hogy miért Varázslatos hely Tahiti :D
  • Fabio Capello
    #131
    linkben, vigyázat, spoilerveszély!

    katt