494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • skinnyman
    #290
    Agent Carter-t neztetek? Egesz jo volt sztem.
  • Lacc 88
    #289
    Egy Mr Hyde átalakulást megnéznék már :D Ezt eddig nem tudtam, egész jó húzás.
  • Monoton
    #288
  • Szolnokboy1
    #287
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Skye = Daisy Johnson + egy Inhuman
    Skye papa = Mr Hyde
    Szerintem frankó rész volt, szépen bevezetik az Inhumans-t
  • Lacc 88
    #286
    Remélem jól írom a neveket.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez nagy fasszopó egy rész volt. Ha Whitehall tényleg meghalt rohadt idétlen módon lett vége. Legalább az a szerencsétlen bosszút állhatott volna... Triplett-et meg ilyen módon kiírni a sorozatból. Jemmával talán kialakulóban volt köztük valami, erre bedobnak egy ilyet. ÁÁÁÁÁÁÁ felbasztam magam teljesen. Jó is hogy szünet van. Skye meg kapott valami földrengető képességet. Nálam rohadt nagy csalódás ez a rész
  • JethroHUN
    #285
    Ne már, márciusig szünet. Pont amikor kezd végre 9 felvezető rész után érdekes lenni...
  • Shep
    #284
    Nem tudom az új gyerek hova fogja kirakni, de az elődei a feliratok.info-t nem nagyon erőltették, a tvsubtitles.net-re rakták ki elég hamar.
  • piamania
    #283
    MOst néztem én is a fórumot, tényleg más veszi át.
  • piamania
    #282
    Te honnan szerzed be a feliratot?Én a feliratoka.info-t használom.
  • Shep
    #281
    Na úgy látom már másik srác fordítja a sorozatot.
  • piamania
    #280
    Majd lesz, később.Talán tavasszal vagy nyár elején szerintem.Bár az is lehet, hogy korábban, nincs még infó róla.Nézd angolul, feliratosan.
  • zoliii
    #279
    Nem lesz több szinkronos rész? Az első évadot szinkronosan néztem. 01x22-ig.
  • ToCsEk
    #278
    nah ez az új rész eléggé adta
  • Shep
    #277
    Kösz, ezt az oldalt nem is ismertem eddig.
  • ToCsEk
    #276
    rossz helyen keresd már másnap volt felirat hozzá

    fordítók:
    crystalroar
    fant0m
  • Shep
    #275
    Mert már itt az új rész a múlt hetihez meg még sehol semmi.
  • ToCsEk
    #274
    de mert?
  • Shep
    #273
    Már senki nem fordítja?
  • Shep
    #272
    Opensubtitle-n van és jó is.
  • piamania
    #271
    Valaki tud infot, hogy mikor lesz felirat?6 részhez.
  • cylonflatus
    #270
    Simán...
  • Narxis
    #269
    Ward 4ever
  • Shep
    #268
    Jó kis rész volt ez is, egyre jobb a sorozat.
  • papi08
    #267
    Én még Simmons-t is elkapnám :D :)
  • ToCsEk
    #266
    szó nélkül
  • MerlinW
    #265
    Szerintem is átlagos csaj, de ugye ízlések és pofonok.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.10.10. 00:35:37
  • skinnyman
    #264
    Jaj gyerekek, hagyjatok mar, nem kell ilyen komolyan venni.
    Bekesseg van, mindenkinek az bomba no es azt dugna kepzeletben meg akit csak akar :) End of story.
    De azert ha oszintek vagyunk, egy korre Skye-t azert nem hiszem h sokan kirugnak az agyukbol. :D
  • SzinesGeza
    #263
    "amelyet ha valaki nem fogad el, akkor ott "egyertelmuen" a masik fel a "hibas"

    Én hol mondtam ilyet? Annyit írtam, hogy a "bomba" kifejezés túlzás. És erre kaptam a "gay alert"-et (ez kb a "vanakváriumod?" szintű logika).
    Akkor ki az aki nem toleráns a másikkal?
  • papi08
    #262
    A második rész olyan komor volt, majdnem a végéig, de mikor..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Coulson vigyorogva mondta hogy "Meglőtte May ügynököt, az nagyon rossz húzás volt", na onnantól ismét visszakaptuk azt a kicsit humorosabb, viccesebb stílust amit az első évadban úúúúgy szerettem :D



    Jó lesz ez, meglátjátok. :D
    Utoljára szerkesztette: papi08, 2014.10.05. 09:31:59
  • SlayR
    #261
    Szerintem is igencsak kellemes szereplő Skye a sorozatban mostanában nem néztem egy részt sem, de most belelestem...nem csak külsőre, de stílusra is magával ragadó :)
  • Narxis
    #260
    Ward szerepeljen már, legjobb karakter.
  • Shep
    #259
    Jó volt a 2. rész is. Ha marad a színvonal jó kis évadnak nézünk elébe. Az előzetes alapján a következő rész is ígéretesnek tűnik.
  • PiszkosFred
    #258
    Megint mas a velemeny (amelyet tiszteletben kell tartani), es megint mas az, amikor ehelyett ellentmondast nem turoen megallapitasz valamit a sajat ertekrended alapjan, es azt kesobb altalanos, mindenki szamara egyertelmu tenykent kezelsz, amelyet ha valaki nem fogad el, akkor ott "egyertelmuen" a masik fel a "hibas". Mert ebbol jon az, hogy probalod meggyozni, megteriteni a masik felet az igazadrol, de mivel izlesrol van szo, nagyjabol semmi ertelme az egesznek :)

    Szamomra sem tartozik a "bomba" kategoriaba a csajszi (bar a masodik szezonban fenyevekkel jobban nez ki szerintem, mint az elsoben), de ismerek olyan kollegat, akinek viszont nagyon bejon mar az elejetol. Az mondjuk igaz, hogy egy ajtocsapkodast megerne a dolog, ahogy mondani szoktak...
  • SzinesGeza
    #257
    Mert vajon kinek a véleményét írtam volna ha nem a sajátomét? Szerintem. :)
  • PiszkosFred
    #256
    Akkor nem artott volna egy "szerintem" az elso kommented vegere, es nincs ez az egesz.
  • SzinesGeza
    #255
    Már bocs de én csak a véleményemet írtam le a hölgyről. A vitát, a buzizást nem én kezdtem.
  • skinnyman
    #254
    :)
  • cylonflatus
    #253
    Olyanon vitázol, ami ízlésbeli különbségből fakad, ebben a témában mindenkinek igaza van és senkinek nincs. A szépség relatív, az én szememnek pl nem vastag, hanem izmos, formás combja van, a széles csípő nekem jó seggnek látszik, a mell mérete meg soha nem volt nálam szempont sőt, konkrétan megőrülök a kis mellű nőkért. Kifejezetten izgatnak a kicsi de formás mellek, pont belesimul a tenyerembe, a magassága meg szintén nem érdekel, hanem mint a mellnél: formás legyen, ha egyben van az egész, és arányos akkor teljesen rendben van. Én viszonylag magasnak számítok a 183 centimmel, de ha apró a csaj komolyan mondom még rá is tud dobni, mert könnyű forgatni, ha azt mondom faszpörgettyű, akkor kb sejtheted mire gondolok... Ha valakinek a más tetszik mint neked, az nem biztos, hogy igénytelen, mert az az ápolatlanságnál, meg a higiénia hiányánál kezdődik. De még ez sem az abszolút igazság, mert még ez is csak egy cetli, egy a többség által preferált minőség, mellesleg nagyon praktikus, ugye nem kell ecsetelni a wc papír használatának előnyeit, és mégis, van aki úgy szereti a legjobban, ha büdös a picsa egy kicsit. :) Szóval ha azt mondom bomba, akkor csak fogadd el, mert akkorát durranna az ágyamban mint a Fat Man Nagasaki fölött...
    De, hogy ne maradjon benned rossz érzés ez miatt, azt mondom nem bomba. Csak egy baromi jó dög, a kis szende, ártatlan, alamuszi nyuszi arcával... harr, harr.
  • SzinesGeza
    #252
    Akkor én kérek elnézést ha egy nőnél - az arcán kívül - elvárásaim vannak a többi testrészével kapcsolatban is.
    (ha már "bomba nő" kategóriáról van szó)
  • skinnyman
    #251
    Csak viccelek, nem kell komolyan venni :) De azert megneznem, hogy real life meglatsz egy ilyen csajt, es igy elkezded kritizalni. Skye azert nem a "csak lyuk legyen" kategoria, akarhogy nezzuk sztem.