494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • DantesHUN
    #370
    Az még csak-csak...de az a hülye megoldás, hogy memória törlés, és mézes-mázos blökidoki lesz belőle...lett volna inkább az elmenekül bunyó, szökésben van és bűnöző marad, az még normálisabb vég lett volna. De nem, ehelyett azt kapjuk hogy Jemma... Meg Ward és a hidra...
  • Shep
    #369
    Hát igen, az nagyon gagyi volt, legalább a ruháját kitömhették volna, hogy kicsit hasonlítson a képregényhez.
  • Lacc 88
    #368
    Ilyenkor jön elő milyen jó is lenne ha a film és a sorozat kéz a kézben járnának. Néhány Bosszúálló jó kis balhét hozhatott volna össze :( Nekem a legnagyobb problémám a bepöccent fater volt. Már korábban mondtátok, hogy ő tulajdonképpen Mr. Hyde. Már annyira vártam valami brutális átváltozást, erre kiszúrják a szemem egy ilyen fosadék maszkírozással. Óriási csalódás.
  • DantesHUN
    #367
    Amúgy meg belekondolva, ostoba volt az Inhumans nő, a szétszabdalt fejével. Na most tök mindegy, hogy a rendező mennyire vette figyelembe a sorozatot, meg a filmet, a lényeg, ez egy univerzum. A sorozatban is utalnak a filmre. Na most, ha nagy gondot okozott volna a Inhumans, mehetne a ,,B" csapat bosszúállók leverni őket. ( Avangersd 2 film végére gondolok, az új tagokra) Jó persze, mi tudjuk hogy nem így lesz, mert a sorozatban a sorozatbéli szereplőknek kell megoldani a helyzetet, csak ez egy forgatókönyv írói hülyeség. Valahogy bele kellet volna szőni az Inhumans miért nem tart az esetleges Bosszúállók támadásától.

    Mondjuk mondhatta volna az egyik szereplő:
    -mi tudjuk hogy egy sorozatban szereplünk, és ide nem jönnek át a filmesek.
  • DantesHUN
    #366
    Nagyon jó volt az évadzáró, csak egyet nem értek. Az utolsó jelenetre, mi szükség volt? Hogy legyen egy nagy WTF cliffhanger? Elég mocsok húzás. Inkább lett volna az, hogy Sky elkezdi a feladatát szervezni vagy valami...ráadásul
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a fekete szmötyi az Inhumans-okra veszélyes akkor...Jemma-t miért kapta el, ő is az lett volna?
  • Shep
    #365
    Hát beszarás volt az utolsó 2 rész, sok tekintetben a sorozat jobb, mint a mozifilmek. Ward az új hidra vezér, az nem gyenge.
  • skinnyman
    #364
    Ez igy szerintem eros, szoval az, hogy a sorozat esemenyei nem leteznek a Whedon szemeben, az igy ebben a formaban nem igaz. Olyannyira nem igaz, hogy az AoS pilot-jat amiben eloszor feltunik Coulson a halala utan, konkretan o rendezte. :)
    Itt inkabb arrol van szo, hogy a legtobb ember csak a filmeket latta, nem nezi a sorozato(ka)t. Sok olyan is van, aki a filmekbol is szinte csak az Avengers-eket nezi meg. Mivel az ilyen egyszeru nezoket nem akartak osszekavarni azzal ami kozben Coulson-nal tortent, igy ennek a filmnek a szempontjabol Coulson tovabbra is halott. De ez nem jelenti azt, hogy tenylegesen halott, csak hogy nincs rola benne szo, mert nem akarjak/tudjak elmagyarazni ott, hogy mi tortent vele pontosan. De itt van a sajat szavaival annak akit jobban erdekel.
    A sorozatban sok dolog kozvetlenul kihatott a filmre (pl. Sokovia poziciojanak megszerzese, a helicarrier szal). De Coulson "feltamadasa" mar sok lett volna a filmeseknek, ezert arrol a filmben inkabb hallgattak. De ez tenyleg felvet nehez kerdeseket amik inkonzisztenciakhoz vezethetnek, szoval remelhetoleg ugyesen kitalaljak majd a tovabbiakat.
    Fury pedig sztem nem allt rendesen munkaba, kb csak egy rovid cameo-ja volt.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.05.15. 21:20:19
  • skinnyman
    #363
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Jemma vissza fog meg terni. Nem tudom mikor, es milyen formaban, de szerintem tul hirtelen ert volna veget ha ennyi lett volna... Az a Monolith alapvetoen Kree/Inhuman cucc, hogy emberre milyen hatassal van, azt szerintem nem lehet tudni.
  • ToCsEk
    #362
    évadzáró epic volt azt a kurva
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    its science biatch :D fitz mi badass volt már, kezdtem örülni végre hogy lesz valami Jemmával erre nem el nyeli az a szar :( ne már bassza meg =(, bobit remélem nem írják ki legjobb csaj a sorozatban jemma rip

    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2015.05.15. 20:16:27
  • skinnyman
    #361
    Eleg jo volt ez a dupla-evadzaro, a vege eleg nagy WTF :)
    Sok kerdest vet fel a vege, szoval elertek h mar most varjam a 3. evadot. Egyebkent furcsalltam hogy miert porgetik be ennyire az Inhumans szalat amikor az Inhumans film 2019-re van bejelentve, es ilyen szinten addig nyilvan nem fog tudni porogni, gondolom kozben elmennek majd mas iranyokba is.
  • Shep
    #360
    Ja, így már érthető csak ez így ugye az univerzum szempontjából hülyeség, vagyis a Marvelnek nem lett volna szabad hagynia. Na de majd jövőre meglátjuk mi lesz.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.13. 20:05:34
  • Szolnokboy1
    #359
    Avengers 2 spoilerek!

    az úgy van, hogy Joss Whedon (író, rendező) szemében nem léteznek a sorozat eseményei, így Coulson is halott. Nemrég twitteren háborgott és valami interjúban is elmondta, hogy annak idején nem véletlenül ölte meg Coulsont és a halála az Avengers 1-ben az egyik legfontosabb plot device volt (amivel én egyetértek) és hibás döntésnek tartja, hogy a stúdió "feltámasztotta" egy sorozat kedvéért. Whedon ezért nem írta bele az Avengers 2-be Coulsont és ezért jött ott elő a semmiből Fury és ezért egyirányú a dolog (sorozat->film). Akik nézik a sorozatot, tudják, honnan jött a hellicarrier, akik pedig nem, azoknak Fury kaparta elő valahonnan. Igazából lényegtelen. Ami ezen a ponton viszont hülyeség, és Whedon ebbe nem gondolt bele vagy leszarta, hogy az Avengersnek (vagy legalábbis a többségnek) már régen tudnia kéne, hogy Coulson él és nagyon is aktív. A Civil Warba már muszáj lesz belerakni (amit rebesgetnek is), mert így könnyen átmehet mostmár blődlibe.
  • ToCsEk
    #358
    nah ha mát itt járunk Battleshipes idegenek kik az univerzumban?:D Jót mosolyogtam mikor megláttam az öregeket a bulin
  • Shep
    #357
    Bosszú Angyalai 2 megnézve és van egy dolog amit nem igazán tudok hova tenni. A sorozatban ugyebár most Coulson a Shield igazgatója de mindeközben a moziban, meg Fury újra munkába állt Hillel együtt és ha jól láttam a vállukon szintén a shield logó volt, akkor, most, hogy is van ez? Valamint ha sorozatban ki tudnak kacsintani a filmekre, akkor ez visszafelé már miért nem működik, ha már egyszer univerzumot építenek?
  • Szolnokboy1
    #356
    Jövőre a Cap 3-ban már benne lesz, utána 2017-ben saját filmet kap.
  • Shiwo
    #355
    tudtommal nem került vissza, csak egyezségre jutottak a Sony-val
  • Shep
    #354
    Ez így van de nem rég visszakerült a Marvelhez, úgyhogy pletykálják is, hogy az Infinite Warsban akár már benne is lehet.
  • Shiwo
    #353
    yep.. a filmes jogok eléggé szét vannak szórva...

  • mrzed001
    #352
    Valami mintha derengene, hogy Póki liszenszeivel ha jól emlékszem van némi kavarás, és nem is teljesen a Marvel kezébe vannak, nem véletlen maradt ki bosszúállókból is.
  • skinnyman
    #351
    Na AoU megvolt, gyakorlatilag pont azzal indul, amit az AoS legutobb felvezetett a Dirty Half Dozen vegen. Iszonyatosan epic volt :)

  • Shep
    #350
    Pókember, F4 pl :)
  • Szolnokboy1
    #349
    A Marvel az MCU-n belül még nem rebootolt semmit. Mire gondolsz?
  • Shep
    #348
    Hát azért a Marvel is rebootol bőszen de az tény, hogy jelenleg egy jobban összeálló univerzummal rendelkeznek, mint a DC.
  • mrzed001
    #347
    Iggggeeeeeen

    Amúgy épp nemrég morogtam egyet, hogy DC milyen béna Marvelhez képest, hogy mindent újra meg újra rebootolnak, és nem képesek egy globális sztorit és egy curva Justice League filmet összehozni.
  • Shep
    #346
    Húha ezek után azt hiszem elég kemény lesz a két befejező rész.
  • Shep
    #345
    Akkor gondolom Carter megint a téli szünetben jön majd pár résszel.
  • Shiwo
    #344
    hoppáhoppá..

    Az ABC berendelte:
    Agent Carter 2. évad !

    + Agents of S.H.I.E.L.D. 3. évad

    By Junkie


  • skinnyman
    #343
  • cylonflatus
    #342
    Collectornál csak az Aether van. Starlord és Gamora elvitte neki az Orbot, de ugye ők se tudták mi az. Amikor megtudták mit akartak eladni a kitört a zűrzavarban inkább megléptek vele. Szóval a Collector igen rövid ideig örülhetett két kőnek.
  • Lacc 88
    #341
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Filmes spoiler vigyázat. Azt olvastam, hogy abban van a lélekkő és Vision annak a használatával kel életre. Thor meg egy vízióban látni fogja a Végtelen kesztyűt. Ha Thanos eljön érte Vision csúnyán rábaszhat :D
  • Szolnokboy1
    #340
    sokak szerint Loki jogarában is van egy kő.
  • skinnyman
    #339
    Amit a Thor 2 vegen adtak a Collector-nak, az nem akarmilyen kutyu volt, az konkretan egy Infinity Stone volt (Aether). :)
    Es nyilvan orult volna egy masiknak is, ezek bar kulon-kulon is baromi erosek, egyutt tudnak igazan hatekonyak lenni.
    Nem nagyon ismerem a kepregenyeket, de az eddigi filmekboll es eleg minimalis utanolvasasbol kiderul:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aki osszegyujti mind a 6-ot, az gyakorlatilag mindenhato es mindentudo lesz. Thanos-nak pedig eltokelt celja, hogy megszerezze mindet es az Infinity Gauntlet-ben egyesitse oket, ez korul fog forogni majd az egesz cucc kiteljesedese a 2 reszes Avengers 3-ban (Infinity War).
    Az Avengers 2 elotti filmek soran (azt nem beleertve) eddig 3 Infinity Stone kilete ismert: Tesseract (Asgard-ban), Aether (Collector-nal), The Orb (Nova Prime-nal).

    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.05.02. 14:13:23
  • mrzed001
    #338
    Hát ha jól emlékszem a Jotunheimből származó ilyen kütyüt meg pont a Gyűjtőnek adták át az egyik film végén, hogy ne legyen minden egy helyen Asgardban.
    Viszont a Galaxis Őrzőiben láthattuk hogy megörült egy másik ilyen kütyünek a Gyűjtő, mintha nem lenne nála már egy ... őőőőő ... Huston, zavart érzek az erőben :D
    Lassan térkép kell hozzá, hogy melyik szuperkütyü mikor kinél van :D
  • TheFlash4Ever
    #337
    Igen.
  • Shep
    #336
    Hú de jó kis rész volt ez. Jól sejtem akkor ,hogy addig majd nem érdemes folytatni a sorozatot amíg a Bosszú Angyalai 2-t nem láttuk?
  • Shep
    #335
    Nem egészen, majd 2 hét múlva dupla résszel.
  • cylonflatus
    #334
    Pont amikor a dolgok kezdenek érdekessé válni. Akkor az emlegetett théta protokoll takarja a tervet, ami szerint létrehoznak egy MI-t, ami ugye Ultron lesz. Már csak arra vagyok kíváncsi Adama mit rejteget a hajó rakterében, amire Coulson is célzott. Amit nem értek, hogy Loki jogara hogy kerülhetett a Hidrához? Mondjuk ezt még meg lehet magyarázni, ugye a Hidra beépült a Shieldbe. Viszont a jogar először a gyakorlatilag a Bosszúállóknál volt, Selvig azzal zárta be a féregjáratot, vagy dimenziókaput vagy mit. Miért nem nyomták egyből Thor kezébe, hogy vigye azt is a búsb a zabiöcsivel együtt, ha már Thornak magától eszébe se jutott, hogy esetleg ez sem az emberek kezébe való, mivel a jogar a teszerakt energiáját használja?
  • ToCsEk
    #333
    jövőhéten évadzáró :(
  • skinnyman
    #332
    Ez a beszolas amugy mindent vert:
    "I thought her gift was spinning really fast to collect gold rings"
  • skinnyman
    #331
    A most legutobbi S02E19 (The Dirty Half Dozen) az, ami kozvetlenul felvezeti a filmet, szoval sztem az az utaniak lesznek amik mar utana jatszodnak. A globalis megjelenese a filmnek pont majus 1 (ma), szoval nem veletlen, hogy a sorozatnal is jon be a film hatasa.
    Amugy eleg jo resz volt ez az utobbi. Peldaul szemet szurt Daisy (vagy Skye) egesz hosszu/latvanyos egy menetben felvett akciojelenete, ilyen nem szokott surun lenni, a vegen a film felvezetese is eleg fasza volt, es imdb-n spoilerek nelkul amugy azt olvastam h lesz eleg nagy jelentossege a filmben is az itt emlitett dolgoknak :)