494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • ForzaInter
    #130
    Már kaszáltam a sorozatot, de mi történt?:D
  • Fabio Capello
    #129
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerencsétlen Coulson, meg tudom érteni, hogy nem akar kb. élni...
  • papi08
    #128
    Kicsit rápihentek lehet :D
    Majd én is megnézem a hét végén :D
  • Monoton
    #127
    Ez az utolsó elég jó rész volt
  • Malakai
    #126
    Mégha a CW-n futna...
  • MerlinW
    #125
    Azon csodálkoznék, mert se pénzük, se nézettségük.
  • papi08
    #124
    A 10. rész is csak a végére pörgött be, talán megéli a második évadot..:/
  • MerlinW
    #123
    Utánanéztem az említett hölgynek, de még csak nem is hasonlítanak egymásra. Mindkettő ázsiai és ennyi. Az az Akira csaj ráadásul ronda mint a bűn:)
  • Fabio Capello
    #122
    Chun Li, rofl.
  • cylonflatus
    #121
    Erről a csajról (Chun Li) nekem valamiért elsőre mindig Asa Akira ugrik be, és amikor megjelenik, mindig azt várom, hogy a vágás után a következő jelenetben keményen rakják a seggét. De csak ebben a sorozatban van ez, nem értem miért.
  • Sir Quno Jedi
    #120
    Jaja és én pl. nem zavarnám ki az ágyamból. Olyan kellemes mély hangja van. Igaz nálam csak egy tizessel idősebb. Bent cégnél is van olyan bögyös hölgy, aki szintén egy tizessel idősebb nálam, de mindenki erősen megnézi magának, me van mit, köhhh... :D
  • MerlinW
    #119
    Jaja ő volt Chun-Li a '94-es Streetfighter-ben (Van Damme-osban) :)
    Az ázsiai nők általában jól tartják magukat, aztán 70 körül hirtelen összeesnek:)
  • papi08
    #118
    Kamu hír volt, nem lesz sorkatonaság újra :)
  • SzinesGeza
    #117
    Na majd ha nemsoká megint bevezetik nálunk a sorkatonai szolgálatot, ott lehet ezeket (ehhez hasonlókat) magolni! ;)
  • papi08
    #116
    b*szki.. jól tartja magát :D :O
  • VvD
    #115
    Azért az durva, hogy a középső csaj most 50 éves... :)
  • papi08
    #114
    Stratégiai Honvédő Iroda Elhárítási és Logisztikai Divíziója.

    Azért nem semmi, hogy ennyi idő után, a Vasember 1-ből tudom meg, mit is Magyarul a S.H.I.E.L.D. :D
  • Monoton
    #113
  • cylonflatus
    #112
    Jáááj, egyem azt az édi bédi tündi bündi pifi pofikáját a kis cicu micukájának...
  • papi08
    #111
    Óóó sorstárs :D
  • ldavid
    #110
    <3 kb miatta nézem még mindig
  • papi08
    #109
    Na jó, ez lehet egy kicsit bugyuta rész volt...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De most mondjátok, hogy nem aranyos ez a csaj..:D

  • Monoton
    #108
    Ez a 9. rész igencsak gyengére sikeredett :/
  • Szolnokboy1
    #107
    Szerintem meg épp hogy nagyon fasza rész volt, és most először éreztem, hogy tényleg a világot bővítették, és nem csak a felszínt kapargatták.

    Thor 2 ügyben egyáltalán nem spoileres, az mondjuk nem is tetszett, hogy ez a "folytatjuk a Thor 2 sztoriját" duma komplett bullshit volt. Nem kellene egy mozifilmnek ürügynek lennie ahhoz, hogy a sorozat effektíve az MCU-val foglalkozzon. Minden résznek ilyennek kellene lennie.
  • Susarc
    #106
    miafaxom_ O_O

  • MerlinW
    #105
    Én már az első rész után leírtam ezeket, ahogy a sorozatot is. A 5. vagy 6. részbe még belenéztem, de láttam hogy reménytelen.
    Kizártnak tartom, hogy hogy ebből legyen második évad.
  • stargatelost
    #104
    Na mennyire lett spoileres a nyolcadik rész Thor 2 ügyben?
  • JethroHUN
    #103
    Ez a sorozat egyre szarabb. Ennyi baromságot és béna jelenetet mint ami a 7. részben volt...

    Nem is csoda, rettenetes forgatókönyv, béna színészi munka, (mondjuk a lentebbi horribilis klip után nem is csodálkozom annyira)

    7 epizód után nem tűnt fel senki mennyire béna az egész? Ha valami mese csatornán lenne animációs akkor elmenne, de így. Annyira budge megoldásokkal van tele, hogy az fáj.

    Én ezt feladom, nem éri meg tovább nézni.
  • Narxis
    #102
    Jaja, zsír rész volt.
  • ldavid
    #101
    há ez most egész jó volt
  • cylonflatus
    #100
    Köszi. Én lehet, hogy megnézem a moziban. Viszont van még egy játékos a pályán, az Ender's Game, és csak az egyiket tudom ebben a hónapban megnézni. Még nem döntöttem, de szerintem a Thort nézem meg, az Ender'sből úgyis ott a könyv, lehet a film csalódás is lenne.
  • stargatelost
    #99
    Nem, a nyolcadik rész lesz az.
  • cylonflatus
    #98
    Melyikben lesz a Thor spoiler, a 7.-ben?
  • stargatelost
    #97
    Na, de jó volt ez a mostani rész (1x06).

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ténylegesen izgultam Simmonsért, hogy mi lesz vele, pedig az ilyesmi sorozatokban, ha halálközelbe kerül egy szereplő, már csak legyinteni lehet, de itt jól vezették fel.


    Kár, hogy jegelnem kell majd a sorozatot a Thoros rész miatt, mert a film nem ér mozijegyet nekem, de spoilert sem akarok, úgyhogy majd ha kijött blurayen... Vagy majd megmondjátok, mennyire spoilerezik el a filmet :)
  • Szolnokboy1
    #96
    ki mondta volna meg, hogy félig kínai a csaj? :O
  • papi08
    #95
    Nem mindig ment ám ilyen jól Hollywood.. :D
  • cylonflatus
    #94
    Mi a
  • vg
    #93
    ŐőőőőŐŐőőő...

  • Inquisitor
    #92
    http://sg.hu/cikkek/100990/tevesorozatban_folytatodik_a_thor_sotet_vilag
    Érdekes marketing fogás és árukapcsolás.
  • Inquisitor
    #91
    A sorozatban elhangzik, hogy megváltozott minden a new yorki "incidens" óta, mert a hősök és a SHIELD is ismertek lettek. Eddig következetesen mindenhol igazolták magukat hatóságok felé, hogy ők a SHIELD ügynökei. Így van benne ráció. Bár tény, hogy titkos küldetésre nem egy bazinagy SHIELD logós ménkű nagy repcsivel kéne utazgatni, amikor már a fő gonoszoknak is saját műholdjai meg GPS nyomkövető, és mi minden áll már a rendelkezésére. :D