494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • skinnyman
    #90
    Basszus, akkor erre majd figyelni kell h elotte lassam a filmet, nehogy elspoilerezzek :)
  • Monoton
    #89
  • Narxis
    #88
    :DDD
  • stargatelost
    #87
  • papi08
    #86
    +Amerika kapitány

    (jójó, leesett, korán volt és még nem láttam hogy már írta Valaki..:D)
  • Szolnokboy1
    #85
    +Iron Man filmek
  • papi08
    #84
    +Thor filmek
  • skinnyman
    #83
    +Incredible Hulk
  • ForzaInter
    #82
    Meg az Iron Man, Thor és a Captain America.:D
  • stargatelost
    #81
    Hol éltél, barlangban? :D
  • Monoton
    #80
    Az Avengers.
  • Montanosz
    #79
    irjátok már meg mi volt ennek a előzmény filmje mert mindig hivatkoznak erre a sztorira és megnézném
  • Sir Quno Jedi
    #78
    beztos hogy nem dobják be csak úgy szezon közepén sima ügynek a főnök "halálát"
  • papi08
    #77
    Ha csak nem azt csinálják mint a mentalistával, hogy egy naaagy ügyet húznak 6 évig.. már most sokan megunták, és jön még egy évad..
  • Szolnokboy1
    #76
    nem csak téged. :) de az évad végén legkésőbb kiderül.
  • papi08
    #75
    Amúgy csak engem érdekel mi történt anno Culsonnal? :D
  • Narxis
    #74
    Biztos, hogy nem a csapatból vagy max. ideiglenesen.
  • Szolnokboy1
    #73
    jah nekem is tetszett nagyon. egyre kevesebb a vicceskedés és komolyabb a hangvétel. Életem fordulóponthoz ért, láttuk Skye-t fehérneműben. :D

    A következő részben meghal valaki?

  • Narxis
    #72
    Nagyon zsír rész volt de

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Scorch amikor tűzfalat csinált a háta mögé akkor azért éghetett volna a ruhája is... :D
  • PiszkosFred
    #71
    En maradok egyelore, de tisztara olyan erzesem van, mintha a Warehouse13-at neznem, csak a steampunk beutes helyett most hightech cuccokkal. Ami azert gond, mert a W13-ban legalabb Pete es Myka meg sem probaljak magukat komolyan venni (se a fonokeik, hiaba vagnak neha morcos arcokat), sot, az egesz sorozat egy laza mosolygos kincskeresos ugynokos 40 perc. Itt meg azert komolyabb a "mitologiai" es egyeb hatter ahhoz, hogy egy ilyen "nesze semmit fogd meg jol" dolgot kapjunk.

    Mert nem lenne ez sem rossz, ha nem a SHIELD-rol lenne szo, hanem mondjuk valami Mikkamakka Rejtelyfelgongyolito Tudomanyos es Innovacios Kft-rol. Ez a legnagyobb baj, szamomra.
  • Tikal #70
    nálam kasza... ez a sorozat ilyen szombat délután Macgyver után talán megnézem szinvonal...
  • Sir Quno Jedi
    #69
    Nem is volt rossz az első három rész. Majd a negyediket is megsasoljuk.
  • Monoton
    #68
  • Konyigery
    #67
    Nekem nagyon létidegen ez az egész csapat, egyszerűen nem hiszem el hogy ők ilyen szupermenő ügynökség emberei, talán a srác, de egyelőre ő sem győzött meg teljesen. Coulsonból meg aki kábé a legtöketlenebb valaki volt evör, most ilyen kimért macsó májer lett, hagyjad már, hacsak nem csináltak vele tényleg valamit. Na mindegy talán belendül a dolog, mint az Arrow.
  • cylonflatus
    #66
    Főznék, mosnék rá, és soha nem panaszkodnék fejfájásra :)
  • Tikal #65
    Veled kell egyetértsek. Második részt nézem, és kínosan forgolódom a kanapén, sajnos az olcsóság nagyon látszik a sorozaton és a csini szereplőlánykák se mentik meg...még egy rész aztán meglátom.
  • skinnyman
    #64
    Tetszik nekem is, eddig sztem egyedul a 2. resz volt kicsit gyenge, de a vege annak is karpotolt :)
  • Narxis
    #63
    Na mostani részre már azt kell mondjam, hogy kikupálódott a sorozat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hacker csaj az egyik ilyen lelkizős résznél azt mondja a főnöknek, hogy senki sem értékelte még úgy őt amennyire Coulson. Én értékelném őt úgy, hogy sikongatna... :D
  • cylonflatus
    #62
    Egyem a szívét!
  • ForzaInter
    #61
    Egész jó rész volt ez, a nagyon gyenge 2 után.
  • SlayR
    #60
    ...mielőtt belekötne valakia karakterek kifejlettségét értem ezalatt...
  • SlayR
    #59
    Azért a Buffy, Angel univerzumot a büdöséletben se fogja utolérni a sorozat Whedon ide Whedon oda...
  • ldavid
    #58
    ezek a gyorsan száradó ruhák a legrosszabbak amúgy
  • Narxis
    #57
    El is fog. Max. 2 évad legjobb esetben is.
  • Inquisitor
    #56
    "A S.H.I.E.L.D. is megkapta a teljes évados berendelést. 22 rész (eddig)."

    "It's official. We've just been picked up for the full first season! Thank you to all of our fans! #AgentsofSHIELD"

    Ettől még elkaszálódhat persze szezon közben.
  • Cuchulainn
    #55
    Jaj hagyjuk már ezt... Igen, tudom, hogy ez a trend mostanában, és Whedonnál meg mindig is ez volt, de ettől még nem lesz jó.

    Nomindegy, azért nem dőlök a kardomba, hogy nézegetnem kell Skye csinos kis popóját, de a véleményem, miszerint jelenleg ő a leggyengébb karakter továbbra is tartom.
  • Sir Quno Jedi
    #54
    Tudják ők mire verik ki a koczkák. Ott van pl. Summer Glau, az is mindég koczka filmekben szerepel és mindenki ráizgul, aki csak geek a föld bolygón. Mondjuk mikor a terminátor soriban nekivetkőzött és a Connor gyerök mellé feküdt, na akkor még jól is nézett ki. Én nem mellé feküdtem volna, hanem...

    Mindég kell egy erős, önlló, szép, fiatal(os) feministatúltengésben szenvedő önálló nőtípus, 260-as IQ-val bele, Xéna helyett is, hogy az IT-s dákója álljon. Csekkd!
  • Szolnokboy1
    #53
    "Ugyanakkor lehet egyedül vagyok vele, de Skye-t érzem a leggyengébb karakternek a sorozatban, ő a standard hiperkompetens szuperlány, akinek ha bármi hibája előkerül, akkor az is csak azért, hogy öt percen belül felülkerekedjen rajta."

    Egy Whedon sorozatnál szerintem ez nem hiba. :)
  • Cuchulainn
    #52
    Nekem tetszett az elején is, és tetszik most is, de egyetértek, hogy eddig ez volt a legerősebb rész.

    Ugyanakkor lehet egyedül vagyok vele, de Skye-t érzem a leggyengébb karakternek a sorozatban, ő a standard hiperkompetens szuperlány, akinek ha bármi hibája előkerül, akkor az is csak azért, hogy öt percen belül felülkerekedjen rajta.
    Ettől függetlenül nem kimondottan rossz, csak semmilyen, remélhetőleg árnyalják majd egy kicsit, bár erre kevés az esély.
  • Narxis
    #51
    Olyat kapna ez a csaj, hogy....

    Ja tényleg jobb rész lett.