494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • stargatelost
    #410
    Semmi hsz az eheti részről? :O

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Durván elintézték az ATCU-t, pedig jól összeillett Coulson és Ros... de ezért is jó a sorozat, az ilyen merész húzásokért. Viszont ez az akció talán a legjobban megkívánta volna az Anvengerek behozását, vagy legalább a B csapatét :D Amikor Mack tanácstalan volt, mit tegyen, csak erre tudtam gondolni. Na mind1, talán majd egyszer ezt is megérjük :) Coulson a végén hogy berepült :D
  • Shep
    #409
    Hát érdekes húzás, majdnem olyan mintha új évad kezdődne.
  • papi08
    #408
    Kövezzetek meg, de mocskostróger dolog az évad felénél egy 3 hónaps szünetet közbevágni..
  • Shep
    #407
    Na javították a részek dátumait az imdb-n, megint lesz egy bőséges szünet, ahol ugye jön Carter ügynök januártól.
  • skinnyman
    #406
    Nem latok errol hivatalos infot.
    De amugy ami mar be van jelentve:

    ABC:
    Agent Carter S2
    Damage Control

    Netflix:
    Daredevil S2
    Jessica Jones - most jott ki ugye
    Luke Cage
    Iron Fist
    The Defenders
  • Shep
    #405
    Most nézem ,hogy február végéig lenyomják a 3. évadot, lesz valami új sorozat, vagy mi ez a sietség?
  • DantesHUN
    #404
    Igen, jobban hasonlít a Daredvil-re, de kevesebb benne az akció, verekedés. Inkább kicsit trhiller-es, kicsit több a nyomozás benne, kicsit noir-os.
  • skinnyman
    #403
    1080p webdl szokott lenni nalam az elvart minosegi, nem-sitcom sorozatoknal, olyat meg meg nem latok..
    Ezt is gondoltam, hogy inkabb fog hasonlitani a Daredevil-hez pl, marcsak azert is, mert ez is ugyanugy a Defenders egy tagja (ahogy Luke Cage, Iron Fist is lesz majd). Amivel amugy nincs is problema :)
  • DantesHUN
    #402
    Nem tudom milyen minőségben keresed, de nekem egyelőre az a bajom ,hogy felirat nincs hozzá :) Csak az első két részhez volt.
    Mindenesetre más mint a Shield, nem hagyományos szuperhősös, inkább nyomozós, thriller-krimi ez. A szuperhősi dolgok nagyon ritkán kerülnek elő.
  • skinnyman
    #401
    En gondoltam, hogy jo lesz, mivel az osszes film es sorozat az MCU-ban jo volt eddig. :)
    Mindenkepp tervezem nezni amugy, csak egyelore nem lattam meg sehol olyan minosegben, amilyenben leginkabb neznem - amit nem nagyon ertek amugy, de tudok varni kicsit...
  • DantesHUN
    #400
    Akkor ne folytasd. Ez ilyen stílusú lesz végig.
  • Shep
    #399
    Engem az első rész nem győzött meg.
  • DantesHUN
    #398
    Ha Marvel sorozat: a Jessica Jones-t nézi valaki? Szerintem érdemes, nagyon más mint a Shield, komolyabb, komorabb, néha kicsit modern noir-os hangulat is van benne, elég brutális. Nem gondoltam hogy jó lesz, de jó.
  • cylonflatus
    #397
    Egen. Még mondás is van erre: alamuszi nyuszi nagyot ugrik...
  • Szolnokboy1
    #396
    Egyreszt tamogatom az előttem szolokat, masreszt ha 2015ben egy torrent oldalon sem vagy fenn, akkor ne sirjon a szad, hogy nem talalsz valamit.
  • stargatelost
    #395
    lol, szinkron
  • ToCsEk
    #394
    nincs fent a szinkronos ott se, de elég mazoista vagy szinkronosan nézni :D
  • kjhun
    #393
    Ott, fent van az előbb írt rész? Rakd, már fel valami normális helyre. Egyszerűen röhej, hogy semmilyen bárki számára elérhető nyílt sorozatos oldalon nincs fent. A torrent az más tészta. Ott, nem vagyok fent.
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2015.11.18. 20:40:34
  • kjhun
    #392
    Nem, az angol S03E0x-re gondolok, hanem a szinkronos S02E17-re, ez késik. Szombaton ismételték, ha minden igaz. Ott, még nem járok, amúgy sem kell sokat várni a szinkronra.
  • ToCsEk
    #391
    ncorera néha beasszák felrakni de minden másra ott a bithumen :D
  • skinnyman
    #390
    Mi van? Kinek kene mit felvenni? Kint van mar a mostani resz is, 1080p webdl-ben is...
  • kjhun
    #389
    A múlt heti részt nem vette fel valaki??? Egyszerűen röhej, ami mostanában megy, hogy mikor kerül fel az új rész. Lemaradtak róla?
  • skinnyman
    #388
    Ami engem inkabb erdekel: vajon ki az a Death?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit valoszinutlen es korainak is ereznem (meg 3 ev az Infinity War-ig), de akar lehetne tenyleg maga Death is, vagy lehet hozza valami koze..

    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.11.04. 21:46:06
  • Shiwo
    #387
    Azért egy ilyen Shield-féle aksi, amivel hónapokig elmenne az okostelefon, jól jönne nekem is (:
  • DantesHUN
    #386
    Na igen, értem a kiakadást, ezzel a résszel kapcsolatban.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az írók behozták ez a szálat, hogy most akkor lesz egy szerelmi háromszög...és szegény lány meg kit válasszon, stb. Eléggé unalmas, ezt nagyon sokszor lehetett már látni sok filmben, sorozatban. Aztán idegesítő is, hisz Simmons-Fitz páros az első résztől kezdve benne volt, hogy ők nekik össze kell jönniük. Csak valami mindig közbejön. Ahelyett, hogy boldogok lehetnének most ezzel kell szarakodni. Majd lesz Jemma bűnbánata, mert lelkiismeret furdalása van...de semmi gond, etztől függetlenül rá fogsz mászni majd ismét Will haverre. Fitz meg? Le lesz sajnálva. A hála nem ,,női" kategória. Meglepnének az írók, ha nem ezt a klisés, kitaposott utat követnék, azért remélem nem ez követik. Mindenesetre ez így elég mocsok húzás részükről.

    Off: De...egyébként nem elrugaszkodott, már ami Jemma jellemét illeti. Általában, az életben-nem holmi sorozatokban-a legkedvesebbnek , visszahúzódóbbnak, stb-nek tűnőbb nők a legnagyobb ribancok, láttam ezt nem egyszer. Ettől függetlenül: a sorozatban, ha már úgyis egy fantasy-sci-fi sorozat, legalább ott lehetne a csaj tényleg hű és normális...

  • ToCsEk
    #385
    Jemma degeci, elmehet a faszba :( mostmár megölheti ward :D :D:D fitz :( meg mint egy hűséges pudli kutya meh :(
    azért volt a résznek egy hangulat, ez a sötétség végig egész fasza volt
  • papi08
    #384
    Ezt csak így csendben itt hagyom..:D

  • Shep
    #383
    Ezzel a résszel megspóroltak két részre való CGI-t meg egy csomó mellékszereplő gázsiját. Azért azt remélem, hogy Will nem lesz állandó szereplő, mert már így is túl sokan vannak és egyre kevésbé tudnak ennyi karaktert "foglalkoztatni".
  • stargatelost
    #382
    ööö, hát ez elég wtf volt, nem a jó értelemben

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ráadásul ez most a Fitz-Simmons shipperségemet is a földbe döngölte :( Ennél bármi jobb lett volna azon a bolygón baszki... azt vártam, hogy csak képzeli Willt, de nem sajnos... Miért kellett ez?
  • skinnyman
    #381
    Arrol nekem is ez ugrott be :)
    (de annyira nem volt epic, mint a lost-ban :) )
  • ToCsEk
    #380
    miután elhangzott a végén egyből ez ugrott be már mint a 3.rész végén :D
    0:25től XD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    minek akar vissza menni Jemma? otthagyta a plüssmaciját?:D :(

    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2015.10.22. 17:52:12
  • papi08
    #379
    Ezek a srácok tudják hogy kell lecsapni egy rész végét..
  • ToCsEk
    #378
    jórészvolt
  • Shep
    #377
    Hát jó gyorsan lezavarták a Jemmás dolgot.
  • ToCsEk
    #376


    Lash
  • DantesHUN
    #375
    Na, ez igen érdekes kezdés volt. Bonyolódik a történet. Új ügynökség. Mondjuk a köv részben visszatér Ward meg hydra, az már unom. Jemma idegen bolygón-úgyis vissza hozzák majd valahogy.

    Illetve, az a nagydarab fura lény aki szétizélte a falat és nem igazán lehetett megsebezni fura séróval...a kórházban..az ki a bánat volt-kérdem hátha van valaki képregényes dolgokban jártas, és ismeri onnan.
  • Shep
    #374
    Sanszos, hogy igen, meglátjuk mit hoznak ki belőle. Kicsit egyébként tartok attól ,hogy a túl sok szál és rengeteg már főszereplővé előlépett karakter miatt egyre kevesebb pénz fog jutni az akciókra és a trükkökre.
  • cylonflatus
    #373
    Aki nem ismeri annyira a képregényeket, annak még támpont lehet a Galaxis Őrzői, a filmben Ronan és faja a kree.
  • ToCsEk
    #372
    jó kis évadnyitó volt jaja

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most Jemma valami Kree bolygón van?:D amúgy nézegettem krees képeket és kb ugyan úgy néz ki mint Prometheusbol az engineerek de gondolom ez csak véletlen :D

  • Shep
    #371
    Egész jó volt az évadnyitó, a vége meg aztán. Kíváncsi leszek mit hoznak majd ki belőle!