494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • papi08
    #210
    Srácok, ez az évadzáró baromi jó lett! :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    És miután megjelent Fury, mintha egy vígjáték lett volna..:D
  • skinnyman
    #209
    Igen, attol kicsit en is tobbet vartam. Nem volt azert rossz.
    Meg lehet, hogy vihar elotti csend :)
  • Shep
    #208
    Utolsó előtti részből kiderült pár dolog de azért én kicsit gyengének éreztem, na de majd jön Fury :)
  • Narxis
    #207
    yeeeeeeeeeeeehiá
  • Shiwo
    #206
    Sorozatjunkie-n azt írják, h 2. évad berendelve
  • skinnyman
    #205
    Jaja, eleg fasza.
    2 resz van meg, en is nagyon kivancsi vagyok a vegkifejletre :)
  • Shep
    #204
    Fú de jó volt ez a rész, megint egy kis morzsa, kíváncsi leszek mi lesz majd az évadzáróban!
  • Shep
    #203
    De jó lenne már a magyar felirat az új részhez, nem sok kedvem van angolul megnézni.
  • ForzaInter
    #202
    Jó de elég volt az első 8 részt végiszenvedni.:D Szóval akkor így felejtős nekem..
  • skinnyman
    #201
    Skippelni reszeket semmi ertelme, utolag nyer ertelmet egy csomo olyan reszlet, aminek eleinte nem tunik ugy, hogy lenne kulonosebb jelentossege.
  • Shiwo
    #200
    valahonnan onnan kezd beindulni..
  • ForzaInter
    #199
    Közben rájöttem, hogy 8 részt láttam.:D
  • Janika114
    #198
    Én azt kérdezném, hogy az utolsó két részre visszatérnék vhol a 10. körül kaszáltam el, van valami bonyolult főszál amit nem értek meg? Esetleg valaki spoilerba leírhatná, milyen fontosabb dolgok történtek mostanság.
  • ForzaInter
    #197
    Hányadik résztől indul be a sorozat? Talán az 6-7 részt láttam az évadból és kaszáltam, de ahogy olvasom kesőbb elég nagy lett a minőségi javulás.
  • Narxis
    #196
    lol
  • ldavid
    #195
    :D
  • Shep
    #194
    Tartok tőle, hogy nem :)
  • Narxis
    #193
    Reménykedjünk... :D
  • papi08
    #192
    Talán valami +18-asat :D
  • Shep
    #191
    Na de mit akar May, Hill ügynöktől?
  • Narxis
    #190
    Remélem Ward nem hal meg, akkor is

  • skinnyman
    #189
    Mocskos jo reszek ezek a mostaniak, kivancsi leszek a vegkifejletre.
  • skinnyman
    #188
    Na megvolt TWS, utana a Turn, Turn, ez igy eleg fasza volt :)
  • Fabio Capello
    #187
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem mintha ez Furytól egy annyira meglepő dolog lenne... xDDDD
  • cylonflatus
    #186
    Ja, hogy fordítva van, és a sorozat spoilerezi el a filmet? Mondjuk abba már korábban belefutottam, hogy Fury eltűnik, mint hogy a sorozatból kiderült volna, hála egy spoileres kritikának. Na mindegy, megnézzük a keptönt is.
  • Sir Quno Jedi
    #185
    Hüleség, eleve előre kellett volna megnézni a kapitányt. Most már nem szabad húzni.
  • cylonflatus
    #184
    Hát jól megkavarták a szart az elmúlt két epizódban, faja. Nem tudom megnézzem-e a Kapitányt a moziban, nem tudom mennyire nyírná ki a sorozatot - már ha tényleg kiderül belőle minden. Most tetszik nagyon és nem akarom elrontani az élményt, szóval Kapitány még várhat, inkább a Transzcendensre ülök be.
  • Shep
    #183
    Na de én sem mondtam ,hogy mi lett vele, vagy volt aki elhitte, hogy tényleg, végérvényesen megölték?
  • papi08
    #182
    Megnézem majd. Idővel. Előbb láttam a sorozat részt mint a Thor 2-őt, és nem éreztem hogy kimaradt volna valami. Faszányosan körbeírták hogy mi történt a világban, no meg a filmet sem szpojlerűték' le. :D
  • Sir Quno Jedi
    #181
    Na aki amcsikapcsit nem nézte, az ne nézze a a sorozatot senem. Ez nem opcionális, minden marvel filmet nézni kell! :D
  • papi08
    #180
    Az ilyet kellene spoiler tag-gel használni. A sorozatból nem derült ki Fury tényleges sorsa, és jobb lenne onnan megtudni. :D
  • Shep
    #179
    Jön majd Fury meg Hill ügynök is a sorozatba 1-1 villanásra a következő részekben, Hill már asszem jövő héten, Fury meg csak májusban, szóval azért annyira nem egyértelmű.
  • MalusDarkBlade
    #178
    #174 : :DDDDDD
  • Sir Quno Jedi
    #177
    Há rém 1xű. Láttuk mi lett/lesz a Shield-del a moziban.
  • Shep
    #176
    Amerika Kapitány 2 után kíváncsian várom ,hogy a sorozat hogyan folytatódik.
  • papi08
    #175
    Azéééért a 17-es rész rendesen odavágott a sztorinak :D Persze csupa pozitív értelemben :D
  • AnyátokKurva
    #174
    Aki akar látni egy náci fasszopót, kattintson :

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=536046376440060&set=a.139364052774963.24349.100001041079857&type=1&theater
  • Sir Quno Jedi
    #173
    na én megnéztem a tws-t, jöhet a next ep
  • cylonflatus
    #172
    Tök jó kis marhaság lett ebből a sorozatból a kezdeti gyengeségek után, most már bánnám ha lelőnék. Remélem nem fogják.
  • Narxis
    #171
    Akkor én nem tom mik a spoilerek. :D Kb. 3-at számoltam belőle de ebből 2 ami nagy de hát akkor passz. Nem várom meg a Blu-ray verziót torrenten hanem elmegyek moziba mert most már látni akarom csak nagyon nem szeretek moziba járni. Nekem túl hangos a mozi...