494
10690197_765922263472624_902687898845065
  • SzinesGeza
    #250
    Gratulálok a logikádhoz!
    A bomba és a szép arcú csaj között vannak különbségek. (Bár ha a kóterből írsz akkor megértelek, csak lyuk legyen, mi?!)
  • skinnyman
    #249
    gay alert? :)
  • cylonflatus
    #248
    Azt hozzátenném így utólag, hogy amikor néztem az epizódot tegnap és fölugrottam ide őszinteségi rohamtól vezérelve volt bennem négy fél Unci meg két sör. De akárhogy nézem nálam ettől függetlenül is nagyon, nagyon jó csaj. Olyat kapna amilyen van, se többet, se kevesebbet.
  • SzinesGeza
    #247
    Azért a bombától messze van. Az arca szép (sminkelve) de nem csinos. Melle nincs, túl széles csípő, alacsony.
  • papi08
    #246
    Mondjuk ezzel az új hajjal annyira már nem aranyos, de háát méég azért na..:P :DD
  • cylonflatus
    #245
    Drága faszom, már el is felejtettem Skye mennyire bomba nő...
  • MerlinW
    #244
    Spartacus-ban jó volt. Talán az egyetlen sorozat ahol láttam tőle színészi játékot. Nem egy nagy szám a csaj.
  • Narxis
    #243
    Sztem nem egy nagy dolog, nekem legalábbis... :D Láttam a Parks and Rec-ben is nemrég meg még pár más kisebb szerepben.
  • ToCsEk
    #242
    nem is írta senki hogy Xena is szerepel az első részben :D
  • Szolnokboy1
    #241
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Simmonst nem írták ki, főszereplő ebben az évadban is. Szerintem az évad közepén vissza fog jönni hús-vér formában, addig Fitz hallucinációjaként látjuk.


    Absorbing Man nagyon cool volt. :)
  • Shep
    #240
    Én ilyesmin nem tudok fennakadni, ugyanis ezek csak filmek, ezekben így kell történnie, hiszen ha nem így lenne akkor 4 részen keresztül csak dns-t analizálnának :)
  • Narxis
    #239
    Azért néha vérgagyi ez a sorozat. Ilyen sajátos világa van, bármi hekkelhető, bármi megtörténhet tehát aki bele tud nyugodni, hogy szinte 0 logika és tudomány van benne annak ez egy szórakoztató sorozat. Én abszolút nem olvastam képregényeket, nem ismerem a világot ami az ilyen szuperhősös sztorik mögött van talán ezért is fogadom el könnyebben.
  • Shep
    #238
    Meglepődtem volna ha azt írod, hogy rossz volt :)
  • Narxis
    #237
    Jah már meg is néztem. Fain rész volt de

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Simmons-t elég bénán írták ki, nem hagy csak úgy ott egy barátot aki bevallotta, hogy szereti és megmentette az életét... talán majd még visszatér de ez így elég béna volt.
  • Csokiturmix
    #236
    ÚÚÚÚú már holnap folytatódik?
  • Shiwo
    #235
    az első 5-6 rész eléggé szotyi lett, de utána beindult és a végére egész jó lett.. ha tartják azt a színvonalat, amit a végére összehoztak, vagy tudják még növelni is, akkor akár zseniális is lehet idővel
  • ForzaInter
    #234
    kár, hogy a sorozat nem az.
  • Shiwo
    #233
    zseniális ez a plakát (: junkie-n találtam

  • Narxis
    #232
  • xido
    #231
    a vh325
    nyilván mindenkin elkezd kijönni valami mellékhatás...kinyílik a csipa :)
  • stargatelost
    #230
    Na senki nem darált utólag? Végre kijött a CA2 a virágboltokban, szóval meg is lestem, aztán jöhetett a sorozat folytatása. Igen, kemény voltam, és szépen elraktam talonba a 16-os rész után, és milyen jól tettem! A film eseményei nagyon durván kihatottak a további epizódokra. Szerintem ez tök fasza, hogy így összevonják a világot, az már nem, hogy mivel a CA nem moziban nézős, így várni kellett emiatt hónapokat. Na mind1, így tömbösítve ütősebb volt az egész Ward szál is, hát durva csavar volt, az biztos.

    Nagyon fasza részek voltak ezek itt a végén, az évadzáró is bejött.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szegény Fitz baszki, remélem nem annyira lesz zöldség. A négert nem nagyon kedveltem meg, se nem érdekes, se nem szimpatikus. Wardot azért még jó lenne a jófiúk oldalán látni. Skye szülei, hmm. Az utolsó jelenet mégis mi volt Coulsonnal?

    Utoljára szerkesztette: stargatelost, 2014.08.30. 20:30:47
  • MerlinW
    #229
    jutubon, a csatorna oldalán, vagy még sehol:)
  • Szolnokboy1
    #228


    de hol a promo??
  • MerlinW
    #227
    2014-Sep-23 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. 02x01 Season 2, Episode 1
  • papi08
    #226
    Láttam a magyar előzetest, és a szinkronhangokat.
    "A magyar szinkrontól ment meg uram minket.."
  • Monoton
    #225
    Spoileres hír
  • PiszkosFred
    #224
    Nem láttam még. Spoilerek miatt haver elmesélte a sztorit nagy vonalakban, de hát ilyen apróságra nem tért ki :) Kösz az infót.
  • Narxis
    #223
    De nekem pont a drámázás tetszett! :D
  • skinnyman
    #222
    CA2-ben levette a kalozpeccset, nem remlik? :)
  • PiszkosFred
    #221
    A kellékes elhagyta a "kalózpecset", csak egy trendi "napszemcsire" futotta :)
  • Sir Quno Jedi
    #220
    Mivel te minden fisemfos ultraszaron ellelkendezel és imádod, így statisztiailag ennek NAGYON durván jó sorozatnak kell lennie ahhoz, hoyg neked ne tetszen... :D Én igazodok is ehhez! :DDD

    Amúgy ez egy vicces, laza sf sori, könnyed hangvételben, semmi komolykodás. Idővel túlságosan is elkezdtek drámázni és ez nem állt jól neki, deee most megint a helyére tették a műfaját. Ehhez kellett a kalózpecses nigga! :DDDDD
  • Shep
    #219
    Hát pedig nyilván nézik, a csatornák nem a jótékonykodásukról híresek, még ha volt is már rá példa de azért nem ez a jellemző.
  • Narxis
    #218
    Voltak azért jó részek de így elkomolytalankodni a végét... éppen csak nem kezdtek el énekelni és táncolni. A Leslie Nielsen-es filmhasonlat jó csak míg azon nevettem ezen sírok annyira szar volt.

    Ritka az amikor nem tetszik egy scifi sorozat, az meg még ritkább ha egy évadzáró nem tetszik benne szal nem vok az a fikázós fajta de itt padlót fogtam.
  • skinnyman
    #217
    Eleg fasza volt ez, tetszett :)
  • Sir Quno Jedi
    #216
    Szerintem jó volt.
  • MerlinW
    #215
    Tükrözte az egész évadot:) Nem tudom mi alapján rendelték be a másodikat... egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt annyian nézik, hogy megérje, de hát fura világban élünk:)
  • Narxis
    #214
    Ez meg milyen fosadék évadzárás volt már? Bedrogoztak az írók vagy mi? Ez így nagy szar volt, egy okádék.
  • Shep
    #213
    Én kicsit csalódtam az utolsó részben, jó volt de vártam valami nagyobb csavart, rejtélyt a végére, mint amit kaptunk, mert ez ami összedobtak kb a sorozat elejétől várható volt, hogy lesz ilyen.
  • Fabio Capello
    #212
    szerintem poénnak jó volt, én irtó nagyot röhögtem rajta :D
  • Shiwo
    #211
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát igen, elég érdekes személyisége lett így

    és a "főgonosz" végső elintézése is egy Leslie Nielsen -filmre hajazott...