649
kep
WIKI | STEAM | THE FOREST TÉRKÉP | STEAM

Akik most kezdik,azoknak gyakorlás képpen,kannibál nélküli üzemmód:főképernyőn beirni hogy:veganmode (visszaállítás a meatmode parancsal lehet)
Permament death elérése:főképernyőn ezt kell begépelni:rawmeatmode

194.163.161.14:33315
Ironman Sons Of The Forest Server
jelszó:eper
  • Ironman2
    #284
    Nálam mondjuk el se menti a játékot,lehet a mert wirágbolti?
  • Ironman2
    #283
    Mikor odaértem a táborba,és megszólalt a zene,majdnem berezeltem,pedig nincs egy árva ellenfél se.D
  • Lokker
    #282
    flare gun-t megszerzed onnantól nem zavarnak sok vizet
  • Ironman2
    #281
    Én most veganmodban tolom,legalább így nem zavarnak a hüle kannibálok.Felépitek egy komplett bázist,aztán felőlem jöhetnek.D
  • Ironman2
    #280
    aha,kösz!
  • Lokker
    #279
    tábortűz, nyuzi kézbe és C
  • Ironman2
    #278
    Hogy kell megsütni a nyers nyulat?
  • Ironman2
    #277

    Version 0.04

    Features and changes:

    New A.I. behaviour, mutants will sometimes go home to sleep during day along with other new routines.
    Distorted mutants can now be killed with regular weapons.
    Distorted mutants more aggressive and deadly in combat and have expanded actions.
    Better ambient lighting. Trees and large objects diffusely occlude skylight. (experimental)
    Pause menu now actually pauses game.
    Enemies use rocks more often to jump attack at player.
    New female enemy type added.
    Better distribution of enemies throughout the world.
    Constructed bench now works and players can sit to regain energy or watch sunset.
    Increased axe damage against enemies.
    More variation to female cannibal models, added procedural breasts size system.
    Improved Rabbit/Lizard distribution and optimized CPU usage.
    Improved sky and sun look.
    Improved dead cave lighting and cave 2 lighting.
    Better cave textures and rock look.
    Dead cave prop fixes, fixed some incorrect rock placements.
    Improved load times and added loading percentage amount.
    Re-balanced hunger drain.
    Better cave ground with flowing water and more detailed textures.
    Enemies will now push small items out of the way instead of getting stuck on them.
    Dead sharks now ragdoll.

    Bugs:
    Fixed rain sound never going away even after rain stops.
    Fixed bug where some partially built structures couldn’t be completed after loading a saved game.
    Fixed animals sometimes disappearing in regular and vegan mode.
    Fixed issue where you could still shoot flare gun or use other weapons when pause menu was open.
    Yacht random position won't change now or get lost when saved game is loaded
    Fixed all effigies turning into arm effigy on load
    Fixed E to add icon showing up if holding a rock or stick even if items not needed in building
    Fixed cave drips continuing to play even when not in cave
    Fixed fish swimming outside of pond near cliff section
    Fixed fullness always starting at half when loading a saved game
    Fixed moonlight sometimes missing completely
    Fixed stick marker vanishing on loading saved game
    Fixed missing collision roof of cabin
    Fixed player flying in air after chopping dead bodies
    Rain effigy effect should now work and will wear off after time
    Cannibals spawning in villages no longer ‘pop’ when waking up
    Fixed creepy female model attacks sometimes not hitting player
    Fixed bug where bird landing on hand would sometimes stop axe from working
    Fixed enemy head and leg pickups sometimes appearing as arm pickups
  • Scareface
    #275
    5 kulcsért vettem 3 hete,most is annyiba fáj outposton.
  • Ironman2
    #274
    ITT most 3300ft a játék!
  • PeeTeR
    #273
    #268 -ban linkelte a srac a sajat videojat, raadasul elso resz, kommentar. ezen kivul...? vedd mar a faradsagot, hogy megnezed. "Kivel mész stb? :D " egy kibsztt keritesdrottal aminek VAN FEJE.
  • Haulin
    #272
    Nem sok infót találtam a játékról, csak videókat, de semmi bemutatót. Miről szól a játék azon belül, hogy túlélős? Kivel mész stb? :D
  • Ironman2
    #271
    Ez is jó!
  • bozsoki93
    #270
    Upsz, rossz urlt szúrtam be, kérem a moderátor javítsa ha tudja, köszi.

  • NiceBoys
    #268
    Srácok, ez egyáltalán nem tűnik rossznak. Horror feelingje van, túlélő játék és magadnak kell mindent csinálnod. Kicsit mintha a Lost-ból kaphattak volna ösztönzést a fejlesztők, de baromi jóra sikeredett még a játék Alpha verziója is. javítanivaló ámbár van, de szorítsunk a fejlesztőknek, hogy egy tökéletes és felkapott játékot készítsenek el, amibe érdemes időt és pénzt befektetni. :)
  • Baxo
    #267
    Meg nézem én is ezt az építkezést. A fejszés barlang területről tudsz lőni képet?
  • Lokker
    #266
    Sikerült megtalálni azt a barlangot ahol az a fejsze van, így teljes a "kollekció". Találtam egy másik barlangot a part mentén. Hát az elég creepy volt. Játékbabák mindenhol és 3 összevarrt vagy mifene ember ilyen 6 lábú lény és nem lehetett lelőni flare gun-al mert valami elhárító pajzsa van. Szóval iszkiri volt kifele mert egy ütéssel fél HP-t levette. :)

    Elkezdtem falat építeni de ez az új módszer hogy csak merőlegesen vagy párhuzamosan lehet tenni nem gyere be. Ki lehet okoskodni hogy ne akarja úgy tenni de akkor alig látod rendesen hogy jól raktad-e. Van valami gomb amit közbe nyomni kell hogy ne úgy akarja rakni vagy bekapcsoltam valamit?
  • Lokker
    #265
    Barlangban lehet találni, első "halálnál" ahova levisznek ott szokott lenni. Bár most nem tudom mert már random hogy melyik barlangba kerülsz elvileg.
  • Baxo
    #264
    van egy a repülőben, egyet tudsz csinálni, a harmadikat hol találtad? Láttam trailerben, de nem találom :(
  • Lokker
    #263
    Nem, nyilván ilyen lesz a végleges. :) Amúgy csomó távolabbi helyre ha menni akarsz, akkor dob egy üzenetet hogy MÉG nem mehetsz oda majd később. Én eddig 3 féle fejszével 1 dárdával és a flare gun-nal találkoztam.

    Igazából nem is értem mit vársz egy alpha fázisban leledző játéktól.
  • Lorden88
    #262
    Kannibálok ide vagy oda, jelenlegi formájában engem ez 2-3 óránál tovább nem köt le. Remélem a véglegesben többféle fegyverek, állatok, bogyók, esetleg ellenfelek, nagyobb terület, tárgyak, küldetések/célok se ártanának.
  • Baxo
    #261
    ha jönnek a kannibálok meg azok a cunya ocmányságok, akkor nem lesz az unalmas :D
  • Panzeradler #260
    Remélem nem csak az én fejemben fordult meg a "battle royal" mód ötlete hanem a készítőkében is. Map adott, mindenki lezuhan és mehet a túlélés. Tök jó PvP mód lenne.

    Azért valljuk be, fakivágás és bázis építés még coopban is unalmas lesz egy idő után(SZERINTEM).
  • Avenger
    #259
    0.03-ban nekem múltkor fent volt a hajón, az orránál, kb ott ahol eddig áteshetett rajta valami bug miatt. :) A másik a repülő pilótafülkéjénél van. A harmadik amiről tudok meg a barlangban, ahová bevisznek az első "halálodkor".
  • Scareface
    #258
    Az orra alatt található.
  • Lokker
    #257
    flare gun-t hol lehet találni? néztem azt a romos yachtot de ott nincs se rajta se alatta.
  • fantomvampire
    #256
    paraszt a gyerek ... :D
  • Lokker
    #255
    Most láttam először olyat, hogy egy bennszülött a halott bennszülöttet zabálta. Egyedül volt, mondom megölöm kell a feje. :D

    Elég bizarr látvány volt. :D
  • Lokker
    #254
    Próbálgattam a kezes effigyet és betöltésenként 1x lehet meggyújtani és az egyetlen effigyem amihez kellet minden testrész átváltozott csak kezesre. Halálnál nálam most lefagy a játék 3-ból 3 alkalommal.
  • Baxo
    #253
    igen lehet és úgy vettem észre, hogy több nem is csak még 3 hal. De az már elég jó. :)

    lándzsat csak találni lehet még sajnos.

    kötél még nincs a játékban.
  • Lokker
    #252
    Egy nyuszi és egy gyík hús lehet egyszerre nálam? Ezzel a 2 új effigy-el a bennszülött kéz be is bugolt nem fogy ki soha és a kezes effigy-et csak egyszer lehet meggyújtani, de rá se hederítenek a bennszülöttek. fejes változatot nem próbáltam. Lándzsát lehet valahogy készíteni vagy csak az van amit találni leehet a parton? Kötelet hol lehet találni? Ruhából nem sikerült semmivel se csinálni, találni meg nem találtam.
  • Lokker
    #251
    New suprise item added to plane = Pedometer
  • Ironman2
    #250
    Na így végre nem idegesítenek a rohadékok! Felhúzok majd egy komplett erődöt,aztán felőlem jöhetnek.Bár inkább szeretek Robinson Crusoe-t játszani.
    Multiban ez mindent fog alázni,de a fegyvereket remélem nem fogják berakni
  • Avenger
    #249
    Érinthet néhány embert, hogy amit írnak igaz. Már nem fagy le töltéskor, ha nincs meg a 4 giga ram, és csak 32 bites az os. Sokat nem teszteltem(céges gép), de 2,5 Gb rammal simán betöltött, és mászkáltam kicsit a repülő roncs körül.

    Persze egy kisebb erőd felhúzása után lehet betelik a kevés ram és fagyni fog.
  • Ironman2
    #248
    Az új javításról:

    No enemies mode! Type “veganmode” on title screen to activate (without the “”)
    Player head added! And held items now correctly cast shadows
    New suprise item added to plane
    Yacht location is now random
    Bats now correctly fly out of cave entrances
    Partially built structures are now saved
    Fixed water not accumulating on terrain when raining
    Cassette player can now be turned off by clicking it a second time if it’s already playing
    Log Cabin now has a floor, a door with hinge and a sleeping/saving spot
    Birds will now land on window ledge of your built log cabin
    Molotov will extinguish if in contact with water
    Improved sunset/sunrise lighting
    Two new effigies buildable, simple head on stick and arms pointing to sky
    House boat buildable (Warning : buggy!! - especially with sharks. Also, may sink)
    Stick marker added to custom building, quickly build yourself waypoints
    Coral and seaweed added under water (rough)
    New buildable item : Stick holder
    Inventory can now carry 1 additional stick (to make shelter construction easier)
    Small texture tweaks/improvements
    Shadow distance increased for High and mid settings
    Improved motion blur on held items
    Hanging rope pick ups added to deep in caves
    New cave lighting prop: Laptop
    11 new filmic inspired grade options added to graphic options menu
    Bench now buildable via book section ‘Furniture’
    Single bat prefab added to parts of caves
    Improved lilypad pop-in
    Med pickups now go direct to inventory instead of being eaten on pickup


    Sounds:

    Improved cannibal village track implementation
    ‘Lake’ track added to Geese Lake
    Bash pass at all ambient sound implementation, better transitions, better positioning, fall off and ranges
    Thunder and rain sounds randomized
    Cave audio pass, adding reverb and echo, better balancing
    Underwater sound filter added
    Water footsteps sounds now play when you walk into water

    Performance:
    More memory optimizations should improve stability
    Lowered memory usage further if 32bit windows is detected, should fix crash on opening if less than 4gbs of usable memory is available (note: 4gb usable is still recommended)

    Bugs:
    Head no longer pokes through collision!
    Fixed some items missing from inventory when game was loaded
    Fixed collision where you could wall walk out of plane
    Fixed can’t carry more raw fish message that would appear when you had too many rocks.
    Fixed pond covered in logs
    Fixed left hand held conflicts between lighter, torch walkman etc
    Removed gleam on inventory coins and flares
    Fixed floating garden
    Fixed leaf vertex colors on small leaf hut
    Fixed flare gun falling through yacht
    Fixed log going to -1 if you died whilst holding a log
    Fixed small effigy construction shader being too faint
    Removed grass cutting from opening inventory (was causingcrashes on some pc’s)
  • V43 1105
    #247
    Nem kell vele foglalkozni egy kisebbségi komplexusos paraszt.
  • Ironman2
    #246
    Van linkem az új peccsre,privátot irjatok! Nem rakom be,mert a 3/3-as ügyosztálynak jelenteni fognak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jelentgetős kolléga hozzászólása miatt.nem rakok már linket a játékosok fórumába.Itt olvasható a kommentje:

    http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1403439295&no=4

    Szóval ezentúl ha kijön egy javítás,akkor irjatok privit,hátha lesz letöltőlinkem!

  • Baxo
    #245
    én az új pecset várom :)
  • x3rb
    #244
    Ezt találtam, esetleg akit idegesítenek a benszülöttek.

  • PeeTeR
    #243
    jol hangzik, nagyon