649
kep
WIKI | STEAM | THE FOREST TÉRKÉP | STEAM

Akik most kezdik,azoknak gyakorlás képpen,kannibál nélküli üzemmód:főképernyőn beirni hogy:veganmode (visszaállítás a meatmode parancsal lehet)
Permament death elérése:főképernyőn ezt kell begépelni:rawmeatmode

194.163.161.14:33315
Ironman Sons Of The Forest Server
jelszó:eper
  • Ironman2
    #1
    Egy újabb sandbox survival horror játék! Realisztikus grafikával!

    Honlap



    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=143803558
  • DANIELTRUCKER
    #2
    Az elején a szimpla túlélős része még csak tetcene, hogy fejlődni kell meg túlélni, de ezekért a horrorokért sose voltam úgy oda. Ha csak a szimpla survivor kalandjáték lenne nem pedig ilyen horror baromság akkor azt mondanám rá hogy ötletes Bear Grilses túlélős játék, de így nem lesz a szívem csücske. Egyébként jónak tűnik így graikára úgyhogy 1 próbát talán megér majd, de nem hiszem hogy sokáig tolnék egy ijen játékot.

    Üdv HD!
  • ScarY MAN
    #3
    +fav
  • SötétBarom
    #4
    +fav
  • preziosi
    #5
  • Master91
    #6
    Kegyetlen!

    Oculus riften beszrás lenne aaaa
  • Malakai
    #7
    Mégegy totál kezdő csapat open-world sandbox survival cucca, csak nehogy úgy járjunk, mint a Garry's Incidentel. :P
  • SötétBarom
    #8
    Occulus Rift :OOOO
  • Ironman2
    #9
    már jöhetne!
  • Since
    #10
    Város nagyon, kíváncsi vagyok a crafting rendszerre.
  • Baxo
    #11
    Jöhetne már egy megjelenési dátum. Kegyetlen jó lesz ez :)
  • grebber
    #12
    The Forest early alpha release coming to Steam in a few months, new screenshots are spooky
  • Ironman2
    #13
    http://www.gamestar.hu/the-forest-oculus-rift-tulelo-horror-kepek.html#kommentek
  • Since
    #14
    Érdekes, első körbne azt mondták hogy 2013 év vége fele jön, utána 2014 eleje, most pedig hogy még egy két hónap :)
  • grebber
    #15
    Újabb részletek a The Forestről
  • grebber
    #16
    The Forest - májusban Early Accessen a csodahorror

    Ez nagyon jó lesz (és gondolom ki....ott nehéz is)
  • Ironman2
    #17
    Eh,milyen szörnyek ezek?
  • Ironman2
    #18
    Multiban lenne az igazi,kár hogy nem lesz multija
  • grebber
    #19
    The Forest - baráti áron jön a gyönyörű horror
  • Zenszkij
    #20
    na ez egy jó ár, gratula a készítőknek!
  • Baxo
    #21
  • Baxo
    #22
    Ki, mit tud a játék megjelenéséről? Áll még a május 22. megjelenés?
  • Baxo
    #23
    Találtam egy interjút!
  • TomStorm
    #24
    "Endnight Game’s first game, The Forest, will be released on Steam Early Access next week on May 22nd"
  • Baxo
    #25
    Igen, már várom ;) Amennyi lóvéért adják, alap vétel. :)
  • Mr_no_NaMe
    #26
    Én csak azt nem értem, hogy a rusttal meg a dayzvel karöltve mi a francnak adnak ki fosom alpha verziókat, hogy az életkedved is elmenjen tőle..
  • Baxo
    #27
    Nekem nincs bajom ezekkel az pre alpha verziókkal, sőt jobban élvezem őket ilyen állapotukban, mint mostanság egy AAA címeket. ;)
  • Ironman2
    #28
    Pedig ez a jövő.Már megy a GOG-ra is az Early Acces:

    http://www.gamestar.hu/gogcom-mar-itt-is-az-early-access.html
  • Mr_no_NaMe
    #29
    Hát én nem is tudom...egy kód/bughalmaz Dayz amiben konkrétan semmit sem lehet csinálni működőképesen, vagy egy Rust, amiben meg tudsz építeni négy fakerítést meg két ajtót meg össze tudsz rakni 7 fegyvert.

    Kevés tartalom, de az is bugosan. Nekem ezek elveszik az életkedvemet is, nem csak a játékkedvemet. Reméljük ez nem ilyen lesz, ahogy néztem a videókat azért elég korrektül néz ki.

    Ez ugye nem internetes játék lesz?
  • Baxo
    #30
    Single, de coop lesz a későbbi verzióban.
  • Árnyvadász
    #31
    Ez single player. Egyébként osztom a véleményed az Early Acces keretein belül futó programokkal kapcsolatban. Sajnos ez sem lesz kivétel. Kapunk egy alfa státuszú "szart", mert az gyakorlatilag, amivel lehet valamit kezdeni, de nyilván optimalizálatlan, tartalomban kevés és kiforratlan lesz.

    Aztán szép lassan (mivel nincsenek sokan a fejlesztők) jönnek csomagok, de addigra jó eséllyel már meg is unod azt amit addig kínált a játék.

    Ettől függetlenül azért ezt még megveszem, mert a korábbi hírek szerint nem lesz drága és ennyit megér az, hogy egy szép erdőbe mászkáljak pár órát. Többit meg meglátjuk.
  • SötétBarom
    #32
    Early access akkor működik, ha az eljétől fogva úgy "készülnek" a fejlesztők. Van rá nem egy pozitív példa. Annyi a lényeg, hogy a "core" játék működjön, és a későbbiekben csak "feature"-ök kerüljenek hozzáadásra.. Lásd Kerbal Space Program, Project Zomboid, vagy akár a Minecraft..
  • Árnyvadász
    #33
    Nekem ez nem tetszik az Early Acces játékokban:

    Bár üzletileg jó a modell, mert olcsóbban jutsz hozzá a termékhez, de cserébe ki kell várnod, hogy elkészüljön. Nos ez alatt az idő alatt akár kijöhet olyan játék is a piacra, ami konkurencia és már eleve készen adják. Tehát az akár jobb vétel is lehet.

    Néha annyira tartalmatlan és helyenként bugos a játék, hogy jószerivel nem is lehet annak nevezni, inkább jobb szó rá a tesztfázis, nem beszélve arról, hogy ezek gépigényei is jóval magasabbak az átlagnál, hiszen optimalizálási fázishoz még nem jutott el a kiadott verzió.

    Hamar meg lehet unni őket és utána már nehéz visszatérni a kész produktumhoz, mert már "ki lett játszva".


    Ami tetszik:

    Néha egészen különleges játékélményt adnak. Akár jobbat, mint az AAA címek, de persze ez szubjektív, de találkoztam ilyennel. Néha az állapotuk is egész tűrhető, mondjuk ezek már béta státusz fele tendálnak, ami mindenképpen egy végelegesebb verzió összképre.

    Olcsók és egész jó ötleteket valósítanak meg, kifejezetten érdekesek is, akár újszerűnek is mondhatók. Egész sok stílus befér az Early Acces keretein belül, amikből biztos mindenki megtalálja a számításait.


    Végszóként:

    Nem tartom rossz dolognak, de igazából jónak sem, mert nagyon felemás a felhozatal és eléggé hígul is. Egyre több ilyen játék van és sok köztük olyan ami egyszerűen nem üti meg a várt színvonalat. Természetesen itt is van kivétel, a Minecraft kiváló példa és lehetne még mondani többet, de a szomorú az, hogy nem sokat. De tény, hogy van/vannak ilyenek is, amik valóban jó játékok. Itt is sokat számít persze az ízlés, meg az is kinek milyen stílus jön be.


    Azért én még mindig azok táborát gyarapítom (sok early acces játék kipróbálása és megvétele után), akik jobban szeretik, ha legalább béta, de leginkább teljes verzióban szeretik látni a produktumokat. Amiket utána persze nyugodtan foltozgathatnak, de alapjában véve az már egy teljes verzió.


  • Baxo
    #34
    "Ami tetszik:

    Néha egészen különleges játékélményt adnak. Akár jobbat, mint az AAA címek, de persze ez szubjektív, de találkoztam ilyennel. Néha az állapotuk is egész tűrhető, mondjuk ezek már béta státusz fele tendálnak, ami mindenképpen egy végelegesebb verzió összképre.

    Olcsók és egész jó ötleteket valósítanak meg, kifejezetten érdekesek is, akár újszerűnek is mondhatók. Egész sok stílus befér az Early Acces keretein belül, amikből biztos mindenki megtalálja a számításait.
    "

    Ugyan ezen a véleményen vagyok :)
  • grebber
    #35
    Early Acces nagy hibája hogy sokan belebuknak és hiába vettünk meg xy cuccot soha nem készül el.

    Interstellar Marines is ilyen igaz szaréhugyé vettem bundleba de single playert és coopot kb azóta se tették bele pedig ígérték. Kb soha nem is lesz befejezne.
  • Mr_no_NaMe
    #36
    Számomra Mount & Blade volt az a játék ami a kis sufnifejlesztős dimenzióból kikerült ingyenes alpha "valamiből" egy pénzért megvásárolható, rendesen idővel hypolt nagyjáték lett.

    Az elején ingyenes volt, alpha volt, akkor is el lehetett vele játszogatni, de játéknak nem nagyon nevezte senki, de nagyon nagyon jó alap volt. Később mi lett belőle? Egy egyedi, kurva jó stratégia/rpg/akció anyámkínja amit 3 havonta előveszek. De az is csak akkor lett fizetős mikor befejezték.
  • Baxo
    #37
    Holnap megjelenés! YES!!! :)
  • Baxo
    #38
    Most néztem a Steam-et és eltolták pár nappal... :(

    "Elérhető: May 30 2014"
  • SweeneyTodd
    #39
    http://www.gamestar.hu/the-forest-elhalasztottak-a-megjelenest-de-meg-mindig-gyonyoru.html
  • Baxo
    #40
    csak raknák már fel az oldalukra 14,99 dolcsiért és tolnám is nekik a manit :)