649
kep
WIKI | STEAM | THE FOREST TÉRKÉP | STEAM

Akik most kezdik,azoknak gyakorlás képpen,kannibál nélküli üzemmód:főképernyőn beirni hogy:veganmode (visszaállítás a meatmode parancsal lehet)
Permament death elérése:főképernyőn ezt kell begépelni:rawmeatmode

194.163.161.14:33315
Ironman Sons Of The Forest Server
jelszó:eper
  • PeeTeR
    #201
    bocs a "majdnem" kimaradt. mert ugyan a hivatalos intezkedesrol szolo felszolitas megerkezett de ugyvedi uton ugy nez ki, hogy minden rendben
  • Ironman2
    #200
    Na ennyi off elég volt,maradjunk a témánál!!
  • PeeTeR
    #198
    tavaly kaptunk egy 500euros buntetest azota ovatosabb vagyok :D
  • Ironman2
    #197
    Ja,az más! Miért nem használsz proxyt? Vagy VPN szervert? Kutya nem fog látni
  • V43 1105
    #196
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ROFLMAO :-D Én is elhúznék innen a getszibe .. ://
  • PeeTeR
    #195
  • V43 1105
    #194
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hol a fenébe vagy te? :D Max holnap este tudom feldobni a releaset dropboxra.
  • Ironman2
    #191
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Melyiket irod,mert a TPB-s is be lett linkelve elöbb,és arra is jött quickfix!

  • PeeTeR
    #189
    leszedtem, nem joe u.u
    marmint csinaltam gyorsba egy campinget, vissza is tolti, de folyamatosan beleragadok a grafikaba, kihullok a palyarol es ennyi :D

    szerintem varakozo palyara allok
  • Ironman2
    #188
    Engem most nagyon szar helyre rakott le megint.Sziklák tetejére ahol szinte alig volt növény,fáért is beljebb kellett menni,hát persze hogy észrevettek a mocskok,még víz se volt ahol lemossam véres kezemet.D 3-an estek nekem,semmi esélyem nem volt.Az elején nagyon nehéz a játék,alig várom hogy smg-vel irtsam a rohadékokat.(ami gondolom nem lesz a játékban)
  • V43 1105
    #187
    Körbeépítjük fallal :-D
  • Ironman2
    #186
    Valaki készített már tutajt?
  • Ironman2
    #185
  • PeeTeR
    #184
    en segitenek nekik kiherelni iront ;p
  • V43 1105
    #183
    Jöhetne már bele multi, vígan nézném ahogy Ironmant kergetik a bantuk :DD
  • Ironman2
    #182
  • PeeTeR
    #181
    cupp es koszonom szepen :D
  • Ironman2
    #180
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    ez a legfrisebb verzió,szedd le újra!


    The.Forest.v0.01b.Quickfix.Update.2 (06.06.2014)

    https://www.firedrive.com/file/CF52C47448F8125E

    573mb nem sok szerintem

  • PeeTeR
    #179
    el vagyok veszve a kiba.. nonstop mini/micro hotfixekben.
    most akkor mi kell pontossan ahoz hogy minden rendben legyen amihez eddig fix jott ki? csinalj mar egy listat legyszives linkekkel HA van idod. puszikoszi :D
  • berlinboy6329
    #178
    Hát akkor úgy néz ki ez most kimarad.
  • Ironman2
    #177
    Videókártyadriver frissítés sem árt hozzá!
  • Ironman2
    #176
    Memória kevés! Ma már nagyon kell a 8gb RAM,főleg az Unity motorhoz! Nekem 4gb rammal is beszaggatott a 7Days to die,le kellett minimumra vennem minden beállítást hozzá! Azt is ugyanez a motor hajtja! Nálam most minden highre van állítva,és tökéletesen fut a játék!
  • berlinboy6329
    #175
    Sokszor olvastam már ezt. Mégis elég volt mindig.
  • V43 1105
    #174
    2gb ram. Minimum 4 kell neki, ajánlott a 8... :D
  • berlinboy6329
    #173
    e8200 proci
    2gb ram
    hd3870x2 vga.

    Ja, ráférna gépfejlesztés, de nem ennyire. Életemben nem láttam még ilyen szarul futó játékot.
  • Avenger
    #172
    Ha megírod milyen géped van talán még segíteni is tudunk. :)
  • Árnyvadász
    #171
    Gépfejlesztés.
  • berlinboy6329
    #170
    full minimum, 2fps bravó. Játszhatatlan kalap sz az egész. Resetelnem kellett a gépet, mert 5 perc töltés után lejátszotta a repülőgép lezuhanásának a hangját fekete képernyő mellett, aztán 5 perc múlva megjelent az első képkocka, ami kb. percenként ment a következőre. Gratulálok. Másodikra 5 perc töltés után elértem, h 1-2 fps-sel menjen..játszatatlan. Ilyen szarul játék még nem ment. Egyedül az Alan Wakere emlékszek, hogy ekkora sebességgel ment, mikor véletlenül maxra húztam az Anti-aliasingot, utána alig tudtam levenni, mert kb fél FPS-sel ment az egész játék. Vmi ötlet esetleg?
  • Ironman2
    #169
    Igen,ez már kijavítja rendesen a mentést
  • Avenger
    #168
    Úgy tűnik már jó a mentés teljesen. Legutóbb már megmaradtak a molotovjaim. :)
  • KiruHoshino
    #165
    1 tipp. Én mindig a barlang széle mentén haladtam. Ott nem leszel veszélyben. Ha ügyes vagy akkor meg fogod találni a kijáratott. :)
  • Ironman2
    #164
    1 napot se éltem túl,szemét kannibál 2-3 ütésre kivéreztetett,majd a barlangjukban ébredtem,ott meg olyan sötét van hogy gyújtóval is alig lehetett látni,beléjük is futottam.D Hogy lehet onnan kimenekülni?
  • Ironman2
    #162
    Engem most a tengerpartra rakott le a gép a játék elején.Egy rohadt kannibál mindig megtalál.Szerintem direkt scriptelve van így!
  • Zenszkij
    #160
    na jó megveszem én is :)
  • KiruHoshino
    #159
    Nekem eredeti van de miután betöltöttem a mentést egy csomó item eltűnt.

    Csapdát hogy lehet újra aktiválni? Köszi a választ.
  • Since
    #157
    Bízzunk benne hogy két héten belül javítják a bugokat és pluszba jönnek új dolgok :)
  • Árnyvadász
    #156
    Én még régebbi (mentés nem volt - az újabbat meg idő hiányában nem tudtam kipróbálni) verzió alatt tapasztaltam olyat, hogy ha új területekre mentem, fedeztem fel a szigetet, egyszerűen alig volt állat a környéken. Ha volt is pár nyúl, akkor meg nem tudtam megenni sütés után, mert nem jelent meg a C gomb, amivel el tudtam volna fogyasztani. Szóval idő kérdése volt csak a halál.

    Bőröndökről jut eszembe, van amiben elemlámpa volt, az lényegesen több fényt ad. A fényerő sorrend így alakul:

    Öngyújtó>Elemlámpa>Jelzőfény

    Én a készítők helyében betennék még egy világítást biztosító eszközt. A világító rudat. Amit a barlangászok, búvárok is használnak. Meg kell hajlítani és világít zöld fénnyel. Mert a flare (jelzőfény) nagyon jó, de nagyon hamar kialszik.
  • Avenger
    #155
    Mentés betöltése után nekem sincsenek állatok, egy idő után teremtek, de az is max egy nap volt. Rá kell rabolni a bőröndökre akkor, tele vannak csokival. :)
  • Since
    #154
    No észrevettem egy újabb bugot / problémát, az istenért sem találok food resourceot, itt gondolok halacskákra, nyulakra illetve a többi állatfajra.
    Hiába kezdek egy új játékot nem spawnolnak az állatok, és így pár nap után meghalok.
    Viszont ami pozitívum az a kannibálok felderítési útvonala, szerintem itt javítottak valamit, mert az első fix előtt megtaláltak bárhová telepítettem a bázisomat, most pedig szépen ki lehet őket kerülni, illetve ha elrejtem a shelteremet nem vesznek észre.
    Várom a következő hotfixet :)
    Egyébként valaki találkozott hasonló problémával?
  • Since
    #153
    Új hotfix a mentésre :)