649
kep
WIKI | STEAM | THE FOREST TÉRKÉP | STEAM

Akik most kezdik,azoknak gyakorlás képpen,kannibál nélküli üzemmód:főképernyőn beirni hogy:veganmode (visszaállítás a meatmode parancsal lehet)
Permament death elérése:főképernyőn ezt kell begépelni:rawmeatmode

194.163.161.14:33315
Ironman Sons Of The Forest Server
jelszó:eper
  • AntiHero
    #152
    Utána jó lett a víz, 2-3 nap már nem volt bugos :D
  • Fókameister
    #151
    Ezer hála mindkét lehetőségért! Köszönöm szépen!
  • Avenger
    #150
    Látom a vizet nem csak nálam rontotta el az új patch. :)

    Amúgy tényleg megtalálnak jó eséllyel az első éjszaka, most felmásztam az öbölben lévő vitorlásra, mert nem lett kész a menedékem estére, és simán odasétáltak a vízben, aztán a víz alatt szaladgáltak körbe, mikor megláttak.
  • AntiHero
    #149
    Végre van mentés :) Így el is kezdtem a túlélést, 4. napnál tartok. Íme az első nap

  • Since
    #148
    Elég bugos még mindig a mentés, ha sikerül betöltenem a játékállást mindent elvesz az inventoryból és néha grafikai bugos is vannak :)
  • Baxo
    #147
    egy kis menü zene másképp :D

  • Ironman2
    #145
    Ja ez nem torrent amúgy hanem közvetlen letöltés,és telepítős is! Nekem fél perc alatt lejött!
  • Panzeradler #144
    Na ránéztem a játékra(kb 10percet mert amint jöttek a kannibálok alt f4ztem és mentem a sarokba sírni)

    Az ötlet fenomenális, eddig ennyi is elég volt ahhoz, hogy megvevős legyen ha kész lesz a coop része és rendes ütemben haladnak a fejlesztéssel.

    Nagyon pozitív dolog, hogy az őskövület gépemen(ahtlon 64 x2 4200+ hd7730, 5gb ram) alapból highra aa shadows af minden hülyeséget maxra rakott és tökéletesen fut, és jól is nézki. Remélem marad is így.
  • Ironman2
    #142
    Hey Everyone, Here’s our first small update to ‘The Forest’. While we were working on the saving issues we also had a chance to fix a few other things. Here is the changelog for the “hotfix”:

    Saving at small shelter now works
    Fixed issue where camera would spin during plane crash if a controller was plugged in
    Fixed enemies sometimes disappearing after a few days
    Improved tree collision
    Fixed log cabin floating
    Fixed some leaves not connected to trunk
    Improved stuttering/performance
    Removed lights from blue cave creatures
    Fixed trees vanishing when exiting caves
    Fixed bug where cave sounds could be heard above ground
    Spelling mistake on shelter ‘warmth’ in book
    Improved collision in some cave areas
    Fixed missing cliff detail texture
    Ocean shouldn’t loose render texture on start
    Water visuals improved
    Fixed enemy head duplicating when picked up
    Fixed glitch where you could make infinite flare guns
    Fixed enemy head icon not centered, and showing an arm instead of a head
    Heads/arms and legs now go to inventory instead of being directly equipped
    Bird on hand does not appear as often

    When saving, exiting to Windows and booting up your save again the following occurs:

    - You load in with a half full stomach
    - You lose most of your inventory items (I lost flare gun, fish, molotovs, axe, cloth, alco etc)
    - You lose any unbuilt structures [I had a log cabin only needing 15 more logs :(]
    - I also lost a BUILT structure, being the log holder that was setting next to my unbuilt log cabin..?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    The Forest (Endnight Games Ltd) (ENG) [Alpha/Steam Early Access] 0.1b - Games-Gen:

    http://games-gen.com/torrents/viewtopic.php?t=36
    or torrent:

    http://rghost.ru/56183201



  • Fókameister
    #141
    Akinek nem eredeti a játéka az honnan tudja megszerezni a hotfixet?
  • Avenger
    #140
    Igen valami ilyesmi:
    "That's how the game works right now, it requires more than 2 GB Virtual Address Space as single process and 32bit can't offer that by default but Microsoft made it possible to increase the VAS to 3 GB which will solve the issue in most cases. Maybe the devs find a way bypassing this limitation Microsoft put in place, it's not a issue with the game itself, it's a issue within Windows. 64bit OS offers larger VAS by default and can address more to a single process."

    Steam fórumról. Van hozzá trükk, de csak akkor működik ha 4Gb ram van a gépben legalább, persze akkor meg minek lenne 32 bites OS. :)
  • Baxo
    #139
    egy másik oldalon kommentek között olvastam:

    "Semmi köze hozzá a RAM-nak. Nem tudom, hogy az oprendszer segített-e, hogy átváltottam 64-esre, de működik nekem. Ugyanazt csinálta, mint a többieknek. Töltőképernyő és kivágott az asztalra. A Murdered Soul Suspecten szerettem volna játszani, ami igényli a 64 bites rendszert így feltettem. No igen csak, hogy nem akart elindulni. Aztán le kellett szednem pár Visual C++ meg mit tudom én miket, hogy elinduljon és azóta működik a Forest is."
  • Avenger
    #138
    Négyet írnak minimumnak. Későbbi optimizálásokkal lehet futtatható lesz kevesebbel is, de nem sok esély van rá.
  • Mr_no_NaMe
    #137
    Az viszont lehet ._. 2 giga rammal akkor semmi esélyem? xD
  • Avenger
    #136
    Azért fagy a legtöbbször, mert kevesebb mint 4 Gb memóriád van. Van valami regedites fix, amivel elindul, és csak akkor fagy majd le, amikor betelik a ramod, de az kb fél perccel a pálya betöltése után történik. :)
  • Baxo
    #135
    Kint van az ígért hotfix. Működik a mentés, csak annyi, nappal lesz ha visszatöltöd a mentést és a kivágott fák újra előjönnek+ eltűnnek a tárgyak amiket összegyűjtöttél eddig. Ha valamit elkezdesz építeni, akkor azt fejezd be és úgy mentsd el, mert az is eltűnik . A bennszülöttek végre nem tűnnek el ha leraksz egy totemet, viszont most már szinte mindig támadnak, szóval résen kell lenni. Jó pont, hogy ugyan nem lehet visszarakni működésbe a csapdákat ha elhasználtad őket, de ha újratöltöd a mentést akkor újra működnek
    Van még rajta mit csiszolni, de jó már így is.

    Trailer 3 megnéztem és van benne bot, aminek a végén a fogak vannak beillesztve. Gondolom azok a fogak amiket kiversz a kannibálok szájából . Ebben a verzióban még nem lehet összekombózni őket. Plusz hiányolom a véres baltát belőle. Meg vannak ilyen magasabb farönk építmények amiket még felfedeztem, de a jelenlegi verzióban nincs benne, mintha kiadás előtt szándékosan butítottak volna rajta és ezeket apránként beépítik, hogy lássuk, hogy fejlődik a játék.
  • Mr_no_NaMe
    #134
    64 biten mindenkinek működik :)

    Dehogy eredeti :)
  • Baxo
    #133
    Nekem személy szerint jól működi, bár 64 bites a rendszerem. Eredeti a játékod?

    beépített térkép
  • Mr_no_NaMe
    #132
    Valakinek sikerült megoldania win7 32 bites rendszeren a töltőképernyőnél kidálózást? Bármit csinálok kidob a játék az asztalra új játék töltése közben.
  • Baxo
    #131
    6/4/2014 UPDATE: They are pushing to have it out today, but it isn't certain. I will update this thread with information as I get it.
  • AntiHero
    #130
    kezdetleges :D
  • Baxo
    #129
    Nem teljesen pontos, mert pl a nyugati parton a hajótól nem messze is van egy barlang bejáró. :)
  • AntiHero
    #128
    Térkép a "jelenlegi" játékhoz
  • Baxo
    #127
    Moltotov nekik és annyi ;)
  • Avenger
    #126
    éjszaka minden kis táborban spawnol egy vagy két csoport, akik elindulnak felderíteni. Ha egy helyben állsz(alszol) akkor tuti megtalálnak, mert bejárják a part nagy részét. Tegnap játszottam egyet, akkor az első éjszakán 5 vagy 6 csoport járt a környékemen, abból az első négyet sikerült kikerülnöm(nem is jöttek annyira közel, igaz a tüzet nem is gyújtottam meg), de az ötödik már túl közel jutott, de azok is csak a partra mentek le és megláttak út közben.
  • Since
    #125
    Egyébként Titeket is megtalálnak az első éjszakán? Elrejtve építettem fel a bázisomat, de rögtön megtaláltak ahogy aludtam, és egyszerre 5en betámadtak :)
  • Baxo
    #124
    Meg az lenne a jó, hogy minél tovább éled túl, annál többen jönnek és mondjuk 10 nap eltelte után, már a mutánsok is előjönnének a barlangokból. :)
  • Avenger
    #123
    Ha jól értem, akkor majdnem kész a save fix, meg mellette kijavítottak/kijavítanak még pár hibát, pl a kannibálokkal kapcsolatban is. Remélem a kihalós bugot oldják meg.
    Amúgy mutánsok, szóval simán bírhatnak sok ütést. Bár molotovból elég nekik egy.
    Ha kijavítják a mentést, a végtelenítve duplikálható cuccokat meg az eltűnő kannibálokat, akkor már egész jó lesz.
  • KingPunisher
    #122
    Bizony elég ellentmondásos a dolog. A hangulat szerintem verhetetlen de a megvalósítás bizony még elég hiányos. Én azért megvettem kíváncsi vagyok, hogy fejlődik mit tudnak kihozni belőle.
    Iszonyat jó játék lehet ebből, de sajnos lehet csak az ígéret marad..
  • Since
    #121
    Úgy volt hogy hétfőn - kedden jön a save fix, de még nincsenek kész vele...
    Olvasgattam egy picit a steam fórumot és eléggé ellentmondásos vélemények vannak a játékról. Pl. valaki azt állítja hogy a kannibálok skriptelve vannak és mindig megtalálják a játékost, teljesen mindegy hogy egy fa vagy szikla mögött búj el, valakinek meg sikerült pár napig megúsznia az incidenst. Sajnos engem is már az első éjszakán megtalálnak, pedig nagyon elrejtve építettem fel az alapbázist, úgyhogy nem tudom mi az igazság :) Ami még számomra furcsa, hogy kb 50 csapás után terülnek el ami eléggé unrealisztikus, de alapjában tetszik a játék és van benne potenciál, kíváncsi vagyok mit fognak kihozni a játékból, az alap koncepció nagyon jó.
  • Ironman2
    #120
    gyorsfix van,de az a mentést még nem javítja!
  • Baxo
    #119
    Pedig jöhetne már :)
  • Since
    #118
    Na ez akkor még eltart egy darabig szerintem :)
  • Baxo
    #117
    ETA ON SAVING HOTFIX *UPDATE 6/2/2014*
    Here is the official statement on the ETA of the Save fix, as well as what was in the small update we recently recieved;

    "Ben made a really quick bug fix, We had some really minor clean up issues and some steam technical issues. There's going to be the proper hot fix with saving loading and some performance improvements Monday or tuesday"
  • Baxo
    #116
    Az nekem is előjött :) . Rakat mindent építettem és egy idő után hiába rakok le bármit, nem engedi felépíteni csak az a fehér cucc marad, tehát a tervrajz. :) Meg nekem így be is lassult, meglehetősen beesett az fpsem. Lehet túl sok mindent építettem és azért. :)
    Nyúl csapda azért nem működik, mert nem is lehet teljesen elkészíteni. Hiányzik a kötél elem, meg a hajót sem engedi. A Farm először azt hittem nem müxik jól, de várni kell vele és gyümölcs bokor nő rajta. :) A Kannibálok meg teljesen eltűnnek a szigeten ha megölsz párat és megcsinálod a totemeket. Azt hittem ezt javították reggel, de nem. :(
  • Since
    #115
    Igen de a jelzőpisztoly rakéta is "bug"-os, legalábbis nálam unlimited mennyiségő rakétát ad, mintha azt olvastam volna ha tele van az inventoryd duplikálja a cuccaidat ezért soha nem fogynak el a rakéták :)
  • Baxo
    #114
    Most már nem lehet őket elzavarni a szigetről, mintha azt javították volna. Hiába csinálok totemeket, nem zavarja őket, ahogy telik az idő egyre többen jönnek, bár jelzőrakéta pisztollyal szépen hulnak! :D
  • Baxo
    #113
    Szerintem nem lehet elbontani még. Nem írják valahol, hogy mit tartalmaz ez a javítás ami jött ma? Pedig már azt hittem, hogy a mentést..
  • Avenger
    #112
    Nem jött még rá valaki, hogyan lehet elbontani építményeket? Lehet egyáltalán már?
  • Since
    #111
    Jött egy 55mb-os frissítés a játékhoz, viszont ez még nem tartalmazza a mentési lehetőséget, elvileg ma vagy holnap jön...