649
kep
WIKI | STEAM | THE FOREST TÉRKÉP | STEAM

Akik most kezdik,azoknak gyakorlás képpen,kannibál nélküli üzemmód:főképernyőn beirni hogy:veganmode (visszaállítás a meatmode parancsal lehet)
Permament death elérése:főképernyőn ezt kell begépelni:rawmeatmode

194.163.161.14:33315
Ironman Sons Of The Forest Server
jelszó:eper
  • Xsillione #489
    Az melegruha amihez minden kell, mosomedve a spec állat, a krokodilból 4 gyíkot kapsz.
  • Bal0924
    #488
    De van olyan hogy álcaruha.
    krokodil+nyúl+vaddisznó+őz+(és még valami kell hozzá...)

    Akkor ne is erőlködjek hogy egy olyat összetudok szedni/rakni?

    Amúgy a krokodilból 4 gyíkbőr jön. Szóval 4gyík helyett csak 1 krokodilt kell megölni..

    Meddig lehet kihúzni csak mászkálásból és semmi építésből? (néha 1-1tűz és 1xhasználatos alvóhely összedobásával)
    (Eddig majdnem 10nap telt el, és csak az agresszív fajtából öltem, aki rám támadt. max 5volt... Szerintem mindent megszereztem, amit a felszínen összelehet rakni.+a katana, térkép és iránytű. Már csak a fegyvert kéne megtalálnom.)
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2018.05.14. 00:10:02
  • eMPé
    #487
    Nincs külön krokodilbőr, de nem is kell, mert 1 álcához 1 gyíkbőr + 15 levél kell.
  • Bal0924
    #486
    Hogyan lehet begyűjteni a korodilbőrt hogy annak is mutassa?
    álcaruhát csinálnék, ahhoz kellene krokodilbőr és mikor lefejtem a krokodilt csak gyíkbőrt kapok...
  • Rocco27
    #485
    Üdv! 1 hete meghívtak játszani és mivel korábban is szemezgettem a játékkal, így megvettem. Nem csalódtam benne, nagyon tetszik. 3-an kezdtünk el játszani Coopban, de mivel nem akarok várni a Hostra mindig, így indítottam neki egy privát szervert is ami 24/7-ben fut.
    Ha esetleg valaki kedvet kapna csatlakozni a kicsi csapatunkhoz, jelezze. Jelenleg bázisépítéssel vagyok legjobban lekötve, de emellett járom a szigetet és a barlangokat is, hogy jobb cuccokat találjak és haladjak a storyval is. A barlangok közül volt amit végigjártam, de volt ahol elakadtam. Eléggé ijesztőek és nyomasztóak, de csak a nyuszik hátrálnak meg.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2018.05.10. 11:14:01
  • lammaer
    #484
    Szerintem csak hosszabbnak érezted az utazást, kétlem hogy ilyen "feature" lenne a játékban :)
  • Bal0924
    #483
    Amikor futok gyorsabban telik az idő?

    Mikor futás nélkül mentem vadászni, tovább volt világos, mint mikor átfutottam a szigeten.
  • Madi92
    #482
    Amúgy valakinek van kedve coophoz?

    Minden nap este 10 után érek csak rá, 2-3 órára. Max ketten gondoltam mert 3 embert már nehéz összehozni.

    Ha valkinek van kedve írjon PMt.
  • eMPé
    #481
    Apróbb javítások, igazítások az 1.05-höz a magyar fordításban:
    https://data.hu/get/11204652/Magyar.json
  • Bal0924
    #480
    Köszi, közben megtaláltam én is. (nagy nehezen)
  • lammaer
    #479
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én tegnap találtam meg, fenn van a havas felföldön a semmi közepén... nemtudom eredetileg hol volt :)
  • Bal0924
    #478
    Áttették máshová a repülő elejét!?!
    Hol van most?
  • eMPé
    #477
    Hát amiket írtam azok még 1.0 előtti tapasztalatok voltak, lehet hogy nehezítettek a dolgokon azóta. Mindenesetre az 1-2 fős kóstolgatások elől én el szoktam futni/bújni :D annyira nem elszántak hogy sokáig kövessenek, az meg elég ha blokkolod az ütéseket, de ezt biztos tudod.
    Egyébként a sima bennszülöttek ellen 1 nyílvessző a fejbe, ez általában 1 shot 1 kill, a nagy mutánsokat pedig gyújtónyíllal, molotovval, bármilyen tűzzel felgyújtani a legjobb :D
  • lammaer
    #476
    Hát, nyilván a sztorival szeretnék haladni, ha már ugye épitkezni nem akarok :)

    Este a 10-11. napig jutottam, eddig csak gyűjtögetem az anyagokat/vadásztam hogy felpimpeljem a karakteremet. Megölni max a rámtámadó 1-2 bennszülöttet nyirtam ki (ez átlag napi 1)... de mostanra már 6os csoportokban szaladgáló kannibálok vannak, sőt megjelenetek párban ilyen soklábú/sokkarú dögök (ezekbe még nem kötöttem bele).
    Ezek szárint túlontúl agressziv voltam?
  • eMPé
    #475
    "Sietni" végülis nem kell, a játék nem erőlteti rád direkt módon a sztorit, azt csinálsz a szigeten amit szeretnél.
    Egyedül nem is érdemes nagy bázisokat építeni, a több kisebb táborhely hatékonyabb soloban. Ami meg a mutánsokat illeti, a játékostól is függ a viselkedésük; ha te agresszív vagy akkor ők is, de előbb utóbb úgyis betámadnak, bármennyire is próbáljuk a béke nagykövetét játszani :D
    Mi ketten játszottunk egy darabig, megtámadtunk mindent ami jött, ~40 vmennyi napig csináltuk, akkor már 6-8-asával jöttek, nagy mutánsokkal is.
  • lammaer
    #474
    No, belekeztem én is a túlélésbe....szigorúan szinglében.

    Nem nagyon akarom szétspoilerezni magamnak a játékot - mennyire kell "sietni" a játékban? Azt olvastam hogy egyre erősebb/több mutáns jön ahogy halad előre az idő.... most a 6. napon vagyok, bázisom nem igazán van (a repülő közelében illetve a tengerparton a jachtnál van kunyhó meg pár kajáláshoz szüjkséges cucc), és nem is tervezek óriás erődöt épiteni... ha nem muszáj...
  • Xsillione #473
    Teljesen kezdő első próbálkozása az erdőben:
    Forest
  • Ironman2
    #472
  • Norbertboy
    #471
    Köszi, jó arc vagy! ;)
  • Bal0924
    #470
    Köszi, ez nagyon hasznos fordítás.
  • Ironman2
    #469
    Köszönjük a fordítást!
  • eMPé
    #468
    Sziasztok!
    A megjelenés alkalmából készítettem egy magyar feliratozást, innen letölthető. A letöltött fájlt be kell másolni a Steam\steamapps\common\The Forest\lang\ mappába, ahol a többi nyelvi fájl is van. A menüben kiválasztható a jobb alsó sarokban, vagy a beállításokban.
    Még nem játszottam végig vele az 1.0-át, szóval ha van bármi helyesírási hiba / félrefordítás / egyéb hiba, akkor jelezzétek és javítom. Persze bárki beleszerkeszthet, mivel egy egyszerű JSON fájlról van szó.
  • Bal0924
    #467
    The Forest fires a signal flare, escapes from early access
  • Ironman2
    #466
    Akkor gratulálok a fejlesztőknek!!
  • JonasSandor
    #465
    Lehet tolni végre kint van az 1.0
  • Bal0924
    #464
    Jaja.
    Addig nem kezdek bele, míg ki nem adják az 1.0-át.
    Mert akkor kezdhetném többször is elölről.
  • Ironman2
    #463
    Már nagyon ki akarják adni,ilyen gyorsan foltozgatják.D
  • Bal0924
    #462
    The Forest gets a final final final pre-launch update
  • Ironman2
    #461
    Egyébként már lehet élvezni a teljes játék előnyeit,aki most telepiti,ezért van a pre-release patch!
  • Ironman2
    #460
    Hétfőn fogják közzétenni a változások listátját,ami hosszú lesz:

    Pre-release patch

    Hey Everyone,

    This is our first pre-release patch, expect a few more in lead up to release as we try and fix up the last remaining issues.

    This patch contains a ton of fixes, changes, optimizations, new items, new story elements, some new buildables, and a ton of surprises we don’t want to spoil via changelog. We’ll release the full list of changes on Monday along with release.

    Oh and there’s now a locked door on the yacht.

    If you are running a dedicated server, you will need to restart your server with the latest version to be compatible with this patch release.

    As always, please continue to post your bug reports and feedback in the Discussions area of the Community Hub
  • Ironman2
    #459
    Na és holnap eljön a várva várt nap ennyi idő után.Végre megjelenik teljes értékű játékként.Igaz ma még 15 euro,de holnap már tuti 25 euro lesz,szóval gyorsan ugorjatok neki mégegyszer a vásárlásnak!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.04.29. 01:35:26
  • Bal0924
    #458
    Pre-release patch

    Ez nagyon jó hír, lehet újra nekifutok a játéknak.
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2018.04.28. 22:46:07
  • Haulin
    #457
    Valakinek van kedve multiban játszani? Úgy olvastam, hogy esély telen a busikkal szembe szállni egyedül, és nekem is ez a tapasztalatom. Számomra elég érdekes játék. Egy adott területen mozgok inkább, ahol gyűjtögetek. Észre vettem, minél több fát kivágok (esetleg a busiknak a jelképeit), annál többen jelennek meg. Van amikor egész nap nem jön egy sem, viszont van hogy fokozatosan napról-napra többen jönnek. Volt, hogy tízen lerohantak és persze vízközelbe maradva könnyen megmenekültem. Mintha egyre "okosabbak" volnának? :D
  • Ironman2
    #456
    Nekem tetszik a környezet,a gyüjtögetés,a fakivágás,az egyedi craftrendszer,hihetetlen mit ki nem hoztak a Unity-ből.Már az első alfa megjelenés óta ezerrel fut a játék,szépen volt optimalizálva,lehet be is nézek oda nemsokára.
    Néha olyan érzésem támadt,mintha tényleg ott lennék,és él körülöttem a környezet.
  • mester1987
    #455
    Pedig ennyi idő után senki sem érezhetné ezt...de az alap ötlet ámblokk amúgy egyáltalán nem rossz.
  • Ironman2
    #454
    Azért érdekes hogy még 0.73-nál tartottak,aztán hirtelen 1.0 lesz belőle.Kell nekik a lóvé,mert tuti hogy nem 15 euro lesz hanem tizessel több 25 vagy 30 euro.Igy szokott ez lenni,most vegyétek még ápr 30-ig.
  • Bal0924
    #453
    Pont most akartam én is belinkelni..
  • mester1987
    #452
    Na jó, inkább ilyet nem is kérdezek akkor :)
  • mester1987
    #451
    4 év alatt el sem készült?
  • Norbertboy
    #450
    Ne reménykedj, attól még alpha marad, csak az ára fog felmenni!