649
kep
WIKI | STEAM | THE FOREST TÉRKÉP | STEAM

Akik most kezdik,azoknak gyakorlás képpen,kannibál nélküli üzemmód:főképernyőn beirni hogy:veganmode (visszaállítás a meatmode parancsal lehet)
Permament death elérése:főképernyőn ezt kell begépelni:rawmeatmode

194.163.161.14:33315
Ironman Sons Of The Forest Server
jelszó:eper
  • dalmar
    #366
    Reméljük nem vágják ki alólad:)
  • Ironman2
    #365
    Mostmár engem is izgat,egy ember be van jelölve rajta,az lehet mi vagyunk? Amúgy egy magyar szerveren voltam most,elég jól elvoltunk,csak ez a craftolás nehézkes egy kicsit.Szeretem a primitiv dolgokat.Kannibálok még durvábbak lettek ahogy tapasztaltam.
    Itt a kis házunk a fa tetején:



  • Ironman2
    #364
    Mert eltávolitották közben
  • Bal0924
    #363
    Hát ezen én nem látok semmi. :)
  • Ironman2
    #362
    Egy nagyon jópofás videó:

  • Ironman2
    #361
    Szerintem még hülyeség,gondolom majd későbbi verzióba teszik bele,és a gyerek sorsáról se tudunk semmit se,majd biztos lesz valami sztorija (hacsak nem azt akarják velünk elhitetni hogy megették őket a mutánsok,és kannibálok)
  • Bal0924
    #360
    Ezek szerint, nem?
    Lehetséges egyáltalán?
  • Ironman2
    #359
  • Bal0924
    #358
    Sziasztok
    Kerestétek ti az utaslistáról az embereket?
  • Ironman2
    #357
    v0.34 - Defensive gate, Incendiary spears, Better sharks, deadlier Virginia, improved gardens and seed system, bug fixes and lots more.
  • Norbertboy
    #356
    Sziasztok!

    Ingyenes multigaming ts-t ajánlok nektek, klánoknak, spontán csapat játékhoz.

    http://vhk.pw/
  • Ironman2
    #355
    Na kezd izgalmas lenni,kijött az újabb patch!

    v0.31 - New multiplayer clothing variations, player dynamic blood! Roof hole cutter! Multiplayer sleep system. Craftable Snow shoes. Choppable removable stumps! Improved bone fence, bone and skull effigies, combat tweaks, edible birds and squirrels and lots more
  • Ironman2
    #354
  • Dragscorp
    #353
    +1 Ironman (gyerekkori nevén: rozsdás bádog bili) :D
  • Gilmoor
    #352
    +1 Ironman
  • Lokker
    #351
    nekem kb. a kezdetek óta van meg a játék és elég sokat fejlődött. jó kis játék ez megéri az árát
  • Ironman2
    #350
    15 euro a játék steamen!!!
  • Ironman2
    #349
  • j0nNyKa
    #348
    adtam, hajrá
  • Ironman2
    #347
    Köszönöm mindenkinek a támogatást! Remélem hamarosan találkozunk is valamelyik házi szerón,és 8-an toljuk.Kinek van meg a játék amúgy?
  • Lokker
    #346
    +1
  • MarkBlade
    #345
    +1 Ironman!
  • Marshal299
    #344
    +1 Vasembernem !
  • LetiferCogo
    #343
    +1 Ironman 2-re
  • Ironman2
    #342
    Egyébként most 15 euro a játék,és 8 player co-op van benne,azért lehet egymás nevét látni.A sziget hatalmas most már minden része bejárható,kb az ARK féle szigethez hasonlít,csak itt kannibál mutánsok nehezítik meg a dolgunkat.
  • Skynet85
    #341
    +1 Vasember 2-es verziójának!
  • undY1ng #340
    +1 Vasember 2-es verziójának!
  • Ironman2
    #339
    Én voltam egy magyar szerón ahol a bennszülöttek csak guggoltak,és nyögtek,meg se mozdultak,ez most nem tudom mi volt,jelezte amúgy az ellenfél kilétét is,és a házukat is,pvp-re nem nagyon jó,mert mindenki tudja ki hol van.Elég sokat változott,bár a grafika nekem fura most,az elején szebb volt
  • Toni85
    #338
    Én támogatom.
  • Ironman2
    #337
    Majd kérhetnék ide is támogatásokat hogy hg lehessek? Köszi mindenkinek előre is!
  • Ironman2
    #336
    Na akkor ennyi idő után ez is beszerezve!! Még nem vagyok elkésve ahogy nézem egyharmada van csak kész a játéknak.
  • Lokker
    #335
    4 éves gépem van és közepes beállításokkal tökéletesen fut.
  • Madi92
    #334
    Hát akkor gondolom nem szar géped van, mert enyémen nagyon vissza kell fogni a grafikát, hogy meglegyen a 60fps.
  • Norbertboy
    #333
    ARK survival Evolvedhez képest egy álom. Nekem nagyon jól fut a gépemen a rustal ellentétben. A rust csak példa volt a sok közül.
  • Madi92
    #332
    Hogy milyen? Optimalizált? :D Kinetaláld.
  • Norbertboy
    #331
    Nagyon jó játék, eddig nagyon tetszik. A grafikája nagyon jó és optimalizált, ritka ebben a műfajban.
  • Ironman2
    #330
    Nem mindegyik early acces játék szarja a patcheket naponta,hetente.Már az ARK-ban is átálltak a heti megjelenésre,de ha hotfix van akkor azonnal kiadják azt!
  • Ironman2
    #329
    hmmm

    Sok "örli fos" azért nagyon jól termel,és hatalmas rajongótábora van neki,az hogy nem történik semmi azért túlzás,ha nem is jön ki patch,attól még keményen dolgoznak rajta a háttérben,ezt te sem tudhatod előre!
  • grebber
    #328
    Ezek már csak ilyenek. Nem is játékfejlesztők hanem bank. Van amelyik több mint egy éve örli fos. Forgatják a pénzt azt nem történik semmi.
  • TESCOZsomle
    #326
    Sziasztok!

    Úgy tudom egy-egy frissítés után nem lesz használható a korábbi mentés. Ez mindig így van? Mert most lesz egy frissítés nemsokára, amit elhalasztottak holnapra, és jó lenne tudni, hogy megmarad-e az állás.

    Előre is köszönöm!