23053

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I 1.0 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Stabil 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!
  • Random_
    #22164
    A szerverem holnap reggel indul új mappal. Lesz benne PvE és PvP zóna illetve egy terület ahol építünk valami települést.

    A Discordon várunk bárkit szeretettel!
  • hapi
    #22163
    b180= stable
    tehát az utolsó 180-as experimentalt nevezték át stabilnak ha ez segít.
  • havenday
    #22162
    gportal on egyelőre még nem választható
  • undY1ng #22161
    Egyelőre még mindig a b180 verziót írja, úgyhogy gondolom az EU szerverekre később jön(?).
  • undY1ng #22160
    Jobban jársz ha csutkára leszeded és újratelepíted.
  • Infrath
    #22159
    a19 stabilt megnézném én is ennyi idő után ha van a19 stabil magyar szeró ami full pve
    nyitott vok kérlek szóljatok merre hol :)
    jó lenne +20 tagokkal akár discordon is stb.

    (nekem be sem tölti most a hivatalos oldalt, nem tudom megnézni milyen hírek vannak kijött e már valóban stb. , de volt vmi 4giga ápdét )
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.08.19. 17:54:30
  • hapi
    #22158
    Ez nem vicc hanem teljesen megszokott dolog. Aki végzett az már az új patchen akár másik játékon is dolgozhat.
  • undY1ng #22157
    Alpha 19 Stable is out! The build has many great fixes, balance improvements and much more. Here are the full Official Release Notes, and the forum bug reporting pool.
  • vajdaati
    #22156
    Az a vicc, hogy közben meg már A20-at emlegetnek meg 21-et. Madmole meg le meri írni, hogy ő már nem csinál semmit a 19-el, csak a 20-ra koncentrál. Hát basszus, amíg nem tudja kiadni 19-et, ne tervezzen meg dolgozzon előre egy évvel ( jövő tavasz-nyárra ígéri 20-at). Üljön oda ahhoz a melóhoz, amivel el vannak maradva és go... A lagot okozó rengeteg poligonból álló hülyeségek miatt van amúgy az egész késés ( tesztelést is végző modder/admin írta discordon ), mert rájöttek, hogy az új HD cuccok okozzák a brutális beltéri fps dropokat és akár szervert is kinyírhat, játszhatatlanná tehet az ha valaki, akinek egy bika gépe van, telerakja velük a bázisát. Hiába nem látod konkrétan az új képeket vagy a mikrót, kávéfőzőt, betonkeverőt, stb. az egész chunkot leterheli már maga a létezése is. Kivenni ugye gáz lenne őket a nagy hírverések, a "hádésítés" után így tökölnek velük, hogy azért valami esélye legyen a szervernek is elfutnia, meg maradjon FPS annak is aki nem vadiúj, félmillás gépen játszik.
  • undY1ng #22155
    Igen, lehet visszatér az a régi szlogen. :D
  • nibron
    #22154
    írták, hogy melyik év?:)
  • undY1ng #22153
    Milyen jól betartották az aug 15-ös megjelenést. xD
  • oreal
    #22152
    Ha van valami uj szerver akkor szoljatok legyszives. Mar regen nem jatszottam, megneznem szivesen az uj updatet.
  • Random_
    #22151
    18:00-kor live-olok a szerveremről! Szó lesz benne a végleges Alpha19 utáni beállításokról és újdonságokról a szerveren.
    Illetve megnézhetitek hogy milyen élet folyik ott felénk.

  • undY1ng #22150
    Aug 15. a "stabil/full" A19 megjelenés. ÁLLÍTÓLAG.
  • DevEagle
    #22149
    Kívancsi lennék nektek vanillában is van újra fps baj? Azt írják a modderek hogy az új patch miatt az épületekben megint fps dropp van. Van ahol 10 fps vagy felette. Tapasztalat? Én ha játszok war3zuk modpackal ami alapból sok féle zombi meg sok poi miatt természetesen lagosabb gépigényesebb.
  • Ironman2
    #22148
  • undY1ng #22147
    Már 3x válaszoltam csak megint csicska ez az sg. Szóval úgy stabil, amivel azért már lehet is játszani és nincs több experimental ahhoz az adott verzióhoz. :)
  • Norbertboy
    #22146
    Az, stabilan szar
  • Random_
    #22145
    Sajnos ismét új IP-t kapott a szerver, ezen lehet elérni változatlan tartalommal:
    176.57.153.8:26910

    Iron, ha tudod írd át a fejlécben kérlek!
  • DevEagle
    #22144
    "stabil"?
  • DevEagle
    #22143
    Az ugyanilyen épületek még csodásabbak. Mész felé és mire odaérsz üres a placc... Ezt se fogják soha...
  • LaLee67
    #22142
    Szia es Sziasztok mindenkinek!

    A 18-as ban jartom hasonloan, csak kisse rosszabbul. Wipe utan ejjel belefutottam a laktanya melletti aknamezobe. Nekem is mutatta a spawn helyet. Mikor odaertem a maradek aknakat kilovoldoztem, mert nem lattam a hatizsakom. Gyalog atsetalgattam felette ,de semmi. Ahogy asni kezdtem, felrobbantam...csak nem tudom mitol , igy nem kerestem tovabb :)
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2020.08.06. 20:18:59
  • undY1ng #22141
    Aug közepe felé jön a stabil (állítólag).
  • Bal0924
    #22140
    De jó hallgatni a régi lemezt..
    Mármint Jó tudni hogy a régi dolgok megmaradnak illetve visszatérnek.

    Nekem a legjobban a eltünedező fák tetszenek. Attól függ honnan nézzük őket.. Ott vannak és még sincsenek ott.
    A múltkor a semmit ütöttem, látszólag, de ott volt a fa.
  • ntex
    #22139
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A19 b177 will come to EXP soon.

    Here is what to expect:



    B174-b177



    Added

    Office chair update
    Writable Storage Box Insecure to match textures when Writable Storage Box is downgraded
    New gun fire effects for weapons that had been sharing with others
    Missing tooltip for buffArmSplintedTooltip
    Added new icons for new inventory management buttons
    Create digging animation for crawlers
    Rusted Metal Roof Material
    "gfx texlimit" console command
    Move items buttons for containers<>inventory
    Added remnant_house_13

    Changed

    Optimized loot container texture sizes
    Optimized vehicle texture sizes
    Optimized non HD zombie textures
    Optimized animal texture sizes
    Optimized appliances texture sizes
    Optimized commercial texture sizes
    Optimized crafting texture sizes
    Optimized decor texture sizes
    Optimized door texture sizes
    Optimized electrical texture sizes
    Optimized furniture texture sizes
    Optimized gore texture sizes
    Optimized industrial texture sizes
    Optimized outdoor decor texture sizes
    Optimized plants texture sizes
    Optimized plumbing texture sizes
    Optimized resources texture sizes
    Optimized remaining entity texture sizes
    Optimized UMA texture sizes
    Updated existing weapon effects
    Light from gunfire now has smooth fade in\out rather than abrupt click on\off
    Gun fire light adjusted for the new brighter first person lighting
    Removed Suitcase from RandomLootHelpers
    Sleepers always ragdoll on death
    Block ExcludeWalkType uses a name
    Increased duration of the Charismatic Nature buff
    Improved sky fog sun punch through and to work with dark fog colors
    Console command "weather fogcolor" to use red for green and blue if those params not given
    "gfx st budget" to disable streaming before setting budget
    Separated sort button on inventory/containers from the window icon
    "Water Particles" video quality option to "Particles", which now also decreases world particle count
    Deleted chunk water depth object creation, mat and shader
    Updated POIs with new broken concrete texture
    Enabled visual reflex sight for auto shotgun

    Fixed

    SI issue with entertainment center in house_old_ranch_01
    Removed the cabinet texture from the backside of the wall oven
    House_pyrimid_05 has si issue with loot crate in garage
    House_old_modular_08 has an SI issue with trim around the farm plots
    House_old_modular_08 kitchen cabinet helper blocks facing wrong way
    Chair clipping in medium junkyard
    House_old_victorian_03 chandelier is floating
    Si issue house_old_bungalow_02 attic furnace loot cover
    Salvage operations harvest amount does not scale as stated. (removed salvage harvest if the same resource is also on general harvest)
    NRE when trash and car share the same space
    Missing loot timer on store freezers
    Prefab Editor: able to place blocks above workbench helper block
    Marksman and Sniper aim to idle transition fixed.
    Spear attack updated to prevent screen artifacts.
    Timed Charge goes to unholster anim if ammo is available.
    Prefab editor update imposter function causing NRE when prefab is loaded from mods folder
    Crits trigger differently for clients and hosts
    Misspelled credit fixed
    Change right side header text info color to white.
    Backpack should no longer disappear
    Ratchet localization says wrong scrap material given
    Adjusted meshes on trim01.fbx for woodHalfPlate painting issues
    Molotovs no longer explode when dropped.
    Particle System is trying to spawn on player mesh with zero surface area (player arms)
    The description for Lucky Looter Volume 5 is very unclear,
    Remove magnification wording from reflex site
    Localization wrong for inventory on fill (middle choice) button
    CntStoreShelfElectronicsDoubleBottomGoods04 is not lootable and has no hitbox (missing TBlock Tag)
    Building floating base on rockResource block
    All 3 bows polished reload anims, blend times and weapon/player is in sync.
    Sniper, Tactical, .44, Desert Eagle, Pistol and M60 with fixed blends from ADS to reload.
    Crossbows default to a "no ammo" idle after fire.
    Particles in snow and desert cause major FPS drops
    Bombshelter_01 rwgmixer.xml update
    It is not possible to scrap yucca drink and coffee
    Copy sleeper volume' misspelled in Prefab Editor Menu
    Concrete paint and shelving support in salon
    Zfighting in modular 7
    Utility_celltower_01 SI issue
    Fixed Watertower_02 being 1 block too low in Navezgane
    Autoshotgun's holosight
    Texture Quality below Full having blurry streamed textures
    Fire only appears on Janitor Zombie's feet


    ez szemet szúrt:

    Backpack should no longer disappear

    Emlékszem ebbe a bug-ba még A15-ben is belefutottam már, halál után megyek vissza a táskáért ami volt vagy 2km-re a spawn helyemtől, elérem a pontot amit jelölt a térkép és nincs ott a táska... :D Kíváncsiságból elkezdtem leásni a helyen, vagy 20 méterre a felszíntől találtam meg a föld alatt. Szóval nem tűnt el akkor sem csak bespawnolt a talajba. Ugyanez volt A16-ban air dropokkal, ha havas területre esett akkor nagy eséllyel a föld alatt lehetett csak megtalálni valahol. Úgy látszik ez is rendszeresen visszatérő bug...
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2020.08.05. 01:21:11
  • Ironman2
    #22138
    Új experimental jött pár perce,kb 2.2 GB méretű,csak még nincs róla info,majd nemsokára.
  • undY1ng #22137
    Igen, köszi! Megkérdeztem tőle, de kb. minden második kommentjében ezt kérdezik. :D
    Viszont már megvárom ezt az A19-et, már feleslegesnek tartom nekikezdeni.
  • seza444
    #22136
    Amúgy foz ezen a szerveren van. << link >>.
    << vagy bövebben it t>>
    Utoljára szerkesztette: seza444, 2020.08.04. 09:43:44
  • undY1ng #22135
    Lands of Anarchy-n régebben elég sokat játszottam. Az egy nagyon jó kis akítv és masszív PVP szerver. Magyarok közt pedig a gilgear is menő. ;)
  • vajdaati
    #22134
    Ha komoly pvp akkor alphaground vagy lands of anarchy szeró. Alphaground keményen modolt, de csak szerveroldalon 2 igen aktív adminnal. Spéci fegyók, skillek, lvl 500 max, de a pontok osztására nagyon kell figyelni mert az is modolt... pvp mehet mindenhol, kivéve a központi tradernél ami safe zone. Csak a zsákot dobod, szóval nem csoda hogy páran 100-300 killt is összeszednek. Részletes szabályok, frissítések miatt nagyon ajánlott a discordra felmenni. Lands of anarchy szintén keményen modolt, ott csak a tavasszal játszottam pár napot, jónak tűnt. Később kezdőknek lvl 50-ig bónusz xp, gyógyulás, loot járt, pörgött a pvp keményen ott is. Persze most kivárásra játszik mindkét szeró... Alphaground futtatja a 18.4 szerót is meg az a19 exp-et is, így elég kevés a létszám mindegyiken, Lands of anarchy is a19-et várja, közben írják át a modjaikat.
  • undY1ng #22133
    Nem azon van a hangsúly ahogyan öl. Nekem ennél sokkal jobb PVP-s élményeim voltak, ez csak egy kedvcsináló, legalább is számomra. Jó sok ember egy szerveren és mehet a Rust style (nem hasonlítani akarom hozzá). És lehet, hogy a játék mechanikája sz@r a pvphez, de így sokkal élvezetesebb mint csak, hogy botokat ölsz.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.08.03. 11:12:22
  • DevEagle
    #22132
    Kb a 3. Gyilokig néztem ahol a delikbens felugrál kívülröl az erdész traderhez. Azt ott nem lehet cdsk buggoltatva. Ez a pvp? Ez nektek izgalmas? Szerintem meg vicc...
  • undY1ng #22131
    Vagy egy f*sz* akciódús PVP szerver mint ez? :P (Trader pvp off-ot leszámítva)
    PVP montage
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.08.02. 14:36:43
  • ntex
    #22130
    Legyen csak amennyi kell. Ne akkor derüljenek ki a bugok 90%-a mikor már kijött stable-ra...

    Ehhez kapcsolódóan kérdezném hogy esetleg lesz majd olyan magyar szerver A19 stable megjelenése után amire úgy 4 max 5-en beférnénk majd játszogatni? Ennyi embernél már nem nagyon szeretnék host lenni a többieknek, le is feküdne a gépem :D
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2020.08.02. 01:50:02
  • undY1ng #22129
    Nem mostanában kéne jönnie a stabil verziónak? Ennyi experimental már nem is tudom mikor volt utoljára...
  • Marshal299
    #22128
    Köszönöm a SEGítséget.
  • BenedekFeco
    #22127
    vidéken a disznók szoktak "búgni/bebúgni", vagy viszik öket búgatni :D
  • undY1ng #22126
    XD
  • DevEagle
    #22125
    "bebúgott" ez tetszik ez az epic elírás