23053

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I 1.0 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Stabil 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!
  • Ironman2
    #21964
    Eh.Kezdek már félni ettől az új alfától.Minden újra van megint készítve,meg textúrázva,nem beszélve a fény/árnyékokról is.Brutális lesz! Hamarosan itt az új nextgen grafika,nehogy a végén még azt is kivárják vele.

    (az xbox series x,és a ps5 már rendelkezik az új nextgen grafikával)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.25. 04:05:11
  • Ironman2
    #21963
    A könyvesbolt is átalakult kissé,és ezentúl udvariasabb kiszolgálás lesz,rögtön igyekszik is felénk a kiszolgáló hölgy alkalmazott:


  • vajdaati
    #21962
    Az gyönyörű egy omlás :D Régebben voltak ilyenek, a kis kedvencem, a 7x7 blokkos romos torony is olyan bugos volt, hogy ha azt az egy bizonyos blokkot ütötted ki ami tartotta, akkor az egész ment a fenébe... :)
  • Ironman2
    #21961
    Hivatalos redditen amúgy jó kis videók,meg kommentek vannak,érdemes nézni őket:

    https://www.reddit.com/r/7daystodie/

    Beraktam felülre a linket,hátha valami jó infót ellestek onnan!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.24. 01:07:20
  • Ironman2
    #21960
    Eh,de ismerős ez a dolog,még a régi szép időkről,jó kis instabilítás:

    LINK
  • Ironman2
    #21959
    Kapunk ilyen szép órát is az alfa19-ben:

  • havenday
    #21958
    gondoltam rá, hogy pvp beálltással újra indítom a szerverem
  • undY1ng #21957
    FozGaming nevű YT-os emberke csinál jó kis PVP montage videókat. Mindig megjön a kedvem hozzá, hogy aprítsak.
    PVP
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.05.22. 23:21:58
  • Ironman2
    #21956
    Madmole kastélya (alfa19):





    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.21. 13:51:39
  • havenday
    #21955
    ki volt kapcsolva a windózban
  • Ironman2
    #21954
    Telnet kliens engedve van a windowsban?


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.20. 15:19:23
  • havenday
    #21953
    fejlesztés, mi?......

    más. bérelt szerverem log fájlát nézem és azt látom, hogy telnet csatlakozás sikeres. Igen, de én kurvára nem. Akkor valaki meghekkelhette a szerverem?
    megnéztem a beállításoknál, a telnet engedélyezve volt, már nem.
  • BenedekFeco
    #21952
    Tekken 2 '95-ben. Mondjuk ez nem open world, csak bunyós.
  • DevEagle
    #21951
    Khm májnkráft... Majdnem a legelejétől...
  • havenday
    #21950
    úgy rémlik, ez nem egy új dolog, hanem évek óta jelenlévő dolog. Más játékokban.
  • ntex
    #21949
    rád néz az npc ha odamész hozzá, és követ a tekintetével miközben ugrabugrálsz körülötte. Ugyanez lesz a zombiknál is.
  • undY1ng #21948
    Fejkövetés? Ez konkrétan mit akar tartalmazni? Vagy csak egy fícsőr?
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.05.19. 21:04:19
  • Ironman2
    #21947
    Néhány info az alfa19-ből:

    A kereskedők fejkövetéssel rendelkeznek, így a játékosra néznek.
    A zombik fejei követik a játékos mozgását.
    Hányás eltávolítva. A romlott ételek egészségre ártalmasak,és esélyünk lehet egy vérhasra.
    7 új vagy felújított ranger állomás
    Hardware üzletek átalakítva.
    Az éhezés és a szomjúság bár visszatért a fő képernyőre.
    Az új Zombie vs Player kritikus találati rendszer olyan speciális sérülési hibákat ad, mint például fülleszakadások,karok ficamodása és karok törése stb
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.19. 12:18:45
  • Norbertboy
    #21946
    Egy kis visszatekintő a játék történelmébe!

  • Ironman2
    #21945
    Az alfa 19 hamarosan jön,és szépen halad a fejlesztés,sok új tartalommal,köztük az újabb üzletek,és HD zombik:

  • Akela0107
    #21944
    Keresd meg a face-n a Random szerver csoportot!
  • Marshal299
    #21943
    Sziasztok. Kérdés. Random szerverére milyen módot kell letölteni, hogy csatlakozni tudjak?
  • DevEagle
    #21942
    Nem lenne rossz de már aki akarta megvehette extra olcsón is. Majd most lesz tele igazán idióta kisgyerek trollokkal meg azokkal akiket kiraktak csalásokért... Witcher 3 viszont deal.
  • Ironman2
    #21941
    OFF:
    Aki nem tudja még a GTA 5 ingyenes az Epic Storeban!!!
    Következő játékuk is meglepi lesz,de többen már a Witcher3-ra tippelnek!!

    ON
  • havenday
    #21940
    +1!!!
  • DevEagle
    #21939
    Üdv a klubban, de sajnos kevesen értenek egyet velünk...
  • vajdaati
    #21938
    Azon röhögök néha, hogy mennyit jelentene ha bevonnának egy-egy hozzáértő moddert a fejlesztésbe. Kábítják a népet az autoshotgunnal meg új sniperrel meg a majd egyszer bejövő új gépkarabéllyal stb... Most meg olyan szerón vagyok, ahol már van autoshotgun - felmodolva 52-es kapacitású csigatárral - desert eagle, beretta, colt, közelharcra spécizett smg-gépkarabély meg sniper és ugyanez távoli harcra másik változatokkal. Sniper/vadászpuska 5 féle, gépkarabély( jó, az egyik öntöltő puska 15-ös tárral) szintén 5... de akad gránátvető és páncélököl is... meg bajonett mod a fegyókra... Én ezt a változatosságot sokkal többre becsülöm, mint a lótúró csicsázásokat. Eszméletlen mit kihozhatnának egy ilyen modból ha rendesen le is lennének modellezve a fegyók... :(
  • ntex
    #21937
    Muszáj a grafikát és a kinézetet is fejleszteniük, telnek az évek, nőnek az igények, haladni kell a korral...
  • Ironman2
    #21936
    Igen,és nagyon remélem hogy megmarad a voxel based alapja a játéknak.Lassan,de biztosan haladnak,és foglalkoznak a játékukkal ott a Fun Pimpsnél,rengeteg lehetőség van még ebben.Alfa 20-ra jön majd a járművek moddolása,és a törésmodell is,egy olyan rendszer lesz kb mint a Dying Light Followingban,ez még jobban feldobja majd a játékot.(bár ott azért erősen rá kell taposni a zombikra,mert az a lényeg benne,úgy lehet csak fejleszteni a buggyt).Játszottam vele,jó élmény az! Szóval rengeteg dolog jöhetne még ide,amúgysem unalmas tartalom mellé,kár hogy az újramodellezéssel vannak elfoglalva inkább.Most éppen a betonkeverőt modellezték le újra,nekem a régivel semmi bajom nem volt,de ez csúnya lett szerintem:



  • ntex
    #21935
    Szerintem bírni fogja a géped, max a textúrákat kell majd visszavenned magas részletességről. Alpha 18 nálunk is kimaradt, 19-re viszont mi is jövünk valszeg. Most Green Hell-t nyomjuk, de az a game nekem már két nap után repetitívvé vált túlságosan, meg nem látom semmi értelmét, de ezt leírtam a topicjában is. Kevés benne a lehetőség és a tartalom, komplexitásban pláne alul marad a 7 Days-hez képest. Ismerőseim akikkel játszok azzal érvelnek hogy sokkal szebb mint a 7 Days, hát mondom az lehet, de egyrészt a 7 Days-hez most jön kis grafikai upgrade is, másrészt elfelejtik hogy ez egy olyan játék amiben a környezet és a világ minden apró eleme teljesen szétrombolható és 100%-ban formálható.

    A Green Hellben még a térkép sem valami nagy, pár perc alatt át lehet sétálni ugye egyik széléből a másikba, csak sok benne a random veszélyes állat ezért nem lehet ész nélkül rohangálni a fák között. Így persze érthető is miért ilyen szép és részletes az a dzsungel.
  • Ironman2
    #21934
    Remélem nekem még bírni fogja a videókarim,nem kell harmadszorra gépet újítanom emiatt a játék miatt? Most kihagyom az alfa18-at,de a 19-re visszatérek!
  • Ironman2
    #21933
    Muhahah,a víz,és a kajajelző végre bekerült a játékba ismét! Csak rafináltan!
    Madmole játszik az alfa19-el:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.13. 03:11:37
  • LaLee67
    #21932
    7 Days To Die Alpha 19 Update Upcoming Content & News

  • havenday
    #21931
    Béreljetek egy szervert, ha tudtok, vagy játszatok más szerverén.
  • fantomvampire
    #21930
    Szia!

    Sajnos nem :(
    Most egyenlőre úgy játszunk hogy valaki játékon belül csinál szervert és úgy csatlakozunk fel azzal nincs baj. De így csak akkor lehet felmenni ha az illető is belép...
    Régen annyi volt hogy a serverconfig fájlt átírtuk és ment. De most valamiért nem jó, lehet változott valami mert majdnem két éve nem játszottunk vele. Van ez a RAT nevü progi azt is megpróbáltuk de azzal se. Vagy port baja van de nyitva van a 26900 vagy valami olyan beállítás hiányzik ami azóta bele került.
  • hardyhungary
    #21929
    Szia! Megoldódott a probléma? :)
  • Infrath
    #21928
    https://steamcommunity.com/app/251570/discussions/1/1742229167216643950/
  • fantomvampire
    #21927
    sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne hogy szeretnénk barátokkal játszani. Csináltunk szervert de connection time out hiba van folyton.
    Már néztem minden oldalt beállitottuk de még mindig semmi. Valakinek van valami ötlete ?
    Előre is köszi a választ
  • DevEagle
    #21926
    Konyhás néni jónapot, meghoztam a csomagod!
  • havenday
    #21925
    szép nagyon, jöjjön már