23053

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I 1.0 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Stabil 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!
  • Ironman2
    #22004
    Levéded landclaim kockával a fontosabb ládákat,aztán máris nem tudnak kifosztani.
  • vajdaati
    #22003
    Infinite claim mellett bármi is van a szabályzatban, nem tudsz raidelni :) Kivéve ha szövetséges tör be hozzád vagy te a szövidhez. Mást megölni sem tudsz. A leírásban 18.3 verzió van említve, szerintem csak lemaradt a szabályok frissítése pve szeróhoz. :)
  • setlaj
    #22002
    Néztem a szervereket "felül" randomnál amit írsz azt nem értem, mert ott a szerver szabályzatban benne van hogy lehet bázist raidelni az meg nekem PVP.
  • Ironman2
    #22001
    Szerencsétlenkedik avval a turrettel,de minek?
  • Ironman2
    #22000
    4.fejlesztői stream (megjött Madmole is végre):

  • Mályki86
    #21999
    Szia! Itt feljebb ha lenyitod a "Magyar szerverek" menüpontot, találsz néhány magyar szervert. Ahogy nézem a gilGear PVP, Anderfistről nincs semmi leírás, de Random_ szerveréről biztosan tudom, hogy maximálisan PVE. Nagyon jó társaság gyűlt össze ott. Igaz az alpha 18 érdektelensége miatt, már csak néhányan járnak fel. Viszont, amint ki adják alpha 19 exp.-t publicba, indul is a csapatás. :)
  • setlaj
    #21998
    Sziasztok PVE magyar szerót keresek. Nem akarok PVP-t, az sem baj ha lennének páran akikkel összedolgozhatnánk közben jól eldumálgathatnánk.
  • Norbertboy
    #21997
    Ha így lesz, ba***ák meg! Ezerszebb szebb grafikáju játékok van kevesebb gépigénnyel!
  • Ironman2
    #21996
    A mai hajnali adás: (nekik tegnap este 21 órai)


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.18. 20:23:21
  • ntex
    #21995
    Azért meg kell hagyni tényleg szépen újratextúrázzák a játékot, nem mondom hogy nem fért rá, de tényleg aggódom hogy ebből azok is fognak e profitálni akiknél nem RTX 2080Ti lesz a gépben :D Mert gyengébb kártyákon valszeg a textúra minőséget is vissza kell majd venni, akkor meg ugyanúgy elmosódott / pixelesebb lesz minden...
  • Random_
    #21994
    Twitchen nézhetitek akár most is ott a menetrend mikor lesz adás és Madmole a következőben lesz soron.
    https://www.twitch.tv/fubar_prime/schedule
  • Ironman2
    #21993
    Hajnal 4-kor jön a folytatás,ugyanezekkel a fejlesztőkkel,holnap már fent lesz a videó.Arra kiváncsi lennék hol van Madmole,miért a testvérét küldték élő adásba :)
  • Mályki86
    #21992
    Igen, de 4K-ban futtatja. Akkor még van esély, hogy full HD-ben nem lesz annyira szar. :D
  • Ironman2
    #21991
    Ez idáig is így volt,mikor bevittek új dolgokat (ebbe minden beleértve,grafikai ficsőrök,textúrák,motorváltás),akkor mindig elveszik az előző optimalizáció,azt is újra kell dolgozni velük együtt.Persze még az alfa19-et is csiszolják továbbra is,csak a tartalombevitellel álltak le.Experimentalt 29-én kapjuk meg,a végleges alfa19 onnan még 1-2 hét.Ezekben még bőven javíthatnak.Ha nem akkor tévedtem :)

    szerk:ez a játék még sokáig lesz alfa,mert addig marad életben,ezt a fejlesztők is tudják,ha elengedik,akkor annyi,sőt ha netalán véglegesítik valamikor,utána is jönni fognak tartalmak,még így nagyon sokmindent be lehet vinni.
    Amúgy a videóban mutatják is hogy egyfajta zombin belül,már a harmadik verziót készítették el.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.18. 12:48:08
  • DevEagle
    #21990
    Direkt nem károgtam hogy nem tetszik a video. De akkor. Olyan mintha a18 lenne moddolt grafika meg cucokkal. Light moddal. Nekem egyenlőre kétkedés de meglájuk lehet rossz gépen nyomták direkt trashből. Ezektől mindent is.
  • ntex
    #21989
    Ráadásul ott is medium - low grafikával megy
  • hapi
    #21988
    Ami tisztán látszik a streamekből, hogy irtó szarul fut.
  • Ironman2
    #21987
    Fejlesztői stream 2.rész.Rengeteg új képpel,amiket idáig nem mutattak,és játékmenet.További 3 fejlesztő is kommentál,megismerjük lassan a Fun Pimps bandát:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.17. 20:13:27
  • vajdaati
    #21986
    Nem, csak nagyon rossz a videó, csak akkor látni ha kinézed a szemedet... majd a modderek megoldják XD
  • Akela0107
    #21985
    S eltűnik a célkereszt?
  • Ironman2
    #21984
    Itt már lehet látni az első 3 órás videót az alfa19-ből.Hamarosan felkerül youtubra is:

    Twitch tv

    szerk:abból 2 órát elpofáznak egymás közt
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.13. 12:08:12
  • Ironman2
    #21983
    Amúgy senki nem marad le róla,mert a stream videókat feltöltik majd a youtube csatornájukra:

    7 Days to die youtube channel
  • Ironman2
    #21982
    Igen,és még egy hír hogy a fejlesztők már holnap elkezdik a streamelést,és az elkövetkező napokban is várhatóak közvetítések.Richard Huenink fogja közvetíteni (Madmole tesója).Este 21-kor náluk,nálunk hajnal 4-kor kezdődik majd.

    Fubar_Prime csatornáján lesznek láthatóak a közvetítések!

    https://www.twitch.tv/fubar_prime/schedule
  • hapi
    #21981
    27-28 streamer hétvége, 29. hétfő A19 experimental verzió
  • Ironman2
    #21980
    Az új HD Zombi JOE,3 féle változatban,alap,feral,és sugárzó:

  • Ironman2
    #21979
    Madmole töltött fel egy jópofa videót a Twitter oldalára:
    7 days to die a való életben:





  • DevEagle
    #21978
    Jah hát nem is néztem bele mert láttam a18 azt má ismerem
  • Ironman2
    #21977
    Rajta van a hivatalos twitter oldalon a videó (felül a link).Fene tudja ki ez,de nem kispályás lehet a maga 2 millió feliratkozójával.Tetszik a külső kamerás beállítások a játék közben.
  • DevEagle
    #21976
    Iron, ez ki hogy belinkelted? Nem a19el Játszik akkor nem nagy szám. Vagy a lenyeg a telnet.es dolog?
  • Ironman2
    #21975
    Egy kis alfa18-as gameplay video Neebsgaming-tól:



  • Ironman2
    #21974
    Június 10-ig lehet pályázni az alfa19 streamelésére.Min 5000 feliratkozónak meg kell lennie annak aki pályázni akar! Kb június vége felé az uccsó hétvégén lesz a streamer hétvége,és az utána lévő hétfőn már meg is kapjuk az alfa19-et! DEE felhívják a figyelmet külön,hogy ez csúszhat,ha valami közbejön,pl egy súlyosabb bug,aminek a javítása több időt vesz el.

    Streamer veekend

    szerk:persze ez az experimental verzió lesz még,azt hozzá kell tenni!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.03. 22:51:52
  • Ironman2
    #21973
    Madmole nagyon élvezi az alfa19 továbbfejlesztett megvilágítását:

  • Ironman2
    #21972
    Meg,csak a gravelt vették ki onnan.
  • Ironman2
    #21971
    Nagymama zombi újratextúrázva:

  • Userx2
    #21970
    Föld alatti ásvány bányászat megvan még?
  • gilverto
    #21969
    Bérelt szerveren telneten keresztül csatlakozik a felülethez amit használsz. azt láttad a LOG-ban
  • ntex
    #21968
    Pár játéknál biztos hogy nem.
  • undY1ng #21967
    Hát azok a nextgen konzolok se fogják tudni tartani a stabil 60 FPS-t...
  • DevEagle
    #21966
    Nagyon remélem nem. De így legalább lesz mrgint mire fogni a késésüket. Kérdés mennyire érdemes egy olyan csapatnak varni új grafikára aminek a régebbi motoron sem tudtak sokat tenni. Valljuk be a régi motoron is születtek gyöngyszemek. Rust,Forest,stb. Meglátjuk. Csak lássuk már. Annyira beleuntam hogy már meg se nyitom pedig hianyzik az adrenalin.
  • Ironman2
    #21965
    Részletek a nextgen grafikáról,itt olvashattok:

    https://www.konzolvilag.hu/bemutato/xbox-series-x