121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #72834
    nem csak az a lényeg, hogy lógjon a lököse :) az se baj, persze... hiszen beleférhetne ilyen bevételek és fejlesztési időkbe, nem gondolod?

    ami fontosabb: ha törik az ótó, talán kevésbé lesz dodzsemes.
    növekszik a tét. izgalom. kihívás. stb ;)))
  • darkSectorxxx #72833
    Télleg! :D
    jaja nagyon OP kombó. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.10. 21:49:45
  • TDC Geronimo
    #72832
    According to people familiar with the studio, at least for the time being, BioWare has put Mass Effect on hiatus and turned Andromeda’s developer, BioWare Montreal, into a support studio, according to four sources close to the company.

    Miért nem vagyok meglepve
  • mucsácsó
    #72831
    Order meg 3.99 :P megérné a kettő együtt 9 dodót :)
  • darkSectorxxx #72830
    Resi Remaszti 2500ft
    Resi Zéró 3100ft.....

    Max felezve 1500. :D

    Viszont US Store-ban a God of War 3 Remaster 5.99 dollár!!!!!!!!

    Magyarban ez tetszik:

    Resident Evil 4-5-6 (7500ft)

    Külön szészenként 3100ft...kár hogy megvan már a Resi 4 egyszer
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.10. 21:43:46
  • darkSectorxxx #72829
    Ja nekem nem lép be a Resi akciós panelre...mondjuk volt régebben is ilyen hiba, csak a 67%-os jön be...fuck. Na mindegy meglesem mi a biznic weboldalon. :D

    Ezeöccázé télleg fing.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.10. 21:36:38
  • Seth
    #72828
    Úgyvan. Most Resi akciók vannak store-on,meg májusi sale
  • darkSectorxxx #72827
    csak 1500? az fingéhugyé.

    Collection-ba vedd hátha ugy egyben a 2 rész olcsóbb. :)
  • darkSectorxxx #72826
    2 része a sorozatnak :P

    Resident Evil Remaster HD (2002 március):
    - a sorozat első részének a gigaszuper felújított változata Gamecube-ra
    2-3 részt is így csinálták volna erdeti tervek szerint de közbeszólt az élet, és 1 lemezen trágya minősáágben hozták ki mindez a 0. előzmény rész után történt GC-re (gamecube)
    - Eredeti RE átdolgozott területekkel a garfika engine megújulás, extra tárgyak használata, átvezetők változtatása történt, vagyis a klasszikus RE tökéletesítése.

    - Megjelenés időrendben: (GC->Wii+utólag játszható WiiU->X360+PS3+PC->X1+PS4)
    - (alternatív irányítássla és widescreen móddal és acsivmentekkel bővült később PC-re és konzolokra)

    Resident Evil Zero (0) HD (2002 november):

    - Előzményként indult a Resident Evil Remaster motorjával, ami már coop módban is játszható volt.
    - Minőségben ugyanaz mint az első rész, de abban a tekintetben, hogy az egy nagyon durvajó klasszikus volt, ez kicsit eltörpül mellette, de én élveztem minden percét.

    - Megjelenés időrendben: (GC->Wii+utólag játszható WiiU->X360+PS3+PC->X1+PS4)
    - (alternatív irányítássla és widescreen móddal és acsivmentekkel bővült később PC-re és konzolokra)
  • Maxyka
    #72825
    Az zsir 1.500ft ért ingyé van.
  • Seth
    #72824
    Ez két különböző rész :) Elég nagy különbség
  • Maxyka
    #72823
    Valaki resi fan írja már meg pls hogy mi a különbség a storen levő resident evil hd és a resident evil zero között?
  • darkSectorxxx #72822
  • Maxyka
    #72821
    Háhá! De legalább ugyan úgy néz ki mint gamecube-n. Nem jobban. :D Egy zero féle remaszti nak jobban örültem volna.
  • darkSectorxxx #72820
    Ez valami vicc hogy a PS4-es Code Veronica X keretben fut????
    Te atya úr isten.
  • Seth
    #72818
    Hol írják, hogy ez hosszabb lesz ? :D
  • Maxyka
    #72817
    És az hosszú volt?
  • TDC Geronimo
    #72816
    Az ég világon semmi köze annak ahhoz, hogy milyen hosszú egy játék... Lords of the fallen is kb ekkora volt, ugyanaz a motor
  • Seth
    #72815
    Skyrim meg 3 GB ,szóval az a hosszúságra és tartalomra nem mutató :D
    Lords of the Fallen is 6-7 körül volt
  • Maxyka
    #72814
    The Surge 5,79 GB-os ? Ez komoly? Mennyi játékidőt garantálhat egy ekkora játék?
  • Maxyka
    #72813
    De, cserébe nem kapsz SEMMI XP-t és a dlc contenteket se tudod feloldani/farmolni. Ergo semmi értelme az egésznek.
  • n000rbi
    #72812
    RDR2 leaked screen

  • Tatyla
    #72811
    Mennyivel több játék időben a Resident Evil VII delux mint a sima?
  • darkSectorxxx #72810
    O fuck, ezen a munkahelyi monitoron nem is vettem észre azt allul. :D
    A ":"-okat még így sem látom, csak a 6 darab számot, akkor gyanítom 56 óra lesz, na az már fasza. :D

    Komolyan azt hittem az valami érték a 96%-hoz. :D

    Szólok a boss-nak cserélje le a kurva monditort. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.10. 13:25:41
  • Tikal #72809
    csak néha?
  • Tatyla
    #72808
    Jaj ne már, néha komolyan csodálkozol rajtad, a jobb oldalt nézzed
  • Panzeradler #72807
    Nem arról volt szó, hogy lesz/van ilyen premium friends dolog ott? Te is betudsz menni vele a dlc-s mapokra.
  • darkSectorxxx #72806
    21 óra játékidő? vagy este ~21 órakkor mentettél? Mert a 21 óra az kevésnek tűnik.
  • Kandurex
    #72805
    jah, little nightmares
  • Tatyla
    #72804
    Na ennyi volt szerintem a százalék magáért beszél de platinát skippelem.

  • Maxyka
    #72803
    Mert ha továbbra is megosztva marad a.community akkor nem lesz ennek jó vége.

    Minap tértem vissza bf1/-hez és már válogatnom kellett az ismerösök közül ki dlcs ki nem... Mivel nekem nincs meg, csak azokkal tudtam együtt játszani akiknek úgyszint nincs, viszont ha lenne akkor a haveri társaság fele meg azért esne mi mert nekik nincs. Gáz ez így :/ Egy kicsit túlárazottnak érzem a dolgot.
    Ha le is cserélik akkor nem fogják tudni kárpotolni azokat akik már "premium pass" osok.
  • Maxyka
    #72802
    Jaja de azért a ruszkik még fizetősek lesznej ugye? :P
  • TDC Geronimo
    #72801
    EA: "Changes" are coming to Battlefield/Battlefront DLC model #1
    So on their fiscal call, EA mentioned that "changes" are coming to the Battlefield/Battlefront DLC model that will make (para) "DLC drops" less relevant, and instead focus on making constant constant updates to their game.

    They're also very clear that they will have lots of DLC available for the entire community instead of just "DLC owners", even for Battlefield 1.

    They also mentioned a move toward "event driven" DLC and live services instead of their current model.
  • LBandi77
    #72800
    Nem tudom hogy törés lesz vagy nem,de pl most mentem 3 versenyt abból 2 roncsderbi 1 győzelem de csak azért mert az elején sikerült meglógni.Egyenlőre gumifüst sincsen meg keréknyom se,viszont a kavics jól pattog az aszfalton(pont nem érdekel hogyan pattog)De megmondom neked őszintén ami nektek sokat számít arra nekem nicsen időm figyelni,én versenyezni akarok emberek ellen nem lógó lökhárítókat nézegetni meg hogy ott van e a festék a Nord.aszfaltján ahova fújta a paraszt.Nálam a hangok javultak ( még nem az igazi de tamagocsitól nagy szó ez is)a fizika nagyon jó a patch nélküli.Ne legyen lagg meg problémás online nekem ez a fontos.Az hogy otthon ki akar offline a gép ellen küzdeni legyen az ő dolga nekem nem kell.Legyenek fasza szervezett versenyek és én jól fogok szórakozni.A gyerekem mellett már úgy is keveset jàtszom.
  • arty
    #72799
    és az eladások után lesz végre törés? ;)
    meg a többi...? már le se írom, mert minek... a kiéhezett rajongók persze h megveszne mindent... BÁRMIT :) ezt már prevgenen is láttuk, amikor a gt5P(!) lealázott minden forzát.
  • arty
    #72798
    nagyon ügyesen mentél

    nekem ragequit lett a béta vége kb a 4. napon... jó is egyrészt ez a pontozósdi, ellenben így nagyobb a tétje is egy kilökődésnek :(
  • LBandi77
    #72797
    Pontosan tudom hogy mennyire szép,stabil kiváló minőségű a forza.De autót vezetni mindig is a gt- ben volt jobb és mivel autóverseny játékról beszélünk itt nálam már el is dőlt a dolog.A sportról meg csak annyit hogy amíg nem jött hozzá az új patch addig kb ac fizika volt alatta, remélem a végleges is ilyen lesz és ez csak valami segítség a kontrollereseknek.
  • mucsácsó
    #72796
    The Order: 1886 - $3.99 on PSN
    USA PSN store, jövő hét keddig.
    hátha valakit érdekel :)
    szerintem még idén a Plus-ba bekerül a játék... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.05.09. 18:57:01
  • Totti5
    #72795
    Forza minősége kb makulátlan, autós fronton a szent grált hordozzák teknóban, optimalizálásban, tartalomban, összetettségben. Kár hogy az eladásokban nem 10 millióról beszélünk, mert szó nélkül megérdemelné, de sok millió fogy belőle, sikeres szária. Nyilván a T10 üzleti modellje sokkal átláthatóbb, összeszedetebb, kezelhetőbb és ez valszeg ez a költségekre is igaz. Jamaucsi bandája ennek a szöges ellentetje, de lehet hogy a Sport 10 millió példány lesz egy éven belül... hajrá, sok köze nincs a Forzához, mert teljesen más platform így nem konkurencia egyik a másiknak. Magát a játékot össze lehet vetni minden tekintetben mert egy műfajok ( Horizon nyilván nem, de azt meg minden más ellen lehet... )
  • Totti5
    #72794
    Nyáladzok, remélem földön fetrengős lesz mint a Unity anno.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.09. 18:42:51