121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #72711
    Amúgy linkelte is az oldalt.
  • Maxyka
    #72710
    Bár nekem 576nak tűnik de ott sose tart sokáig semmilyen akció. Kész csoda hogy ennyiért adják. 576 álltalában messze a legdrágább konzolbolt mo.n :P
  • Maxyka
    #72709
    Kár higy nem derült ki mi az oldsl címe :D ha nem jut akkor a tiédet veszem el darky!!
  • Kongy
    #72708
    Dögöljek meg, berendeltem 25ért egy PS3 slimet (nem a gagyi super slimet ami anno volt nekem), ez vicc kategória ennyiért :D Jó kis God of War 1-2 nincs PS4-re, meg van még egy rakat digit játékom PS3-ra... :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.05.06. 10:05:59
  • Tatyla
    #72707
    Mass Effect Andromedaban az a 18 órás végig játszás elég gyors én itt járok jelenleg:

  • darkSectorxxx #72706
    Lentebb van egy fotó de mindegy. :D Meg számtalan sg-s eladta már a sajátját. :)
  • Maxyka
    #72705
    És hol adnak annyiért? Legolcsóbb amit láttam 80körl volt.
  • darkSectorxxx #72704
    "Talán az lenne a legjobb ha mindkét konzolból tartanék egyet otthon így problem solved."

    Ez alap, ha van pénzed ne is várj tovább, én is ezért vettem PS4 mellé.

    Itt a lehetőség 55k-ért beszerezni egy boxot. :D

    Már régóta kellett volna a másik gépet is, hiszen 1 konzol sosem elég egy nagy játékosnak.
    Mindekttőt kell ha van rá kereted, ne kelljen nézni, hogy mi mire jelenik meg....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.06. 02:18:58
  • TomStorm
    #72703
    Megvan PC-re de kell Xbox-ra meg PS4-re is?Minek?Nem igazán értem.
  • darkSectorxxx #72702
    576 Konzol!
    Xbox One, X360, PS3!!!!!! (Használt!)

    Sok gép egy kontroller áráért!
    Vigyétek egyétek! :D

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ennyi pízért ajándék.....

    LOÁL!
    Én a magamét le is foglaltam!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.06. 01:51:06
  • Kongy
    #72701
    1. és 2. rész is 2 kalap szar volt, nem tudom mire számítottál a 3.-nál :D Helyenként az 1. részből átemelt animok vannak XD VITZ
  • Myselor
    #72700
    hát ez szomorú :|
  • Totti5
    #72699
    A karakterek adottak, Furynak ostora van.

  • Myselor
    #72698
    hát ez így ebben a formában elég gáz.a karakter tetszene csak ez a faszkorbács amivel verekedni kell hát ez annyira gagyi hogy nincs rá szép szó.az animációk alfához képest is bénák.a boss fightot meg próbálták tényleg dark soulsosra csinálni csak nem sikerült.remélem javítanak majd még a karakter mozgásán a harcon és bár nem fogják reménykedem hogy az ostort is elvetik és más fegyver kapunk
  • darkSectorxxx #72697
    Nyugtával a napot, mondaná a kínai árus. :D
  • TDC Geronimo
    #72696
    loál, bottal se
  • darkSectorxxx #72695
    Bleh azt ott állsz majd sorba a pénztárnál pre-order. :D
  • darkSectorxxx #72694
    Lehet róla szó. :D
  • darkSectorxxx #72693
    Hát ez így van, ez a félelmem a másik csajos Hell-es játékkal kapcsolatban is. :D
  • mucsácsó
    #72692
    Az hogy jól néz ki nagyon, ez tény :) csak a játékmechanika a fos momentán ebben a köntösben :DD
    de őszintén kívánom, hogy javítsák, és akkor én kb day1 vevő vagyok rá.
  • TDC Geronimo
    #72691
    bleh
  • Maxyka
    #72690
    Szerintem túl sokat Darksoulsoztál és már mindenben azt látod :D Tudok ingyé orvost!
  • darkSectorxxx #72689
    Ja az ostor, az már most seggbe kúrja a füleimet. :D
  • darkSectorxxx #72688
    Amit látok:

    1. Már most gecijól néz ki a játék.
    2. A karakter mozgása nagyon ellenszenves...nagyon merev és béna....Én valami könnyedeb animálást vártam.

    + csak én érzem hogy minden játék kezd Dark Souls-os lenni?
    Ez a boss is, ahogy bemegy a csaj...tök FS játékok érzése fog el...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.05. 19:11:07
  • mucsácsó
    #72687
    Látható természetesen, de... eh.. nem tudom, legyen igazad, hogy ezek majd javulnak :)
    Bár az agybaszó ostorcsattogás az maradni fog a fullra is.. :D
  • Totti5
    #72686
    Pedig azt hittem látható hogy Pre Alfa :(

    Játéknak ebben az állapotában az animációk, graf még sokadlagos dolog, finomítások még nincsenek benne.

    Mondjuk nem tudom mi értelme így mutogatni valamit, de persze be kő reklámozni, csak sokan rossz következtetéseket vonnak le.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.05. 19:03:47
  • mucsácsó
    #72685
    nagyon nagy fanja vagyok az első két résznek, és nagyon örültem a minap a bejelentésének, DE:
    csak szerintem egy kupac szar?!!!

    már 5 perc után a fejemet fogom a monoton ostorcsattogástól, és az erőtlen harctól... meg ez a kamera, meg ez az állandóan lejövö target lock-on...MIEZ?! :D nemár basszuuuus, ne basszák már így el komolyan...! :(
  • Totti5
    #72684
    Darksiders 3 Gameplay Reveal PRE ALFA!!!


    Openworld mint a kettő, ami nekem nem tetszett, végig sem játszottam, ellenben az elsőt imdátam. Szeretném hogy jó lenne.
  • Totti5
    #72683
    Én úgytudom 2017 Q2.
  • Maxyka
    #72682
    Akkor majd ps5 -re csak kiadják :D Hamár jövőre jön.
  • Totti5
    #72681
    Csak a exluzív a jó, csak a exluzív ami számít, csak a exluzív ami értelme ad. Exluzív legyen mindenkivel!

    Még jó hogy a géming 95%a nem az exulzívról szól, de azért az 5%ért 10 éves háború dúl a júzereknél éjjel s nappal.

    Elitét csak fél szemmel nézem, de folyamatosan fejlesztik, multkor is kijött valami nagyobb csomag hozzá. Nincs az kész PCn sem ( verziószámok vannak már talán 2.3 most ). Kontent, lehetőségek tárháza nő. Majd kész lesz ha felhagynak vele... PCs kontent 1-2 hétre rá Xboxon is megjelenik, szóval kb párhuzamosan megy a móka.

    PS4en majd egy "végleges" közeli állapot lesz, ami nem rossz dolog, hisz minden ott lesz egyszerre az első pillanattól kezdve.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.05. 18:32:35
  • TBTPumpa
    #72680
  • darkSectorxxx #72679
    Ez is kompatibillis lett. :D

    Youtube banner. :D
  • darkSectorxxx #72678
    Hát nekem a retro x360 játékok miatt muszáj. :)
    Valamiért hiányérzetem lenne. :)
    Ja meg Forza 3.
  • Maxyka
    #72677
    Megveszem
  • Ulthane
    #72676
    Én ezért adtam el.
  • TDC Geronimo
    #72675
    box csak porosodna. Én isten tudja mikor kapcsoltam be utoljára.
  • Maxyka
    #72674
    Hogy jönnek ide az exkluzívok? Lépjünk már túl ezen az exkluzív buzuláson. Én speciel nem azért veszek valamit mert exkluzív és annyira nem érdekel hogy most csak én játszhatok a last of us al vagy a boxosok is. Engem a játék érdekel. Én annak örülnék a legjobban ha nem lennének exkluzívok egyáltalán.
    Pc-n nekem megvan az elitet és egy évvel ezelőtt is megvolt és már akkor kifogástalan volt játék téren. Azért mert x1-re nem tudják a pc-s verzát átportolni azt szarabb lesz mint a pc-s verza az nem a x1 hibája.
    Persze szép és jó hogy mi már kész játékot kapunk majd de addigra a pc-s verzától eltelt 2-év
    Na mindegy.

    Talán az lenne a legjobb ha mindkét konzolból tartanék egyet otthon így problem solved.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.05.05. 14:30:58
  • Katalizátor
    #72673
    Űrhajós játék! Fájóan nagy hiánycikk! NMS sajna nem volt túl ütős.
  • Totti5
    #72672
    Azóta rengeteg minden kerül bele, hamarosan kész.