121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #72954
  • darkSectorxxx #72953
    :D
  • Myselor
    #72952
    én sem tudom.de tudom hogy ki szartak még pár részt más fejlesztők de pocsék volt mind
  • darkSectorxxx #72951
    Ja igen egyetértek, nagyon meg sem maradt bennem hogy összesen mennyi is volt ezután. :D
  • Myselor
    #72950
    tök jó lenne ha ezek után lenne végre rendes folytatás is.nem azok a gagyi szarok amiket az elmúlt években folytatásként eladtak:) az vicc volt
  • arty
    #72949
    képek spoilerbe, címe spoileren kívül! ;)
  • Tatyla
    #72948
    ááá ez engem is nagyon,meg úgy általában a verekedős stuffok...
  • darkSectorxxx #72947
  • TBTPumpa
    #72946
  • Katalizátor
    #72945
    Bocs, már látom! Lenyűgöző, de sajna nagyon hidegen hagy. :(
  • Katalizátor
    #72944
    Emmiez?
  • TBTPumpa
    #72943
    Nem akartam a megjelenés után DLC karaktereket vásárolgatni, de akkor marad a várakozás egy teljes kiadásra. Ha most nem, akkor majd később (Complete vagy GotY kiadás).
    Nem értem a hazai boltokat sem, minek reklámozzák, ha egyszer tudják, hogy nem lesz...
    PlatinumShop legalább már márciusban jelezte, hogy náluk tuti nem lesz, a többi bolt meg kussolt a megjelenés hetéig.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.05.15. 13:39:41
  • Ulthane
    #72942
    Mindjárt a kardomba dőlök.
  • TBTPumpa
    #72941
    Hivatalos:
    Injustice 2 Ultimate sehol sem lesz idehaza (576, CD Galaxis, Konzolok szervize, Konzolvilág, Platinumshop), csak Deluxe és sima... :((((
    Milyen jó is lett volna, ha mindegyik karaktert meg tudom szerezni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.05.15. 12:13:33
  • Rage47
    #72940
    engem sem, simán betölt mindenhol
  • gibson9
    #72939
    +1
  • Panzeradler #72938
    Megvarok egy pár véleményt, remelem jó lesz, már párszor majdnem elő rendeltem.
  • Totti5
    #72937
    Engem nem zavar, sem mobilon, sem PCn.
  • TBTPumpa
    #72936
    Tényleg nagyon jól néz ki!
    Kíváncsi leszek a játékosok véleményére - amcsiban holnap megjelenik, nálunk csak pénteken.
  • Ulthane
    #72935
    Tedd már be ezeket a baszom nagy képeket spoilerbe, már annyiszor kértelek. A mobilosok is idegbajt kapnak tőle, de a böngészőm is erőlködik, amikor betölti. Vagy csak linkeld be a képet, aztán akit érdekel, megnézi, akit nem, annak meg nem tolod állandóan az arcába.
  • Bandicoot
    #72934
    Saaajnos mikor rendeltem ugye nem volt még ez kiírva ellenben az hogy ellenállhatatlan akciók az igen. Honnan tudhattam volna hogy a 250+ ezres kártya 6ezer forintért hiba....Egy olyan országban ahol 1 forintért adnak el erdőket...
    Bepróbálom. Ha lesz vicces lesz. Ha nem nem.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.05.15. 08:06:19
  • darkSectorxxx #72933


  • TDC Geronimo
    #72932
    elég szépre sikerült a második rész. Karakter design is ég és föld az első részhez képest










  • Moby
    #72931
    Nem sok esélyed van, de szorítok! :D (ránéztem az oldalukra, avval fogadott, hogy az oldal hibásan működik péntek óta, szal már mosakszanak a kis sneciek :) )
  • LBandi77
    #72930
    Mire odaértem már elfogyott státuszban volt,másik fórumon olvastam ,rendeltek páran kíváncsi leszek mit küldenek.
  • arty
    #72929
    betolhattad volna ide....
  • Bandicoot
    #72928
    Bestbyte szombat hajnalban...:)
  • Moby
    #72927
    Hol találtál ilyet?
  • Bandicoot
    #72926
    Mindegy rányomtam kifizettem. Egy kis vitát megpróbálok ha nem adják. Max pénz vissza.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.05.14. 09:12:15
  • LBandi77
    #72925
    Tegnap az emag-on ps4 pro-t árultak 88000 Ft ,jó ez nem extrém de azért hamar ELFOGYOTT és maradt a NEO-pro.
  • Moby
    #72924
    Remélem jó nagy!
  • Bandicoot
    #72923
    Az árváltozás joga tudtommal leadott rendelésre nem vonatkozik - főleg ha már ki is fizetted ami ki volt írva...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.05.14. 00:32:08
  • Bandicoot
    #72922
    És vajon mennyi esélyem van hogy 5990 forintért enyém lesz egy gtx 1080ti??...
  • Moby
    #72921
    De vettem már edigitalban, akcióban véletlenül elgépelt árú eneloop akksikat, töltővel 1990Ft-ért. Annyira sajnálta az edigital, hogy a saját hibájából benne hagyott vagy háromezret a zsebemben, hogy vigasztalásul még egy akksitartót is csomagolt mellé
  • Moby
    #72920
    Én a division gold verzát (120$) vettem ha jól emlékezem 1600Ft-nak megfelelő reálért, mert amikor fellőtte a ubi a brazil sztórját, összeomlott az első mikroszekundumban, és mindenhol hibás árak voltak. Mindez megjelenés előtt 2 hónappal. 2 hónapig tökéletesen biztos voltam benne, hogy nem kapok semmit, mert a brazil törvények miatt brazil szoftverboltban csak brazil adószámmal lehet vásárolni, amit én egy fake generátorral csináltattam. Ráadásul a vásárlás után kaptam egy kb 5 oldalas kitöltött, kinyomtatott, majd beszkennelt hivatalos iratot a vásárlásról, portugálul.
    A mai nappig azzal az 1600ft-os division-el nyomom...a megjelenés napján ottvolt a ubi fiókomban a játék.
  • Kandurex
    #72919
    Ha az árváltozás jogát fenntartják, és általában fent szokták, akkor nincs esélyed, vagy kipengeted a többit vagy a bolt áll el.
  • Bandicoot
    #72918
    Járt itt már valaki úgy hogy megvett neten valamit irreálisan alacsony áron (webshop hibája miatt) bankkártyával kifizetve megrendeléskor? Megkapta? Vagy visszaküldték a pénzt? Köteles vajon ilyenkor a bolt teljesíteni a megrendelést?
  • Moby
    #72917
    Nemmondom, ha streedate előtt 5 nappal tudtam volna csinálni egy autóüléses képet, abban azért lett volna sikk, de a valóságban annyira nullán volt a kíváncsiságom, hogy a lehetőségét sem néztem meg.

    Én nem venném el a játékotokat, de szerintem erre már ne kössetek fogadásokat. A skorpióra se, ezt tisztázzuk még időben :D
  • SlickAdam
    #72916
    ugyis lesz valami. es veszel. vagy nem lesz semmi. es megis veszel. csak ugy. mert most a pöcövel vagy elfoglalva, de beleunsz elöbb-utobb. es akkor kell mas kütyü. de a jatek a valoszinubb. lesz valami fasza cim. es akkor mar behuzod melle ugyis a MK8-at.:)

    mindegy amugy. hogy LESZ switch-ed, az biztos, mint a halal.
  • Moby
    #72915
    Minek? Én az a kivárós típus lennék? Aki a megfelelő ár/érték, kínálat, akármi arányt szaglászná?
    Mire várnék amúgy? Hátha van valami tipped :D Vagy azt gondolod, azért nincs, mert van valami, ami most nincs, de holnap vaaaagy mondjuk honapután már lesz, és akkor beüt a nagy BENGGGG? :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A nintendoval kapcsolatos várakozásaim csúcspontja egy dolphin minőségű cemu. Bár félek, hogy ez az itt felütött témában jottányit nem mozdít előre :)




    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.05.13. 20:13:33