121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #72753
    Úgy hogy kb annyi köze van a Das sorozathoz, mint a BB-nak. :D
    1 a fejlesztő azt ennyi. :)
  • darkSectorxxx #72752
    Milyen jogon nyomhatna pert? :D
    Másolni játékokat lehet, ha kicsit megváltoztatsz bennedolgokat, neveket...:D Ez nem törvényellenes, max pofátlanság. :)
  • gibson9
    #72751
    Ezeket mutatja, szóval akkor fasza. Köszönöm a segítséget! :)

    Arty: a tv-m egy samsung mu7002es (2017)
  • arty
    #72750
    milyen tévéd van? (pontos típus)
    mert annak megfelelően kell a gépet/konzolt is beállítani...

    nemtom 4k tv esetén tud-e még ilyen probléma lenni, de pl az én fhd pana plazmám a hdmi bemenetek nagyrészén CSAK limited rgb jelet fogad, át se tudtam állítani - így a konzolomon is kényszerűen limited rgbt kellett belőnöm. a samsung lcdmen ellenben tudok állítani hdmi black levelt (ami a full/limited rgb beállításának felel meg) és ezután a konzolt is ennek megfelelően állítottam be -> bódogság
  • Moby
    #72749
    Tágabb értelmezésben is csak egy kitérő az exkluzivitásba, hiszen a King`s Fieldek is multiplatformok voltak.
  • Ulthane
    #72748
    Ez most komoly? Egy valódi játék? Ne mááár, és erre a Nintendo nem tol percunamit?
  • Kandurex
    #72745
    darkula...hm..mekkora ziccert hagytak is ki a From -sok... meg az éjszaka - nappal változást se használták ki rendesen
  • Akra
    #72744
    Én samsung és sony tv esetében sehol nem látom beállításoknál az RGB-t. PS-nél ott van,de tévénél nincs.
  • Maxyka
    #72743
    Hogy jön ide a bloodborne? Materiálisan egy teljesen más új elképzelés. Gotikus és viktoriánus architektúrákkal épült világ amit a lovecraft novelák és a drakula inspirált, hidetaka miyazaki egy teljesen, különböző eltérő játékot akart készíteni.

    Mivel a dark souls részek nem történeti folytatások így minden rész esetében szellemi utódokról van szó amit a wiki is feljegyez.

    Meg itt ez is "It was the first installment in the Souls series of games created by game director Hidetaka Miyazaki"

    Azt elfogadom amit moby írt, viszont letagadni hogy Demon souls nem tartozik a dark souls szériához az halálos bűn.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.05.08. 06:47:25
  • darkSectorxxx #72742
    Ha kukacoskodnánk, akkor a Bloodborne is az lenne. :D
    Bár én értem mire gondolsz, de valóban Dark Souls meg Demon Souls az 2 külön téma... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.08. 06:15:15
  • Maxyka
    #72741
    Annak indult. Demon souls :D És most ne kössünk bele abba hogy más a neve. ^^
  • Moby
    #72740
    Melyik dark souls volt exkluzív valaha? :)
  • Moby
    #72739
    Hát ez sokkal inkább a tévé helyes beállításán múlik, mintsem a ps4-én. Ha a tévé jól van belőve, akkor minden fasza lesz úgy is, ha minden automatán van a ps4-ben. Ha a video ouput informationben azt látod, hogy:
    Resolution: 3840x2160 - 60Hz
    Colour Format: RGB
    HDR: supported
    HDCP: tökindegy
    Akkor sínen vagy. Én azt szoktam javasolni, hogy az rgb range legyen full-on, mert azt nem közli minden tévé, és ha nem közli, akkor az automatic limitedre fallbackel. Csak figyelni kell, hogy a tévé is azon legyen.
  • Maxyka
    #72738
    Attól még hogy exkluzív valami nem biztos hogy jó játék.
    Lásztofász meg ps3 cím egy dolog hogy rímékelték négyre is.
    Egyébként meg külön kategória mert box multi címekben erős míg a ps a sandbox & rpg címekben. Szinte teljesen más az érdeklődési köre.
    Mostanság sok cím elvesztette az exkluzivitását a dark souls részek a destiny stb.
    Szóval szűkül a rés.
    De még mindig az legjobb megoldás ha mind két konzolból van egy otthon. ami nehezen kivitelezhető magyarországon de nem megoldhatatlan.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.05.07. 18:22:28
  • darkSectorxxx #72737
    Ez mind az a probléma hogy szubjektív...van olyan hogy a "Többség szerint", az ennyi, nincsen egyértelmű király gém. :)
  • Katalizátor
    #72736
    Igen, de ez pont ilyen egyszerű! Engem is csak a játék érdekel, hisz ezért vettem konzolt. A Lost of Us pl gecijó, de hoppá, csak PS-re van! És itt vége! Ez nem péesekszkluzív-imádat-baromság, hanem egyszerűen kurva jó egy csomó ps exkluzív játék. Ez kőkemény üzlet és a Sony hálistennek tudja, hogyan szerez több vevőt. Ez nem vallási meggyőződés a konzol-háborúban, hanem minőségi termékek harca, és ebben bizony a Sony elég erős.
  • gibson9
    #72735
    Rendben, azért köszi :) megvárom akkor a mestereket :D
  • ppista
    #72734
    Én is, meg Norbi is ugyanerre gondoltunk.
  • Seth
    #72733
    Ebben a kinézeten kívül semmi Zelda nincs. Nyersanyaggyűjtögetős,építgetős,farmolós cucc.
  • Maxyka
    #72732
    Szerintem az automatic mindig az elérhető legnagyobb felbontást választja automatikusan. De erről moby mesterek tudnának segíteni mert én még a boltba se láttam 4k-s tv-t nem hogy legyen egy otthon :D
  • ppista
    #72731
    Nem gyenge lenyúlás. Remélem azért nem lesz rossz, és jobban fogom majd élvezni, mint a Botw-t.
  • gibson9
    #72730
    Biztos túl casual a kérdés a nagyágyúknak itt, de azért ha valaki tud tippeket adni azt megköszönném :)
  • darkSectorxxx #72729
    :D
  • n000rbi
    #72728
    Sony fanboj Breath of the Wild-ja (az opening jóformán egy az egyben ugyanaz, beszarás)

  • darkSectorxxx #72727
    El hát....
  • Maxyka
    #72726
    x1 esek már el is fogytak....
  • robotnyk
    #72725
    kapcsolódnak a második részhez, érdemes
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2017.05.06. 18:16:50
  • darkSectorxxx #72724
    Közbe látom van PS nekem nem dobta reggel ki valami okból....de X1 már télleg nincs. :D
    Gratula. Nagyon jól jött most ez. :)
    Így X1-et akár el is tudom adni, ha akarom, mert a retro gémszeknek van konzolom. :D

    Féltem amúgy hogy gúnyos kommentek jönnek ez végett, de örülök ha legalább 1-2 embernek segíthettem így géphez jutni. :)

    Mondjuk így is volt aki fujolt, hogy prevgen, csak éppen arra nem gondol, hogy csak a kontroller pláne pc-hez aranyat ér így. :)
    PS3-X360 egyaránt.

    Sokakat elrettent hogy használt. Igen ám de be vannak vizsgálva nem maszek biznisz. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.06. 17:34:59
  • Kongy
    #72723
    Még sikerült elcsípni 25-ért a PS3 Slimet, remélem nincs vészesen lestrapálva. Ha azt vesszük, hogy egy új játék 20k körül van, ez tényleg semmi.
  • gibson9
    #72722
    Most váltottam ps pro-ra ha már vettem egy 4k-s tv-t. Annyi lenne a kérdésem hogy milyen beállításokaz végezzek a gépen a legjobb kép eléréséhez? Ott van az rgb, hdr, felbontás beállítás. De pl az rgb-nél van olyan hogy automatic, limit, meg full. Ugyan ez a képfelbontásnál, van automatictól 2160p-ig(ha jól emlékszem) minden. Itt is csak azt nem értem mennyi az automatic ha nem a full.
  • darkSectorxxx #72721
    Abszolúte pofátlanság már csak az lenne, hogy megvárni míg elfogynak vagy felmegy az ára, és bevinni csereakcióban Xbox One vagy PS4-ért cserébe! De ti ilyet nem ugye.

    Mert van csereakció is!
  • darkSectorxxx #72720
    Hozzá pedig játékok, akinek esetéeg tipp kéne, és magyar árakat drágálja....

    PS3 használt/új játékok

    X360 használt/új játékok
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.06. 13:47:23
  • darkSectorxxx #72719
    Igen ezért is szóltam azonnal nektek, remélem jutott még neked is ami kellett. :D
  • darkSectorxxx #72718
    Ez maradt nekik. Nyomtam egy kis ingyen reklámot neki gyors a haveri körömben. :D

  • darkSectorxxx #72717
    Hoppá már nem tudom, de maga a videó ablak meg szövegben nincsen spoiler, aki meg megnézi és elindítja egyértelműen tudja hogy spoileres lesz....ezért van ilyen címe...:D
  • Rage47
    #72716
    final fight = rakd spoilerbe
  • darkSectorxxx #72715
    Hogy mekkora a Horizon Zero Dawn bejárható területe???

    Ez a vége az egyik föld alatti létesítménynek, küldetésnek és ez csak 1 a sok föld alatti területből, ez mellett van a fenti bazi nagy térkép, illetve a magas épületek létesítmények, nagyjából 10 szintkülönbségen lehet mozogni a játékban egymáshoz képest, egészen a felhők fölé is....

    Ez itt a videóban megközelítőleg a térkép 2-4%-a lehet méretben.

    Aki még nem ismerné ennyire a játékot! :)

  • darkSectorxxx #72714
    Ja ott volt a link! :D

    Vennék még gépet azt eladni stb de nem vagyok telhetetlen, gondolok rátok is. :D
    Siessetek amíg van még. :D
  • darkSectorxxx #72713
    576 konzol!
    Elnézést! :D
  • darkSectorxxx #72712
    Ez a beszég mester!
    Így is kell, nagyon BEST BUY mindegyik konzol, visszamenőleg a régi lemezekhez, játékokhoz!
    Kihagyhatatlan, én rendeltem egy 13ezres X360 E-t, mert van régről 1 PS3-am, de annó eladtam 20k-ért az Arcade X360-at! Most meg 13k-ért egy E-s gép! :D

    Ja és a kontrollerek, PC_HEZ...nagyon meg lennék lepve ha hét közepéig még maradna gép az üzletben. :D