121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #72631
    biztos lesz valami morzsa...
  • TDC Geronimo
    #72630
    Last of us szerintem tuti nem lesz. Leghamarabb psxen majd
  • mucsácsó
    #72629
    ...most azért nem értettem, hogy miről beszél dark... :D E3 mindigis június elejé/közepén volt, az a PSX meg december jah... :D
    azért mondtam, hogy felmossák a padlót, mert tavalyi E3-ra nagyon durva konfot dobtak össze - remélem ez idén se lesz máshogy :P
    jöhetne egy God of War gameplay/megjelenési dátum, kis Death Stranding csöpögtetés, Days Gone, esetleg Last of Us 2 morzsák :P :D
    vagy akár 1-2 új IP :P
  • TDC Geronimo
    #72628
    igen, az decemberben van...
  • darkSectorxxx #72627
    Ja csak szokott lenni külön a Sony-nak ilyen 1 órás szarsága, azt hittem hirtelen arra mondjátok, de most belegondoltam, az az E3 után szokott lenni valamikor.
    Playstation Experience vagy mi. :D

    Ja de már megvan hogy ez az E3 részleg. :D

    Most nézem tavaly is év végén volt, jól összekavar ez a sok szarság, GamesCon meg a sok szarság...
  • TDC Geronimo
    #72626
    de...sony e3 konfja.
  • darkSectorxxx #72625
    Ja ez nem a Sony külön expoja? Azt hittem ez csak Sony, ja értem már... :D fáradt vagyok. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.03. 23:39:02
  • TDC Geronimo
    #72624
    Szerinted ő miről beszél? :D
  • darkSectorxxx #72623
    Hogyne, ja. :D
    Nem lesz itt semmi szerintem még, max E3-on....
  • TDC Geronimo
    #72622
    Hát én most úgy elvagyok PCn haverokkal battlegroundsal már 3 hete, hogy másra rá se szagoltam :)
  • mucsácsó
    #72621
    Várjuk! Valszeg feltörlik mindenkivel a padlót :P :D
  • darkSectorxxx #72620
    Na felkészítettem az oldalaimat a friss cuccokra, és lecseréltem a régi gémek (várós játékok) képcsoportját. :)
    Természetesen ezeket a játékokat fogom mindenképpen megvenni a következő 2 évben!

    Twitter
    Twitch

    Youtube (itt meg valszeg egységesíteni fogom a másik 2-vel.....)
  • TDC Geronimo
    #72619
    Sony konf szokásos időben idén is. Júni 13, kedd hajnal 3.

    Ugyanott, ahol tavaly


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.05.03. 21:37:32
  • TBTPumpa
    #72618
  • darkSectorxxx #72617
    Szar Batman játékok. :D
  • TBTPumpa
    #72616
    Ultimate Edition mellé Batman-es fémtok jár (Supergirl helyett):
  • Ulthane
    #72615
    Nekem is tetszik ez a játék, van benne kis Das-os, szerintem erre megveszem, ha ígéretes lesz továbbra is.
  • Ulthane
    #72614
    Chio-Lays, Coca Cola-Pepsi Cola, Ráma-Delma, Silan-Coccolino, Herz-Pick stb.
  • Maxyka
    #72613
    Tehát szándékos. Skynet confirmed. :D
  • Moby
    #72612
    >Kétszer irtad a csinálnit. :D

    Abszolute tudatosan, csak a kétkedők megnyugtatására, hogy még én is emberből vagyok, és hibázok is időnként. Illetve ezt a jogot a jövőben is fenntartom. Fellélegezhet mindenki!
  • Maxyka
    #72611
    Kétszer irtad a csinálnit. :D
    Nekem mindegy mit pakolnak bele amíg nem emeli meg drasztikusan a konzol árát.

    Fasza intel proci pörögne a gépben észre se vennénk. Maximum a fejlesztők még jobban szarnának az optimalizációra. Régóta sanda gyanum hogy a plusz power csak a fejleszők életét könnyiti meg.
  • Moby
    #72610
    Szerintem az amd-nek semmi köze a ps4 árához, de ez csak tipp. Sőt, továbbmegyek: a sony most is tudna csinálni a ps4-től olcsóbb gépet csinálni nvidia csippel. Ld. switch. Ha csak az ár a lényeges...
  • Bandicoot
    #72609
    Pedig jobban járnánk akkor talán nem kellenek majd félgenerációs gépek és nem elavult teknót adnak megjelenéskor.
  • ppista
    #72608
    Remélem nem csődölnek be, mert nem akarok 600-800 euro-s Intel/nVidia PS5-öt venni. A hideg is kiráz ha belegondolok.
  • Maxyka
    #72607
    Én úgy váltottam amd röl intelre hogy mindig mikro laggokat okozott a proci a bf4 zárt béta alatt, vettem rá jobb hűtőt meghúztam az fps nőtt a mikro laggok maradtak. Váltottam más tipusra akkor is ugyan ez lett a vége. Gondoltam kipróbálok egy 4770k t és az már.olyan szmút volt mint a fene, vga pedig ugyan az maradtt...
  • Bandicoot
    #72606
    Nem csináltak szart. Csak már megint jóval nagyobb volt a hype és az ömlengés mint a valóság.
    Játékban továbbra sincsenek sehol, egy 5 éves i5-öt sincs értelme emiatt ryzenre váltani. Nemhogy egy 7700k-val vessük őket össze...
    Szálankénti teljesítményben agyon gyalázzák a ryzent a több éves i5-ök is.
    Munkában meg az intel 4/4-es szintjét alig tudják lehagyni - mindezt több maggal magasabb fogyasztással.
    Szép hogy egyesek a 300ezres intel prockókkal vetik össze...csak közben egy 7700k hülyére veri az összeset még a másfélszer drágább csodájukat is játékok alatt. Munkában meg a hátránya elhanyagolható ha matekol az ember.
    De lehet megint mutogatni a szintetikus teszteket abban nyerő a ryzen. Vagy ha számít az a minimal előny akkor munkára olcsóbb. De ennyi.
    És míg eddig másról sem volt szó AMD fronton csak arról mekkora csoda lesz a Zen, már be is vannak jelentve az új csodák amik majd gyorsabbak lesznek jövőre. Nomeg majd a Vega ugye....
    És csoda ha az intel el van szállva az árakkal?...Ez lesz Nvidia fronton is...Alakul már. A Vegánál a nagy hype után lehet majd örülni ha a 1080 szintje meg lesz.
    De prohardver abu már 20 tflopsról vízionál és vetít jószokása szerint.
    És persze arról mindenki megfeledkezik hogy nuku igp ami néha igen hasznos.
    Tehát kapsz egy 7700k-hoz képest ryzenből:
    -olcsóbban igp nélküli vasat ami játékokban elvérzik, munkában 1 órára matekolva másodperces előnyei vannak - és akkor még alapórajeleket néztünk a ryzen tuninpotenciálja meg egy szar...
    - jóval drágábban ig nélküli procit ami játékban továbbra is vérzik munkában meg perces előnye van 1 óra alatt...

    Igen. Olcsó húsnak híg a leve.
  • Maxyka
    #72605
    És mitől zuhant ekkorát a részvények ára?

    Ha tovább zuhan akkor összedobjuk a pénzt az sg lakókkal és megvesszük az amd-t.
  • Tikal #72604
    most kell venni
  • SlickAdam
    #72603
    az uj Ryzen procikkal semmi gond nincs. MINDENES! procinak jobbak is ar-ertek aranyban, mint az Intel-ek.
    de erre ugyis ra lesz kontrazva hamar. just sayin' :)
  • TDC Geronimo
    #72602
    Haverom is mondogatja ezt az új amd procit. Én úgy voltam mindig is AMDvel, hogy olcsó húsnak híg a leve. Mindig olcsóbbak voltak, de a tesztek is csak papíron voltak jók a HWnál. Intel/nvidia volt és lesz is mindig a vezető, nem véletlenül
  • Moby
    #72601
    Közzétették a negyed éves jelentést. Egyetlen nap alatt 25%-ot estek a részvények, és azóta is zuhan. Menekül kifele belőle mindenki. Amit összelapátoltak vagy 6 év alatt az egyetlen nap alatt az enyészeté lett.
    Kurrrrva óvatosan kell bánni a felfokozott várakozásokkal. Nagyrészt szerintem a gecinagy hurráoptimizmus vezetett ide. Nagyon fasza az eladott 60 miller ps4, csak közben beledöglik az AMD :)
  • TDC Geronimo
    #72600
    Miaz megint fos hwt csináltak? :D
  • Moby
    #72599
    Szerintem inkább azon kéne izgulni, hogy az AMD ne úgy zárja a holnapi napot a tőzsdén mint a mait, mert nemhogy ps5 nem lesz, de több ps4 se.
  • darkSectorxxx #72598
    "ép eszű ember ezek után nem vesz prót tudván hogy egy év után jön a köv konzol"

    Pár hónapja még buta voltam hogy nem váltottam mások szerint, csak tudod én így gondolkodok, igen, pont jól mondod..... :D
    2019-re vagy 2020-ra jön szerintem, én 2020-at mondtam emlékeim szerint Ulthane-el mikor tárgyalgattunk, lehet pár honapot tévedek majd. :D

    / nem vita miatt de folyamat mondtam, nem váltok 70k-val használt gépet, mikor van 2-3 nagyobb cím ami keményebben kihasználja, és érdekel, akkor ennyi erővel várhatok a kövi genre, a Ps4 még megteszi...és itt van az Uncharted Horizon stb, szépen muzsikál sima gpen és a pénzem marad kövi genre. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.02. 20:54:59
  • Maxyka
    #72597
    De így nem nyírják ki a pro -eladásokat? ép eszü ember ezek után nem vesz prót tudván hogy egy év után jön a köv konzol, vagy legalábbis azt beszélik.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.05.02. 20:50:10
  • darkSectorxxx #72596
    Van annélkül is, de tudjuk hogy az mindenképpen csak jót jelent.
    Nem feltétlen látványban értem.
  • Totti5
    #72595
    Csakaexluzív, mindegy mi csak ex legyen ráírva, mert az jó. Anélkül már a géming nincs is. Ebbe fognak sokan belebetegedni...
  • darkSectorxxx #72594
    Videó pedig:

    Darksiders 3 mellé jöhet!
  • darkSectorxxx #72593
    ŐŐŐ figyelj csak....:D
    Nem feltétlen baromság, hiszen az Xbox bekeményít közben, nekik meg nem feltétlen probléma több platformot tartani....Xbox is tart 3-at ha lesz Scorpio, a Sony 2 éves előnyben lesz.

    Semmiképpen nem lenne hülyeség 2018 vége-2019 eleje.
    Majdnem 3 év a Pro...Ps4 is köbö ennyit ment....

    És itt jön az amit Ulthane szeretne okok EXCLUSIVE tartalmakra, mivel Pro-ra nem lehet optimalizálni csak, ezért jön a ps5, hogy arra már lehet olyat amit nem kell visszafelé butítani!
    Jöhet a 4k amiért ment a rinya....

    Egyeltalán nem lenne baromség, ~ 6 év a PS4 után....egy genlépés....és itt ha a Scorpiora meglépik azt amit a Pro+Ps4-nél hogy nem lesz exclusive Scorpio gém, akkor egy PS5 nagy durranás lenne.

    Megaztán így spóroltam a pro váltással 70k-t. :D
  • Myselor
    #72592
    najó hosszú ideje ez az elsó játék amit várok majd :D nagyon tetszik