121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • partizan182
    #73034
    Azon kívül hogy az 1.08 óta X1-en Novigrad lassabban fut mint PS4-en mégis milyen égbekiáltó főbűnt követett el ellened a W3 hogy ennyire kutyázod? Vidám volt annó végignézni hogyan változott a véleményed az évezredes mesterműről a fakezű sámánok szemete felé.

    Syndicate-et most bepótoltam olcsóért, másfél évnyi peccselés után a 40 óra alatt:

    - 3 full fagyás, áramtalanítanom kellett a gépet
    - 2 quest bug ami miatt újra kellett őket kezdenem
    - 3-4 falba ragadás, csak a fast travel segített
    - kb 10 alkalom hogy "bearagadt" a gyanús jelző valamelyik ellenségen, a város másik végéből is sárgállott, nem tudtam miatta anonym lenni
    - 3 percenként valami mókás szekér/npc gliccs

    W3ban 1 db quest-bug vót (farkasemberes, gondolom megvan sokaknak), meg tán 2 fagyás. A 200 óra alatt.
  • ppista
    #73033
    Sajnos már nem vagyok gyerek, és ezért a szabadidőből sincs annyi mint akkor. Ha néha odaérek a PS4 elé, akkor megpróbálom hasznosan eltölteni, és ezek az Ubi cuccok nagyon nem férnek bele. Még olyanok sem amik érdekelnének. Idén Nioh, Nier, GR2., P5., fért bele.
  • abel0317
    #73032
    Köszi! Akkor marad az 1 terrás.
  • n000rbi
    #73031
    >Ne feledd, hogy a szar sem lesz attól finom, hog legyek milliói dongják körül.

    Mintha már hallottam volna ezt máskor is, várj csak:

    Ulthane #54698
    Ulthane #40869
    Ulthane #31653
    Ulthane #28542
    Ulthane #13785
    Ulthane #11489

    Ideje valami új életbölcsességet kitalálni
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.05.17. 11:27:13
  • Bandicoot
    #73030
    Fel.
  • abel0317
    #73029
    Hello, nemsoká ps4 tulaj leszek, eddig one-om volt és ott ugye a lemezes játékokat is fel kellett installálni, tehát az 500GB nudli xD
    Ps4en is fel kell másolgatni majd a lemezes játékokat a hddre? Mert akkor inkább 1tb-ost vennék..
  • Bandicoot
    #73028
    Messze nem járt az élen főként pc-n.
  • Bandicoot
    #73027
    És kb mind egy kaptafára épül, mind grafbutítókán átesve.
    Én elhiszem hogy neked az Ubi az szent de ettől még középszerű szarokat raknak az asztalra copypaste.

    Az meg hogy mi mikor történt.
    Egy copypaste törpejáték (a W3-hoz képest) kismilliószor több bugot optimalizálatlanságot de legfőbbképp grafbutítást tartalmazott.
    És nem,idejét sem tudom mikor rakott le olyan szintű játékot az Ubi mint a W3...Már ha raktak le valaha egyáltalán.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.05.17. 11:22:57
  • Ulthane
    #73026
    Kérdés, hogy mi a siker fokmérője? Kézenfekvő lehet, hogy az, amiből sok fogy, és sok pénzt termel. Az anyagi siker egyenlő a minőséggel, a jóval? Aligha. A margarin és a páriizsi is hulladék élelmiszer, még is azt eszi a nép tonnaszámra, mert ócsó! Akkor a margarin sikeres élelmiszer? A szememben aligha.

    Ne feledd, hogy a szar sem lesz attól finom, hog legyek milliói dongják körül. Na, az Ubisoft-játékaira ez tökéletesen igaz.
  • Ulthane
    #73025
    Ezzekkel a játékokkal (nem mindennel játszottam) az a bajom, hogy olyan sterilek. Kipróbáltam The Division-t, fél óráig volt érdekes. A Wildlands bétája szánalmas volt, az eldobott kéuigránátnak nem volt hangja, amikor felrobbant! ROTFL! :) Le is töröltem, rém unalom az egész. Wach Dogs 2-t kb 60%-ig nyomtam, nagyon szép játék volt 4K-ban, azt elismerem. De hogy egykaptafás kamerahackelős küldetést erőlteti orrba-szájba, az szörnyű. Abba is hagytam.

    AC-ról ne is beszéljünk, bughulmaz volt, a For Honor kimaradt, meg a Szídzs.

    Olyanok ezek a játékok, mint az egyszer megdugnám nő, a Witcher meg olyan, mint akit feleségül veszel.

    Köszönőviszonyban sincsenek egymással.

    Az AC-sorozat egyben nagyon erős, sőt, abban kiváló, az az art.
  • Totti5
    #73024
    Jól csinálják, nagyon sikeresek a játékaik, ami a jó piackutatás eredménye. Tudják mitől döglik a légy és azt kínálják ami megmozgat 4-7-10 millió vevőt. Addig fogják ameddig vevő rá a nép.

    Rayman-ből kijött kettő, biztos lesz még, de a formulán kicsit változtatni kell majd, mert eléggé kimaxolták ezt a 2Ds vonalat. Bírnám ha jönne egy 3Ds rész.

    Elikás PoP miatt sokan odavoltak, nem is volt sikeres. Utána volt egy biztonsági PoP, de az sem robbantott. Nem csoda h pihentetik. De remélem lesz új része valamikor.

    Én egy jó Splinter Cellt várok amilyen a Blacklist volt, csak az sem volt sikeres.

    BG&E meg lesz, biztosan. Hogy mikor és mire a kérdés.
  • Totti5
    #73023
    "Unisoft grafikai downgradere már ki se térnék"

    Szerintem nem is kell. De ha kitérünk akkor azzal a lendülettel vizsgáljuk meg a Witchert is, vagy mást, hogy ne egyoldalú legyen a történet.

    Értem én hogy 4 éve el lett könyvelve az UBI a Unity és a Watch Dogs miatt, de könyörgöm... 4 éve volt, azóta számtalan játékuk kijött.
  • ppista
    #73022
    Ezekből a játékokból hiányzik a "lélek". A világon semmit nem mozgatott meg bennem amikor kipróbáltam őket. Egy totál egy kaptafára készülő alkotások, amik eleve úgy vannak tervezve, hogy minél szélesebb réteg megvehesse, és éppen ezért nincsen bennük semmi eredeti.
    Pedig régen az egyik kedvenc kiadóm volt még PS2-n. Rayman, PoP, BG&E, XIII.
  • Maxyka
    #73021
    És végkifejlet? Witcher azért évek múlva kifogástalan játékká cseperedett. Sajnos az ubis játékokról nem mondható ez el. Sőt több bugot hoz egy patch mint javítást. Magasból leszarják mit szeretne a játékos bázis hiába van tele a fórumuk. 2-3 év alatt nem tudtak rendes szervereket felépíteni. Egy hardcore rangsorolt fps játékot 120-130pingel kell végig szenvedni? Ne már! De arra van idő és energia hogy mikrotranzakcios szarokat gyártsanak folyamat. Unisoft grafikai downgradere már ki se térnék. Messze a leghíresebb minden meseországban.
  • Totti5
    #73020
    Abban van igaza hogy valszeg valami gifből tájékozódik, aztán odamegy kihúz valamit a seggéből és trollkodik. Egyrészt ha nem tetszik valakinek a termék palettája akkor nem kell vele foglalkozni, másrészt ha szerinte jobb a Witcher akkor azt normálisan is meg lehet indokolni ( no nem az Ubinál, mert ők leszarják ) na de pont a Witcherrel odamenni és házalni a minőség, az igazság, a béka és szeretet mellett nekem csak annyit mond hogy sem az Ubi játékokkal nem játszott, sem a Witcherről nem tud semmit. Ha nektek ez egy igazságosztó akkor szintén szomorú és Te sem tudsz semmit ezekről a játékokról.
  • Ulthane
    #73019
    Te aztán érted a piacgazdaság mozgatórugóit...

    Az ő pénzébőlk élnek, mi az, hogy nem engednéd a termékei közelébe? Ráadásul igaza van. A keserű pirulát le kell tudni nyelni, és tanulni belőle. Neked is.
  • Totti5
    #73018
    Az igazság ott lesz valahol a segge lyukánál. Aki nem játszik velük honnan is tudhatná.

    Ezekkel semmi gond nem volt, semmivel sem több mint bármi mással. Butításban a Witcher is az élen járt, szóval a lehető legrosszabb példa.

    For Honor
    Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
    Far Cry Primal
    Tom Clancy's The Division
    Watch Dogs 2
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege
    Far Cry 4
    Assassin's Creed Syndicate
    Watch Dogs
  • Ulthane
    #73017
    Hát ez hatalmas! Hangosan felröhögtem.
  • Bandicoot
    #73016
    Attól még igaza van.
    Ha meg butítás és bugok - abban az ubi élen jár.

    Ráadásul max a teknó amibe KONZOLON a W3 esetében bele lehetett kötni.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.05.17. 08:11:21
  • darkSectorxxx #73015
    Valóban semmitmondó (én is utálom), de nem én írtam, ez egy idézet. :D
    Dik ott a macskaköröm.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.17. 01:27:38
  • Maxyka
    #73014
    Most akkor írtál a semmiről fél oldalt? Imádom ezeket a semmitmondó videókat. Crytek-et még bottal se.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.05.17. 00:18:44
  • darkSectorxxx #73013
    Hunt: Showdown - ütős traileren a Crytek készülő játéka

    Imáim meghalgattattak!
    HÁNYSZOR, de hányszor emlegettem embereknek ezt a játékot!
    Végre lesz valami!

    "Emlékeztek még a Hunt: Horrors of the Gilded Age-re? Bevallom őszintén, nekem is utána kellett néznem a Crytek 2014-ben bejelentett játékának, ami akkor még free-to-play címként készült. Arra az évre egy bétát is terveztek, ezt azonban határozatlan ideig eltolták (ennek lassan három éve) és azóta egy szót sem hallottunk a projektről.

    Úgy látszik ez idő alatt rendesen belenyúltak a dologba, aminek még a címét is megváltoztatták, így a játék immár Hunt: Showdown néven érkezhet. A játékmenetről egyelőre nem sokat tudunk, de a kooperatív oldal elég biztosnak tűnik."


  • Kongy
    #73012
    Történet, karakterek nagyon alja volt a Unitynél. Már nem is emlékszem a főhős nevére. :D És jelzem, hogy olyan stúdió készítette a játékot, akiknek a régebbi játékaikból karakterek teljes mondatait tudnám idézni.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.05.16. 22:49:33
  • Maxyka
    #73011
    Half life remake vagy egy új half life de jó is lenne de mi már nem érjük meg talán az ükunokáink. Vagy még azok se.

    Mi volt a baj unity-val? nálam teljesen rendben volt a mászás meg az animációk. Animációk pláne mivel hogy akkor volt elöször élethű parkűrös mozgása a karakternek. Így hiteles volt teljesen. Na de a történet már kevésbé tetszett...
  • darkSectorxxx #73010
    Jaja, de engem tökre az sem érdekelne ha más címmel más kiadó csinálna egy POP-ot vagy sok más jó címet amit elvágtak, de nem sajan, csak jön a tucatszar """tower deffense""" :D
  • Kongy
    #73009
    Jó a HL az más kategória, mert annyiszor szórakoztak már vele, hogy röhej még emlegetni is. De egy PoP játék simán elképzelhető lenne, csak mivel a 2008-as anyagi bukta lett, meg a hardcore PoP fanok utálták (tisztelet a kivételnek, mert én is az vagyok, és imádtam), ezért ellehetetlenedett a folytatás. Vagyis próbáltak visszatérni a gyökerekhez 2010-ben ugye, de meh.... az se jött be nekik, szóval inkább jegelték az egészet. Remélem az új AC némileg kárpótol majd minőségben. Bár lehet naiv remények ezek... :D


    Far Cry-al nincs bajom, a Primal visszaadta a hitemet a formulába, csak ne megint egy Far Cry 3 2.0-t csináljanak, vagy 3.5-öt, mint amilyen a 4 volt.


    Crew maximálisan hidegen hagy. Ott van a Uplayen az első rész fél éve, ingyenes volt, rá se néztem, el se indítottam azóta se.... :D ennyire érdekel az a széria.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.05.16. 22:02:50
  • darkSectorxxx #73008
    Half-Life-ot is... :D
  • darkSectorxxx #73007
    Ja a 2008-as nem volt kedvemre, de tőlem még az is jöhetne. :D
  • Myselor
    #73006
    hát erre én is kíváncsi volnék.pedig úgy hangoztatták hogy trilógia lesz:) vagy legalább készülne valami új.de nem olyan mitn a legutóbbi az elég gáz volt:)
  • Kongy
    #73005
    "POP-ot meg basszák meg....vagyis annak hiányát!"

    +10000000000

    Hol a 2008-as folytatása?
  • darkSectorxxx #73004
    Majd a Far Cry 6-ban jövőre. :D

    Télleg én is már a vállamat se rántom ezekre. :D
    Mindegy, a show kedvéért megnézem majd.

    AC-ben viszont újra reménykedem, nem lenne rossz egy nagy vérfrissítés, és a mászóka animációkat meg minden finomítani, mert ami eddig volt 2x-3x még kis idegeskedés, de mikor a Unity-ben is agyfaszt kaptam a mászásoktól, na ott azt mondtam a sorozatnak, hogy szevasz.

    POP-ot meg basszák meg....vagyis annak hiányát!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.16. 21:34:45
  • Kandurex
    #73003
    Farcry? Jézus fasza. Hova lesz lentebb?...
  • darkSectorxxx #73002
    "Egy éven belül érkezik az új Assassin's Creed

    A Ubisoft megerősítette, hogy jövő márciusig biztosan megjelenik a következő rész, amiről hamarosan le is rántják a leplet."

  • Maxyka
    #73001
    Kisebb lett a bicepsze :(( így már nem is kell a game...
  • Seth
    #73000
    Éppen most "játszottam" végig YouTube-on a story-t. Elég jó kis DC mozi volt :)
  • TDC Geronimo
    #72999
    Lényegtelen a kép minősége, a lényeget szerintem egyértelműen látni
  • arty
    #72998
    juteszembe WW ... néztem ezt a mozitrélert, tökre tetszene, csakhát ez a korhű szerkó... :D
    kb olyan érzés ránézni, mint a Superman1es jelmezre.... :D
    éshát itt játékból kiragadva is megmosolyogtató.

    Nolant kéne felkérni, hogy csinálja meg az összes DC sztárt emészthetőre.... betmennel összejött, hátha ezekkel is menne :D
  • darkSectorxxx #72997
    Ebből is látszik, hogy nem kell 4k felbontás hogy egy játék szebben nézzen ki...:D
  • Totti5
    #72996
    Imádom ezeket a képeket, mocskosul szar minőség bélyeg mind a kettő. Persze az új sokkal szebb.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.16. 19:27:20
  • TDC Geronimo
    #72995
    Első rész / második rész. Az art és a modellek is fejlődtek egy "picit" :D