121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #72671
    ennyi :)
    early access a kulcs és szerintem addig örüljön mindenki, amíg nem kell félkész játékokat "tesztelnie" pénzért... én anno pl megnéztem a boxos elitet, de tragédia, hogy futott. haver pécén "tesztelte", ott jól futott és ő jól elvolt vele, van akinek bejön a semmittevés játék címén :P
  • TDC Geronimo
    #72670
    boxon van early access program. PSen nincs.
  • Tatyla
    #72669
    Pöttynél kicsit tobb az...
  • ppista
    #72668
    Te amúgy tisztában vagy mennyi exkluzív van PS4-re és mennyi X1-re? Van egy pötty különbség, bár az is igaz, főleg a japán cuccok dominálnak. Hála Istennek, mert az én ízlésemhez sokkal közelebb állnak a keleti, természetesen nem a végtelenségig elborult, játékok. Lásd Nier, Nioh, Gravity, Yakuza és még sokan mások.
  • Totti5
    #72667
    Pont azért amiért vagy PS4re, vagy PCre, vagy Switchre.

    Dehogy veszik meg, ezekhez semmi köze a platform holdernek a kiadó dönt így, vagy a fejlesztő a kedvezőbb feltételek miatt.

    Pl az Elite kapcsán mivel Xboxon van early access, ahogy PCn steamon is így egyértelmű h ott jelentették meg és nem PS4en. De jönni fog PS4re is majd ha jól rémlik a végleges, teljes.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.05. 10:24:05
  • Maxyka
    #72666
    Tudtommal nincs king of the kill stílusú pvp játék ps4 re ahogy normális űrhajós sci fi sem... És még sok sok stílus hiányzik.

    Nem tudom mért x1 re fejlesztenek inkább a fejlesztők mint sem ps4 re, megveszik őket vagy arra ennyivel könyebb vagy mi? Nem értem.

    Pláne hogy az unreal engine portolása meglehetősen egyszerübb mint a többi. Elite nél sem értem mért az x1-et választották a ps4 helyett. Nem hiszem hogy az ms ennyivel jobban pénzelnek. O.o
  • ppista
    #72665
    Ne sajnáljunk már egy-két olyan játékot, ami csak X1-re jön. Ráadásul ez a stílus sszarásig van minden platformon. Kivéve persze Nintendo. Van bőven miből mazsolázni a PS4 tulajoknak. Persze aki rá van izgulva erre a meglehetősen átlagos cuccra, azt megértem ha kicsit rosszul érint.
  • Maxyka
    #72664
    Playerunknowns:

    Jelenleg arra koncentrálnak hogy pc-n teljes értékű játékká váljon aztán szeretnének egy xbox verziót de nem tudnak egyszerre két verzión dolgozni úgy hogy ps4 felejtős egy jó ideig...

    Újabb játék ami pc után xone ra költözik de ps le van szarva. Ez volt az Elite el is.
  • Kongy
    #72663
    Még nem, de be vannak készítve.
  • robotnyk
    #72662
    első rész DLCk megvoltak?
  • darkSectorxxx #72661
    Ja ez amúgy kicsit sem lep meg, hiszen!!!
    Twitteren nem tudok feltenni 4-5 képet úgy hogy kb percek alatt ne tweetelné tovább valaki, más képeimmel ilyen nem volt, ezeket nagyon eszi a twitter közösség....

    Most is nyomattam egyet:

  • Kongy
    #72660
    Kicsit OFF: Dishonored 2 után pótoltam az első részt. Ez is nagyon kellemes játék volt, most hogy jobban belemerültem, de valóban a 2 minden téren jobb lett. Még komplexebb pályák, még pár nehezítés, helyenként túl könnyű volt az első rész, plusz ez a befejezés, hát nem tudom, valami epikusabbra számítottam :D
  • darkSectorxxx #72659
    Mik vannak Xbox fronton, végre a stream-et is helyre baszták. :D
  • Totti5
    #72658
    10+éve bebizonyosodik sorra hogy "nem drága", kompakt, nem agyaonbonyolított és nem világmegváltó gépek a fogyócikkek. Minden másra ott a GTX és az i7 termékcsalád.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.04. 19:04:01
  • darkSectorxxx #72657
    Ja nem, a pro-hoz semmi köze, de úgy a vásárláshoz sem, nem igazolás.
    Amúgy is ha vennék Pro-t semmiképpen, max VR-t talán ha olcsóbb lenne, de így nekem ez elég elmegyek kipróbálom azt utána ugysem fog hiányozni, ha vennék olcsón VR-t tuti akkor is ez lenne, 3 napig csoda azt teném a fiókba, vagy adnám el mint Kandurex.
  • arty
    #72656
    lol

    a faszateknós intelnvidiás 1999 eurós konzolokkal letarolnák a világot! lásd még ps3, 500ér...

    oh, wait!
  • Maxyka
    #72655
    Aztat meg minek? Hogy leírhasd mért nem veszed meg, mint a pro-t?
  • darkSectorxxx #72654
    Kaptam PlayIt Plus jegyet ajándékba itt SG-n rendes volt a haver és megyek meglesem a Resi 7-et VR-al. :)
    Ezzel is spórolok. :D
  • darkSectorxxx #72653
    Nem, ez nektek kéne a szörös szeműeknek. :D
    Nekem annyi változás lenne élményben, hogy kapnék HDR funkciót. :DDDDDDD (vakítana a pofámba a fény. :D)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.04. 18:29:40
  • TDC Geronimo
    #72652
    Jobban lassad az ingadozó fosfremet? :P
  • darkSectorxxx #72651
    Nagyon zsír lenne pár kijelző a konzolokra. :)
    Fejlesztői Scorpio....:D

  • darkSectorxxx #72650
    Gratula..várjuk a stream-et. :)
  • Seth
    #72649
    Na lássuk, javították e az input lagot
  • Totti5
    #72648
    Már nincs zsákbacica, ott a demója. Persze minden egyes elemét nem tudjuk, mint ahogy semminek, de akkor nem is lenne értelme nekivágni egy játéknak...
  • Kongy
    #72647
    Mondjuk azt sem 10 évig csinálták, csak ide-oda dobálták. Az ilyen játékoktól amúgy mindig tartok, ezért necces nekem a Prey is. Oké, Arkane jó játékokat tett le eddig az asztalra, de ez nem garancia semmire, amíg nem látjuk a végeredményt.
  • Maxyka
    #72646
    Na ja azon legalább látszik.
    Egyik magyar tag aki rendszeresen vesz részt külföldi játékok fejlesztésében elmondta hogy átlagosan 3évig fejlesztenek egy játékot (konzolokra) ami amúgy ps4 óta tolodott ki ennyire eddig két év volt.

    Scorpio dev kiten milyen beteg már az oled es kijelző ami az fps-t írja ki? :D
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.05.04. 15:18:33
  • mucsácsó
    #72645
    vagy egy jó Duke Nukem Forever há' az is milyen jóvótmá
  • Tikal #72644
    7 év??? A GTA-n legalább látható az 5 év, de a másikon....
  • Kandurex
    #72643
    Mert nem 5-10 évig fejlesztenek játékot. Legalábbis tudatosan soha. Ha már eddig kihúzódik ott már az alapokkal is gond van. Tökéletes mintapélda erre a Last Guardian, FFXV, és a "tömeghatás" is bizonyos aspektusaiban.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.04. 13:53:01
  • Ulthane
    #72642
    A GTA V meg öt évig készült, az új Tömeghatás meg 7 évig, szóval nem értem mi a gond ezzel.
  • darkSectorxxx #72641
    E3-at nagyjából emlékeztem hogy még szép napos időben van, de a PSX azt nem tudtam hirtelen, valamiért azt hittem előtte van...
    Én sokszor csak előtte 1 héttel figyelem mikor lesz, de nem nagyon foglalkozom vele mert mindig máskor van, lehet honapra ugyanaz de dá
    tumban más. :D
  • darkSectorxxx #72640
    Ezt nekem találták ki. :DD
  • darkSectorxxx #72639
  • TBTPumpa
    #72638
    Horizon Zero Dawn új patch és fotómód hamarosan
  • Maxyka
    #72637
    Kb a destiny 2 amit még ki szeretnék próbálni idén de már lotr játék se mozgat. Aztán nem tudom jelenik meg idén valami érdemleges. Valami új multiplayer élményre vágyik a testem :D
  • mucsácsó
    #72636
    Ohh bocsi, erről akkor viszont lemaradtam...
    Anno volt az, hogy valaki a metron "lebukott" /márha nem fake/ a Shadow of the TR-rel... :D Meg igazából ideje is lenne mostmár egy új TR-nek lassan-lassan. igazad van, azt az Avegners szarságot fogják nyomatni (bár kívánom, hogy legyen jó, de...)
    Tudjátok mire lennék kíváncsi még? Hogy a Rocksteady mit csinálhat.. :D Mert ők már Batmanhez tutira nem nyúlnak - bár most minap volt pletyi, hogy megint lesz más csapat által egy Batman-reboot...
  • TBTPumpa
    #72635
    Nem. Írták, hogy nem lesz TR bejelentés E3-on (ellenben valamikor az idén még megtörténik). Crystal és Square a nemrég bejelentett Marveles játékot fogja mutogatni.

    Kíváncsi leszek, hogy a Cuphead megjelenik-e valaha a Microsoft gondozásában (ha már 2 éve bejelentették)... Elég nagy csend van körülötte. :(
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.05.04. 09:17:45
  • mucsácsó
    #72634
    Szerintem arra simán van esély :) Csak MS-nél.. :D
    Amúgy jah, GoW mostmár jöhetne tényleg.... biztos 2018 Q3 lesz az is kb... :(
  • TBTPumpa
    #72633
    Új Tömbradír sem lesz. Legrosszabb E3 inc confirmed.
  • Kandurex
    #72632
    God of War már több, mint 3 éve készül, ha most se lesz még idei release date, akkor ott már nagy baj van.