121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #72793
    Azért is hagytak ki egy évet, mert revampolnak elég sok mindent
  • mucsácsó
    #72792
    Sok szar nem látszik belőle mondjuk, csak hogy elég régi építésű a hajó, meg talán vmi ókorinak mondható környezet. :D de ez erősíti mondjuk az egyiptomos pletyiket.
    bár ha olyan lesz, mint az eddigi AC, akkor részemről skip. :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.05.09. 17:56:32
  • n000rbi
    #72791
    AC leak

  • Katalizátor
    #72790
    Ezt senki nem állította! Csak annyit mondtam, hogy a PS exkluzívok közül elég sok mestermű kerül ki.
  • Kandurex
    #72789
    ~fél óra alapján,

    ez eddig alig több, mint az inside, ..talán annak még a hangulata is jobb átjött, pedig nyilván ua,....
  • TDC Geronimo
    #72788
  • darkSectorxxx #72787
    Jah ez egyéni vélemény, direkt kitértem hogy nem a Sports-ra gondolok, nekem a Forza valamiért sokkal jobban bejött, a GT 3-4 után...de ez szubjektív, aztán van akiknek a GT 4-5-6 még mindig tetszett, a tunning része, egyebek, nekem a Forza-ban nagyon betaláltak pl...nem beszélve a Horizon ötletéről.

    De nem a GT Sports, mert azt nem ismerem, ezért írtam, hogy pozitívan állok egyelőre hozzá, én az elmúlt időszakra gondoltam. :)
  • LBandi77
    #72786
    Mesélj darky mi a több jobb? Nem kell temetni a sportot 3 forzából nem fognak annyit eladni mint ebből.
  • darkSectorxxx #72785
    Amúgy nem lettem Forza Fanboy, de a sorozat szerintem az utóbbi időben kb a 3-4 GT rész óta annyira bedarálta a GT-t, hogy még most is próbálják kiásni a földből....nincs akkora rálátásom a Forzákra, mint a GT-knél mert csak GT részekkel kockultam, 100%-oltam, stb, de amiket eddig Forza-ban láttam már bőven sokkal több jobb, mint abban valaha volt.

    Bár a GT2 azért még máig nekem egy Best kategória...mert abban az időben azért az 5*-ös volt!

    Nem akarom már most elíélni vagy temetni a GT Sports-ot, de fel kell kötni a virtuális bugyogót.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.09. 10:50:55
  • darkSectorxxx #72784
    Utolsó darabok! Hajrá! :)
    576 Konzol, mielőtt valaki kérdezné
  • darkSectorxxx #72783
    Az emlékhez emlék is kéne. De pár éve nincs, csak Forza. :D
  • Totti5
    #72782
    Kellenek a szép emlékek 2017ből, hogy a 2018as csúsztatást lenyeljük.
  • darkSectorxxx #72781
    <3 :)
    Kukacoskodni szerettem volna veled, csak hogy ne legyen könnyebb az életed. :D
  • LBandi77
    #72780
    Nem erre gondoltam,hanem pl.horizon 1-2 videón kívül semmit nem tudok róla.
  • Maxyka
    #72779
    Nem úgy mint darky :D
  • darkSectorxxx #72778
    Na a nap végére feldobtam egy videót, ez kegyetlen hosszú 15 perc, ez az amikor tök véletlen találtam a Horizon-ban egy bug-ot, vagy nem tudom mit, egy kijáratot, a mentési ponthoz, vagy teleport vagy glitch, nem tudom, de iszonúan eldugott helyen, és kb 1:10000-hez az esély szerintem hogy ezt felfedeztem, haszontalan de érdekes. :D Mondjuk fingom sincs hogy létezik-e még más hasonló...:D
    (ebben is lehet jump-olgatni, így lehet eljutni bizonyos területekre, ahová amúgy nem....)

    Horizon - Teleport
  • darkSectorxxx #72777
    Fasza a kör.
    Most ebből a videóból jön nekem le, mennyire elszoktam ettől a Forza/GT stílustól, furcsák a mozgások, meg a kis sebességérzet.

    Sok volt a Driveclub+Forza H3. :)
  • darkSectorxxx #72776
    Most meglesem, készen lettem a tökéletes Aloy hálóruhával...remélem a Guerrilla megcsinálja ezt a ruhát! :D
    Horizon Zero Dawn - Gold Armor


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.08. 23:55:52
  • LBandi77
    #72775
    Ezt meg csak neked Arty:https://youtu.be/C2sS7qHdm60
    Ha unod megnézni csak az utolsó fél percet nézd.
  • LBandi77
    #72774
    Fasza,vannak hibák rendesen meg bunkók is,bár most hogy növekszik a szinem egyre kevesebb.Tessék tegnapi verseny:
    https://youtu.be/FWOgWvodNUA
    Elfelejtettek szólni a 2 srácnak hogy ez nm rallycross.
    4.30 körül kezd érdekes lenni.
  • darkSectorxxx #72773
    Miért?
    Bárkinek lehet véleménye, nem elképzelhetetlen hogy ez a GT jó lesz, végülis én ahány videót láttam annyi arcát mutatta a játék, én is megnézem majd így vagy úgy. :)

    Nem tudom Lbandi mennyit játszik amúgy ilyen autósokkal, de valszeg multizik és gondolom nem fektetné bele a drága időt, ha nem élvezné... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.08. 22:58:47
  • arty
    #72772
    lbandi gété témában beszámíthatatlan
  • darkSectorxxx #72771
    Engem is meglepett, de nem ez a legjobban, hanem hogy ezek szerint jó is, ha játszik vele még. :D
  • arty
    #72770
    jesszus, még mindíg tart?! :D
  • arty
    #72769
    akkor moby leírt mindent, ami csak kellhet neked :)

    itt végigmennek a ks7000-es beállításán - tippre az idei, M széria is hasonló lehet
  • darkSectorxxx #72768
    Horizon Zero Dawn.
    Giga lazaság!
    Photo Mode 2.0

  • darkSectorxxx #72767
    Ja hogy az még mindig tart.....
    Én meg ha minden igaz elkezdem ...izé folytatom ezt a köcsög boss-t a hétvége felé, vagy előbb talán. Azt qva gyorsan le szeretném tudni, mert a nyakamra jönnek az újabb játékok és így is elég kevés időm jut játékra.
    Persze nem gond, a Horizon-t letudtam elvileg, aztán Das 3 tartson ameddig tart.

    Mass Effect + Crash marad utána és max az Uncharted TLL jöhet közbe, mert azt azonnal akarom majd nyomatni, de addig még 3 hónap ugye... :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Most meg TELJESEN véletlen jump-olgattam Horizonban és találtam egy nagyon-nagyon-nagyon bonyolult utat, aminek az egyik elágazásában egy TELEPORT van, ami azonnal visszavisz a mentési ponthoz....de annyira tök RANDOM találtam meg hogy ha nem rögzítettem volna ps4-en, soha nem találnék vissza szernitem. :D
    Ahová el akartam jutni, oda nem sikerült mert valszeg már nem lehet visszamenni, de ezt legalább megtaláltam, az is lehet, hogy nem is létezik másik ilyen pont a térképen. :D"

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.08. 21:41:15
  • LBandi77
    #72766
    Majd ha vége van a beta- nak akkor.
  • darkSectorxxx #72765
    Én a twitch-re gondoltam Dark Souls-ra. :D
  • LBandi77
    #72764
    Gt sport megy,itt vagyok olvasok de olyan témához nem szólók amihez fingomsincs.
  • darkSectorxxx #72763
    Én tudom, ismerem, de nem Dark Souls, hanem Demon Souls. :D
    Na de mindegy is.

    Te mikor térsz vissza a monitor képernyőjére? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.08. 20:04:05
  • LBandi77
    #72762
    Darky,demons az a dark souls nagymamája.
  • darkSectorxxx #72761
    Ez milyen állat...:D

    Horizon Zero Dawn Easter Egg-ek. :D

  • darkSectorxxx #72760
    Nem kell fing.
    Google:
    Dark Souls széria:

    Dark Souls , Dark Souls 2, Dark Souls 3.

    A többi egyéni probléma, mit hogy kalkulálsz meg minek szánták stb...:D
    Én azt vágom te mire gondolsz, csak a megfogalmazás helytelen, ez csak belemagyarázás semmi több. :D
    Bele lehet kötni az elméletbe. Demon Souls az Nem Dark Souls, más szavak vannak a címében. :)
  • Maxyka
    #72759
    Kényszeres válaszolás mindenre, azt közben fingodsincs o.O
  • darkSectorxxx #72758
    Ezt nem tagadtam, pont ezt mondom csak annyira megváltoztatják, hogy pár dologba ne lehesen belekötni azt ennyi.

    Steam-en is van Uncharted kópia. :D
  • Totti5
    #72757
    Azon kívül hogy van fű és zöld, semmiben nem hasonlít. Persze a barlangból kiment és kitárul a táj a dombról 1:1ben le lett copyzva a kameramozdulatokkal együtt, nade ez nem hasonlóság, hanem másolás. Kínai copy.
  • darkSectorxxx #72756
    Télleg nagy a hasonlóság...egy Zelda skin hozzá, és egyből multiplatform. :D
  • AntiHero
    #72755
    Ahaa..De nekem ez tetszik és kell. :D
  • darkSectorxxx #72754
    Resident Evil Code: Veronica X

    Május 10 ........................ PS4!!!!!!!!!!!!!! :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.08. 17:42:29