121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #72874
    Csodás pörgős gifes hetek elmúltak, a vége itt van a történetnek. Akármilyen is lett a játék az el lett intázva látatlanba. Ha nem kő akkor nem lesz.
  • Maxyka
    #72873
    Az tény hogy nem lesz jó darabig mass effekt folytatás az senkit nem hatott meg ezek szerint. :/

    Én meg sci fi rajongó vagyok de már annyira nem jön sci-fi tartalom hogy lassan ráfanyalodom az andromédára.
  • Tatyla
    #72872
    Én imádom a westernt ezért is örültem annak a hírnek hogy a Far Cry is talán western lesz és persze a RDR2 alapból day one, de kövezzetek meg de én várom az új AC-t is mert a másik amit imádok az ókori Egyiptom.
  • darkSectorxxx #72871
    Hát én ennek felettébb örülök de a 21 órával is megelégedtem volna. :D
  • Kandurex
    #72870
    hmm...nem, nem ízlés, szerintem itt sokakkal meg is egyezik az enyém.

    Nevezzük annak ami, mérce.
  • Totti5
    #72869
    Ízlés, és az csak a tiéd, tegyen nagyon boldoggá mindig
  • Kandurex
    #72868
    Igaz. Sajnos ami nálatok közép, az nálam a fos kategóriát üti, ami szerintetek fasza, az középszar az én olvasatomba, ami év játéka, az egy jó játék nálam. Hívhatjuk ezt elvárásnak, vagy más mércének...akárminek.
  • arty
    #72867
    az meg nyilván nem opcio, hogy csak a főszálat nyomd végig

    istenem, te meg az elvárásaid....
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.05.11. 17:54:39
  • Kandurex
    #72866
    Nem. LM fut(ott) most. Majd megszaglászom.
  • Totti5
    #72865
    Prey-t tolod? asszem se multi és nem is nyitott világ.
  • Totti5
    #72864
    Lentebb már írtam mit gondolok erről. A Witcher nem sandbox játék, hanem openworld, ami teljesen más stílus.

    Érdekes hogy a Witcher mindig előkerül ha nyitott világról van szó, pedig ott teljesen más funkciója volt. Egy Zeldában ( vagyis az újban, mert az az egyetlen ) azért jó a nyitott világ, mert el tudsz benne játszadozni. Kalandok, fizika, környezet interakciók. JC3 is remek sandbox, hisz kreativitás szab határokat annak ahogy a player játszik és használja az eszközöket.

    Witcherben ilyen nincs. Mész előre és történnek a dolgok. Nem tudod máshogy megcsinálni, az eszközök is limitáltak. A háttér, a story az ami adja és bővíti a teret, az eseményeket és a küldetéseket. Namost egy JC-ben, vagy GTAban kit érdekel a háttér. Ami van az triviális nem kell mögé semmi, viszont az eszközökben teljesen más és ott adja a szabadságot. Zeldában több a story, jobb is de az meg fantasy szóval van egy ismeretlen világ, van rejtély. Los Santost meg mindenki ismeri...
  • Ulthane
    #72863
    Lehet, az a baj, hogy én nem szeretem annyira a westernt. Bár annak idején moziban láttam a Volt egyszer egy vadnyugatot, 6 forint volt mozijegy!!! Most szombaton meg 1750-ért megyek. Az 29,000 %-os inflálódást jelent.

    Ennél durvábbat csak egyet tudok mondani: a fagylalt. Még emlékszem az 50 filléres gombócárra, most mondjuk, hogy átlagban 280 forint. Az 56,000 %-os inflálódás.

    Mondjatok bármit, aminek ennyire ment fel az ára! :)
  • Maxyka
    #72862
    Engem az nem fogott meg. Pedig imádtam a westernt. Böngésző játék ként is éveket tudtam bele ölni a westbe.
    Elég nehéz azonosulni egy Danny Trejo-nak kinéző főhőssel.... Pedig amúgy tényleg zseniális a játék. Velem van a baj.
    Főként szerintem azoknak szól akik ezeken nőttek fel: indián és vadnyugati filmek ami bőven a 90 elötti születésűek. És akkor már lehet beszélhetnék rétegjátékról is. Nem tudom elképzelni hogy egy most 16-18éves mit láthatna egy western játékban, azt is megmerem kockáztatni hogy fingjuk nincs arról a korszakról , talán 2 filmet ha láthattak és itt be is zárul a kör.

    Más:
    Leépítették a BioWare Montreal csapatát, jegelték a Mass Effect folytatást
  • Tikal #72861
    Szerintem a RDR története, és a történet mesélése is kurva jó volt...
  • Kandurex
    #72860
    Az a baj a R* -al, hogy nem igazán tudnak eseményeket kreálni. Megbíznak egy "B" kategóriás ponyvaregény írót és úgy gondolják, hogy elég is lesz, a többit majd ellöki a homokozó világ, amibe, elismerem, iszonyat munkát öltek. És ami úgy jól is működött,....10 éve... Manapság a sandbox és az only-multi ekvivalens szitoké alakultak.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.11. 14:25:26
  • Ulthane
    #72859
    Részemről Vicser sokkal jobb játélk, bár kicsit más műfaj. Nem lett nedves a bugyim a GTA V-től, egyszer végigtoltam, utána vagy kétszer még nekikezdtem, mindkétszer abbahagytam.

    Na, ami full unalmas volt számomra, az a RDR.

    Így a folytatástól sem várok sokat.
  • Kandurex
    #72858
    Egyébként nyilván nem Tottit akarom meggyőzni, hogy vannak rossz játékok (püff neki )...meg hát úgy senkit, hogy a neki tetsző GTA X. része micsoda izgalmakat keltett benne. Pont nem is érdekes. Én csak azt nem szeretném, ha ua. a vonalat vinné tovább a RDR, mint az utolsó rész GTA, a full unalmas krimi hétfőt...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.05.11. 14:13:07
  • Totti5
    #72857
    Kevesebbel tudta. Hogy GTA, új részeknél az a cél hogy nagyobb, több, szebb legyen. Ezt pedig a GTA5 tökéletesen hozta, ami nem mellesleg a műfaj csúcsa jelenleg.
  • Ulthane
    #72856
    Ez is egy vélemény, elfér a többi mellett.
  • Kandurex
    #72855
    ue. tudta már az előző 4 rész is + 123 kieg, hol jobban, hol rosszabbul, inkább utóbbi, a sandbox jellege miatt
  • Kandurex
    #72854
    Ki mondta, hogy baj, hogy vannak benne érdektelen dolgok? A baj az, hogy csak az van benne.
  • Totti5
    #72853
    Nem, nem a szociális eszközök, az egy elenyésző része a játéknak. Ha játszottad, tudod hogy tele van mindenféle járművel, eszközzel amit lehet használni és kell is a küldik során. Nagyon változatos és sokféle dolog van benne.
  • Ulthane
    #72852
    Tudod, attól még, hogy másnak jobb lesz, neked nem lesz rosszabb. Azaz, a szociális tevékenység, ami lehet, hogy másnak tetszik, még nem von le számodra a játék élvezeti értékéből, mert nem használod ki őket. Tehát egyáltalán nem baj, hogy benne van.

    Nehéz több 10 millió ember ízlésének megfelelő játékot készíteni. A lehetőség adott, ha valakinek nem tetszik, nem használja. De biztos lesz olyan, akiknek igen, na, az ő kedvükért kerül az ilyen bele.
  • Kandurex
    #72851
    A GTA mindig is tele volt egy full rakat teljesen felesleges szociális tevékenységgel. Ettől nem lett jobb. Számomra a San Andreas óta halott az ügy.
  • Kandurex
    #72850
    Csak az a nádpálcás fenekelés harc lenne kicsit más, mindjárt jó is lenne....:(
  • Totti5
    #72849
    Vicser nem homokozó, nincs teletömve... jók a storyk, mindig kilyukadnak valahova ez az erőssége. Az egy open world arpg.
  • Ulthane
    #72848
    Nem önmagával a sandboxszal van baj, nem attól kell hányi. Miért, az FPS-től nem hánysz?

    Az a baj, ha a nyílt világú játékot nem pakolják tele tartalommal. És a fetch-típusú küldik dominálnak.

    Ott van Vicsercsi, kiváló példája, hogy lehet a sandboxot nagyon komoly mellékküldikkel is megpakolni. Ékes példa.
  • Totti5
    #72847
    Minek kellene történnie? GTAkban te írod a játékot, van egyrakat mindent amit lehet csinálni, légy kreatív és fedezd fel a lehetőségeket. Nyilván el kell menni Aból Bébe anélkül semmi nem működik, hacsak nem teleportálnak. Nyilván lőni is kell sok esetben hisz akciójáték és nem RPG. Van a GTAban egy rakat dolog ahol nem kell lőni. Járművek, gépek használata. Imádtam a tengeralattjárós részt ( s a küldin kívül még sokat voltam vele ) kerékpározást, repülést, hegyekbe fel stb stb...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.05.11. 08:51:46
  • mucsácsó
    #72846
    Mondjuk jah, már kezdek én is hányni (sőt, már hányok is) magától a sandboxtól, már évek óta elvesztette a varázsát...
    Viszont GTA5 nekem especiel nagyon tetszett, meg az RDR első része is, szóval reménykedem, hogy nem fog újfent kiadni szart a kezei közül a R*.
    (de pölö az új AC-vel kapcsolatosan viszont már nincsenek ilyen reményeim, max igencsak haloványan )
  • Kandurex
    #72845
    Én attól félek, hogy ez is akkor unalombomba lesz, mint a GTA 5. rész. Menj A-B -> lődözz és beszélgess...de genyóra nem fog semmi soha történi...
  • Ulthane
    #72844
    Time played: 56:05 :)

    Az azért már decens.
  • LBandi77
    #72843
    Lehet azt akarják mindenki vegyen pro-t.
  • Ulthane
    #72842
    30k val felment a normál PS4 ára. Most az 500-as első modellt 100 ezer körül lehet megvenni mindenütt.

    Mi lehet ennek az oka?
  • Maxyka
    #72841
    Tudják hogy nem köll ide hájp, E nélkül is venni fogják mint a cukrot. Majd megjelenés elött egy hónappal kidobnak majd gémpléjt és csók :DD
  • darkSectorxxx #72840
    Mostani nettel megnéztem a Remote Play cuccot, végre tudom használni...
  • mucsácsó
    #72839
    akkó' szorráj.
    ja-ja, szerintem is esélytelen, hogy idén jöjjön sajnos... :( túl nagy a csönd, már robognia kéne ezerrel a marketing gépezetnek R* módra, és lófasz habbal. nagyon necces, sőőőőt...
    de azért I want to believe.... :') csak bilibe lóg a kezem...
    talán E3-on már lesz valami csöpögtetés, de szerintem ez átmegy egy 2018 Q2/Q3-ra.. :(
  • TDC Geronimo
    #72838
    vótmá, de valami hivatalosat kiokádhatna R már, mert bejelentés óta semmi nem jött a játékról. Ez se jön ki idén az 100%
  • LBandi77
    #72837
    Hát ez a fajta törés meleg pálya, ilyen volt az 5-6 - ban is és még relatív összeszokott csapatban is volt benézett
    féktáv aztán irány a box,és elment a versenyed amire lehet hogy készültél 3-4 órát.De azért sok ilyen versenyen mentem.Szerinem ez benne lesz,az hogy milyen mértékű külső látható sérülés lesz azt meg csak a japo tudja.
  • darkSectorxxx #72836
    D&M :DDDDDDDDDDD
  • mucsácsó
    #72835


    RDR2 leaked screenshot, állítólag.
    Bár még olyan is felröppent, hogy Far Cry 5 :'D