1275
banner
  • Hexex86 #1035
    Szívesen! :) Elég sokféle dolog van a játékban amit nem is nagyon magyaráznak el szóval osszuk meg a tapasztalatainkat.
  • Voltan
    #1034
    Köszi, már megvan, ahol tartottam, ott még nem volt hozzáférhető :)
  • Hexex86 #1033
    Ha haverságba vagy vele akkor odamész az egyikhez és Talk. Aztán Enlist follower. Ha még nem haver, de nem is ellenség akkor ugyan ez, de akkor influence pontba kerül.
  • Hexex86 #1032
    Mennyi jó hozzászólás és hasznos is! Most örömmel olvastam végig Gilmoor tippjeit és Árnyvadász kalandos leírását az átélt élményeiről.
  • Voltan
    #1031
    Még nagyon az elején vagyok, szóval lehet, hogy ez később egyértelmű lesz, de hogy lehet AI társat magunkkal vinni?
  • Árnyvadász
    #1030
    Lemaradt:
    3. Fontos, hogy az elhasználódott fegyver ne nálunk legyen, hanem tegyük át a fő inventory részbe. Akkor lehet javítani.
  • Árnyvadász
    #1029
    22-es lőszerből van nekem is a legtöbb. Olyan 70-80 töltényt találtam eddig. 7.62-es meg szinte alig, talán 8-10. Pedig a fegyver ami használja nagyon erős és ráközelíteni is lehet vele. Közelharci vágó fegyverek van amikor egy csapásra lefejezik a zombit, de ez sokban függ attól is, hogy mennyire vagy pontos vele.

    Közelharcra specializált karakteremnek van egy jó mozdulatsora. Szemből neki kell rohanni a zombinak, azt felemeli átdobja a feje fölött, majd mikor leesett a földre a zombi, jöhet a szokásos kivégzés mozdulatsor.

    Fegyverek (közelharci/távolsági) javításához egy tanács, mivel nem teljesen egyértelmű.
    1. Bázison kell egy workshop. Azt hiszem elég első szintű, ha mégsem, akkor lvl2.
    2. El kell menni vagy a bázison vagy az outpost-on az intevnotry ikonhoz és ott kiválasztani az elhasználódott (sárga vagy piros jelzésű) fegyvert és egy gombnyomásra lehet javítani bizonyos mennyiségű alkatrészből, attól függően mennyire van rossz állapotban.
  • Gilmoor
    #1028
    Gyakran kényszerülsz majd arra, hogy szelektálj. Például milyen a jó közelharci fegyver?
    szerintem:
    Lethal - halálos
    Durable - tartós
    Easy to use - könnyen kezelhető
    ...és persze nem túl nehéz.
    A a fegyverek csonkolás képessége is fontos lehet, feltéve ha szobrász hajlammal rendelkezel :) A roki vérzombik még harapnak, ahhoz se kéz, se láb nem kell :)

    Lőfegyvereknél a súly/sebzés/lőszer kapacitás arány szerintem a leginkább mérlegelendő dolog. Találtam olyan géppuskát, amiben 50 lőszer egy tár 7.62-ből, de olyan nehéz, hogy azzal messzire nem szalad senki. találtam 22-es gyorstüzelő pisztolyt, hármas sorozatot ad le, 15 lőszer fér bele és 22-es lőszerből találtam eddig a legtöbbet. Alig 2,5 lbs a súlya, feralt egy sorozattal kinyirta. Szeretem is nagyon :)

    Ám a legjobb és leggazdaságosabb közelharci módszer, a lopakodás + kivégzés kombó, vagy szemből egy dodge, majd mögé kerülve kivégzés kombó. Ilyenkor a close combat fegyvert használja, ami nem törik el. Később persze lesznek olyan felvett skillek, hogy kivágod a lábát vagy nekifutásból lefejezed, de az elején még szegényes az arzenál.
  • Gilmoor
    #1027
    multy palyer: +3 (+ küldetés szereplők? - ez csak feltételezés)
    Solo player: +1
    Solo player: + küldetés szereplők, - saját követő (olyan esetben, amikor a küldetést adók részt vesznek a küldetésben, előfordul, hogy a saját, hozott követőd hazamegy) (olyan esetben is hazamegy, ha közben a személyéhez kötődő küldetést kap- függetlenül a csapat létszámától. Ha ilyenkor megszólítod, hazafele menet közben, azt mondja "valakinek ezt is el kell végeznie" feltételezem a saját küldetésére gondol.)
    Utoljára szerkesztette: Gilmoor, 2018.05.24. 12:38:51
  • Árnyvadász
    #1026
    Ha egyedül játszol, akkor magad mellé állíthatsz a csoportodból még 1 embert. Ketten mentek terepre, de ha találtok egy túlélőt akinek segíteni kell, akkor az ideiglenesen csatlakozik hozzátok. Ez már 3 fő. Amint a feladattal végeztek, a harmadik személy távozik. Viszont találhattok (első részben is volt ilyenre példa) több túlélőt is, mondjuk 2-3 és ha szintén küldetést kell nekik csinálni, akkor mind menni fognak. Így akár már 5 fő is lehet együtt, de lényeges ez csak addig tart amíg nem zárult le a küldetés.

    Viszont itt lehet csalni, mert fogod és nem csinálod meg a küldetést, hanem elmentek másfelé és akkor elvileg a plusz fő/fők mennek veletek. Ideális lehet egy vérpestis góc felszámolásához. Emlékszem az első részben gyakran alkalmaztam ezt a technikát rázósabb helyzetekhez.

    Jelenlegi játékom alatt 3 fő volt a maximum létszám, majd idővel kiderül lesz e olyan szituáció ahol esetleg többen is jöhetnek.

    A váltogatással kapcsolatban pedig azt gondolom, csak a társaddal tudsz, a harmadik féllel nem, mert nem vagytok vele bizalmas kapcsolatban. Ő csak egy idegen. De amíg az oldalán harcolsz, harcol érted. Nyilván a saját célja elérése miatt, amiért Te segítettél neki.

    Fosztogatáshoz, viszont jó ötlet váltani a karakterek közt, ha ketten mentek, mert mint korábban írtam az a fél akit a gép irányít semmit nem szed össze csak jön utánad, mint a kutya és zombikat ver/lő, de ennyiben ki is merült az AI. Esetleg ha van nála gránát, molotov koktél, petárda stb. talán eldobja, de nem mernék rá esküt tenni. Ha van távolsági fegyvere azt fogja használni. De lehet csak akkor, ha te is lövöldözöl, mert zajos. Ami biztos, ha osonva közlekedsz, ő is ugyanezt teszi.

    Egyébként ha már második rész, simán lehetett volna egy társvezérlő opció. Ide menj, ezt védd, kövess, maradj stb.
  • lonvard
    #1025
    Maximum hány emberrel lehet kimenni lootolni? Láttam olyat, hogy hárman lőtték a dögöket, de lehet csak promózás volt. Mindenesetre jó lenne legalább 3 ember, de úgy hogy lehessen váltogatni köztük és mindegyik cipelhessen lootot.
  • Árnyvadász
    #1024
    + a videóra is!

    Amúgy tényleg nem éri meg felvenni akárkit. Fontos, hogy olyan legyen akinek megfelelő a specializációja. Computer és gardener képesség mondhatni aranyat ér, de ilyen személlyel még nem találkoztam és papírt sem találtam, amin ez a képesség megtanulható lenne. Bár elvileg a library-ban ezt is ki lehet fejleszteni. Ez is egy felhúzható épülettípus, ha minden igaz.

  • Gilmoor
    #1023
    itt egy videó a különleges képességekről:

    ne vegyetek fel minden jöttmentet a csapatba, a szívjóság nem túlélő képesség. Vannak, akiket érdemes etetni
    Utoljára szerkesztette: Gilmoor, 2018.05.24. 08:31:19
  • Gilmoor
    #1022
    - 10 embernél már gondot okoz a kaja.
    - plague heart nem gyógyul, ha ma belelősz kettőt meg holnap kettőt, előbb utóbb kipukkad
    - plague heart bevitt sebzés mértékében spawnolja le a zombikat - gyors egymásutánban 3 gránát még nem pukkassza ki, de lespawnol neked legalább 2 hordát + feral és onnan nehéz elszökni. 1 gránát, kiszalad kocsiba be, dudál, vasal, visszamegy újabb gránát ésígytovább..
    - ha nem tisztítod meg időben a plague heartot, a szaporodása exponenciális lesz egy idő után. 1 plague heart 2 horda, 2 PH 4 horda, 4 PH 8 horda és így eszkalálódik. Ezek a hordák már jellemzően screamer és feral vagy juggernaut kísérettel sétálnak.
    - vannak olyan járművek, amibe 8 csomag fér.. csak nem lehet velük elég dinamikusan közlekedni.
    - vannak stratégiai outpostok is, amiket ha elfoglalasz, lehet kérni tüzérségi csapást egy területre.
    - felderítés, felderítés, felderítés... amikor van lehetőséged, mássz fel egy toronyba és nézz körül. A fertőzés akkor is terjed a városban, ha nem látod.
    - figyelj arra kit mennyire terhelsz le felszereléssel, közelharcban egy pisztoly hatékonyabb tud lenni mint egy géppuska, mert lassabban merül ki a staminád.
    - forge csak nagy helyre építhető, készíthetsz "mestermunka" kézifegyvereket, de annyira nem nyűgözött le ez a facility
    - nagy farm mindenképp kelleni fog
    - áram és víz eufóriát okoz, titta öröm és bódottág lesz tőle (csak sok üzemanyagot eszik)
    - beszélgess a lakókkal időnként, fontos a lelküket is ápolni, mert ha épp nincs zombi a közelben, akkor egymást szapulják
    - ha egy outpostot eldobsz, visszakapod a befektetett influence pontot. "Csak azok az influence pontok vesznek el, amiket rádión keresztül költesz el, vagy más túlélők szolgáltatásainak igénybevételekor"
    - kocsival zombit vasalni még mindíg tolatva éri meg a legjobban.
    - az a loot amit kikutatsz ugyan de nem tudod elvinni, az ottmarad amíg el nem viszed. A nagy pakkok még a földön heverve is megvárnak, a ledobott kis vackokat nem tudom megerősíteni egyelőre, hogy ottmaradnak.
    - legfontosabb épületek: infirmary, workbench, farm, ágyak (workbench minél magasabb szintű, annál jobb robbanószereket tudsz készíteni. Akár C4 is készíthető, ami egyből elviszi a plague heart-ot, csak olyan doktrínák, tudás kell, amihez még nem találtam embert aki tudná, vagy könyvet ami leírná)
    - költözni csak akkor költözz, ha csurig van a kajaraktárad
    - ne gyűjtögess végtelen mennyiségű közelharci fegyvert, szedd szét őket bátran. Ha egy fegyver eltörik, attól még nem tűnik el. Olyan lőfegyvereknél, ahol a sorozatlövés alapbeállítás, állítsd át single shot-ra.

    Utoljára szerkesztette: Gilmoor, 2018.05.24. 08:05:52
  • lonvard
    #1021
    "jóban voltam egy igen komoly bázissal rendelkező 3 hölgyeménnyel...kettőt a kapu elé csalogattam és halálra gázoltam a harmadikat fejbe lőttem"

    Me too! :D
  • Árnyvadász
    #1020
    Igen vannak más túlélők is, akikkel rajtad áll milyen viszonyt alakítasz ki. Én például jóban voltam egy igen komoly bázissal rendelkező 3 hölgyeménnyel, akik ott laktak. Oda jártam át eladni ezt azt. A kereskedéssel lehet egyébként a legtöbb influence pontot szerezni. Aztán véletlenül rossz gombot nyomtam az egyik beszélgetés alkalmával és ellenségesek lettek. Volt 15 másodpercem, hogy távozzak, mielőtt kinyírnak.

    Mivel baromi jó kis bázisuk volt a csajoknak, így visszatértem. Csak egy emberrel, de felfegyverkezve és kocsival. Kettőt a kapu elé csalogattam és halálra gázoltam a harmadikat fejbe lőttem még korábban az őrállásban mikor tűzet nyitott rám. Kisebb sérülésekkel megúsztam a csatát, pár zombi is odajött a zajra.

    Aztán volt két katona az egyik kis közeli házban, őket befogadtam és így lettünk öten. Ehhez a nagy bázishoz eleve 4 fő megléte kellett, jól jöttek az új túlélők és sikeresen be is költöztem. Sokkal jobb itt, mert van két őrtorony, nagy építőhely, ahová felhúztam a kertet, ami több kaját termel alapból és sok minden mást is. A morál jobb lett és nagyjából mindenből van minden, az outpostok pedig megmaradtak ugyanazok, amiket még az első bázis során építettem ki.

    A kocsis megoldást használom ha kell ellátmány mert ez a legjobb. Elég beállni az autóval a parkolóba és onnan már egy gombnyomásra át lehet tenni a csomagtartóból a hátizsákokat ami nagy segítség. Nem kell egyenként elhurcolni a raktárba őket.

    A vezetőm Scott, aki a legjobb tulajdonságokkal rendelkezett és a játékot is vele kezdtem sajnos szétszedte egy juggernaut. Korom sötétben az éjszaka közepén akartam vele és egy általam irányított katonával egy közeli outpostot kajáért elfoglalni. Sajnos életerő híján voltunk mind ketten és a sötétben azzal a szar fejlámpával alig láttam valamit, csak hallottam az üvöltést meg a lépteit a szörnynek. Csoda, hogy én el tudtam onnan menekülni. Scott felszerelését később, mikor már nappal volt elhoztam és egyelőre még nincs olyan emberem akit újra vezetőnek nevezhetnék ki, de egy már nagyon közel van hozzá.

    A másik érdekesség, amikor egy rádiós segítséget teljesítettem és kiszabadítottam egy középkorú nőt. Aztán segítettem neki zombikat írtan, majd eljött velem a bázisra, de nem tudtam még befogadni. Alig volt életereje mikor egy sima zombi ráugrott és kinyírta. Ez közvetlenül a bázis mellett történt, aztán pár pillanat múlva átváltozott zombivá és ott helyben szétvertem a fejét. :)

    Tipp: Kereskedjetek, adjatok el bátran kifejezetten ilyen tárgyakat, mert nagyon sok influence pontot lehet így gyűjteni! Ha kifejezetten ilyen típusú rádióüzenet érkezik, hogy valaki kereskedni akar, akkor meg azért érdemes meglátogatni (ez egyébként időre megy), mert spéci fegyvereket lehet tőle venni, persze borsos áron, de ha egyszer megveszitek, akkor az megmarad, maximum javítani kell időnként.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2018.05.24. 00:06:02
  • Hexex86 #1019

    Van amikor alapból ellenségesek, de vannak akikkel, ha jó viszonyt ápolsz akkor akár csatlakoznak is hozzád. És azért, ha mondjuk hátramaradt katonákról van szó akkor azoknak persze, hogy segít az ember mert 3 katona azért az nagy segítség a közösségednek. :)
  • Montanosz
    #1018
    jaaa akkor jo :-D
  • Hexex86 #1017
    Vannak ellenséges túlélők is. Akik védik a területüket.
  • Montanosz
    #1016
    én jobban örültem volna ha más csapatok ellen is lehet harcolni, mondjuk valami jagged alliance szerű dologban
  • Hexex86 #1015
    Ahogy észrevettem néha néha hoznak maguktól cuccokat. Nem kell küldözgetni őket.
  • Sunsetjoy
    #1014
    A kocsiba pakolás (az ellátmányzsákok) az alap SOD-ben nem volt benne, ez igaz. Viszont a State of Decay Year one editionba belerakták a kocsipakolást, már ott működött gond nélkül.
  • lonvard
    #1013
    Meg még majd látni kell, hogy játék közben hogy működik ez. Mittudomén el tudom képzelni, hogy ha nem lehet senkit kiküldeni, akkor egyedül meg elég lootot szedünk össze, hogy ne legyen ez zavaró. Valahogy csak kibalanszolták. Az mondjuk pozitív, hogy ha van egy doktorom vagy szerelőm, akkor azt nem egy kövér fertőző rém szájából kell kiimádkoznom úgy, hogy a térkép másik szélétől autózom lóhalálában, hogy időben odaérjek, mer különben cseszhetem mondjuk az autójavítást, vagy ilyesmit.
  • Voltan
    #1012
    Én is megvettem, de még nem volt érkezésem kipróbálni, nagyon remélem, hogy van, vagy lesz lehetőség remote lootoltatásra, ha máshogy nem, valami peccsel megoldják, mert azért az fontos lenne, na.
  • lonvard
    #1011
    Igen mert így azt az időt amit megspóroltak azzal, hogy nem kell segíteni rajtuk, azt ránk rakták azzal, hogy viszont az összes ellátmányt meg szedjük össze mi. Maradhatott volna, hogy a többiek is lootolnak, annyival módosítva, hogy eldönthessem ki megy ki, hogy ne kelljen idegeskednem az értékes emberek miatt, illetve a bajba kerülésük gyakoriságán állítgathattak volna, hogy ne minden lootolás vége az legyen, hogy rohannom kell utánuk.

    Na mindegy azért még reménykedem benne, hogy ki lehet küldeni ezeket a srácokat. Még az elején jársz a játéknak, csak lesz ilyen opció! :D

  • Árnyvadász
    #1010
    A lényeg az, hogy a rádiós parancsok közt már nincsen olyan ami kiküldene valakit a csapatból beszerző útra. Csak olyan van ami felderíti az ellátmány helyét és oda sajnos csak te tudsz elmenni. Esetleg vihetsz magaddal egy társat akivel jóba vagy. De az csak követ téged és segít a zombik ellen harcolni, amúgy semmit nem gyűjt be. Sőt még átadni sem tudsz neki semmit.

    Azért gáz ez, mert ha már többen vagyunk, egy közösség tulajdonképpen, akkor simán elvárható lenne, hogy tudjak a többieknek parancsot osztogatni ki mit csináljon. (Pláne úgy, hogy már én vagyok a csapat vezetője!)

    Annyit tudok csak csinálni, amit már az első részben is, hogy váltogathatok a többiek közt kivel szeretnék kimenni, mert nyilván pihentetni is kell az embereket. Nem lehet csak egy kedvenccel mindent megcsinálni.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2018.05.23. 14:22:36
  • Árnyvadász
    #1009
    Van egy rádióállomás a bázison. Ezt lehet fejleszteni, de azt olvastam, ez csak +2 outpost építést ad, a már meglévő alap 2 db mellé. Ez jó, mert növelni fogja a bázis működéséhez szükséges alapanyagok számát napi szinten. És persze van egy rádiós menü, ahol kérhetsz 35 influence pontért cserébe felderítést, attól függően milyen alapanyag kell a csapatnak. Ez lehet gyógyszer, kaja, lőszer, építőanyag stb.

    Csak a gond az, hogy míg az első részben ezekhez ki tudtál küldeni embereket, hogy valóban ne neked kelljen mindent összeszedni, itt semmi ilyet nem láttam még. Szóval jelenleg az van, ahogy írtad is: abból áll a játék, hogy minden ellátmányt neked kell gyűjteni és ezt ismételni a végtelenségig.

    Viszont itt annyiban módosítottak az első részhez képest és ez némileg segítség is, bár nagy mértékben nem változtatja meg a játék menetét, hogy az autódnak van 6 férőhelyes csomagtartója és abba a bázishoz szükséges és nélkülözhetetlen ellátmányt (ez talán jobb szó is, mint az alapanyag) be lehet szépen rakosgatni. Ez fontos, mert egyébként csak egy zsáknyit tudnál cipelni ezekből, ami nagyon frusztráló (főleg ha messze kell érte menni) és a társad aki veled van pedig még úgy sem utasítható arra, hogy hozza el mondjuk az épületben lévő másikat. Emiatt viszont mindenhova autóval érdemes menni, én meg inkább gyalog szeretek.

    Nem beszélve arról, hogy az autó akárhova fennakadhat, mert minden út tele van roncsokkal, alig lehet rajta megtenni 100 métert normálisan. Néha szinte állóra kell fékezni és manőverezni, aztán közben még ha zombik is vannak a közelben... Képzelheted.

    Szóval ezt a társak is elhozhatnak ellátmányt nem értem miért vették ki. Egyrészről tehermentesített téged az állandó loot feladatoktól, másrészt meg elég okosan csinálták, nyomon lehetett követni őket merre mennek, ha kellett még odamehettél segíteni is nekik, vagy biztosítani őket. Nem volt szükségszerű persze.

    Ennek a rendszernek volt hátulütője, mert amikor bajba kerültek, mehettél értük menteni, ami azért ha sokadjára kellett csinálni szintén unalmas és frusztráló volt, de ha jól emlékszem, ha tapasztaltabb embert küldtél azzal kevesebb baj volt.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2018.05.23. 14:16:28
  • lonvard
    #1008
    De egyébként mintha lenne olyan, hogy command center vagy micsoda, ami az első játékban a rádióállomás volt. Szerintem onnan lehet megszervezni a csapat lootolását. Kiküldeni X npc-t hogy gyűjtsön élelmet, a másikat hogy alapanyagot, ésatöbbi. Mert az is gáz, ha olyan ütemben fogy az ellátmány, hogy másból sem áll a gamer élete, minthogy pótolja. Át kell hogy vegyék ezt a szerepet részben a csapattársak.
  • lonvard
    #1007
    Oké
  • Árnyvadász
    #1006
    Biztos lesz ilyen bázis. Én még az első bázisomnál vagyok. Ott nem sok (összesen 3 új hely) lehetőség van. Meg vannak alapból is beépített helyek a házon belül, amiket rendbe kell rakni és aztán fejleszteni is lehet. Találtam másik bázist is, de ott jelenleg 3 túlélő van berendezkedve és azt nem tudom, hogy csak úgy lehet esetleg elfoglalni, ha megölöm őket, vagy egyszerűen csak át tudok költözni oda és akkor csatlakoznak hozzánk. A viszony köztünk baráti, mert elvállaltam egy küldetést tőlük, amit teljesítettem is. Majd kiderül milyen opciók lesznek, csak nem sok időm van a játékra, tegnap tudtam vele igazán haladni, de csak azért, mert szabin voltam.
  • Árnyvadász
    #1005
    Tulajdonképpen az egyetlen igazi újítása (ezt elfelejtettem leírni) a 4 fős co-op.
  • lonvard
    #1004
    Ennél a típusú játéknál nem kell szerintem sokkal több. Ami az elsőnél még a kívánalmam volt, hogy legyen egy olyan bázisom, ahova azt építek amit akarok, és mindent megépíthessek, és aztán létrehozzak egy egyensúlyt, amiben napról napra túlélünk a válogatott kis csapatommal. Remélem itt lesz olyan bázishely, ahol ki lehet aknázni az építési lehetőségeket.
  • Árnyvadász
    #1003
    Itt nem találtam olyan opciót, hogy kiküldjek bárkit a csapatból külterületre, kutatni alapanyagok után. Ehelyett az van, hogy Te vagy ha van online csapatársad, akkor Ő is elkezdtek gyűjtögetni, majd berakjátok az autó csomagtartójába a cuccokat, ahol van legalább 6 db férőhely. Ha az otthoni helyen mínuszba vagy valamivel (nincs elegendő étel, gyógyszer stb.) nem annyira vészes, mert elegendő időd van ezeket pótolni. Maximum nem lesz annyira hatékony a közösség.

    A teljesítménnyel kapcsolatban azért hozzá kell tegyem, egy idő után le kellett venni magas (ez az ultra előtti) beállításokra a grafikai opciókat, mert hajlamos belassulásokra a motor.

    Egyébként pár apróságot leszámítva, teljesen ugyan az mint az első rész. Röviden: A látványt felhozták a ma elvárható szintre és megtartottak mindent, időnként apróbb módosításokkal, ami eddig is benne volt. Újítás szinte minimális. Letisztultabb menürendszert kapott és a túlélőknek, illetve a bázisnak van egy külön kezelhető felülete, meg pár újfajta zombi, de inkább csak kinézetre mások.

    Az első résznél még megvolt az újdonság varázsa és folyamatosan olyan elemekkel kápráztatott el, amire már régóta vágytam zombis-túlélős játékban. Itt meg nincs új a Nap alatt. Jobban néz ki, nagyobb a terület és nagyjából ennyi. Mindegy, én azért 1-2 hétig el leszek vele.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2018.05.23. 10:04:25
  • lonvard
    #1002
    Nagyon szépen köszi a munkátokat! :)
  • lonvard
    #1001
    Engem ami az első játékban idegesített, azok a folyamatosan bajba kerülő csapattársak voltak. Egyszerűen nem tudtam kimenni egy jóízűt lootolni, mert mindig bejelentkezett valaki rádión, hogy szarban van. Most nyugtass meg, hogy ebben van némi rendszer, pl. megszabhatom, hogy ki mehet ki terepre, és nem sikongat két percenként, hogy segítsek vagy van esély rá hogy elhalálozik.
  • Árnyvadász
    #1000
    Játszottam vele 3 órát. Eddig ugyanaz, mint az első rész, némileg kibővítve. U4 motor jó választás volt hozzá. Kifejezetten jól néz ki, igaz nem a mai AAA kategória. Viszont cserébe fixen megvan a 60 képkocka ultra beállításokkal. Némileg módosítottak ezt azt, azt mondom így első blikkre a játék javára. Én az elsőt nagyon szerettem, kedvenc zombis játékom volt. Emiatt döntöttem úgy, hogy ezt nem hagyom ki.
  • JonasSandor
    #999
    Meg is jelent.
  • Sunsetjoy
    #998
    Pont még beértél a célba a hivatalos SOD2 kiadás előtt :)
  • lostprophet
    #997
    Tölthető a State of Decay Year-One Survival Edition magyarítása.

    State of Decay Year-One Survival Edition magyarítás
    Utoljára szerkesztette: lostprophet, 2018.05.21. 16:54:46
  • Hexex86 #996
    Egy kis keresgélés.Tőlem. Kicsit halk lett.

    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.05.21. 12:10:15